ماگستان، خرید ماگ، خرید فلاسک و خرید هدیه در همین نزدیکی!

خرید هدیه، خرید ماگ

تابلو اعلانات سایت
میلیاردرها مرامنامه (قوانین سایت) میلیاردر هدف این سایت چیست؟ میلیاردر دانلود ماهنامه سایت
میلیاردرها اتمام حجت (حتما بخوانید.) میلیاردر راه اندازی کسب و کار توسط اعضا میلیاردر مسابقه دوبرابر کردن پول
میلیاردرها عضویت در بخش ویژه VIP میلیاردر موفقیت های دوستان بعد از عضویت در سایت میلیاردر تبلیغات و معرفی کار و شغل شما

راهنمای خرید هدیه، ماگ و فلاسک

ماگستان, اولین و تنهاترین

ماگستان, اولین و تنهاترین

تجارت
زمان کنونی: 05-04-2024, 12:17 PM
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
نویسنده: 3ObHaN
آخرین ارسال: mosafere55
پاسخ: 5
بازدید: 1088

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 17 رأی - میانگین امیتازات : 3.12
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
تجارت
12-11-2011, 08:44 AM
ارسال: #1
تجارت
دوستان من ميخوام ديگه كم كم تجارت رو در كنار كارهاي خدماتي شروع كنم .

يه تاپيك در زمينه ي تجارت واقعا در انجمن خالي بود !
البته تك و توك بود ولي در مورد اموزش تجارت و .... نبود
يك سوال بي جواب در ذهن خلاق من مونده Big Grin شما به اين سوال جواب بديد تا كم كم اموزشگاه تجارت انجمن رو با كمك پيشكسوتان راه بيندازيم Smile Wink

من نه ميلياردرم و نه با تجربه ! چطور ميشه كالا رو نسيه برداشت ؟ در حالي كه فقط به افرادي خوش نام كالاي نسيه ميدن ؟

[تصویر: start.gif]

یافتن تمامی ارسال های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 تشکر شده توسط: shahram......32 , vahid61 , mosafer bedar , jahanagahi , مهتاب
12-11-2011, 12:08 PM
ارسال: #2
RE: تجارت
ببین از قدیم گفتن خوش حساب شریک مال مردم.فقط با اعتماد سازی البته باید سعی کنی تا بتونی اعتماد کسی رو جلب کنی اولش در حد خیلی کمه ولی می تونی خوش حسابی کنی و به سرعت اونو گسترش بدی . منم هیچی نداشتم ، الانم ندارم ، ولی شکر خدا ماهی 10-20میلیون خرید دارم .یه برگ چکم ندارم.

حتماً می شود
باید بخواهی
دهقانی 09132648046
 تشکر شده توسط: 3ObHaN , mosafer bedar , کامیار کاظمی , jahanagahi , مهدی گل محمدی , pulaki , مهتاب
12-12-2011, 12:52 AM
ارسال: #3
روابط عمومی بالا داشتن.جلب اعتماد دیگران.

خدایا با همه بزرگیت در قلب کوچک من جای داری
اینستاگرام من :
hoshangghorbanian
مشاهده وب سایت کاربر یافتن تمامی ارسال های این کاربر
 تشکر شده توسط: ndm1368 , 3ObHaN , مهتاب
12-12-2011, 01:58 AM
ارسال: #4
(12-11-2011 08:44 AM)3ObHaN نوشته شده توسط:  دوستان من ميخوام ديگه كم كم تجارت رو در كنار كارهاي خدماتي شروع كنم .

يه تاپيك در زمينه ي تجارت واقعا در انجمن خالي بود !
البته تك و توك بود ولي در مورد اموزش تجارت و .... نبود
يك سوال بي جواب در ذهن خلاق من مونده Big Grin شما به اين سوال جواب بديد تا كم كم اموزشگاه تجارت انجمن رو با كمك پيشكسوتان راه بيندازيم Smile Wink

من نه ميلياردرم و نه با تجربه ! چطور ميشه كالا رو نسيه برداشت ؟ در حالي كه فقط به افرادي خوش نام كالاي نسيه ميدن ؟

تجارت يعني همين كاري كه شما ميكنيد...تجارت اموزش نداره... از بغال سركوجتون هم خريد كنيد يعني تجارت......

براي گرفتن نسيه.....بستگي به چند شرايط داره....اول سعي كن نقد خريد كني تا اعتماد ها رو جلب كني..... دوما سعي كن كسي معرفيت كنه يا از اسم يك بازاري استفاده كن تا خودت صاحب اعتبار بشي.... سوما نقد به منظور پول نيست...چك هاي كمتر از10 روزهم نقد هست...ميتوني اينطوري نسيه ببري

[تصویر: 63740478307662590299.jpg]
 تشکر شده توسط: 3ObHaN , مهدی گل محمدی , jahanagahi , totia
12-12-2011, 01:29 PM
ارسال: #5
سلام دوست عزیز
درست سوالی رو مطرح کردید که سالهاست دغدغه ذهنی منه من تا پارسال در زمینه فروش اوراق تسهیلات مسکن کار میکردم سرمایه ای هم نداشتم فقط با گذشت زمان تونستم اعتماد کسانی که باهاشون کار میکردم رو جلب کنم وقتی صداقتم ثابت شد دیگه مشکلی نداشتم در حال حاضر هم تو آگهی نامه های تبریز فروش برنج شمال رو آگهی کرده ام و البته سرمایه ای برای خرید نقدی ندارم اما بصورت اعتباری هماهنگ شدم که برنج از شمال بیارم خوشحال میشم از تجربه های دوستان دیگه هم استفاده کنم و تجربیات خودم رو در اختیار دوستان بذارم
مشاهده وب سایت کاربر یافتن تمامی ارسال های این کاربر
 تشکر شده توسط: کامیار کاظمی , 3ObHaN , مهدی گل محمدی , jahanagahi
ارسال پاسخ 

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  راهنمایی تجارت در گیلان Miad jj 0 645 04-02-2014 12:05 AM
آخرین ارسال: Miad jj
  نوزدهمین نمایشگاه بین‌المللی الکترونیک، رایانه و تجارت الکترونیک (الکامپ) karafarin 6 1,083 12-05-2013 06:25 PM
آخرین ارسال: karafarin

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
تماس با ما | سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران | بازگشت به بالا | بازگشت به محتوا | آرشیو | پیوند سایتی RSS