ماگستان، خرید ماگ، خرید فلاسک و خرید هدیه در همین نزدیکی!

خرید هدیه، خرید ماگ

تابلو اعلانات سایت
میلیاردرها مرامنامه (قوانین سایت) میلیاردر هدف این سایت چیست؟ میلیاردر دانلود ماهنامه سایت
میلیاردرها اتمام حجت (حتما بخوانید.) میلیاردر راه اندازی کسب و کار توسط اعضا میلیاردر مسابقه دوبرابر کردن پول
میلیاردرها عضویت در بخش ویژه VIP میلیاردر موفقیت های دوستان بعد از عضویت در سایت میلیاردر تبلیغات و معرفی کار و شغل شما

راهنمای خرید هدیه، ماگ و فلاسک

ماگستان, اولین و تنهاترین

ماگستان, اولین و تنهاترین

تولید ف/ی/ل/ت/رهوا ،پرورش قارچ ، تولید ورمی کمپوست و...
زمان کنونی: 05-20-2024, 02:20 PM
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
نویسنده: مهدی گل محمدی
آخرین ارسال: مهدی گل محمدی
پاسخ: 6
بازدید: 869

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 7 رأی - میانگین امیتازات : 3.29
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
01-17-2015, 06:53 PM
ارسال: #1
سلام خدمت دوستان عزیزم

تقریبا الان یه چند سالی هست که این شغل هایی که بالا ذکر کردم باب شده و مردم به سمتش میرن.متاسفانه یکی از مشکلات و ضعف های بزرگی که ما ایرانیها داریم بر سر همین موضوعات هست.یعنی چی؟
یعنی اینکه میخوایم یه راهی پیدا کنیم که پولدار بشیم...و مهم هم نیست که اون راه چیه...فقط هدفمون اینه که در عرض یکسال زندگیمون از این رو به اون رو بشه...دوستان خوبم تمام این کارها و تمام این مشاغل دست عده ای هست که اونها اولین کسانی بودند که تو این کارها بودند و سود کافی رو بردند و حالا که طرح دیگه اشباع شده و به عنوان یه طرح سوخته بین خودشون مطرح میشه میان و شروع به آموزشش و گرفتن پول های انچنانی برای فروش مواد اولیه میکنند.

به نظر من چنینی پروژه هایی که به یک باره عده ای وارد اون میشوند و همه جا میپیچه که چنین کاری فلان قدر سود داره و همه به یکباره هجوم میارند اصلا درست نیست که ما هم وارد اون کار بشیم.
دوستان خوبم کمی بیشتر فکر کنید هرکسی اگر به شما پیشنهاد کاری رو میده و میگه فلان کار فلان قدر سود داره.شما بی خبر از همه جا یکدفعه وارد اون کار نشید.اون شخص قطعا دیده ها و شنیده هاش رو بهش ما منتقل میکنه.

دوست دارم راجع به این موضوع با هم بحث و گفتگو داشته باشیم.

آنچه ویرانمان میکند روزگار نیست حوصله های کوچک و آرزوهای بزرگ است!

مغز ما یک دینام هزار ولتی است که شوربختانه اکثر ما به اندازه یک چراغ موشی از آن استفاده نمی کنیم
یافتن تمامی ارسال های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 تشکر شده توسط: moele , pooya 90 , hajimorad , مهدی 1
01-17-2015, 07:24 PM (آخرین ویرایش در این ارسال: 01-17-2015 07:26 PM، توسط moele.)
ارسال: #2
RE: تولید ف/ی/ل/ت/رهوا ،پرورش قارچ ، تولید ورمی کمپوست و...
قصه های جزیره که یادتون هست؟ سریالی کانادایی که تولید اون مال بیش از 20سال پیشه و فکر کنم تازه روایتی قدیمی از کانادا داشت یعنی چیزی بالای 40سال پیش واقعی کانادا

در یک قسمت این سریال دقیقا همین داستان بود که زن صاحب مزرعه تو روزنامه آگهی خواند که ما در خانه شما را پول دار می کنیم و بعد یک چرخ دوخت توپ بیسبال براشون ارسال کردند که اصلا کارایی نداشت و این خانوم ماند با کلی چرم توپ و چرخ دوخت به درد نخور و اخاذی های بعدی این شرکت از این خانوم.حالا این داستان چند سالی است که تو ایران داره تکرار میشه .

در این موارد سوال اصلی اینه که بر فرض روزی من 200تا ف/ی/ل/ت/ر هوا میسازم هر ف/ی/ل/ت/ر 500تومان سود (خیلی هم خوبه) اما چه طوری بفروشم ؟؟؟؟!!!!و 1000ها سوال مشابه

اگر این کار واقعا اینقدر سود داره و فروشش هم ساده است چرا صاحب آگهی اینقدر هر روز داره هزینه می کنه تا یک روش تولید پرسود را به من یاد بده؟؟؟؟!!!!خوب خودش می رفت تولید می کرد سودش هم می برد نیازی نیست بیاد صبح تا شب جار بزنه
 تشکر شده توسط: مهدی گل محمدی , pooya 90 , saadati , hajimorad
01-18-2015, 01:06 AM
ارسال: #3
سلام دوستان
بنظرم تو همه این آگهی ها یه چیز مشترکه!
اینکه میگن شما کاری بفروش نداشته باش هر چی تولید کنی ما صددرصد تضمین خرید میدیم!!!
بنظرم این یه معیار خیلی خوب و قویه، هر کس توی هر کار و هر پیشنهادی برای بیزنس بشما گفت که کاری بفروش نداشته باش معنیش اینه که شما اصلا نباید سراغ این کار بری.
چرا؟ چون فروش اصل و پایه هر کسب و کاریه و تو بعضی کارها سخت ترین قسمت کارم هست، پس شما چطور میتونی کاری راه بندازی برای خودت و بفروشش کاری نداشته باشی؟
اگر فروش نکنی معنیش اینه که شما تولید کننده مزد بگیر هستی و کارفرمات تولید رو اورده تو خونه شما تا هزینه های کرایه و بیمه و... ر. نپردازه.
شاد و پیروز باشید
 تشکر شده توسط: مهدی گل محمدی , hajimorad , reza0110042
01-18-2015, 01:45 AM
ارسال: #4
ممنون از دوستان عزیز
خب به نظر شما چه راهکارهایی باید در نظر گرفته بشه برای شروع کار؟؟؟؟

مغز ما یک دینام هزار ولتی است که شوربختانه اکثر ما به اندازه یک چراغ موشی از آن استفاده نمی کنیم
01-18-2015, 07:42 PM
ارسال: #5
سلام
بنده خودم به عنوان کسی که چند ساله کار پرورش قارچ میکنه از این صنعت دفاع میکنم! البته کار به صورت صنعتی نه به صورت خانگی که یک سرگرمی بیش نیست
بر خلاف تمام تبلیغاتی که میشه کار پرورش قارچ به این آسونی ها هم نیست.کاری بسیار دشوار و پر ریسک و اگر کسی دانش کافی در زمینه ی خود قارچ و نیاز های اون نداشته باشه و دانش مهندسی در مورد دستگا ه ها.قطعا ضرر میده.

پیش به سوی هدف ها . . .
 تشکر شده توسط: مهدی گل محمدی , reza0110042
01-19-2015, 02:52 AM
ارسال: #6
"کار پرورش قارچ به این آسونی ها هم نیست.کاری بسیار دشوار و پر ریسک و اگر کسی دانش کافی در زمینه ی خود قارچ و نیاز های اون نداشته باشه و دانش مهندسی در مورد دستگا ه ها.قطعا ضرر میده. "

ممنون دوست عزیز
منم دقیقااااا میخواستم همین رو بشنوم.
پس هر کاری دشواری داره ،سختی داره و پا گذاشتن تو اون راه نیازمند یادگیری دانش فنی اون کار هستش.

ارسال پاسخ 

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
تماس با ما | سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران | بازگشت به بالا | بازگشت به محتوا | آرشیو | پیوند سایتی RSS