ماگستان، خرید ماگ، خرید فلاسک و خرید هدیه در همین نزدیکی!

خرید هدیه، خرید ماگ

تابلو اعلانات سایت
میلیاردرها مرامنامه (قوانین سایت) میلیاردر هدف این سایت چیست؟ میلیاردر دانلود ماهنامه سایت
میلیاردرها اتمام حجت (حتما بخوانید.) میلیاردر راه اندازی کسب و کار توسط اعضا میلیاردر مسابقه دوبرابر کردن پول
میلیاردرها عضویت در بخش ویژه VIP میلیاردر موفقیت های دوستان بعد از عضویت در سایت میلیاردر تبلیغات و معرفی کار و شغل شما

راهنمای خرید هدیه، ماگ و فلاسک

ماگستان, اولین و تنهاترین

ماگستان, اولین و تنهاترین

پ مثل پول م مثل ميلياردر
زمان کنونی: 05-02-2024, 01:20 PM
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
نویسنده: pulaki
آخرین ارسال: jahanagahi
پاسخ: 22
بازدید: 4575

ارسال پاسخ 
پ مثل پول م مثل ميلياردر
12-27-2011, 01:35 AM
ارسال: #11
RE: پ مثل پول م مثل ميلياردر
آقای رضا دوستان رو نگران کردی
نکنه فشارخونت بخاطر فروش نرفتن کتب هاته ای بابا نگران اتفاقی که نیفتاده نباش تازه اگه کتابت پرفروش بشه چی؟
مشاهده وب سایت کاربر یافتن تمامی ارسال های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 تشکر شده توسط: pulaki , jahanagahi , مهدی گل محمدی
12-27-2011, 10:30 AM
ارسال: #12
اقا رضا انشالله بهبودي پيدا كننين و دوباره مارو با اشعار پر از معرفت و صداقتتون شاد كن
سلامتي بزرگترين ثروته

همیشه اولین گام ها مهم هستند.....
تماس با من 09394099750_ _ 09125937764
یافتن تمامی ارسال های این کاربر
 تشکر شده توسط: pulaki , arash67 , jahanagahi , مهدی گل محمدی
12-29-2011, 09:26 AM
ارسال: #13
(12-27-2011 12:47 AM)pulaki نوشته شده توسط:  مدتيست بعلت افت شديد فشار خون ازين مغازه به اون مغازه ببخشيد ازين مطب به اون مطب در رفت و آمدم و نميتونم مانند سابق در خدمت عزيزان باشم حالا ميفهمم كه سلامتي چه نعمت ذيقيمتي بوده كه ماقدرش رو نميدانستيم آري سلامتي و تندرستي موهبت خدادادي بسيار نفيس و گرانسنگي به شمار ميرود كه هيچ معادل ريالي نميشه براش معين كرد پس براي شما ثروت نوام با سلامت آرزو ميكنم كه ثروت و مكنت بدون تندرستي پشيزي نمي ارزد از همتون طلب حليت ميكنم برايم دعا كنيد%

با درود
امیدوارم که همیشه در کنار خانواده عزیزتان سالم و سلامت باشید.
با توجه به شناختی که از عزیزان در این مدت بدست آوردم مطمئنم که این کسالت هر چه باشد شما از پس آن برخواهید آمد.
این هم باید یکی از تجسمات و تصویر سازیهایمان باشد که در همه صحنه ها و تصاویر خود را سالم و بشاش و پر انرژی ببینیم.
به امید سلامتی و موفقیت روزافزون برای جنابعالی و دیگر عزیزان

بدرود

آنچه جذاب است سهولت نيست، دشواري هم نيست، بلکه دشواري رسيدن به سهولت است .(کوروش بزرگ)
http://iranariaei.blogfa.com/پارسه ایرانیان
 تشکر شده توسط: کامیار کاظمی , pulaki , jahanagahi , مهدی گل محمدی
01-18-2012, 11:53 PM (آخرین ویرایش در این ارسال: 01-18-2012 11:54 PM، توسط pulaki.)
ارسال: #14
ميلياردر ميلياردر نباشيم
هر ميلياردري پيشوندي را با خود يدك ميكشد يكي تاجر ميلياردر است ديگري به كارخانه دار ميلياردر معروفست و يا نويسنده ميلياردر فوتباليست ميلياردر هنرپيشه ميلياردر بورسباز ميلياردر و الي آخر
حالا پيشوند ميلياردري شما چيست؟
فقط اميدوارم اين پيشوند هرچه باشد خود ميلياردر نباشد يعني ميلياردر ميلياردر نباشيم تا اگر روزي ميليارد و ميلياردر بودن را از ما گرفتند ديگر چيزي از ما باقي نماند

تماس با من09368460269

قلم گفتا كه من شاه جهانم/قلمزن رابه دولت مي رسانم
 تشکر شده توسط: کامیار کاظمی , arash67 , jahanagahi , مهدی گل محمدی , Alireza_Kh , Mind , Mrs.Seyedi
01-19-2012, 01:03 AM
ارسال: #15
رضا جان دست به قلمت عالی است.

خدایا با همه بزرگیت در قلب کوچک من جای داری
اینستاگرام من :
hoshangghorbanian
 تشکر شده توسط: مهدی گل محمدی , pulaki , Mind , Mrs.Seyedi
01-19-2012, 07:27 AM
ارسال: #16
منکه مهندس میلیاردر هستم.

آنچه ویرانمان میکند روزگار نیست حوصله های کوچک و آرزوهای بزرگ است!

مغز ما یک دینام هزار ولتی است که شوربختانه اکثر ما به اندازه یک چراغ موشی از آن استفاده نمی کنیم
 تشکر شده توسط: jahanagahi , pulaki , Mrs.Seyedi
01-19-2012, 09:15 AM
ارسال: #17
آقا رضا سخن فوق العاده زیبایی را فرمودید که نتایج آن شاید سال طول بکشد تا فرد پی به آن ببرد.
و این نشان میدهد که هر کس باید یک پایه برای پردیدن داشته باشد مثلا از راه نوشتن و یا تجارت و گرنه یک شب پولدار شدن شاید یک بدی نیز که داشته باشد این است که فرد بدون هویت می ماند!
و این ریشه نداشتن همیشه باعث خواهد شد تا فرد به راحتی تمام ثروت خود را بر باد دهد و همان طور که یک شبه به ان رسیده یک شبه نیز آن را از دست دهد.

[تصویر: Mrkamiar2.gif]

تشکر شده توسط: مهدی گل محمدی , jahanagahi , arash67 , pulaki , Mrs.Seyedi
01-19-2012, 11:54 AM
ارسال: #18
البته بهتر بگم که متفکر میلیاردر.
ریشه ی من فکرمه.
تمام قدرت من فکر منه.
پس اگر روزی واژه ی میلیاردر از کنار اسمم به کنار بره.فکر من دوباره منو میلیاردر میکنه.

آنچه ویرانمان میکند روزگار نیست حوصله های کوچک و آرزوهای بزرگ است!

مغز ما یک دینام هزار ولتی است که شوربختانه اکثر ما به اندازه یک چراغ موشی از آن استفاده نمی کنیم
 تشکر شده توسط: jahanagahi , arash67 , pulaki , Mrs.Seyedi
01-25-2012, 01:44 AM
ارسال: #19
"گاهي دلم براي خودم تنگ ميشود"
زندگي همچنان در جريانست عده اي سوار بر زورق خيال خودرا به دست جريان آب سپرده اند و لحظه به لحظه به اقيانوس نزديكتر و نزديكتر ميشوند تا با پيوستن به اين جمع عظيم و خروشان فرديت خودرا فراموش كرده و از قطره اي ناچيز به كسوت دريايي پهناور درآيند و لحظات تنهايي و دوراز دريا بودن را به بوته فراموشي بسپارند "قطره درياست اگر با درياست"
برخي ديگر همچنان بر خلاف جريان آب شنا ميكنند تا بارسيدن به سرچشمه پاكيها زنگار از تن و جان برگيرندودر آغوش مهربانتر از مادر هستي آرام بگيرند
اما هستند كسانيكه هنوزبر كناره و كرانه رودخانه ايستاده و مشغول تماشا هستند و هنوز نميدانند دل به دريا بسپارند يانه ترديد چون خوره اي به جانشان افتاده وبين رفتن و ماندن گير كرده اند و لحظه اي از خواب غفلت بيدار ميشوند كه ميبينند اي دل غافل ديگر فرصتي نمانده و حق انتخابي ندارند و بايد بار و بنديل بر بندند و عازم سفري شوند بي بازگشت دور از دريا ودور از سرچشمه نور و سرور
آري شك و ترديد رهرو را از رفتن باز ميدارد تا جايي كه پايي براي رفتن و بالي براي پريدن باقي نمانده باشد
پس تا فرصت هست پاي در راه حق و حقيقت بگذاريم و دل به درياي بيكران عشق بسپاريم باشد كه به سرچشمه بي انتهاي يقين متصل گرديم يا حق

تماس با من09368460269

تشکر شده توسط: کامیار کاظمی , arash67 , مهدی گل محمدی , Mrs.Seyedi
02-26-2012, 02:14 AM
ارسال: #20
آقا رضا برو بخواب!
خيلي خوابم مياد ولي هنوز پشت سيستم نشسته ام و زل زده ام به صفحه مانيتور محترم! انگار منتظر معجزه ام تا دري به تخته بخورد و با اجي مجي كردن اين مانيتور عزيز ناگهان تبديل بشه به يك دستگاه خودپرداز و من كارت جادوييمو وارد كنم و تاصبح ازش تراول بكشم بيرون! و يا دست آقاي بيل گيتس صفحه مانيتورو بشكافه و يك چك سفيد امضا بهم بده و بره! حتما شماهم مثل خيليهاي ديگه فكر ميكنيدكه من ديوانه شده ام و دارم پرت و پلا ميگم وبقول خودم"جاي من دارالمجانين است و كنج خانه نيست" البته بايد بگم كه متاسفانه يا خوشبختانه حق باشماست من كاملا ديوانه هستم اما نه يك ديوانه معمولي كه از ديوانه بودن خود خبرندارد من اگر ديوانه هم باشم ديوانه زندگيم ديوانه مرام و معرفتم ديوانه خانه و خانواده ام و مهمتر از همه اينكه ديوانه عشق حقيقي به آفريننده عشق و عاشق و معشوق هستم ذيوانه اي كه به ديوانه بودن خودافتخار ميكند و باز بقول خودم
اگر ديوانه ام باكي ندارم/خدا ديوانه هارا دوست دارد

تماس با من09368460269

تشکر شده توسط: P@RSA , اقاي ايـــده , MohamadMJ , مهدی گل محمدی , Mind , Mrs.Seyedi
ارسال پاسخ 

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
تماس با ما | سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران | بازگشت به بالا | بازگشت به محتوا | آرشیو | پیوند سایتی RSS