ماگستان، خرید ماگ، خرید فلاسک و خرید هدیه در همین نزدیکی!

خرید هدیه، خرید ماگ

تابلو اعلانات سایت
میلیاردرها مرامنامه (قوانین سایت) میلیاردر هدف این سایت چیست؟ میلیاردر دانلود ماهنامه سایت
میلیاردرها اتمام حجت (حتما بخوانید.) میلیاردر راه اندازی کسب و کار توسط اعضا میلیاردر مسابقه دوبرابر کردن پول
میلیاردرها عضویت در بخش ویژه VIP میلیاردر موفقیت های دوستان بعد از عضویت در سایت میلیاردر تبلیغات و معرفی کار و شغل شما

راهنمای خرید هدیه، ماگ و فلاسک

ماگستان, اولین و تنهاترین

ماگستان, اولین و تنهاترین

سوال برای راه اندازی سايت
زمان کنونی: 04-27-2024, 10:50 PM
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
نویسنده: vip228
آخرین ارسال: Iraj_27
پاسخ: 14
بازدید: 3517

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 8 رأی - میانگین امیتازات : 3.25
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
06-14-2015, 11:00 AM
ارسال: #1
سلام دوستان ،من.در حال حاضر مبلغ 150ميليون تومان دارم میخواستم یه سایت راه اندازی کنم و سرمایه گذاری کنم اگه.لطف کنید ممنون میشم بگین.بین موارد زیر کدوم به نظر بهتر می یاد
یک.)شبکه اجتماعی مثل کلوپ البته تبليغشم اساسی میکنم
دو)سایت دانلود موزیک(چون رقیب آنچنانی هم نیست با تبليغ مناسب و زیاد میتونم بيارمش اول گوگل تو این.زمینه یه چیز شیک و با کیفیت و با گرافیک بالا
سه )سایت بازی آنلاین چه برای وب و چه برای اندرويد مثل فوتبال من
یا هر ایده ی دیگه ای که دوستان دارن ممنون
یافتن تمامی ارسال های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 تشکر شده توسط: هورداد
06-14-2015, 09:34 PM
ارسال: #2
RE: سوال برای راه اندازی سايت
به نظر من الان بازی های آنلاین هدفمند آینده دار هستند مثلا بازی آموزش کسب درآمد برای بچه ها و یا بازی هایی در زمینه آموزش سبک زندگی و کارآفرینی. البته این نوع بازی ها یه تیم مشاوره خیلی قوی میخواد.
پیشنهاد دیگه هم فعالیت در زمینه دلالی بازی های آنلاین هستش که سود خیلی خوبی داره البته نیاز به دانش فنی در اون زمینه و یه بازیکن حرفه ای داره...
من الان خودم دارم سایت clashclub.ir رو راه اندازی میکنم با امکانات منحصر به فرد و ویژگی های خاص که در هیچ وبسایت ایرانی ای ندیدم البته هزینه ای نداشته اما مجبور شدم دو تا از دوستانم که زندگیشون شده این بازی رو در سود وبسایت شریک کنم
سایت دانلود موزیک و فیلم هم خیلی خیلی خیلی زیاده و بعضی هاشون خیلی گردن کلفت هستن و به هیچ عنوان هم ف/ی/ل/ت/ر نمیشن، این زمینه خیلی سود خوبی داره اما بازی گردن کلفت ها هستش و ورود به این بازی یعنی ریسک پذیری و حتی زندان به دلیل قانون کپی رایتی که نداریم
 تشکر شده توسط: vip228
06-15-2015, 11:17 AM
ارسال: #3
(06-14-2015 09:34 PM)هورداد نوشته شده توسط:  به نظر من الان بازی های آنلاین هدفمند آینده دار هستند مثلا بازی آموزش کسب درآمد برای بچه ها و یا بازی هایی در زمینه آموزش سبک زندگی و کارآفرینی. البته این نوع بازی ها یه تیم مشاوره خیلی قوی میخواد.
پیشنهاد دیگه هم فعالیت در زمینه دلالی بازی های آنلاین هستش که سود خیلی خوبی داره البته نیاز به دانش فنی در اون زمینه و یه بازیکن حرفه ای داره...
من الان خودم دارم سایت clashclub.ir رو راه اندازی میکنم با امکانات منحصر به فرد و ویژگی های خاص که در هیچ وبسایت ایرانی ای ندیدم البته هزینه ای نداشته اما مجبور شدم دو تا از دوستانم که زندگیشون شده این بازی رو در سود وبسایت شریک کنم
سایت دانلود موزیک و فیلم هم خیلی خیلی خیلی زیاده و بعضی هاشون خیلی گردن کلفت هستن و به هیچ عنوان هم ف/ی/ل/ت/ر نمیشن، این زمینه خیلی سود خوبی داره اما بازی گردن کلفت ها هستش و ورود به این بازی یعنی ریسک پذیری و حتی زندان به دلیل قانون کپی رایتی که نداریم
06-15-2015, 11:20 AM
ارسال: #4
ممنون از راهنماييتون ، اما درباره سایت های فیلم و موزیک،درسته که خیلی زیاد شده ولی بيشترشون به نظرم سیاهی لشکرن ،سایت حرفه ای در این زمینه فقط همون سه 4تاي اول گوگله که با تبلیغات و نواری و حرفه ای کار کردن.فکر کنم بشه به رتبه های اول رسید مخصوصا تبلیغات زیاد
(06-14-2015 09:34 PM)هورداد نوشته شده توسط:  به نظر من الان بازی های آنلاین هدفمند آینده دار هستند مثلا بازی آموزش کسب درآمد برای بچه ها و یا بازی هایی در زمینه آموزش سبک زندگی و کارآفرینی. البته این نوع بازی ها یه تیم مشاوره خیلی قوی میخواد.
06-15-2015, 01:07 PM
ارسال: #5
ببینید اولین بلایی که اون سایتهای رتبه اول سر شما میارن ف/ی/ل/ت/رینگ هستش.
اگر فیلم داخلی بذارید میشه نقض قانون کپی رایت و اگر فیلم خارجی بذارید میشه دور زدن ارشاد و قانون سانسور پس در هر صورت خیلی راحت میتونن به آشناشون بگن تا ف/ی/ل/ت/رتون کنن
وگرنه من خودم خیلی خیلی راحت میتونم یه سایت با امکانات فوق حرفه ای و اختصاصی بزنم، با امکان پیش پخش موزیک و خرید و فروش موزیک و حتی موزیک های اجاره ای که بعد از یک هفته از روی گوشی پاک بشن و به هیچ وجه نشه از روی گوشی کپی یا بلوتوثشون کرد
حتی میتونم روز هاست رایگانی که دارم حدود بیست ترابایت فیلم آپلود کنم.
اما بزرگترین مشکل اینکه یه پارتی ندارم تا پشتم باشه و جلوی ف/ی/ل/ت/ر شدن سایتم رو بگیره
06-15-2015, 01:26 PM
ارسال: #6
1-با شبکه های موبایلی اقبال مردم نسبت به شبکهای قوی مثل ف/ی/س/ب/و/ک کم شده چه برسه به کلوب و.......از شبکه های موبایلی داخلی هم مردم استقبال نمی کنند

2- اصلا به درد نمی خوره حرفه ای شدن مساوی ف/ی/ل/ت/ر و دور زدن ف/ی/ل/ت/ر مساوی میل آب خنک

3-اگر بیشتر تمرکز را روی موبایل داشته باشید با یک ایده خیلی درست و حسابی به نظر من بهترین گزینه همینه

در زمینه تبلیغات شما محتوای خوب داشته باشید به مرور مشتری هم پیدا می کنید تبلیغات های سنگین یک دفعه ای به همون سرعت که مشتری برای شما میاره به همون سرعت هم مشتریها را دور می کنه نمونه خیلی به روز فروشگاه اینترنتی 5040که قبل از اینکه فروشگاهی مناسب با اجناسی متنوع و خوش قیمت راه بندازه اومد کلی تبلیغاتی میلیونی صدا و سیما انجام داد حالا رنکش را تو الکسا نگاه کنید به چه روزی افتاده!!!!
06-19-2015, 10:23 AM
ارسال: #7
(06-15-2015 01:26 PM)moele نوشته شده توسط:  1-با شبکه های موبایلی اقبال مردم نسبت به شبکهای قوی مثل ف/ی/س/ب/و/ک کم شده چه برسه به کلوب و.......از شبکه های موبایلی داخلی هم مردم استقبال نمی کنند

2- اصلا به درد نمی خوره حرفه ای شدن مساوی ف/ی/ل/ت/ر و دور زدن ف/ی/ل/ت/ر مساوی میل آب خنک

3-اگر بیشتر تمرکز را روی موبایل داشته باشید با یک ایده خیلی درست و حسابی به نظر من بهترین گزینه همینه

در زمینه تبلیغات شما محتوای خوب داشته باشید به مرور مشتری هم پیدا می کنید تبلیغات های سنگین یک دفعه ای به همون سرعت که مشتری برای شما میاره به همون سرعت هم مشتریها را دور می کنه نمونه خیلی به روز فروشگاه اینترنتی 5040که قبل از اینکه فروشگاهی مناسب با اجناسی متنوع و خوش قیمت راه بندازه اومد کلی تبلیغاتی میلیونی صدا و سیما انجام داد حالا رنکش را تو الکسا نگاه کنید به چه روزی افتاده!!!!

ممنون از پاسختون ، اگه ایده ی خاصی دارین ،میتونیم با هم همکاری کنیم ،یا هر یکی از دوستان ایده دارن ،ميوتيم با هم همکاری داشته باشيم
06-19-2015, 03:19 PM
ارسال: #8
من میخوام یه فروشگاه با اجناس کاملا مختلف و جدید بزنم.حدود 40 میلیون تومان سرمایه اولیه میخواد و چون کالا ها جدید هستند حدود 15 میلیون تومان هم هزینه تبلیغات.
خودم حدود 20 میلیون تومان دارم و شراکت هم به صورت بازگشت سرمایه ای و در مدت حضور نصف سود...
در صورت تمایل لطفا اعلام بفرمایید
06-19-2015, 05:45 PM
ارسال: #9
دوستان ،نظرتون در مورد این ایده که کلياتش اینه چیه
: یک سیستم بازرگانی نواورانه در وب ایران.سیستمی را در نظر بگیرید که کاربران برای خرید خود پول پرداخت نمیکنند.از طرفی مدیر سیستم میتواند حساب یک کاربر را به میزان مورد علاقه شارژ نماید و این برای سیستم بدهی محسوب نشود.
06-20-2015, 08:20 PM
ارسال: #10
در مورد اولین پستتون من با اچازه نظر میدم!

1- شبکه های اجتماعی درسته زیاد هستن و بزرگهاش خیلی قوی شدن، ولی این موضوع ثابت شده که اگه شبکه اجتماعی خاصی راه اندازی بشه که روی فقط یک موضوع مانور داشته باشه بسیار میتونه قدرتمند و موفق بشه! مثب لینکداین که تمرکزش روی بازار کار و تجارت هست و بعد از ف/ی/س/ب/و/ک و تویتر و گوگل+ که همه احساس میکردن دیگه نیازی به شبکه اجتمعی دیگری نیست بالا اومد و خودتون میبینید که جقدر عالی داره کار میکنه!!

2- سایتهای دانلود (کلا همه چیز؛ فیلم، موزیک، نرم افزار، بازی و ...) کلا اشباع شدن! بزرگترین ها دارن پول خوبی در میارن و تازه واردین دارن دست و پا میزنن و یه پول بخور نمیری در میارن! در این مورد هم اگه شما روی یک موضوع خاص تمرکز کنی امکان موفقیت خواهید داشت!

3- من یکی رو میشناسم که از سایت پوکر که چند سال پیش راه انداخته بود الان داره ماهی 140 تومن در میاره! البته داخلی کار نمیکنه و بین المللیه! و در نتیجه ایده بازی اگه واقعا قدرتمند باشه میتونه خیلی عالی جواب بده!

در آخر صحبتهام اینکه؛ مهم نیست شما چه کاری رو شروع کنی، مهم اینه که ترشی مخلوط نشه! بهترین مسیر؛ مسیری هست که تخصصی رو یک موضوع باشه!

و در مورد پیشنهاد همکاریتون هم، بنده 1 سالی میشه که روی یک پروژه بزرگ تحقیقات جامعی انجام دادم و دنبال اسپانسر مالی میگردم و تو همین سایت هم در تاپیکی با موضوع "درخواست های همکاری" در غالب پستی این موضوع رو اعلام کرده بودم و اگه مایل بودید میتونید با بنده تماس بگیرید!
09357552055 (تلگرام، اسکایپ، تماس، مسیج)
iraj.ayerian@gmail.com

موفق باشید.../
ارسال پاسخ 

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  راه اندازی فروشگاه اینترنتی لوازم یدکی خودرو svz2022 0 361 06-14-2022 09:57 AM
آخرین ارسال: svz2022
  بهترین و مطمئن ترین شیوه درآمد از اینترنت برای یک تازه کار saeedhashemi1371 5 1,953 11-24-2017 01:00 PM
آخرین ارسال: javaneirani
  مشورت درباره ساخت و راه اندازی اپلیکیشن در موضوعات مختلف sandbadking 1 532 01-03-2017 12:38 PM
آخرین ارسال: sandbadking
  پیشنهاد برای راه اندازی یک سایت اینترنتی و همکاری بلند مدت ebiramgs 1 1,051 12-25-2016 08:15 PM
آخرین ارسال: mohamad mobile
  راه اندازی سایت درج آگهی kakavand2000 0 641 05-05-2016 05:04 PM
آخرین ارسال: kakavand2000
  راه اندازی مجله اینترنتی iran480 2 1,105 11-18-2015 01:30 PM
آخرین ارسال: سزار3
  همکاری در راه اندازی مجله الکترونیکی toofan245 4 1,033 10-30-2015 09:07 PM
آخرین ارسال: toofan245
  استفاده از ویکی پدیا برای کسب درآمد fado 5 3,488 10-13-2015 09:21 PM
آخرین ارسال: kashef51
  ایده جدید برای سایت نیازمندیها erfan.s 1 1,198 02-23-2015 08:28 AM
آخرین ارسال: shahbani
  نیازمند سرمایه گذار برای یک طرح نو و کسب درامد اینترنتی pmmcdvd 61 16,181 04-20-2014 02:36 PM
آخرین ارسال: LOBA-SMS
  ایده برای فروشگاه k.hajivand 2 1,371 04-20-2014 12:14 AM
آخرین ارسال: unlimited
  چگونه یک فروشگاه اینترنتی کارت شارژراه اندازی کنیم؟ کامیار کاظمی 31 10,690 01-23-2014 02:34 PM
آخرین ارسال: jujushow
Star راه اندازی فروشگاه اینترنتی فروش لوازم آرایشی کامیار کاظمی 14 9,224 08-28-2013 02:25 PM
آخرین ارسال: habib tousi
  راه اندازی کسب و کار طراحی وب آری یا خیر؟ dvdghe 3 853 08-27-2013 09:02 PM
آخرین ارسال: shima512
Tongue راه اندازی کسب وکار در سایت bingo55521 19 4,002 08-03-2013 11:32 AM
آخرین ارسال: رنسانس فکر
  چند سوال درباره فروشگاه اینترنتی amir_sky 12 3,346 04-23-2013 06:05 PM
آخرین ارسال: دهدار
  راه اندازی سایت باکس alibbest59 9 2,696 03-17-2013 08:48 PM
آخرین ارسال: hotdvd
  سايت نيازمنديهاي املاك بيلا بالا 21 2,761 11-23-2012 01:50 AM
آخرین ارسال: بيلا بالا
  تاسیس سایت برای کسب درآمد اینترنتی mortezaq 1 1,773 08-19-2012 11:55 PM
آخرین ارسال: هومان هرمزدی
  5 راه تندخوانی مطالب طولانی آنلاین jahanagahi 0 909 08-09-2011 01:09 PM
آخرین ارسال: jahanagahi

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
تماس با ما | سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران | بازگشت به بالا | بازگشت به محتوا | آرشیو | پیوند سایتی RSS