ماگستان، خرید ماگ، خرید فلاسک و خرید هدیه در همین نزدیکی!

خرید هدیه، خرید ماگ

تابلو اعلانات سایت
میلیاردرها مرامنامه (قوانین سایت) میلیاردر هدف این سایت چیست؟ میلیاردر دانلود ماهنامه سایت
میلیاردرها اتمام حجت (حتما بخوانید.) میلیاردر راه اندازی کسب و کار توسط اعضا میلیاردر مسابقه دوبرابر کردن پول
میلیاردرها عضویت در بخش ویژه VIP میلیاردر موفقیت های دوستان بعد از عضویت در سایت میلیاردر تبلیغات و معرفی کار و شغل شما

راهنمای خرید هدیه، ماگ و فلاسک

ماگستان, اولین و تنهاترین

ماگستان, اولین و تنهاترین

غرفه های نوروزی
زمان کنونی: 05-03-2024, 10:08 AM
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
نویسنده: vafa_0000
آخرین ارسال: samiar afshari
پاسخ: 13
بازدید: 1427

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 6 رأی - میانگین امیتازات : 2.5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
غرفه های نوروزی
02-13-2015, 01:52 PM (آخرین ویرایش در این ارسال: 02-13-2015 01:53 PM، توسط پارمیدا وحیدی.)
ارسال: #11
RE: غرفه های نوروزی
چون مردم پایتخت عزیزمون عید که میشه همه میریزن تو شهرستان ها
البته به کسی بر نخوره به طور کلی میگم که عید پایتخت خلوته
به نظر من سعی کنید به غیر از آش غذاهی محلی خودتونم که توی شهرهای دیگه نیست بزارید
فقط جایی باشید که هزار نفر قبل از شما نباشن

به من جایی برای ایستادن بده تا من زمین را برایت جا به جا کنم.
یافتن تمامی ارسال های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 تشکر شده توسط: مهدی 1 , samiar afshari
02-13-2015, 06:26 PM
ارسال: #12
توی این زمان مهمترین چیز و با ارزش ترین چیز همون نیروی کار هست ، بخواهید نیروی کار حقوقی بیارید باید چندین برابر پرداخت کنید و آخرش هم دلسوزانه کار نمی کنند
اگر مشکل نیرو ندارید ، پر درامد ترین رستوران هست ، الزاما هم نباید غذای محلی باشه ، کباب و جوبه به سبک و سیاق منظقه حودتون با روغن حیوانی و برنج اعلا و صد البته قیمت گران ! ، می تونه سود خوبی براتون داشته باشه ، دقت کنید توی این جور جاها قیمت بالا می تونه نشانگر کیفیت و تمیزی و اعلا بودن مواد مصرفی باشه. قشری هم که در چنین مکان هایی غذا می خورن بیشتر دنبال تجربه های تازه هستند و هزینه می کنند. و به دنبال سیر شدن نیستند که شما بخواهید با ارزان فروشی و آش فروشی جذبشون کنید ، هر چند آش هم مشتری خاص خودش را داره

سوغاتی و کادویی هم بد نیست ، به شرطی که ماندش را بتونید بعد از عید مرجوع کنید
در کنار چادر هم یکی را می تونی بزاری همون محصول پارسال را بفروشه و برای مسافرها جذاب به نظر میاد و برای سال دیگه خرید می کنند

به عمل کار براید ، به سخن دانی و سخنرانی نیست

درد من تنهایی نیست ، بلکه مرگ ملتی است که گدایی را قناعت ، بی عرضگی را صبر و با تبسمی بر لب این حماقت را حکمت خدا می دانند. (( گاندی ))

.
یافتن تمامی ارسال های این کاربر
 تشکر شده توسط: پارمیدا وحیدی , samiar afshari
02-14-2015, 02:36 AM
ارسال: #13
درود
طبق فرمایشات آقا مهدی، یک خاطره از همین مسئله رستورانداری در زمان مسافرت ها:
چند سال پیش به یکی از شهرهای شمالی رفتم. بعد از ظهر یکی از روزها اتفاق ناخوشایندی برام افتاد تا شب گرفتار اون بودم. برای اینکه حال و هوای خانواده عوض بشه برای صرف غذا به رستورانها و جاهایی که برای ارائه غذا آماده شده بودن رفتم. اما متاسفانه برخورد سطحی - کیفیت - نوع غذا و تنوع افتضاح بود. اما یکی از رستوران ها محیطی آرام - تمیز - و شاد داشت همراه با تنوع غذاهای عالی- و البته ابتکار ایشون این بود که برنج معمولی رو که همه جا داشتن ، به صورت کامل دایره ای در بشقاب قرار میداد. و با احترام به مشتری- قیمت هاشونم نسبت به بقیه گرانتر بود . پس در نوع طبخ و ارائه با دیگران فرق میکرد و مشتری زیادی هم داشت. تا جایی که هر وقت به اون شهر میرم - برای صرف غذا مستقیما به این محل مراجعه میکنم.
پس: در کارتون یکم خلاقیت هم جاشنی اش کنید. مطمئن باشید سود خوبی براتون داره.

طراحی فروشگاه اینترنتی | سئو فروشگاه اینترنتی
هدف: کارآفرینی
صنایع دستی
انسانهای بزرگ، همه ابعاد زندگیشون بزرگـــــه
مشاهده وب سایت کاربر یافتن تمامی ارسال های این کاربر
 تشکر شده توسط: پارمیدا وحیدی , مهدی 1
ارسال پاسخ 

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  خرید عمده انواع اسپری برف های شادی mardin-b 5 4,617 12-19-2017 03:20 PM
آخرین ارسال: آریا صنعت شیمی
  ایده های کسب درامد در سیزده به در یک همراه سبز 5 1,638 03-23-2014 07:43 PM
آخرین ارسال: moele

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
تماس با ما | سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران | بازگشت به بالا | بازگشت به محتوا | آرشیو | پیوند سایتی RSS