ماگستان، خرید ماگ، خرید فلاسک و خرید هدیه در همین نزدیکی!

خرید هدیه، خرید ماگ

تابلو اعلانات سایت
میلیاردرها مرامنامه (قوانین سایت) میلیاردر هدف این سایت چیست؟ میلیاردر دانلود ماهنامه سایت
میلیاردرها اتمام حجت (حتما بخوانید.) میلیاردر راه اندازی کسب و کار توسط اعضا میلیاردر مسابقه دوبرابر کردن پول
میلیاردرها عضویت در بخش ویژه VIP میلیاردر موفقیت های دوستان بعد از عضویت در سایت میلیاردر تبلیغات و معرفی کار و شغل شما

راهنمای خرید هدیه، ماگ و فلاسک

ماگستان, اولین و تنهاترین

ماگستان, اولین و تنهاترین

دستمزد یک مهندس میکانیک
زمان کنونی: 05-05-2024, 05:17 PM
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
نویسنده: schayan
آخرین ارسال: rezaeee
پاسخ: 5
بازدید: 663

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 6 رأی - میانگین امیتازات : 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
دستمزد یک مهندس میکانیک
02-04-2015, 05:15 PM
ارسال: #1
دستمزد یک مهندس میکانیک
سلام دوستان
به من پیشنهاد سرپرستی یا مدیریت یک کارخانه در شهر ساوه شده . اعتماد صد درصد به من داره و دلیل اصلی هم همینه که نیروی بومی نمی خواد. من ساکن تهران هستم
با توجه به این که جایی هم برای زندگی در اختیار من قرار می ده . به نظر شما دستمزدی که باید بگیریم چقدر باید باشه. تجربه کاری زیادی ندارم.
یافتن تمامی ارسال های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
02-04-2015, 05:32 PM
ارسال: #2
RE: دستمزد یک مهندس میکانیک
درود
براي دستمزد چندتا ايتم هست.
اول اينكه شما چند سال تون هست.
فرضا يك جوان 23 الي 25 ساله كه تازه درسش تموم شده با يك فرد 45 ساله دستمزد يكساني ندارد.
دوم تجربه شما چقدر هست.اينكه ايا قبلا تجربه اي داشتيد كه بتوان به اين مجموعه جديد كمك كنيد يا خير؟

سوم نقش شما چگونه هست صرفا يك نقش ظاهري كه تنها چشم و گوش يك فرد باشيد يا نه تصميم گيرنده و موفقيت يا شكست سيستم تا حدودي به شما مربوط هست.

چهارم حداقل هزينه شما چقدر هست.ايا متاهل هستيد يا خير؟ايا موارد اخلاقي كاري برايتان مهم هست يا خير؟(فرضا وقتي من نوعي در يك مجموعه ميبينم هيچ كاري نميكنم و صرفا حقوق بدون زحمت دارم ميگيريم ميگم نميخوام و از اينجا ميرم. اما فرد ديگري برايش مهم نيست)

و مورد ديگر نيازمندي شما چگونه هست.ايا نيازمند كسب درامد هست(الان فردي رو ميشناسم كه مهندس مكانيك هست و تازه درسش تموم شده.در يك شركت خصوصي ماهي 200000 تومان حقوق مي گيرد. از سر نياز و ناچاري-شغلش كيسه گيري جلوي لوله خروجي باز هست)

كانال ايده يار: @ideayar
مشاهده وب سایت کاربر یافتن تمامی ارسال های این کاربر
 تشکر شده توسط: iran
02-04-2015, 08:46 PM
ارسال: #3
چی کار باید بکنی؟
یکم توضیح بده
ما هم مهندس مکانیک هستیم
البته از نوع دانشجوش
02-09-2015, 07:52 PM
ارسال: #4
یک کارخونه است با چند تا خط تولید که اگه به توافق برسیم من باید برم اونجا و بالای سر خط تولید باشم. من تنها هستم پس واضح است که فرد تصمیم گیرنده باید باشم که حرف اول و اخر رو بزنم . دلیل استفاده از نیروی غیر بومی به نظر من دو دلیل عمده داره : 1. اعتماد به طرف - 2. تجربه کاری و توانایی فرد.
می شه در مورد دستمزد هم یک توضیحی بدید. چون دستمزد توافقی هست و باید دو طرف راضی باشن ولی من اصلا نمی دونم مهندسی که می ره شهرستان حقوقش چقدر هست .
02-09-2015, 08:11 PM
ارسال: #5
اگر فوق مکانیک باشی حقوق دولتیت حدود 1.5 میلیون + مزایا میشه که تا 3-4 میلیونم میره (البته استخدام رسمی باید باشی و سازمان تا سازمان هم فرق میکنه)...همچنین این حقوق برای سال سوم به بعد است.

و اگر طراح مکانی باشی (مثلا طراحی خطوط انتقال و یا تاسیسات و ....) اونم باز همون رنج 1.5 به بالا هست و نسبت به سابقه و تجربه هرسال میره بالاتر.

ولی شما که تازه کارید احتمالا حول و حوش همون وزارت کار بهتون میدن (روی قضیه شهرستان رفتن زیاد نمیتونید مانور بدید چون اولا ساوه تا تهران مسیر زیادی نیست. ثانیا امکان سکونت رو برای همین دارن میدن بهتون).

توصیه آخر اینکه اگر تازه کاری و اولین تجربه کاریته برو و کارو ببین و یه مدت آزمایشی وایسه. اگر دیدی کارش رو دوست داری و میتونی چیز یادبگیری و تجربه اندوزی کنی به همون حقوق وزارت کاری قناعت کن و تا میتونی کار یادبگیر و تجربه کسب کن و رزومه پر کن!
ارسال پاسخ 

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  ایجاد یک کارخانه در افغانستان farza4 2 1,063 06-20-2015 10:51 AM
آخرین ارسال: sadeghy
  به دست آوردن وضعیت بازار یک نوع مواد غذایی کایزن 0 830 11-02-2014 01:41 PM
آخرین ارسال: کایزن
  تقاضای راهنمایی جهت خرید یک مخزن ضد اسید theboy 25 3,940 01-11-2014 08:37 PM
آخرین ارسال: theboy

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
تماس با ما | سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران | بازگشت به بالا | بازگشت به محتوا | آرشیو | پیوند سایتی RSS