ماگستان، خرید ماگ، خرید فلاسک و خرید هدیه در همین نزدیکی!

خرید هدیه، خرید ماگ

تابلو اعلانات سایت
میلیاردرها مرامنامه (قوانین سایت) میلیاردر هدف این سایت چیست؟ میلیاردر دانلود ماهنامه سایت
میلیاردرها اتمام حجت (حتما بخوانید.) میلیاردر راه اندازی کسب و کار توسط اعضا میلیاردر مسابقه دوبرابر کردن پول
میلیاردرها عضویت در بخش ویژه VIP میلیاردر موفقیت های دوستان بعد از عضویت در سایت میلیاردر تبلیغات و معرفی کار و شغل شما

راهنمای خرید هدیه، ماگ و فلاسک

ماگستان, اولین و تنهاترین

ماگستان, اولین و تنهاترین

با گاوداری سرمایه دار شوید
زمان کنونی: 05-03-2024, 08:41 AM
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
نویسنده: mostafa7063
آخرین ارسال: احمدahmad
پاسخ:
بازدید: 23285

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 37 رأی - میانگین امیتازات : 3.16
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
با گاوداری سرمایه دار شوید
03-03-2015, 05:07 PM
ارسال: #71
RE: با گاوداری سرمایه دار شوید
سلام به همه. بنده فارغ التحصیل رشته دامپروری هستم . و در همین زمینه مشغول به کارم گاوداری. هر کاری اصولی پیش بره سود دهی داره . من در میان جمع گاوداران شهرستان خودم کاملا با مشکلات گاوداران اشنا هستم . با توجه به نوسان قیمت در طی سال در کشور در لحظه نمیتوان گفت سود دهی این صنعت به چه شکل است . اما اگر کل سال محاسبه شود مسلما سود دهی دارد . به جرات میتونم بگم تمام دوستانی که الان دارن ایه یاس میخونن که کار دامداری کاریه که نمیصرفه به هیچ عنوان اطلاعات درستی از بازار ندارند. مفید دونستم چند نکته رو یاداوری کنم که تجربه همزمان الان منه. - اینکه الان مطمئن ترین سرمایه گزاری در زمینه خوراکه. تنها چیزی که هیچ خانواده ای نمیتونه از اون صرفه نظر کنه. -در زمینه تولید شیر یا گوشت مهمترین نکته اصولی کار کردنه .علمی کار کردنه .در میان دوستان خودم مهندس مکانیک بوده که وارد این رشته شده و به سختی تونسته خودشو پیدا کنه و اگر ازش بپرسی جواب خوبی نمیگیری. دوستانی هستند کشاورز زاده که اونها هم می نالند چون به همون روش سنتی کار میکنن . دوره های اصلی پروراری سه ماهه یا 100 روزه است هم گوسفند هم گوساله. اما بنده به شخصه هنوز می بینم در بزرگترین گاوداری های قدیمی این دوره به یکسال کشیده است . و همیشه نالانند که پرواری سود نداره. با یه فرمول ساده کاملا مشخص میشه که کجای کارشان اشتباهه. (اگر کسی خواست میگم چطور) در گاوداری شیری به لحاظ منطقه اب وهوایی کشور نوسان قیمت جیره در سال زیاد است . در یک بازه زمانی قیمت جیره بالاتر از تولید ودر بازه دیگر قیمت جیره پایینتر . که با توجه به مدیریت مالی و انبارداری و اصول صحیح دامداری میتوان این مشکلات را کم و کمتر کرد . مثلا با انبار کردن در موقع ارزانی . یا حذف گاوهای کم شیر. و... . نکنه دیگر اینکه اگر الان از کسی که سرمایه دامداریش در حد 1 میلیارده بپرسی میصرفه مطمئنا میگه نه و تئوریش اینه اگه همین سرمایه رو مثلا تو بانک بزارم حدود 20 میلیون بی استرس گیرم میاد و این کار فلانو فلانه . اما اگر از بپرسی روزی که وارد این شغل شدی ایا 1 میلیارد داشتی ؟ مسلما جواب نه رو میده . واین افزایش سرمایه رو جزو سود حساب نمیکنه. به هر صورت از هر کسی که فکر کنید پرسیدم و ته توی نالیدنشون در اوردم . همشون ایراد کار در خودشونه نه نوع کار. پیشنهاد من اینه کاملا کارو یاد بگیرید بعد شروع کنید . کارگر گاوداری من در عرض 6 ماه همه چیو یاد گرفته حتی تزریق دارو البته با ای کیوی پایین .
IdeaIdeaIdea
یافتن تمامی ارسال های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 تشکر شده توسط: rezaeee , saadati
ارسال پاسخ 

پیام های داخل این موضوع
RE: با گاوداری سرمایه دار شوید - مانی ازاد - 03-03-2015 05:07 PM

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  برای شروع پرورش گوسفند پرواری چه میزان سرمایه نیاز هست؟ SHAYAN.IRANI 3 2,544 10-11-2017 11:10 PM
آخرین ارسال: محمد رضا 30
  سرمایه گدار برای پروار گوسفند در خراسان mah114 1 880 04-09-2016 12:16 AM
آخرین ارسال: mah114

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
تماس با ما | سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران | بازگشت به بالا | بازگشت به محتوا | آرشیو | پیوند سایتی RSS