ماگستان، خرید ماگ، خرید فلاسک و خرید هدیه در همین نزدیکی!

خرید هدیه، خرید ماگ

تابلو اعلانات سایت
میلیاردرها مرامنامه (قوانین سایت) میلیاردر هدف این سایت چیست؟ میلیاردر دانلود ماهنامه سایت
میلیاردرها اتمام حجت (حتما بخوانید.) میلیاردر راه اندازی کسب و کار توسط اعضا میلیاردر مسابقه دوبرابر کردن پول
میلیاردرها عضویت در بخش ویژه VIP میلیاردر موفقیت های دوستان بعد از عضویت در سایت میلیاردر تبلیغات و معرفی کار و شغل شما

راهنمای خرید هدیه، ماگ و فلاسک

ماگستان, اولین و تنهاترین

ماگستان, اولین و تنهاترین

بپرس تا بگم! (کامیارکاظمی)
زمان کنونی: 05-18-2024, 01:26 PM
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 2 مهمان
نویسنده: کامیار کاظمی
آخرین ارسال: Star9893
پاسخ:
بازدید: 66043

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 32 رأی - میانگین امیتازات : 3.47
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
بپرس تا بگم! (کامیارکاظمی)
01-20-2015, 12:42 AM
ارسال: #59
RE: بپرس تا بگم! (کامیارکاظمی)
(01-14-2015 09:36 PM)کامیار کاظمی نوشته شده توسط:  
(12-26-2014 01:38 AM)psycho نوشته شده توسط:  سلام خدمت شما Smile
راستش بنده 1 سال پیش کار برنامه نویسی اندروید رو با جاوا و اکلیپس شروع کردم اما بخاطر درس و یه سری مشغله دیگه زیاد پیش نرفتم ولی تو همون دوره که کلاس آموزشی میرفتم یه برنامه روی بازار قرار دادم که استقبال خوبیم شد.توی اون دوره ای هم که میرفتم استادمون قرار بود بهترین دانشجو رو انتخاب کنه برای پروژه هایی که بهش میدن و خودش وقت نداره که خوشبختانه من انتخاب شدم ولی متاسفانه درس و بعضی چیزای دیگه جلوی کارمو گرفت.بعد از 6-8 ماه که با جاوا کار کردم با بیسیک 4 اندروید آشنا شدم و از یه سایت آموزش اندروید یک دی وی دی آموزش بیسیک4اندروید گرفتم و احساس کردم کار باهاش راحت تره و تو این 3-4 ماه 2تا برنامه دیگه در بازار منتشر کردم و کلا از روند کاریم راضی بودم
اما الان واقعا گیج شدم و نمیدونم کار با بیسیک 4 اندروید رو ادامه بدم یا جاوا؟
هرکسیم که اطرافم هست و کار کرده جاوا کار کرده و با بیسیک 4 اندروید آشناییت نداره Sad
تنها کسی که میتونه کمکم کنه شما هستین که با هردوش آشنا هستین!
من رشتم کامپیوتره و از دوران دبیرستان مشغول برنامه نویسیم و به رشتم خیلی علاقه دارم و از وقتی با اندروید آشنا شدم تصمیم گرفتم مسیر هدفم و تمام برنامه هام و شغل آیندم با اندروید باشه. فعلا که درگیر درسم فقط میخوام تو بازار و بقیه مارکت ها برنامه بذارم و یه پولی گیرم بیاد ولی درسم که تموم بشه جاهای دیگه هم برای کار میرم حتما!
فقط لطفا منو راهنمایی کنین بگین کدومشو ادامه بدم؟
یک ماهه که روند آموزشیم متوقف شده چون هرکدومو میخوام یاد بگیرم همش تو فکر اینم که نکنه دارم مسیر اشتباهی میرم و وقتمو تلف میکنم
پیشاپیش ممنون از پاسختون

سلام دوست من
ابتدا از شما معذرت خواهی میکنم که به علت سفر پست شما را ندیدم و تاخیر در پاسخ ایجاد شد.

بگذارید صادقانه عرض کنم که مهم این است که چطور به مقصد برسید حتما میدانید که یک برنامه را با هر دو روش میتوان پیاده کرد اما روش B4A شاید زودتر شما را به مقصود برساند پس معطل نفرمائید و در بازاری که سرعت عمل حرف اول را میزند, روش ساده تر را انتخاب کنید اما جاوا, مادر است و شما نمیتوانید آن را دست کم بگیرید پس روند این طور شد که یادگیری و کار با جاوا جزء اصول زندگی برنامه نویسی شما است و B4A فقط برای زمان هایی که زودتر میخواهید به نتیجه برسید.
حتما هم میدانید که B4A مخصوصا برای شما که پیش زمینه جاوا دارید, اصلا یادگیریش سخت نیست پس تفریحی در آن پیش بروید اما مادر را اصلا فراموش نکنید. چون پس از ورود حرفه ای به بازار کار است که جاوا به کمک شما می آید.
اصلا هم کار خود را متوقف نکنید چون در کارهای برنامه نویسی توقف, شما را مرداب میکند باید هر روز پیش بروید و یاد بگیرید.
امیدوارم جواب شما را بخوبی داده باشم
پیروز باشید

خیلی ممنون بابت توضیحاتتون 10_004
حتما همین کار رو میکنم 4yajuyo
یافتن تمامی ارسال های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 تشکر شده توسط: کامیار کاظمی
ارسال پاسخ 

پیام های داخل این موضوع
RE: بپرس تا بگم! (کامیارکاظمی) - psycho - 01-20-2015 12:42 AM

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  بپرس تا بگم (هوشنگ قربانیان) jahanagahi 109 22,655 12-28-2016 04:09 AM
آخرین ارسال: blogffa

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 2 مهمان
تماس با ما | سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران | بازگشت به بالا | بازگشت به محتوا | آرشیو | پیوند سایتی RSS