ماگستان، خرید ماگ، خرید فلاسک و خرید هدیه در همین نزدیکی!

خرید هدیه، خرید ماگ

تابلو اعلانات سایت
میلیاردرها مرامنامه (قوانین سایت) میلیاردر هدف این سایت چیست؟ میلیاردر دانلود ماهنامه سایت
میلیاردرها اتمام حجت (حتما بخوانید.) میلیاردر راه اندازی کسب و کار توسط اعضا میلیاردر مسابقه دوبرابر کردن پول
میلیاردرها عضویت در بخش ویژه VIP میلیاردر موفقیت های دوستان بعد از عضویت در سایت میلیاردر تبلیغات و معرفی کار و شغل شما

راهنمای خرید هدیه، ماگ و فلاسک

ماگستان, اولین و تنهاترین

ماگستان, اولین و تنهاترین

:: آموزش تولید علوفه هیدروپونیک با سرمایه کم :: حتی در خانه
زمان کنونی: 04-27-2024, 02:05 PM
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 2 مهمان
نویسنده: shirazi021
آخرین ارسال: اميررضا محمدى
پاسخ: 82
بازدید: 27554

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 56 رأی - میانگین امیتازات : 2.7
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
:: آموزش تولید علوفه هیدروپونیک با سرمایه کم :: حتی در خانه
01-07-2015, 09:13 PM
ارسال: #31
RE: :: آموزش تولید علوفه هیدروپونیک با سرمایه کم :: حتی در خانه
دوست گرامی

تلاش و برنامه ریزی شما قابل تقدیره به نظرم شما میتونید این شیوه ی سبز کردن گیاه رو به جای علوفه به سبز کردن انواع جوانه های خوراکی که امروزه کمابیش در بین مردم جا افتاده تغییر بدید.

این جوانه ها رو میتوان هم به صورت جوانه در انواع سالاد ترشیجات و غذاهای مختلف مصرف کرد و هم میتوان پودر این جوانه ها رو به بازار مصرف داد.
چند روز پیش خودم از یه بنده خدایی که کارش تولید پودر جوانه بود خرید کردم .وزن نکردم ولی حدودا 8قاشق غذا خوری رو به قیمت 10000تومان خریدم.
این پودر رو با عنوان 10 جوانه شامل انواع غلات مثل جو،گندم،شبدر،یونجه،عدس، ماش،و چند جوانه ی دیگه به صورت پودر شده و بدون هیچ گونه بسته بندی و در یک پلاستیک فریزر گره زده شده خریداری کردم(البته همکارم معرفش بود )
منظورم اینه اگه یک بسته بندی جالب داشته باشه و یک راهنما در مورد خاصیت اون میتونه مشتری زیادی جلب کنه.
خاصیت این جوانه ها رو میتونید با یک سرچ پیدا کنید .خودم معتقدم اینا انواع ویتامینهای طبیعی و سرشار از موادی است که باعث جوان سازی پوست ،مناسب برای رشد کودکان و نوجوانان و خلاصه بیشمار خاصیت میتونید براش پیدا کنید.

رستورانها ،هایپر مارکتها ،و عطاری ها میتونه مکان عرضه ی شما باشه.

موفق باشید
یافتن تمامی ارسال های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 تشکر شده توسط: shirazi021 , مهدی 1 , shahid-a , اَسکی , moreez
01-07-2015, 10:02 PM
ارسال: #32
(01-07-2015 09:13 PM)alma نوشته شده توسط:  دوست گرامی

تلاش و برنامه ریزی شما قابل تقدیره به نظرم شما میتونید این شیوه ی سبز کردن گیاه رو به جای علوفه به سبز کردن انواع جوانه های خوراکی که امروزه کمابیش در بین مردم جا افتاده تغییر بدید.

این جوانه ها رو میتوان هم به صورت جوانه در انواع سالاد ترشیجات و غذاهای مختلف مصرف کرد و هم میتوان پودر این جوانه ها رو به بازار مصرف داد.
چند روز پیش خودم از یه بنده خدایی که کارش تولید پودر جوانه بود خرید کردم .وزن نکردم ولی حدودا 8قاشق غذا خوری رو به قیمت 10000تومان خریدم.
این پودر رو با عنوان 10 جوانه شامل انواع غلات مثل جو،گندم،شبدر،یونجه،عدس، ماش،و چند جوانه ی دیگه به صورت پودر شده و بدون هیچ گونه بسته بندی و در یک پلاستیک فریزر گره زده شده خریداری کردم(البته همکارم معرفش بود )
منظورم اینه اگه یک بسته بندی جالب داشته باشه و یک راهنما در مورد خاصیت اون میتونه مشتری زیادی جلب کنه.
خاصیت این جوانه ها رو میتونید با یک سرچ پیدا کنید .خودم معتقدم اینا انواع ویتامینهای طبیعی و سرشار از موادی است که باعث جوان سازی پوست ،مناسب برای رشد کودکان و نوجوانان و خلاصه بیشمار خاصیت میتونید براش پیدا کنید.

موفق باشید

سلام دوست گرامی
از راهنمایی خوبتان سپاسگزارم . اگر امکانش هست بیشتر درباره ی بسته بندی و نوع عرضه ی این جوانه ها بنویسید .
من دقیقا متوجه منظورتان نشدم . منظورتان این است که این جوانه ها را خشک کرده عرضه می کنند یا اینکه تر هستند ؟
دوم اینکه منظورتان این است که کاملا پودر بود ؟ یعنی نمی شد تشخیص داد ؟
و سوم اینکه آیا حالت میکس شده به دست شما رسید ؟ و آخر اینکه وزن ان بسته حدود چقدر بود ؟
با ارزوی بهترینها

خانمانسوز بود آتش آهی گاهی
ناله ای می شکند پشت سپاهی گاهی
گر مقدر بشود سلک سلاطین پوید
سالک بی خبر خفته به راهی گاهی
قصه ی یوسف و آن قوم چه خوش پندی بود
به عزیزی رسد افتاده به چاهی گاهی
راستی اگر همه ی این ای کاش ها هم می شد
با شوق دیدارت چه می کردم ؟
 تشکر شده توسط: alma , ali.abasi , اَسکی
01-08-2015, 12:20 AM (آخرین ویرایش در این ارسال: 01-08-2015 12:23 AM، توسط moele.)
ارسال: #33
(01-07-2015 09:13 PM)alma نوشته شده توسط:  دوست گرامی

موفق باشید
فروش محصولات غذایی به شکل گسترده نیاز به مجوز بهداشت و.....داره که اولین قدمش داشتن یک محل بهداشتی و سرامیک دیوار و کف است

از آقای شیرازی هم تشکر می کنم که به هیچ کدوم از سوالات من جواب ندادند10_003
 تشکر شده توسط: shirazi021 , مهدی 1 , اَسکی
01-08-2015, 12:27 AM
ارسال: #34
[/quote]

سلام دوست گرامی
از راهنمایی خوبتان سپاسگزارم . اگر امکانش هست بیشتر درباره ی بسته بندی و نوع عرضه ی این جوانه ها بنویسید .
من دقیقا متوجه منظورتان نشدم . منظورتان این است که این جوانه ها را خشک کرده عرضه می کنند یا اینکه تر هستند ؟
دوم اینکه منظورتان این است که کاملا پودر بود ؟ یعنی نمی شد تشخیص داد ؟
و سوم اینکه آیا حالت میکس شده به دست شما رسید ؟ و آخر اینکه وزن ان بسته حدود چقدر بود ؟
با ارزوی بهترینها

[/quote]

این محصول به چند صورت تر و خشک و میکس شده قابل عرضه است که نوع تر اون در هایپر مارکتها و میشه گفت تقریبا شرایط نگهداری قارچ رو داره و میکس شده ی اون هم در سوپری ها و عطاری ها قابل عرضه است.
بسته بندی اون میتونه کاملا شخصی ،خلاقانه و بستگی به شرایط محیط عرضه داشته باشه .مخصوصا در شهر بزرگی مثل تهران اگه با عنوان یک محصول ارگانیک و عاری از هر گونه سم و کود شیمیایی عرضه کنید مشتریهای خودشو پیدا میکنه.
چیزی که در بازار عرضه ی این محصول مهمه تبلیغات صحیح و در اصل دادن آگاهی به مشتری در مورد مزیتهای این جوانه و نوع مصرف اونه.
مثلا یکی از اقوام چون میدونه این جوانه ها چقدر در رشد کودکش موثره و از طرفی بعضی کودکان ممکنه از خوردنش امتناع کنند در سوپ و غذاهای پخته شده استفاده میکنه.(برای از بین نرفتن خاصیت زمان سرو غذا اضافه میشه)
یا یکی از دوستان خودش تجربه ی از بین رفتن سفیدی مو داشته .یا میشه به عنوان ماسک صورت همراه با مواد طبیعی دیگه در بحث آرایشی و بهداشتی مطرح کرد.

در مورد سوالات دیگه تون باید بگم بله من میکس شده ی اونو تهیه کردم و نمیشد تشخیص داد واقعا چند نوع جوانه پودر شده داره هر چند طعم بعضی از اونا موقع مصرف حس میشه.(صرفا با اعتماد به فروشنده تهیه کردم)
متاسفانه وزن دقیقش رو نمیدونم .
فکر میکنم با کمی تحقیق و بررسی به نکات جالب زیادی خواهید رسید .
موفق باشید.
 تشکر شده توسط: shirazi021 , مهدی 1 , اَسکی , moreez
01-08-2015, 01:21 AM
ارسال: #35
سلام دوست گرامی moele
من از شما عذرخواهی می کنم که در پاسخ کوتاهی کردم
و اما درباره پرسشهای شما
البته باز هم تاکید می کنم که بذر خوب و آبی بودن خیلی در بازده مهم است

علوفه های رایج در بازار کیلویی چند دام داری ها میخرند؟؟؟؟؟؟ اون علوفه ها چه قدر رطوبت داره؟؟؟؟خشک هستند؟؟؟؟؟

ببینید تا آنجا که من دیدم آنچه که تحت عنوان علوفه خرید و فروش می شود در اصل دانه ی غلات اسن مثلا جو . یعنی من ندیدم علوفه ی تر به این گونه خرید و فروش شود
قیمت دانه ی جو هم که عرض کردم آخرین قیمتی که من داشتم حدود 1000 تومان بود . البته معمولا زمیتانها بالاتر می رود

این علوفه را مثل کاه میشه خشک کرد و فروخت؟؟؟؟؟؟
بله می شود . اما تا آنجایی که من مقالات موجود در اینترنت را خواندم یکی از دلایل برتری این نوع علوفه تازه بودن آن است
شاید یکی از راههای جا انداختن این محصول همین بود که خودم پرواربندی راه می انداختم . استفاده می کردم بعد دیگران هم ترغیب می شدند . اما خب ...

باز هم از اینکه کوتاهی کردم پوزش می خوام
اگر پرسشی بود در خدمتم
با آرزوی بهترینها برای همگی

تشکر شده توسط: moele , اَسکی , acmostafa
01-08-2015, 03:51 AM
ارسال: #36
به نظرم نکته بسیار مهمی که شما بهش توجه نکردین درصد پروتئینش بود البته الان که کارو ول کردین تموم شد ولی خب با این همه دقتی که توی کارتون داشتین و قدم به قدم برای تولید محصولتون پیش رفتین که به شخصه واقعا لذت بردم توجه نکردنتون به این موضوع جای تعجبه

این درصد پروتئین اگر نسبت به علوفه های دیگه کم بوده باشه حتی ممکنه از به صرفه بودن در بیاد
 تشکر شده توسط: shirazi021 , اَسکی
01-08-2015, 10:04 AM (آخرین ویرایش در این ارسال: 01-08-2015 10:04 AM، توسط moele.)
ارسال: #37
(01-08-2015 01:21 AM)shirazi021 نوشته شده توسط:  سلام دوست گرامی moele
من از شما عذرخواهی می کنم که در پاسخ کوتاهی کردم
و اما درباره پرسشهای شما
البته باز هم تاکید می کنم که بذر خوب و آبی بودن خیلی در بازده مهم است

علوفه های رایج در بازار کیلویی چند دام داری ها میخرند؟؟؟؟؟؟ اون علوفه ها چه قدر رطوبت داره؟؟؟؟خشک هستند؟؟؟؟؟

ببینید تا آنجا که من دیدم آنچه که تحت عنوان علوفه خرید و فروش می شود در اصل دانه ی غلات اسن مثلا جو . یعنی من ندیدم علوفه ی تر به این گونه خرید و فروش شود
قیمت دانه ی جو هم که عرض کردم آخرین قیمتی که من داشتم حدود 1000 تومان بود . البته معمولا زمیتانها بالاتر می رود

این علوفه را مثل کاه میشه خشک کرد و فروخت؟؟؟؟؟؟
بله می شود . اما تا آنجایی که من مقالات موجود در اینترنت را خواندم یکی از دلایل برتری این نوع علوفه تازه بودن آن است
شاید یکی از راههای جا انداختن این محصول همین بود که خودم پرواربندی راه می انداختم . استفاده می کردم بعد دیگران هم ترغیب می شدند . اما خب ...

باز هم از اینکه کوتاهی کردم پوزش می خوام
اگر پرسشی بود در خدمتم
با آرزوی بهترینها برای همگی

عزیز شرمنده نکنید اون فقط یک شوخی بود10_004

علوفه خشک که قطعا تو دامداری ها استفاده میشه یدونه دامداری تو مسیر رفت و آمد من بود که زیر یک سری سوله هاش از زمین تا سقف پر از بسته های علوفه بود دقیقا مثل بسته های کاه فقط مثل کاه زرد نبود سبز کم رنگ بود .فکر کنم یونجه یا علوفه های شبیه این بود
 تشکر شده توسط: shirazi021
01-08-2015, 02:02 PM
ارسال: #38
سلام دوست گرامی moele
شما درست می فرماییذ . دامداری ها از علوفه ی خشک هم استفاده می کنند (معمولا یونجه) . اما آنچه که من اینجا دیدم مغازه هایی که تحت عنوان علاف فعالیت می کنند در اصل بذر فروش هستند . (البته ممکنه انبار علوفه شون جای دیگری بوده و من ندیدم ). اما تقریبا مطمئنم کسی علوفه تازه نمی فروشه .
ممنون از لطفتون . درباره ی پروتئین هم عرض کردم خودم ندادم آزمایش اما توی مقالاتی که توی اینترنت بود خوندم که عددش الان خاطرم نیست اما اونطور که نوشته بودند و مقایسه می کردی درصد پروتئین این علوفه از خیلی از علوفه ها بالاتر بود
ضمنا دوستان توجه کنید نکته ای که حتی خود دامپزشکان و دامداران بر آن تاکید زیادی داشتند تازه بودن این علوفه بود که آن را غیر قابل رقابت می کرد

با سپاس از همگی
با ارزوی بهترینها

تشکر شده توسط: moele , اَسکی
01-08-2015, 02:41 PM
ارسال: #39
سلام
جناب شیرازی این لینک را نگاه کنید نوشته قیمت 4ماه پیش است یونجه خشک را کیلویی 700 زده .حالا اون علوفه برداشتی شما حداقل 70درصد آب داره یعنی خشک میشه 30درصد وزن تر .پس به نظر میرسه خیلی به صرفه نباشه غیر از اینکه میزان پروتئین بیشتری داشته باشه یا اینکه به دلیل مواد غذایی خاصی باعث رشد بهتر باشه

http://dastchin.ir/forum/market/market_rawfeed/362

یا مثلا اینجا ذرت علوفه ای تر را داره کیلویی 250تومن می فروشه

http://dastchin.ir/forum/market/market_rawfeed/413

برای همین اول از همه باید دید اصلا این کار توجیه اقتصادی دارد یا خیر
 تشکر شده توسط: shirazi021 , اَسکی , hadafmand
01-08-2015, 03:31 PM
ارسال: #40
دوست گرامی moele
سلام
درباره ی مقایسه ی خشک شده ی این علوفه و یونجه چیزی نمی دونم . اما باز هم بر مبنای صحبت خود دامپزشکان و دامداران تاکید می کنم که استفاده از علوفه ی تازه سبب افزایش شیردهی و دوقلوزایی می شه . همچنین بسیار راحت تر جذب می شه . در ضمن در نظر داشته باشید خوراک دام (چه گوسفند و چه گاو) به صورت ترکیبی است و معمولا چه این نوع علوفه و یا هرچیز دیگری در ترکیب گنجانده می شه و تکی مصرف نمی شه
ببخشید اگر اطلاعاتم ناقصه
بذارید روی حساب بی سوادی
باز هم تاکید می کنم امیدوارم دیگر دوستانی که دانش و تجربه ی مرتبط دارند کمک کنند
با ارزوی بهترینها برای همگی

تشکر شده توسط: moele , اَسکی
ارسال پاسخ 

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  آموزش قرار دادن لوگو بر روی تیشرت mohammadshamosi 1 1,671 06-18-2022 03:31 PM
آخرین ارسال: hasandavood
  هر آنچه که باید در مورد مبلمان کلاسیک فرانسوی بدانید mamad1400 1 245 03-14-2022 02:16 PM
آخرین ارسال: jasminghaderi
  آموزش زبان انگلیسی 118file 1 465 02-09-2022 01:06 PM
آخرین ارسال: Publishers
  چطور با سرمایه کم ابزار فروشی بزنم؟ vahidkaronline 0 572 02-01-2022 04:25 PM
آخرین ارسال: vahidkaronline
  یادش بخیر 6 سال پیش دستگاه ماین خریدیم با اعضای سایت فامیل دور 0 422 03-06-2021 09:28 PM
آخرین ارسال: فامیل دور
  آموزش کسب درآمد از بازی لم lem-game 18 18,536 01-11-2021 04:28 PM
آخرین ارسال: Mehdi_danesh2
  اخبار بورس + آموزش azim 1,196 192,461 10-31-2018 03:05 PM
آخرین ارسال: ehsan_info
  اهمیت ساخت سایت شرکتی در کسب و کار شما amir2244 1 468 07-27-2017 11:27 AM
آخرین ارسال: hamedmoez
  چگونه یک وب سایت با کیفیت را طراحی کرده و آن را توسعه دهیم؟ neda2000 1 526 07-11-2017 10:01 AM
آخرین ارسال: hamedmoez
  کارآفرینی با سرمایه کم idehshot 0 651 05-02-2017 10:14 AM
آخرین ارسال: idehshot
  دانلود خلاصه 50 كتاب برتر در زمينه موفقيت poorya37 0 505 03-29-2017 04:14 PM
آخرین ارسال: poorya37
  دانلود رایگان آموزش مت پینتینگ در فتوشاپ (Matte Painting) – ایجاد تصاویر خلاقانه saeed74 0 875 01-11-2017 10:18 PM
آخرین ارسال: saeed74
  7 باور اشتباه در مورد پول که شما را فقیر نگه می دارد parsaw 0 437 12-11-2016 04:16 PM
آخرین ارسال: parsaw
  یه راهنمایی . معرفی چندتا اموزشگاه تعمیرات موبایل و کامپیوتر در تهران mohammad.b 7 4,785 09-21-2016 02:04 PM
آخرین ارسال: amirhosein rostami
  آموزش دکوراسیون اتاق های کوچک ahmad77 0 750 09-08-2016 10:18 PM
آخرین ارسال: ahmad77
  آموزش راه اندازی فروشگاه اینترنتی با وردپرس (آموزش ووکامرس) saeed74 2 867 09-08-2016 10:13 PM
آخرین ارسال: ahmad77
  آموزش سئو وردپرس saeed74 0 779 09-08-2016 01:24 PM
آخرین ارسال: saeed74
Lightbulb 16 قانون طلایی که در طی مسیر تجارت به ما کمک میکند hamedkhan 4 1,359 08-10-2016 01:34 PM
آخرین ارسال: mahdie.sfi
  قدم اول فقط با 15000 تومان arm84 7 1,389 06-21-2016 10:44 AM
آخرین ارسال: melisa8
Exclamation دانلود کتاب راه اندازی کسب و کار موفق از صفر تا صد(با لینک مستقیم ) saeid3030 0 1,302 06-08-2016 10:44 AM
آخرین ارسال: saeid3030

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 2 مهمان
تماس با ما | سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران | بازگشت به بالا | بازگشت به محتوا | آرشیو | پیوند سایتی RSS