ماگستان، خرید ماگ، خرید فلاسک و خرید هدیه در همین نزدیکی!

خرید هدیه، خرید ماگ

تابلو اعلانات سایت
میلیاردرها مرامنامه (قوانین سایت) میلیاردر هدف این سایت چیست؟ میلیاردر دانلود ماهنامه سایت
میلیاردرها اتمام حجت (حتما بخوانید.) میلیاردر راه اندازی کسب و کار توسط اعضا میلیاردر مسابقه دوبرابر کردن پول
میلیاردرها عضویت در بخش ویژه VIP میلیاردر موفقیت های دوستان بعد از عضویت در سایت میلیاردر تبلیغات و معرفی کار و شغل شما

راهنمای خرید هدیه، ماگ و فلاسک

ماگستان, اولین و تنهاترین

ماگستان, اولین و تنهاترین

یهودی های چقدر پول دارند؟ (راهی برای کامیابی نسل آینده؟)
زمان کنونی: 04-19-2024, 07:40 PM
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
نویسنده: abdolhossein
آخرین ارسال: abdolhossein
پاسخ: 12
بازدید: 2650

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 7 رأی - میانگین امیتازات : 2.86
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
02-11-2015, 05:23 PM (آخرین ویرایش در این ارسال: 02-11-2015 08:13 PM، توسط abdolhossein.)
ارسال: #1
دوستان را به مطلبی که دراینجا نوشتم http://forum.unc-co.ir/showthread.php?ti...#pid139747 ارجاع می دهم.
نشستم محاسبه کردم که اگر شخصی در زمان میلاد مسیح سه دلار داشت و آن را به نحوی به کار می انداخت که سالیانه فقط سه درصد سود روی آن می آمد الان مبلغی حدود(214,433,093,496,774,000,000,000,000) دلار داشت. می توانید آن را بخوانید؟ صدگان، هزارگان، میلیون ، میلیارد، تریلیون ، بعد از آن چه؟ به یک دکترای ریاضیات آن را نشان دادم. نتوانست بخواندش البته بلد بود اما به سلامت عقلی من شک کرده بود و خیلی راحت گفت نمی دانم!!!!!
به نظر شما کسی بوده که چنین کاری را انجام داده باشد؟
اگر به دنبال یک فرد خاص هستید به احتمال زیاد خیر. چون ظاهرا هیچ کس در دنیا 2015 سال عمر نکرده است! اما اگر چندین و چند نسل را در نظر بگیریم قضیه فرق می کند.
لا اقل یک قوم در دنیا وجود دارد که قدمتش از این هم بیشتر است که همان بنی اسرائیل یا یهود باشد. (امسال سال 5776 عبری است). می دانیم که مشخصه بارز یهودیان درطول تاریخ که در قرآن کریم هم به آن صحه گذاشته شده و در جهان امروز نیز به روشنی قابل ملاحظه است، پول پرستی و کسب ثروت به خصوص از طریق ربا خواری است. به نظر من یهودیان (به مثابه یک قوم و نه یک فرد خاص) ثروتی به مراتب بیشتر از آن چه در بالا ذکر شد دارند و برای همین است که دنیا درحال حاضر در اختیار آن ها است واگر چه از لحاظ جمعیتی یک صدم جمعیت جهان نیز به حساب نمی آیند اما تمامی گلوگاه های اقتصادی و اجتماعی و سیاسی و فرهنگی و.... دنیا را در قبضه خود دارند!!!
گاهی اوقات که با خود خلوت می کنم به خودم می گویم چه اشکالی دارد که من نیز دست به کار شوم. اکنون در آستانه 32 سالگی ام. اما چه اشکالی دارد که یک سرمایه گذاری بلند مدت لااقل صد ساله را شروع کنم. یعنی هر ماه ماهیانه پولی را به حسابی بریزم که مقدار مشخصی سود روی آن بیاید و آن را تا پایان عمر ادامه دهم و به ورثه نیز توصیه کنم این راه را ادامه دهند تا وقتی صد سال تمام شود. در این صورت نوه هایم خواهند توانست ثروت هنگفتی را داشته و از آن استفاده کنند. ثروتی که از راهی بسیار آسان به دست آمده است.
البته می توانم به جای افتتاح حساب ماهیانه مقدار مشخصی طلا بخرم و تا صد سال همان مقدار مشخص را ذخیره کنم. یا هر سال مقدار مشخصی زمین بخرم و...
خیلی جنون آمیز است نه؟
اما به قول نیلزبوهر : ایده شما به قدرکافی ابلهانه است که درست باشد!!!
یافتن تمامی ارسال های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 تشکر شده توسط: Mohsen1988 , hamedmoez , مهدی 1 , پارمیدا وحیدی , Elixir , pooya 90 , Divar
02-11-2015, 08:02 PM
ارسال: #2
RE: یهودی های چقدر پول دارند؟ (راهی برای کامیابی نسل آینده؟)
(02-11-2015 05:23 PM)abdolhossein نوشته شده توسط:  
دوستان را به مطلبی که دراینجا نوشتم http://forum.unc-co.ir/showthread.php?ti...#pid139747 ارجاع می دهم.
نشستم محاسبه کردم که اگر شخصی در زمان میلاد مسیح سه دلار داشت و آن را به نحوی به کار می انداخت که سالیانه فقط سه دلار سود روی آن می آمد الان مبلغی حدود(214,433,093,496,774,000,000,000,000) دلار داشت. می توانید آن را بخوانید؟ صدگان، هزارگان، میلیون ، میلیارد، تریلیون ، بعد از آن چه؟ به یک دکترای ریاضیات آن را نشان دادم. نتوانست بخواندش البته بلد بود اما به سلامت عقلی من شک کرده بود و خیلی راحت گفت نمی دانم!!!!!
به نظر شما کسی بوده که چنین کاری را انجام داده باشد؟
اگر به دنبال یک فرد خاص هستید به احتمال زیاد خیر. چون ظاهرا هیچ کس در دنیا 2015 سال عمر نکرده است! اما اگر چندین و چند نسل را در نظر بگیریم قضیه فرق می کند.
لا اقل یک قوم در دنیا وجود دارد که قدمتش از این هم بیشتر است که همان بنی اسرائیل یا یهود باشد. (امسال سال 5776 عبری است). می دانیم که مشخصه بارز یهودیان درطول تاریخ که در قرآن کریم هم به آن صحه گذاشته شده و در جهان امروز نیز به روشنی قابل ملاحظه است، پول پرستی و کسب ثروت به خصوص از طریق ربا خواری است. به نظر من یهودیان (به مثابه یک قوم و نه یک فرد خاص) ثروتی به مراتب بیشتر از آن چه در بالا ذکر شد دارند و برای همین است که دنیا درحال حاضر در اختیار آن ها است واگر چه از لحاظ جمعیتی یک صدم جمعیت جهان نیز به حساب نمی آیند اما تمامی گلوگاه های اقتصادی و اجتماعی و سیاسی و فرهنگی و.... دنیا را در قبضه خود دارند!!!
گاهی اوقات که با خود خلوت می کنم به خودم می گویم چه اشکالی دارد که من نیز دست به کار شوم. اکنون در آستانه 32 سالگی ام. اما چه اشکالی دارد که یک سرمایه گذاری بلند مدت لااقل صد ساله را شروع کنم. یعنی هر ماه ماهیانه پولی را به حسابی بریزم که مقدار مشخصی سود روی آن بیاید و آن را تا پایان عمر ادامه دهم و به ورثه نیز توصیه کنم این راه را ادامه دهند تا وقتی صد سال تمام شود. در این صورت نوه هایم خواهند توانست ثروت هنگفتی را داشته و از آن استفاده کنند. ثروتی که از راهی بسیار آسان به دست آمده است.
البته می توانم به جای افتتاح حساب ماهیانه مقدار مشخصی طلا بخرم و تا صد سال همان مقدار مشخص را ذخیره کنم. یا هر سال مقدار مشخصی زمین بخرم و...
خیلی جنون آمیز است نه؟
اما به قول نیلزبوهر : ایده شما به قدرکافی ابلهانه است که درست باشد!!!

من لنگ همون 3000 تومنم..
02-11-2015, 09:16 PM (آخرین ویرایش در این ارسال: 02-11-2015 09:20 PM، توسط moele.)
ارسال: #3
گذاشتن ریال در بانک که کاملا اشتباه است

با ذخیره دلار هم کاملا مخالفم چون کمک به اقتصاد کشورهای دیگه است

ملک گزینه خوبی است البته در منطقه جنگ خیزی مثل خاورمیانه شاید در زمانهایی دچار نوسان شدید بشه اما آینده روشنی داره

طلا هم گزینه خیلی خوبی است مخصوصا برای سرمایه های اندک و ذخیره قطره ای

اماااااااااااا امروز ارزش علم و فناوری از همه اینها بیشتره یهودی ها بیشتر شرکتهای دانش بنیان دنیا را دارند و این کار بسیار پول سازه .شما بهتره به جای سرمایه هایی با قدرت نقد شوندگی زیاد (ورثه راحت میفروشند مثل ملک و......و راحت ممکنه یک شبه به باد بدهند)شرکت یا کارخانه ای ایجاد کنید که 200سال دیگه هم نام شما را به نیکی نگه داره و از طرفی ورثه شما هم کار داشته باشند هم ثروت چون همه ظرفیت ثروت به تنهایی را ندارند
 تشکر شده توسط: saadati , پارمیدا وحیدی , اقاي ايـــده , pooya 90 , abdolhossein , abolfazln
02-11-2015, 09:39 PM (آخرین ویرایش در این ارسال: 02-11-2015 09:40 PM، توسط mehdi098.)
ارسال: #4
000000000
02-13-2015, 11:11 PM
ارسال: #5
چرا کسی نظری نمی دهد؟
لطفا همکاری نمایید.
02-13-2015, 11:19 PM
ارسال: #6
عزیزم مطمئنی اگه نظر بدیم به سلامت عقلمون کسی شک نمیکنه؟

به من جایی برای ایستادن بده تا من زمین را برایت جا به جا کنم.
 تشکر شده توسط: abdolhossein , اقاي ايـــده
02-14-2015, 12:18 AM
ارسال: #7
(02-13-2015 11:11 PM)abdolhossein نوشته شده توسط:  چرا کسی نظری نمی دهد؟
لطفا همکاری نمایید.

درود
بحثي در مورد مطالب داستاني -قومي و .. ندارم
اما در كل هدف شما مطرح هست
براي سرمايه گذاري ابتدا بايد خود فرد بي نياز باشد
يعني داراي يك زندگي راحتي باشد سپس مازاد اون رو بر طبق نياز سرمايه گذاري كنيد.
با توجه به راهكار هاي مختلف ميتوان موارد مختلف رو اعلام كرد
خريد سهام يا اوراق مشاركتي با سود تضميني
استفاده از سپرده هاي مدت دار بانك ها
استفاده از گزينه هاي بلند مدت بيمه عمر

اينها راههاي هستند(بخصوص دو راه اول) كه تضميني هستد كه ميتوان بصورت زماني انهارا اجرايي كرد.

كانال ايده يار: @ideayar
مشاهده وب سایت کاربر یافتن تمامی ارسال های این کاربر
 تشکر شده توسط: abdolhossein , پارمیدا وحیدی
07-30-2015, 01:29 PM
ارسال: #8
نوه های گرامی حاصل زحمات و سختی های ما رو بخورند درحالی که شاید اسم ما رو هم بلد نباشن یه فاتحه هم سالی یکبار نیان سر قبرمون بخونند
و با پول مفت بابا بزرگ جون خوش گذرونی کنند ....
والا چه حرفایی میزنیدا
 تشکر شده توسط: abdolhossein
07-30-2015, 06:28 PM
ارسال: #9
(07-30-2015 01:29 PM)rezax01 نوشته شده توسط:  نوه های گرامی حاصل زحمات و سختی های ما رو بخورند درحالی که شاید اسم ما رو هم بلد نباشن یه فاتحه هم سالی یکبار نیان سر قبرمون بخونند
و با پول مفت بابا بزرگ جون خوش گذرونی کنند ....
والا چه حرفایی میزنیدا

فاتحه بخونن یا نخونن چه فرقی بحالت می کنه .. اونا فهمیدن که ثروت قدرت میاره و برای همین از بچگی اینو یاد می گیرن . . هر نسل برای نسل های بعد کار میکنه و در نتیجه همیشه پولدار و قدرمتند هستند ... بخش مهمی اموزش مالی بچه ها هست که ما وقتی درگیر پول در اوردن میشیم فراموش می کنیم ..
11-20-2015, 05:53 PM
ارسال: #10
مطلب زیبا و جالبی بود
مهمی این مطلب رو فردی مثل من درک میکنه
من نوه ی یکی از خوانین بزرگ بختیاری هستم که ثروت هنگفتی به میراث برای فرزندانش گذاشت
برخی از فرزندان این میراث را به باد دادند و برخی همچون پدر من بر این ثروت افزود.
در خال خاضر هم از نظر جایگاه اجتماعی و هم از نظر جایگاه مالی و هم قدرت در منطقه و نفوذ کلام در منطقه پدری جزو افراد شاخص و مطرح می باشیم و این همه در حالی است که سابقه خانواده ی من در این منطقه کمتر از 100 سال است
ارسال پاسخ 

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
Lightbulb نیازمند سرمایه گذار برای ساخت پیام رسان داخلی pr0grammer 0 396 05-09-2018 09:30 AM
آخرین ارسال: pr0grammer
Wink نیاز به سرمایه گذار برای باشگاه پینت بال shahid-a 0 4,453 07-10-2017 11:27 PM
آخرین ارسال: shahid-a
  جذب شریک تجاری برای یک وب سایت تخفیف با مزیت رقابتی ehsans 2 772 03-15-2017 12:36 AM
آخرین ارسال: ehsans
Smile نیازمند به سرمایه گذار در یک سایت بازی آینده دار ehsannazemi051 2 1,112 03-08-2017 06:59 PM
آخرین ارسال: ehsannazemi051
  پرداخت وام برای کسب و کارهای اینترنتی mortezaqq 21 6,032 08-13-2016 01:16 PM
آخرین ارسال: asef34
  نیازمند به سرمایه گذار برای تولید بازی Hamedgg 2 1,356 09-23-2015 03:06 PM
آخرین ارسال: davaran
  راه اندازی فست فود و چالش های پیش رو mohajer89 5 1,182 01-31-2015 02:48 AM
آخرین ارسال: niknafs
  کمک برای واردات جنس از آمریکا kiana64 3 1,571 11-23-2014 05:38 AM
آخرین ارسال: ehsanaa110
  بهترین راه برای سودا وری بیشتر soma 6 2,641 04-04-2014 08:10 PM
آخرین ارسال: arash1367
  برای سرمایه گذاری پول اصل نیست koroshparsi 5 2,326 11-03-2012 03:08 PM
آخرین ارسال: amii
  مهمترین روش های سرمایه گذاری ثروتمندان بزرگ دنیا koroshparsi 1 1,965 12-24-2011 11:22 PM
آخرین ارسال: shahram......32

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
تماس با ما | سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران | بازگشت به بالا | بازگشت به محتوا | آرشیو | پیوند سایتی RSS