ماگستان، خرید ماگ، خرید فلاسک و خرید هدیه در همین نزدیکی!

خرید هدیه، خرید ماگ

تابلو اعلانات سایت
میلیاردرها مرامنامه (قوانین سایت) میلیاردر هدف این سایت چیست؟ میلیاردر دانلود ماهنامه سایت
میلیاردرها اتمام حجت (حتما بخوانید.) میلیاردر راه اندازی کسب و کار توسط اعضا میلیاردر مسابقه دوبرابر کردن پول
میلیاردرها عضویت در بخش ویژه VIP میلیاردر موفقیت های دوستان بعد از عضویت در سایت میلیاردر تبلیغات و معرفی کار و شغل شما

راهنمای خرید هدیه، ماگ و فلاسک

ماگستان, اولین و تنهاترین

ماگستان, اولین و تنهاترین

پروژه خرید عمده محصولات کادویی و تزیینی به صورت مشارکتی
زمان کنونی: 05-07-2024, 12:17 PM
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
نویسنده: مهدی 1
آخرین ارسال: MARYAR
پاسخ: 165
بازدید: 35195

موضوع بسته شده است 

امتیاز موضوع:
  • 64 رأی - میانگین امیتازات : 3.11
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
پروژه خرید عمده محصولات کادویی و تزیینی به صورت مشارکتی
01-17-2015, 10:00 PM
ارسال: #41
RE: پروژه خرید عمده محصولات ویژه ولنتاین به صورت مشارکتی
سلام جناب کاظمی
خداقوت منم امروزمبلغ رو واریزکردم به حسابتون منتظرم.10_004
یافتن تمامی ارسال های این کاربر
 تشکر شده توسط: jahanagahi , مهدی 1 , کامیار کاظمی
01-18-2015, 02:06 AM (آخرین ویرایش در این ارسال: 01-21-2015 04:34 PM، توسط کامیار کاظمی.)
ارسال: #42
شب خوش
امشب بارهای جدید هم رسید.
همان طور که منتظرش بودیم 5 نوع محصول دیگر هم حاضر شد.
دوستانی که هنوز سفارششان بدستشان نرسیده میتوانند تا فردا بعدازظهر (28دی) از میان این نمونه ها نیز سفارش دهند تا دیگر هزینه اضافی باربری نپردازند.

این پست, به پست اول اضافه شد.

بسته شماره 2

10 -ماگ ولنتاینی آقا و خانم سبیل (17 سانتی با درب سیلیکونی, دو طرح زن و مرد, همراه با پد سبیل جهت جلوگیری از داغ شدن دستان در هنگام استفاده)
هر عدد بقیمت عمده: ... هزارتومان, دو عددی جور: ... هزارتومان

[تصویر: IMG_20150118_002333.jpg]

11- ماگ ولنتاینی قلب
در طرح 15 سانتی با درب سیلیکونی, هر عدد بقیمت عمده: ... هزارتومان

[تصویر: IMG_20150118_002551.jpg]

12- مگ فنجانی شبکه های اجتماعی, همراه با ظرف زیرین و قاشق
در دو طرح اینستاگرام و یوتیوب, هر عدد بقیمت: ... هزار تومان

[تصویر: IMG_20150118_001803.jpg]
[تصویر: IMG_20150118_001724.jpg]

13- ساعت زنگدار ولنتاینی طرح قلب
در چهار رنگ, قیمت عمده: 9 هزارتومان

[تصویر: IMG_20150118_001528.jpg]

14-زنگوله عشق
جاکلیدی, طرح زنگوله عشق در سه رنگ, قیمت عمده: 5500 تومان

[تصویر: IMG_20150118_001339.jpg]

قیمت بسته شماره 2 شامل دو ماگ آقا و خانم سبیل, دو ماگ ولنتاینی, یک ماگ فنجانی شبکه های اجتماعی, یک ساعت قلبی, یک زنگوله عشق با هزینه ارسال 100 هزار تومان

[تصویر: Mrkamiar2.gif]

مشاهده وب سایت کاربر یافتن تمامی ارسال های این کاربر
 تشکر شده توسط: rad86 , Mohsen1988 , alireza091111 , m0jtaba , مهدی 1 , iran , مهدی گل محمدی , hajimorad
01-18-2015, 02:51 AM
ارسال: #43
امروز عصر به دفتر انجمن رفتم جهت دیدار با دوستان و از شانس من همزمان شد با رسیدن بارهای جدید.

بسیار تبریک میگم به مدیران انجمن جهت فعال کردن قسمت بازارچه و فعال شدن در بحث تامین محصولات بسیار زیبا با قیمتهایی استثنائی

صحبتهایی درمورد آینده بازارچه و طرحهای مفصلی برای ارائه خدمات و کمک به اعضای انجمن جهت راه اندازی کسب و کارهای کوچک و شخصی با حداقل هزینه ها شد که با توجه به پیگیریهای مدیران در راه اندازی قسمت بازارچه مطمئنا قسمتهای دیگر هم بخوبی راه اندازی خواهد شد.

** از مهمترین مباحث در بازارچه انجمن ، بحث ایجاد نمایندگی در استانهای مختلف می باشد ، که به دوستان توصیه میکنم حتما از الان با انجمن استارت کاری بزنن که برای طرحهای آینده بتوانند با توجه به سابقه و میزان سفارش ، نمایندگی استانی انجمن را بگیرن**با توجه به رنک بالای انجمن و ایندکس شدن سریع صفحات در سرچهای گوگل ، اعضایی که نماینده میشوند از مزیت رقابتی بالایی برخوردار خواهند شد**

بعنوان کسی که از سال 1386 در بحث پخش عمده و فروش جزئی لوازم کادوئی و هدایای مناسبتی فعالیت داشتم ، شدیدا به دوستان سرمایه گزاری و فعالیت در این کار رو توصیه میکنم.دارای سود بسیار عالی هست و نیاز به سرمایه گزاری بسیار کمی دارد.

بخصوص در شرایط الان که تعداد استفاده کنندگان از اینترت خیلی زیاد شده و افراد بسیار زیادی حتی برای خریدهای عمده هم از اینترنت استفاده میکنن و با توجه به قیمتهای انجمن ، دوستان میتونن قیمتهای بسیار رقابتی ارائه بدن.در زمانی که من شروع به اینکار کرده بودم خبری از سایتهایی مثل انجمن پرشین تولز و انجمن شاپ کیپرز نبود که بشه توش به تعداد زیادی مشتری دسترسی داشت . خدمات سیستم های فروشگاه ساز رایگان و غیر رایگان هم مثل الان نبود که اینقدر راحت بشه فروشگاه اینترتی زد و روش فروش کرد.اما با همون سیستم طراحی سایت html خود من تونستم به سود بسیار خوبی دست پیدا کنم و امروز در دفتر انجمن باز به یاد اون روزها برگشتم و میگفتم که کاش زمان خود من مثل الان این امکانات حاضر بود و اصطلاحا یکی برام لقمه رو مثل الان آماده میکرد ... مطمئنم با این شرایطی که انجمن فراهم کرده ، اگر کسی واقعا دنبال کار با حداقل سرمایه و ریسک باشه الان بهترین فرصت هست و کسی از این فرصت استفاده نکنه و بیاد بگه کار نیست و سرمایه ندارم و .... ، از نظر من این آدم فقط دنبال بهانه تراشی برای سرپوش گذاشتن بر روی تنبلیش هست و بس!

با توجه به این حرکت زیبای انجمن ، قطعا سعی دارم که از این به بعد ، بیشتر با مدیران در تماس باشم تا بتوانم تجربیاتم رو در اختیار آنها و اعضا بگذارم و کمکی کوچک در جهت پیشبرد اهداف بزرگ بازارچه انجمن انجام دهم.

به امید موفقیت روز افزون تمامی اعضای سخت کوش و با پشتکار انجمن

طوری آواز بخوان که انگار هیچ کس نمی شنود. طوری عاشق باش که انگار هیچ وقت دلت نشکسته است ، طوری برقص که گویی هیچ کس تو را نمی بیند، طوری زندگی کن که انگار توی بهشتی.( مارک تواین )
 تشکر شده توسط: Mohsen1988 , hajimorad , کامیار کاظمی , alireza091111 , saeedhashemi1371 , m0jtaba , مهدی گل محمدی , مهدی 1 , iran , home1989
01-18-2015, 07:24 PM
ارسال: #44
امروز پیش آقای کاظمی بودم و بسته نمونه رو خریداری کردم
امیدوارم بتونیم پروژه رو خوب به سرانجام برسونیم
 تشکر شده توسط: کامیار کاظمی , مهدی 1
01-18-2015, 07:36 PM
ارسال: #45
باسلام ادب واحترام.
خسته نباشیدمیلیاردرهای جوان ایران زمین.مبلغ بسته دوم امروزغروب واریز شد.معذرت بابت تاخیر.
--------------------------------------------------------------------------------------------------------
موفقیت=هدف+برنامه+پشتکار
 تشکر شده توسط: کامیار کاظمی , hadi1987 , مهدی 1
01-19-2015, 02:25 PM (آخرین ویرایش در این ارسال: 01-19-2015 02:29 PM، توسط کامیار کاظمی.)
ارسال: #46
سلام دوستان و خسته نباشید به همه بچه های فعال پروژه ولنتاین
بدون توقف, سفارش ها در دفتر راستین در حال بسته بندی و ارسال هستند.
دوستانی که سفارش های خود را نهایی نفرموده اند لطفا نهایی کنند.

[تصویر: 4.jpeg]

چند نکته:
- برای همه دوستانی که اولین سفارش عمده خود را (بیش از 300 هزارتومان) بعد از نمونه ها داده اند, یک بسته عطریات و اسانس شامل 10 نمونه از عطرهای برتر دنیا؛ به همراه کاتالوگ جهت بازاریابی و معرفی در شهرشان, بصورت رایگان ارسال میشود.
- برای همه دوستانی که قلب آتشین را عمده سفارش داده اند برای هر 25 عدد, یک پوستر بزرگ تبلیغاتی جهت ارائه به مغازه ها ارسال میشود.
- سعی برای زود رسیدن بسته هاست بنابراین سعی میشود تا حدممکن با باربری و اتوبوس به شهرها ارسال شود و در مرحله بعد اگر امکانش به هر دلیلی نبود, پست میشود.

پیروز باشید

تشکر شده توسط: مهدی گل محمدی , rad86 , hadi1987 , iran , saeedhashemi1371 , Mohsen1988 , مهدی 1
01-19-2015, 02:46 PM
ارسال: #47
سلام و خدا قوت
ممنون از زحماتی که میکشین
بی صبرانه منتظر رسیدن بسته ها هستم
مبلغ بسته دوم واریز شد چهار رقم آخر کارت 5061

ای نســـخه نامــــهء الــــــهی که تویی
ای آیـــنهء جـــمال شاهـــی که تویــی
بیـرون ز تو نیسـت آنـچه در عـالم هست
از خود بطلب هر آنچه خواهی که تویی
 تشکر شده توسط: کامیار کاظمی , مهدی 1
01-20-2015, 03:48 AM
ارسال: #48
سلام
من 500 تا قلب آتشین میخوام
هزینش با ارسال واسه اصفهان چند میشه؟
ممنون.
01-20-2015, 09:43 AM
ارسال: #49
(01-20-2015 03:48 AM)Mohammad89 نوشته شده توسط:  سلام
من 500 تا قلب آتشین میخوام
هزینش با ارسال واسه اصفهان چند میشه؟
ممنون.

سلام
پاسخ شما پیغام خصوصی شد.

01-20-2015, 10:05 AM
ارسال: #50
سلاااااااااااااااااااااااااااااااااااااام
خوبید؟ خوشید؟
آقا و خانم های گرامی چون قراره ار تجربیاتمون بگیم تا همه استفاده کنند, من بگم که یک خانومم و اولش یکم ترس داشتم اما از بس تو این گروه های زنونه دیده بودم خانم ها چیز و میز می فروشند, دلم میخواست یبار امتحان کنم, اولش با راهنمایی آقای کاظمی رفتم و قیمت را تو بازار درآوردم دیدم نه قیمت ها خوبه و با اینکه من یکمم کشیدم روش اما باز به قیمت بازار شهرمون نمیرسه پس رفتم اولش به اطرافیان نشون دادم و شروع کردم به سفارش گرفتن یکم همه به قیمت هام و جنسش شک داشتن منم راستی بگم گفتم دوستم از کیش آورده واسه همین قیمت ها پایینه Smile
کم کم چند نفری که خریدن دیگه مورد اعتماد فامیل شدم و سفارشام زیادتر شد بعدم رفتم با چندتا از مغازه ها صحبت کردم بخصوص شهر پدریم که یک سفر کوچولوهم اونجا داشتم همین جوری سفارش ها بیشتر شد تا اینکه خودمم باورم نمیشد تونستم تو این وقت کم سفارش بگیرم من حتی با عکس محصولاتم بازاریابی می کردم بعد که سفارشها را برای بچه های دفتر تهران فرستادم دیدم چون حجم خریدم بالاست بازم بهم تخفیفم دادند یعنی این بهترین و شیرین ترین تجربه امسالم بودخداراشکر آخر سالی یک بخش دیگه خودما شناختم و حالا اعتمادبنفسم عالی شده چون تجربه خیلی خوبی دارم الان
میخوام برم دنبال لیست سفارش دومم چون محصولات بیشتر جوانا طرفدارش اند با یکی از مغازه های روبروی دانشگاه شهر صحبت کردم اوکی داده شراکتی کار کنیم خدایاشکرت
ممنونم از همتون ممنون
بازم اگه تجربه جدیدی بود میام میگم
بچه ها شمام از تجربیاتتون بگید که همه استفاده کنن
مررررررررررررسی
 تشکر شده توسط: مهدی 1 , کامیار کاظمی , rad86 , Mohsen1988 , m0jtaba , مهدی گل محمدی , saeedhashemi1371 , iran , hajimorad , ali diana
موضوع بسته شده است 

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  دعوت به همکاری, تولیدکنندگان و واردکنندگان مدیریت فروش سایت 4 2,250 05-29-2016 08:56 PM
آخرین ارسال: saeedhashemi1371
  فروش عمده, فوری پیچ, اردیبهشت 94 فوری پیچ 17 5,770 06-08-2015 11:42 AM
آخرین ارسال: 8611670474
  فروش ویژه محصولات عید(برچسب تخم مرغ - شمع طرح چای - بالن آرزوها و ...) 1394 rad86 61 13,228 03-17-2015 11:41 AM
آخرین ارسال: rad86
  پخش عمده محصولات تی وی شاپ (مشارکت ویژه شب عید) rad86 21 6,660 03-01-2015 08:18 PM
آخرین ارسال: rad86
  پخش محصولات عید 94 فوری پیچ 15 11,988 02-28-2015 09:40 PM
آخرین ارسال: فوری پیچ
  فروش محصولات شما در انجمن مدیریت فروش سایت 0 2,830 02-14-2015 02:20 PM
آخرین ارسال: مدیریت فروش سایت
  فروش ويژه محصولات ولنتاين(كوسن و عروسك) اقاي ايـــده 32 6,610 02-07-2015 05:07 PM
آخرین ارسال: samiar afshari
  جشنواره پاییز93: فروش عمده عروسک فوری پیچ 3 10,122 09-30-2014 06:58 PM
آخرین ارسال: فوری پیچ
  مجله ايده يار-براي اولين بار در ايران- محصولي جديد-به زودي اقاي ايـــده 2 1,989 04-09-2012 10:39 AM
آخرین ارسال: اقاي ايـــده
  برنامه كتاب دنياي همراه-محصول جديد-به زودي اقاي ايـــده 14 3,653 04-02-2012 12:08 PM
آخرین ارسال: اقاي ايـــده
  کیف راز موفقیت - محصول جدید انجمن،به زودی... کامیار کاظمی 54 22,507 01-12-2012 10:39 AM
آخرین ارسال: کامیار کاظمی

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
تماس با ما | سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران | بازگشت به بالا | بازگشت به محتوا | آرشیو | پیوند سایتی RSS