ماگستان، خرید ماگ، خرید فلاسک و خرید هدیه در همین نزدیکی!

خرید هدیه، خرید ماگ

تابلو اعلانات سایت
میلیاردرها مرامنامه (قوانین سایت) میلیاردر هدف این سایت چیست؟ میلیاردر دانلود ماهنامه سایت
میلیاردرها اتمام حجت (حتما بخوانید.) میلیاردر راه اندازی کسب و کار توسط اعضا میلیاردر مسابقه دوبرابر کردن پول
میلیاردرها عضویت در بخش ویژه VIP میلیاردر موفقیت های دوستان بعد از عضویت در سایت میلیاردر تبلیغات و معرفی کار و شغل شما

راهنمای خرید هدیه، ماگ و فلاسک

ماگستان, اولین و تنهاترین

ماگستان, اولین و تنهاترین

تبلیغات تلفنی
زمان کنونی: 04-28-2024, 06:30 PM
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
نویسنده: aff70
آخرین ارسال: rezakhakpour
پاسخ: 17
بازدید: 2945

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 7 رأی - میانگین امیتازات : 3.29
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
تبلیغات تلفنی
03-15-2015, 12:02 PM
ارسال: #1
تبلیغات تلفنی
سلام خدمت همه دوستان گل من تازه عضو این انجمن شدم میخواستم بدونم کسی اطلاعاتی درباره تبلیغات تلفنی داره این تبلیغات پیامکی که دیگه خیلی قدیمی شده [/size]
یافتن تمامی ارسال های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 تشکر شده توسط: MARYAR , jahanagahi
03-15-2015, 03:44 PM
ارسال: #2
RE: تبلیغات تلفنی
با سلام و خیر مقدم
تبلیغات تلفنی همانند تبلیغات پیامکی نوعی از بازاریابی است که متاسفانه در کشورمون به صورت غیر حرفه ای انجام شد و به نظر من این پروژه با شکست کامل مواجه شده و دیگه توجیهی نداره.

طراحی فروشگاه اینترنتی | سئو فروشگاه اینترنتی
هدف: کارآفرینی
صنایع دستی
انسانهای بزرگ، همه ابعاد زندگیشون بزرگـــــه
مشاهده وب سایت کاربر یافتن تمامی ارسال های این کاربر
 تشکر شده توسط: MARYAR , aff70 , jahanagahi
03-15-2015, 04:46 PM
ارسال: #3
الان تبلیغات تلفنی هم بازدهی بسیار پایینی داره
خود شما چند بار تاحالا به بازاریاب های ایرانسل و بیمه که بهتون زنگ می زنن و می خوان بازاریابیتون کنن با رغبت گوش دادید؟

من ازدرون تو حرف میزنم
اگربخواهی تابستان هم برف می آید
اگربخواهی دست دراز میکنی ابری در آسمان میگیری
اگربخواهی به درخت خشکیده ای خیره میشوی و انجیر بر شاخه اش میروید
اگرتو بخواهی غیرممکن ها ممکن میشود
پس بخواه

دوره توانگری و جذب
 تشکر شده توسط: samiar afshari , aff70 , jahanagahi
03-15-2015, 08:19 PM
ارسال: #4
حرف دوستان درست ولی میشه این سیستمو واسه اصناف و بانکها و ... پیاده کرد تو شهرستان ما همچین تبلیغاتی نبوده فکر میکنین اگه من این کارو کنم شکست میخورم در ضمن من دفتر نقشه کشی دارم و تو این کسادی بازار میخوام یه شغل دیگه هم تو دفترم راه بندازم
03-15-2015, 09:20 PM
ارسال: #5
(03-15-2015 08:19 PM)aff70 نوشته شده توسط:  حرف دوستان درست ولی میشه این سیستمو واسه اصناف و بانکها و ... پیاده کرد تو شهرستان ما همچین تبلیغاتی نبوده فکر میکنین اگه من این کارو کنم شکست میخورم در ضمن من دفتر نقشه کشی دارم و تو این کسادی بازار میخوام یه شغل دیگه هم تو دفترم راه بندازم

به صورت آزمایشی راه اندازی کنید ولی حرفه ای عمل کنید. وقتی با مشتری صحبت میکنید خیلی دوستانه صحبت کنید، نه اینکه سریع یه متنی رو بخونید و ببخشید مثل ربات تمومش کنید. خیلی دوستانه و حرفه ای. جوری که مشتری هم در پرزنت شما شریک باشه.
کار نشد، نداره...

طراحی فروشگاه اینترنتی | سئو فروشگاه اینترنتی
هدف: کارآفرینی
صنایع دستی
انسانهای بزرگ، همه ابعاد زندگیشون بزرگـــــه
 تشکر شده توسط: jahanagahi
03-16-2015, 01:52 AM
ارسال: #6
درود فراوان
دوست گرامی این سیستم رو حتما پیاده سازی کنید، اما قبلش کمی مطالعه کنید و با اصول بازاریابی تلفنی آشنا شوید، در حال حاضر به جاهای مختلفی مشاوره در این زمینه داده ام که بسیار موفق عمل کرده اند، حتی برای چند کار مختلف شرکت بنده از همین روش استفاده میکنه و نتایج علی بوده، به جرات میتونم بگم از تبلیغات در پیک ها و حتی استفاده از تراکت بسیار موثرتر بوده است، اگر تعدادی به روش غلط استفاده کرده اند، دلیل این نیست که برای شما غیر موفق باشه، بعضی از روش های بازاریابی باید امتحان شوند، چون بعضی از سلاح ها و روش ها برای هر کسب و کاری جوابگو نخواهند بود.
بازاریابی تلفنی اگر به صورت حرفه ای انجام بشه در ایران بسیار جوابگو می باشد، دلیل اصلی اینکه بازاریابی تلفنی در ایران شکست می خورد، عدم آموزش نیروی بازاریاب می باشد و به محض تماس گرفتن مانند فرفره شروع میکنه به خوندن یک متن از پیش نوشته شده، در صورتی که باید شخص مقابل رو درگیر مکالمه کنید و حتی سعی کنید مکلمه تلفنی را تبدیل به ملاقات حضوری نمایید، در غیر این صورت شسکت خواهید خورد.
راستی هیچ وقت از گرفتن جواب خیر نا امید نشوید، هر جواب خیر برای شما یک پله برای رسیدن به موفقیت هست، بسیاری از بزرگان از جواب خیر پله های موفقیت را ساخته اند.
نوروز پیشاپیش مبارک
شاد، موفق و پیروز باشید.

آموزش کسب و کار اینترنتی
fekreabi.net
 تشکر شده توسط: samiar afshari , aff70 , jahanagahi
03-16-2015, 09:41 AM
ارسال: #7
(03-16-2015 01:52 AM)fekreabi نوشته شده توسط:  درود فراوان
دوست گرامی این سیستم رو حتما پیاده سازی کنید، اما قبلش کمی مطالعه کنید و با اصول بازاریابی تلفنی آشنا شوید، در حال حاضر به جاهای مختلفی مشاوره در این زمینه داده ام که بسیار موفق عمل کرده اند، حتی برای چند کار مختلف شرکت بنده از همین روش استفاده میکنه و نتایج علی بوده، به جرات میتونم بگم از تبلیغات در پیک ها و حتی استفاده از تراکت بسیار موثرتر بوده است، اگر تعدادی به روش غلط استفاده کرده اند، دلیل این نیست که برای شما غیر موفق باشه، بعضی از روش های بازاریابی باید امتحان شوند، چون بعضی از سلاح ها و روش ها برای هر کسب و کاری جوابگو نخواهند بود.
بازاریابی تلفنی اگر به صورت حرفه ای انجام بشه در ایران بسیار جوابگو می باشد، دلیل اصلی اینکه بازاریابی تلفنی در ایران شکست می خورد، عدم آموزش نیروی بازاریاب می باشد و به محض تماس گرفتن مانند فرفره شروع میکنه به خوندن یک متن از پیش نوشته شده، در صورتی که باید شخص مقابل رو درگیر مکالمه کنید و حتی سعی کنید مکلمه تلفنی را تبدیل به ملاقات حضوری نمایید، در غیر این صورت شسکت خواهید خورد.
راستی هیچ وقت از گرفتن جواب خیر نا امید نشوید، هر جواب خیر برای شما یک پله برای رسیدن به موفقیت هست، بسیاری از بزرگان از جواب خیر پله های موفقیت را ساخته اند.
نوروز پیشاپیش مبارک
شاد، موفق و پیروز باشید.

دوست عزیز اگه امکان داره یه مشاوره هم به من بدین از کجا باید شروع کنم چجوری یه نمایندگی بگیرم و .....
03-16-2015, 10:50 PM
ارسال: #8
درود فراوان
اول از همه نیاز به گرفتن نمایندگی ندارید، ابزار اصلی شما یک خط تلفن، یک مکان آرام و بدون سر و صدای اضافی ، سوم انتخاب بازار هدف مناسب، مثلا ممکنه برای شما پیمانکاران ساخت و ساز بهترین بازار هدف باشه که البته برای شروع باید خودتون این بازار هدف رو انتخاب بفرمائید برای به دست آوردن شماره این افراد میتونید از کتاب اول، کتاب های تخصصی که برای اصناف به صورت تخصصی چاپ میشه استفاده کنید، چهارم مطالعه که پیشنهاد من به شما برای شروع کتاب فنون بازاریابی به نویسندگی استیفن شیفمن و ترجمه کامران پروانه هست، این هم یک شماوره که اگر همین اصول رو رعایت کنید به نتیجه مناسبی خواهید رسید.
نوروز پیشاپیش مبارک
موفق ، شاد و پیروز باشید.

آموزش کسب و کار اینترنتی
fekreabi.net
 تشکر شده توسط: aff70 , jahanagahi
03-17-2015, 10:35 AM
ارسال: #9
ممنون دوستان فقط این نرم افزار رو از کجا باید تهیه کنم اگه میدونید لطف کنین بگین که منم دست به کار شم
03-18-2015, 04:36 PM
ارسال: #10
(03-17-2015 10:35 AM)aff70 نوشته شده توسط:  ممنون دوستان فقط این نرم افزار رو از کجا باید تهیه کنم اگه میدونید لطف کنین بگین که منم دست به کار شم

چه نرم افزاری ؟

آموزش کسب و کار اینترنتی
fekreabi.net
 تشکر شده توسط: jahanagahi
ارسال پاسخ 

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  راهنمایی برای تبلیغات در زمینه دکوراسیون داخلی اگر تجربه دارین لطفا دریغ نکنید memars 3 1,261 01-16-2019 07:07 PM
آخرین ارسال: DddKing
Star مشاوره در مورد سوپر مارکت تلفنی میخوام farzad2007 0 1,071 05-24-2017 08:45 PM
آخرین ارسال: farzad2007
  تبلیغات در بازی های تحت وب (اسپانسر) در ایران simorghsoft 0 644 02-12-2017 12:26 PM
آخرین ارسال: simorghsoft
  وارد شدن به کار تبلیغات و معماری، آری یا نه؟ Shadiii 0 374 10-18-2016 09:32 PM
آخرین ارسال: Shadiii
Lightbulb کمک جهت تبلیغات آشپزخانه mhr2006 7 1,613 06-01-2016 03:46 AM
آخرین ارسال: mhr2006
  آژانس تاکسی تلفنی alireza-abbasi 0 561 01-03-2016 07:21 PM
آخرین ارسال: alireza-abbasi
  راهنمایی جهت هزینه تبلیغات mohamadhunter 6 1,588 10-11-2015 01:39 PM
آخرین ارسال: kashef51
Rainbow دوستانی که در روش های تبلیغات تخصص دارند کمکم کنند ! your 13 1,884 08-29-2015 12:04 PM
آخرین ارسال: rezakhakpour
  بهترین روش تبلیغات و جذب مشتری برای آبمیوه فروشی چی؟ afvan 14 5,987 08-14-2015 02:57 AM
آخرین ارسال: tavanaa
  تبلیغات و بازاریابی بوسیله وایبر و واتس آپ hamid.h 4 2,067 09-03-2014 12:34 AM
آخرین ارسال: alicom
  مشورت درمورد طراحی دکوراسیون و تبلیغات فست فود در شهرستان elaheh-hosseini 5 2,228 12-07-2012 11:28 PM
آخرین ارسال: کیمیاگر
  فروش تلفنی reza_egbali 12 3,073 09-14-2012 11:06 PM
آخرین ارسال: goldmen

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
تماس با ما | سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران | بازگشت به بالا | بازگشت به محتوا | آرشیو | پیوند سایتی RSS