ماگستان، خرید ماگ، خرید فلاسک و خرید هدیه در همین نزدیکی!

خرید هدیه، خرید ماگ

تابلو اعلانات سایت
میلیاردرها مرامنامه (قوانین سایت) میلیاردر هدف این سایت چیست؟ میلیاردر دانلود ماهنامه سایت
میلیاردرها اتمام حجت (حتما بخوانید.) میلیاردر راه اندازی کسب و کار توسط اعضا میلیاردر مسابقه دوبرابر کردن پول
میلیاردرها عضویت در بخش ویژه VIP میلیاردر موفقیت های دوستان بعد از عضویت در سایت میلیاردر تبلیغات و معرفی کار و شغل شما

راهنمای خرید هدیه، ماگ و فلاسک

ماگستان, اولین و تنهاترین

ماگستان, اولین و تنهاترین

نظرسنجی: بازاریابی شبکه ای یا نتورک مارکتینگ را میشناسید؟
بله
اسمش را شنیدم
خیر
[نمایش نتایج]
توضیح: این یک نظرسنجی عمومی است. کاربران میتوانند گزینه انتخابی شما را مشاهده کنند.

نتورک مارکتینگ و تجارت الکترونیکی
زمان کنونی: 05-12-2024, 08:34 AM
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
نویسنده: sherafati
آخرین ارسال: saeed.abdollahi
پاسخ: 41
بازدید: 6908

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 17 رأی - میانگین امیتازات : 2.41
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
نتورک مارکتینگ و تجارت الکترونیکی
03-14-2015, 07:48 PM
ارسال: #1
Smile نتورک مارکتینگ و تجارت الکترونیکی
سلام به همگی12_002
من سارا هستم و بعد اندی وقت دوباره ابراز وجود کردم10_003

نمیدونم ایا یادتون هست که چه اتفاقاتی بران افتاد؟
دو سال پیش عمل سختی کردم و تصمیم گرفتم تغییرات بزرگی توی زندگیم ایجاد کنم
با تمام سختی در شرکت کامپیوتری به طراحی سایت مشغول شدم و همکارم شرکتی بهم معرفی کرد که دگرگونی بیشتر در زندگیم اتفاق افتاد
بعد از اینکه مفاصل دست راستم سابیده شد و دکتر گفت راهی رای درمانش نیست وارد شرکتی شدم که به روش بازاریابی شبکه ای کار میکنه

امیدوارم افرادی که میان اینجا بدونن بازاریابی شبکه ای یا نتورک مارکتینگ چیه و چطور کار میکنه
فرض را بر این میذارم که میدونن
اون زمانی که من وارد کار شدم 7 شرکت بودن و الا11 شرکت
در امریکا 3000 شرکت به این روش کار میکنن

اماا سوال من چیه؟

لطفا کسانی که اطلاع دارن جواب بدن
این ترم درس تجارت الکترونیک ارائه در مورد نتورک مارکتینگ دارم و استاد گفتن بیشتر روی زمینه تجارت الکترونیکش متمرکز شو

ممکنه در این مورد راهنماییم کنین؟4yajuyo

نباید ببینی تا باور کنی...
باید باور کنی تا ببینی...Heart
مشاهده وب سایت کاربر یافتن تمامی ارسال های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 تشکر شده توسط: Fery Farrokhzad , حسین فتحی , iranboy , Divar
03-14-2015, 09:21 PM
ارسال: #2
RE: نتورک مارکتینگ و تجارت الکترونیکی
متاسفانه تو ایران شرکتهای اینچنینی رو از لحاظ قانونی تایید نمی کنن و به این شرکتها هرمی می گن و خیلی تلاش می کنن تا جلوشونو بگیرن

آسمان فرصت پرواز بلندی است....قصه این است چه اندازه کبوتر باشی....
یافتن تمامی ارسال های این کاربر
 تشکر شده توسط: business_nuts
03-14-2015, 11:11 PM
ارسال: #3
متاسفانه نتورک مارکتینگ های ایرانی ارتباطی با ای کامرس ندارن.

من ازدرون تو حرف میزنم
اگربخواهی تابستان هم برف می آید
اگربخواهی دست دراز میکنی ابری در آسمان میگیری
اگربخواهی به درخت خشکیده ای خیره میشوی و انجیر بر شاخه اش میروید
اگرتو بخواهی غیرممکن ها ممکن میشود
پس بخواه

دوره توانگری و جذب
 تشکر شده توسط: حسین فتحی , business_nuts
03-14-2015, 11:34 PM
ارسال: #4
اتفاقا نتورک مارکینگ ایران از نوع B2C است و توی تجارت الکترونیک هم کاربرد داره
من توی شرکت ...م و یه سری محصولات از شرکت ایتالیایی بلیتا وارد ... میشه یعنی تجارت الکترونیکی B2B

نباید ببینی تا باور کنی...
باید باور کنی تا ببینی...Heart
03-14-2015, 11:59 PM
ارسال: #5
عزیزممم اول شما بگو تعریفت از تجارت الکترونیک چیه
شما انگار به واردات داری میگی ای کامرس

من ازدرون تو حرف میزنم
پس بخواه

دوره توانگری و جذب
03-15-2015, 12:53 AM
ارسال: #6
درود فراوان
چند سالی هست که نتورک مارکتینگ در ایران کاملا قانونی شده و مجوزهای رسمی به این شرکت ها داده میشه، از معنی جمله هم پیداست ، یعنی بازاریابی شبکه ای، در تمام دنیا سالهاست که اجرا میشه، اما متاسفانه چند سالی در ایران به شکل های غیر قانونی و کلاه برداری اجرا میشد.
متاسفانه با بررسی که میان شرکت های نتورک مارکتینگ حال حاضر ایران انجام دادم، متوجه شدم، سیستم فقط بر اساس آفلاین هست و هیچ ارتباط مستقیمی بر تجارت الکترونیک و بازاریابی اینترنتی ندارد فقط این نام را یدک میکشند، وب سایت ها به هیچ عنوان استانداردهای لازم را ندارند، حتی پس از آنالیز این وب سایت ها هیچ نقطه عطفی پیدا نمیشود، تنها در موارد ارتباط با بازاریابان سیستم از سامانه تحت وب استفاده میشود، مثل سیستم ثبت سفارش، که نمیشه به این گفت تجارت الکترونیک، سیستمی که از نتورک مارکتینگ در حال حاضر در ایران اجرا میشه، اجرای یک سیستم بازاریابی شبکه ای فروش و به صورت کاملا آفلاین و با استفاده از سیستم دهان به دهان و همچنین گرفتن زیرمجموعه مانند یک تار عنکبوت هست. این واقعیت نتورک مارکتینگ ایران می باشد، اما از لحاظ درآمد و آینده کاری در حال حاضر بسیار عالی به نظر می رسد، افراد زیادی در این سیستم ها دیدم که موفق شده اند، فقط تلاش و پشتکار می خواد، چون کلا کار بازاریابی و فروش به همین شکل هست، همچنین شما نیاز به علم فروش و بازاریابی دارید که توی این شرکت ها کلاسهایی برگزار میشه، سختی قسمت بعدش گرفتن زیر مجموعه یا همان بازاریاب هایی هستند که قراره هم برای خودشان و هم برای شما کار کنند.
امیدوارم توی این سیستم نا امید نشوید و هر روز موفق تر باشید
سال نو پیشاپیش مبارک
مفقريال شاد و پیروز باشید

آموزش کسب و کار اینترنتی
fekreabi.net
03-15-2015, 05:03 AM
ارسال: #7
با تجربه ای که تو این زمینه دارم عرض میکنم: تو ایران به صورت اشتباه داره کار میشه و تنها سودش برای مدیر شرکت هست و بقیه دقیقا همانند کارمند تلقی میشن. بهتره پول و سرمایه تونو (مادی - معنوی - زمانی - و...) به جای این شرکت ها در سرمایه گذاری در بورس و طلا و زمین و ... صرف کنید.

طراحی فروشگاه اینترنتی | سئو فروشگاه اینترنتی
هدف: کارآفرینی
صنایع دستی
انسانهای بزرگ، همه ابعاد زندگیشون بزرگـــــه
 تشکر شده توسط: garshasp , business_nuts
03-16-2015, 01:57 AM
ارسال: #8
(03-15-2015 05:03 AM)samiar afshari نوشته شده توسط:  با تجربه ای که تو این زمینه دارم عرض میکنم: تو ایران به صورت اشتباه داره کار میشه و تنها سودش برای مدیر شرکت هست و بقیه دقیقا همانند کارمند تلقی میشن. بهتره پول و سرمایه تونو (مادی - معنوی - زمانی - و...) به جای این شرکت ها در سرمایه گذاری در بورس و طلا و زمین و ... صرف کنید.

اگر مثل قدیم بود با نظر شما موافق بودم، تا همین چند وقت پیش با این سیستم مخالف سرسخت بودم، اما با تحقیق متوجه شدم سیستم جدید در ایران تغییر اساسی پیدا کرده است و برای کسانی که به دنبال بازاریابی و فروش و ایجاد تیم فروش هستند بسیار مناسب و مساعد هست، موضوعی که شما می فرمائید برای چند سال پیش صدق میکند، اما در حال حاضر به محض اینکه سیستم فروش خود را کامل میکنید ، بلافاصله دیگران برای شما کار میکنند، نتورک مارکتینگ در حال حاضر یک بحث بسیار جالب هست. که البته به خاطر تجربه تلخ گذشته منتقدانی هم به همراه دارد.

آموزش کسب و کار اینترنتی
fekreabi.net
 تشکر شده توسط: samiar afshari
03-16-2015, 02:32 AM
ارسال: #9
(03-16-2015 01:57 AM)fekreabi نوشته شده توسط:  
(03-15-2015 05:03 AM)samiar afshari نوشته شده توسط:  با تجربه ای که تو این زمینه دارم عرض میکنم: تو ایران به صورت اشتباه داره کار میشه و تنها سودش برای مدیر شرکت هست و بقیه دقیقا همانند کارمند تلقی میشن. بهتره پول و سرمایه تونو (مادی - معنوی - زمانی - و...) به جای این شرکت ها در سرمایه گذاری در بورس و طلا و زمین و ... صرف کنید.

اگر مثل قدیم بود با نظر شما موافق بودم، تا همین چند وقت پیش با این سیستم مخالف سرسخت بودم، اما با تحقیق متوجه شدم سیستم جدید در ایران تغییر اساسی پیدا کرده است و برای کسانی که به دنبال بازاریابی و فروش و ایجاد تیم فروش هستند بسیار مناسب و مساعد هست، موضوعی که شما می فرمائید برای چند سال پیش صدق میکند، اما در حال حاضر به محض اینکه سیستم فروش خود را کامل میکنید ، بلافاصله دیگران برای شما کار میکنند، نتورک مارکتینگ در حال حاضر یک بحث بسیار جالب هست. که البته به خاطر تجربه تلخ گذشته منتقدانی هم به همراه دارد.

ممنون از شما دوست خوبم. بله همین طوره. خود من هم با اصل قضیه نتورک مارکتینگ مشکلی ندارم و اتفاقا به عنوان یک کار تیمی در عصر جدید قبولش دارم؛ ولی هنوز شرکتی رو ندیدم که بصورت حرفه ای این دانش رو به مرحله اجرا بگذاره. اگر وجود داره خود من هم حاضرم در آن سرمایه گذاری کنم. اگر چنین شرکتی سراغ دارید، برام پ خ فرمایید.

طراحی فروشگاه اینترنتی | سئو فروشگاه اینترنتی
هدف: کارآفرینی
صنایع دستی
انسانهای بزرگ، همه ابعاد زندگیشون بزرگـــــه
03-16-2015, 04:59 PM
ارسال: #10
آقای فکر آبی باید بهتون بگم الانم بسیار مشکل داره
آیا شما به جوون هایی که کلی از پول و سرمایشونو به این شرکت های به ظاهر قانونی دادن و در ازاش دسمال کاعذی و.. گرفتن گوشه خونه .
من خیلی از دوستا و اقوامم رفتن در این شرکت ها وقت و سرمایه شون را دادن در ازای هیچ...
و الان فقط صرفا نا امیدی

من ازدرون تو حرف میزنم
پس بخواه

دوره توانگری و جذب
 تشکر شده توسط: samiar afshari , business_nuts , Divar
ارسال پاسخ 

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  کسب درامد از طریق کتاب الکترونیکی alicpu 11 4,266 06-11-2012 08:59 PM
آخرین ارسال: MohamadMJ

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
تماس با ما | سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران | بازگشت به بالا | بازگشت به محتوا | آرشیو | پیوند سایتی RSS