ماگستان، خرید ماگ، خرید فلاسک و خرید هدیه در همین نزدیکی!

خرید هدیه، خرید ماگ

تابلو اعلانات سایت
میلیاردرها مرامنامه (قوانین سایت) میلیاردر هدف این سایت چیست؟ میلیاردر دانلود ماهنامه سایت
میلیاردرها اتمام حجت (حتما بخوانید.) میلیاردر راه اندازی کسب و کار توسط اعضا میلیاردر مسابقه دوبرابر کردن پول
میلیاردرها عضویت در بخش ویژه VIP میلیاردر موفقیت های دوستان بعد از عضویت در سایت میلیاردر تبلیغات و معرفی کار و شغل شما

راهنمای خرید هدیه، ماگ و فلاسک

ماگستان, اولین و تنهاترین

ماگستان, اولین و تنهاترین

تولید انرژی
زمان کنونی: 05-07-2024, 06:28 PM
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
نویسنده: mjdehghani
آخرین ارسال: saeed abbasian
پاسخ: 14
بازدید: 3064

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 13 رأی - میانگین امیتازات : 2.62
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
تولید انرژی
09-13-2012, 11:31 AM
ارسال: #11
RE: تولید انرژی
مزارع بادی

به گفته‌ی شورای دفاع از منابع طبیعی، اکثر مزارع بادی در آمریکا نزدیک به ۱۱۰۰ شغل ایجاد می‌کنند و همچنین می‌توانند برای جوامع مرتبط با مزرعه‌های بادی، ده‌ها میلیون‌ها دلار مزیت مالی به همراه داشته باشند.

در طی ۱۴ مرحله‌ی مختلف ایجاد یک مزرعه‌ی بادی ۲۵۰ مگاواتی، ۱۰۷۹ شغل ایجاد می‌شود. به گفته‌ی NRDC : «موقعیت‌های شغلی زیادی برای مهندسی طراحی و ساخت، نصب و اندازه‌گیری و دیگر موارد در این زمینه وجود دارد. علاوه بر این فرصت‌های شغلی، مزارع بادی همچنین از طریق مالیات‌های جدید، پرداخت اجاره‌ی کمتر به زمین داران و، درآمد توسعه‌ی اقتصادی، به احیای جوامع در سرتاسر آمریکا کمک می‌کنند.»

امروزه، مزارع بادی حدود ۵۰,۰۰۰ مگاوات انرژی پاک و تجدیدپذیر را –که معادل انرژی تولیدی ۱۲ سد Hoover است – تولید می‌کنند و صنعت انرژی‌های بادی حدود ۷۵,۰۰۰ آمریکایی را به استخدام خود در می‌آورد. تنها در چهار سال گذشته، تولیدات مرتبط با انرژی‌های بادی در این کشور به میزان ۱۷۰ درصد افزایش داشته است.

آمار دقیق مشاغل مرتبط با یک مزرعه‌ی بادی ۲۵۰ مگاواتی عبارتند از: ۴۳۲ نفر برای مراحل تولید توربین‌ها، ۸۰ نفر برای طراحی و برنامه‌ریزی، ۱۸ نفر برای فروش و توزیع، ۲۷ نفر برای تعمیر و نگه‌داری، ۲۷۳ نفر برای کار کردن روی مسائل عمرانی مزرعه‌ی بادی مانند جاده‌ها و فونداسیون‌ها، ۲۰۲ نفر برای نصب توربین‌ها و ۴۷ نفر برای کارهای الکتریکی مرتبط با توربین‌ها مثلاً ارتباطات با شبکه‌ی برق اصلی.

علاوه بر این که آمریکا برای انرژی‌های پاک و جلوگیری از گرمایش جهانی اهمیت خاصی قائل است، علت دیگر هجوم آوردن به انرژی‌های نو در این کشور، کاهش وابستگی به نفت دیگر کشورها است.

[تصویر: 468-60.jpg]

من هم انسانم و از آنجایی که ممکن است خطا و اشتباه بکنم، درستی هیچ گفته و نوشته ی نقل قول شده یا به هر نحو ارائه شده از جانب و توسط خودم را تأييد نمی کنم.

یافتن تمامی ارسال های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 تشکر شده توسط: mjdehghani , mosafer bedar , zoofanoon , محسن69
03-16-2013, 09:40 AM (آخرین ویرایش در این ارسال: 03-16-2013 09:41 AM، توسط فرخ.)
ارسال: #12
موضوع پایان نامه من سرمایش خورشیدی بوده. انرژی که از خورشید گرفته میشه از لحاظ مصرف به دو نوع تقسیم میشه . اگه بخواهیم از انرژی به عنوان منبع حرارتی استفاده کنیم از کلکتور استفاده میکنیم اما اگه به عنوان منبع الکتریکی استفاده کنیم از فتوولتائئکها. که بازده فتوولتاییک خیلی بالاتره. اما در هر صورت بخاطر بازگشت سرمایه طولانی مدت و استهلاک تجهیزات خورشیدی و نبودن حمایت داخلی. چندان ایده خوبی برای سرمایه گذاری نیست. شاید با پیشرفت این تکنولوژی بشه بعدها به عنوان یه ایده سرمایه گذاری بهش نگاه کرد
عذر میخام بازده کلکتورها بالاتره اشتباه شد
 تشکر شده توسط: mosafer bedar , سعید محمدی , zoofanoon , 0625 , mjdehghani
02-15-2015, 11:47 AM
ارسال: #13
دوستان الان تو همدان وزارت نیرو میگه ۵۰٪ از دولت ۵۰٪ هزینه از شما ۳ تا ۵۰ وات برای خانه های زیر ۱۰ سال ساخت میشه ثبت نام کرد هر کیلو وات دو میلیون باید بدی و برای هر کیلووات باید ۱۵ متر مربع فضا داشته باشی
کله وقته این کاراست ولی تو نه بصورت کار بلکه همون درخواست های خانگی که اونم زیاد استقبال نشد

متاسفانه در کشوری که نفت عامل فساد و دزدی است تا زمانی که چیزی واسه دزدی هست خیلی پیشرفت انجام نمیشه و وقتی بهوش میان که چیزی نیست بدزدن و میخوان هم دیگه رو بدرن
02-21-2015, 02:15 PM
ارسال: #14
یه ایده ای هست ساخت توربین های free energy که در واقع با استفاده از تغیرراتی در نوع سیم پیچی می توان به برق رسید من یه چیزایی پیدا کردم و لی به دنبال اطلاعات بیشتری هستم
ارسال پاسخ 

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  راه اندازی خط تولید کارتن سازی daykatpack 0 166 09-03-2022 01:32 PM
آخرین ارسال: daykatpack
  دوره کارخانه تولید اطلاعات ژان بقوسیان آموزش تولید محصولات آموزشی saamaan2020 25 6,930 01-13-2018 02:01 AM
آخرین ارسال: fariborz.soltanpoor
  نظرتون درباره تولید لیوانهای کاغذی چیست؟ میخوام شروع کنم. hmadayeni 6 6,346 12-08-2016 09:33 PM
آخرین ارسال: sinap
  دستگاه تولید دستمال کاغذی دلسی iranian 1 1,329 07-14-2016 01:23 PM
آخرین ارسال: اقای میرمصطفی
  ایده شرکت وارد کننده ومجری انرژی پاک تو ایران keavan 1 988 07-07-2015 03:08 PM
آخرین ارسال: K4Z3M
  تجزیه و تحلیل دو شغل ساخت جعبه میوه و تولید کفش (صندل) حامد یزدی 4 1,222 07-05-2015 05:10 PM
آخرین ارسال: حامد یزدی
  سفارش تولید محصولات غذایی به کارخانه ها alirezaaa 5 1,649 04-23-2015 09:16 PM
آخرین ارسال: cooch
  تولید درب و پنجره آلومینیومی و دوج yunespc 7 6,224 06-09-2014 09:54 AM
آخرین ارسال: moele
  چگونه با ارز گران به تولید داخلی برسیم M3HDI 13 2,904 04-29-2013 08:17 PM
آخرین ارسال: mjdehghani
  انرژی خورشید به کمک تصفیه آب روستاهای قشم می آید karafarin 0 631 04-24-2013 01:27 PM
آخرین ارسال: karafarin

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
تماس با ما | سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران | بازگشت به بالا | بازگشت به محتوا | آرشیو | پیوند سایتی RSS