ماگستان، خرید ماگ، خرید فلاسک و خرید هدیه در همین نزدیکی!

خرید هدیه، خرید ماگ

تابلو اعلانات سایت
میلیاردرها مرامنامه (قوانین سایت) میلیاردر هدف این سایت چیست؟ میلیاردر دانلود ماهنامه سایت
میلیاردرها اتمام حجت (حتما بخوانید.) میلیاردر راه اندازی کسب و کار توسط اعضا میلیاردر مسابقه دوبرابر کردن پول
میلیاردرها عضویت در بخش ویژه VIP میلیاردر موفقیت های دوستان بعد از عضویت در سایت میلیاردر تبلیغات و معرفی کار و شغل شما

راهنمای خرید هدیه، ماگ و فلاسک

ماگستان, اولین و تنهاترین

ماگستان, اولین و تنهاترین

بپرس تا بگم! (کامیارکاظمی)
زمان کنونی: 04-26-2024, 06:59 AM
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
نویسنده: کامیار کاظمی
آخرین ارسال: Star9893
پاسخ: 141
بازدید: 65251

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 32 رأی - میانگین امیتازات : 3.47
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
بپرس تا بگم! (کامیارکاظمی)
08-27-2016, 06:49 PM
ارسال: #111
RE: بپرس تا بگم! (کامیارکاظمی)
(11-11-2014 11:29 AM)کامیار کاظمی نوشته شده توسط:  با سلام خدمت دوستان گلم
مدتی بود که به علت مشغله کاری کمتر در انجمن عزیزمان مطلب میگذاشتم البته در این 4 سال تقریبا 99% مواقع در انجمن حاضر بوده و مطالب عزیزان را میخواندم و تقریبا هر روز با بچه های انجمن مراوده و جلسه داریم.

امروز دیدم که حدود 16 هزار ایمیل!! و پیغام خصوصی در این 4 سال برایم ارسال شده که عمده آنها سوال و جواب برای راه اندازی کسب و کار و مطالب و آموزه های روانشناسی است, چون یکی از دوستان فرمودند چرا کمتر در سایت مشاوره میدهم, دیدم درست میفرمایند شاید بهتر باشد همه این مطالب و مشاوره ها را در سایت قرار دهیم تا همه استفاده ببرند شاید سوال کسی دیگر هم باشد.

بیشتر دوستان احتمالا کمی بنده را می شناسند اما تخصص اصلی بنده, راه اندازی کسب وکارهای آنلاین, طراحی نرم افزار و روانشناسی موفقیت است که تا کنون نزدیک به 120 عنوان مقاله در نشریات و 62 عنوان کتاب تالیف (عمدتا) و نزدیک به 10 همایش و ورک شاپ داشته ام, که زمینه اصلی آنها کلیه مباحث نرم افزار, طراحی سایت, سخت افزار, گرافیک کامپیوتری و شبکه و کارآفرینی آنلاین و کسب درآمد است.

دانلود رزومه کامل(آذر 1391) جهت اینکه بگویم چه کارهایی کرده ام و میتوانم در این زمینه ها پاسخگو باشم:
http://s3.picofile.com/file/7574545478/K...mi.pdf.htm

اکنون هم یک شرکت مشاوره و راه اندازی کسب و کارهای آنلاین (راستین) دارم که در دفتر تهران با دوستان مشغول لذت بردن از زندگی هستیم Blush

راه های ارتباطی از طریق دفتر شرکت:
2188453811
02144296399

مطمئن هستم سایر اساتید انجمن هم با این تعدد سوال و جواب های خصوصی مواجه هستند که پیشنهاد میکنم در تاپیک هایی این چنینی به یکباره پاسخ و مشاوره بدهیم.

در این مواردی که تخصص دارم دوستان اگر سوالی دارند لطفا در همین تاپیک سوال کنند تا بنده بتوانم در اولین فرصت پاسخگو باشم.

سلام جناب اقای کاظمی میشه لطفا پاسخ منو بدید ؟
یافتن تمامی ارسال های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
09-12-2016, 12:25 PM
ارسال: #112
سلام من خودم طراح گرافیک و وب هستم تیزر و مالتی مدیا هم طراحی میکنم بین این کار و بسته بندی موندم؟
به نظر شما یه شرکت بسته بندی بزنم یا کانون تبلیغاتی؟

طراحی گرافیک | طراحی تیزر برای سفارش تماس بگیرید
10-18-2016, 01:14 AM
ارسال: #113
سلام استاذ بنده یه ÷یمانکار ساختمانی ام حسابی ورشکست کردمیخوام کارمو عوض کنم 30 تا 40 تومن نقدی دارم نمیدونم چیکار کنم لطفا به چند ÷یشنهاد بدین
10-18-2016, 09:41 PM
ارسال: #114
با سلام خدمت دوستان عزیز
من طی دو سال کارهای مختلفی را تجربه کردم خصوصا در زمینه صنایع دستی ولی موفق نبودم و با توجه به وضعیت بازار نیتچه ی مطلوبی نگرفتم. لیسانس کامپیوتر دارم و به کارهای گرافیکی علاقه مندم. خیلی وقت ها توی این فکر بودم که وارد کار تبلیغات یا معماری و این جور مسائل بشم ولی همیشه تردید داشتم. به هیچ عنوان نمی دونم وضعیت بازار این مشاغل چطور هست(بیشتر تبلیغات مد نظرم هست) جایی رو پیدا کردم که بتونم برای تبلیغات به صورت کارآموز کار کنم و البته کلاس های معماری هم که فراوونه در این زمینه. سرمایه هم برای راه اندازی دارم تقریبا. می خواستم بدونم کسانی که وارد این حیطه شدند چه پیشنهادی به من می کنند؟ در ضمن من اصفهان هستم. از راهنمایی شما سپاسگزارم

و من دوباره به خورشید لبخند می زنم....
10-19-2016, 05:14 PM
ارسال: #115
من موبایل فروشی دارم - ولی میخوام کارم رو گسترش بدم و پخش گوشی شهرستان یا استان رو بگیرم
از دوستان کسی هست که منو راهنمایی کنه یا اینکه کسی رو بشناسه که به من معرفی کنه ؟؟
میخوام اگه بشه سند خونه گرو بزارم که جنس مدت دار به من بدن تا راحت بتونم پخش کنم و بعد تسویه کنم
حالا دوستان شرکتی یا شخصی رو میشناسن که موبایل اک و استوک و لوازم رو با این شرایط بدن یا نه ؟؟؟
12-28-2016, 04:13 AM
ارسال: #116
سلام
ببخشید چرا اکثر مطالب این انجمن، قدیمی و مال چند سال پیشه؟
واقعاً حیفه که این انجمن خوب رها بشه و افراد قدیمی دیگه فعالیتی تو اون نداشته باشن.
01-04-2017, 10:20 AM
ارسال: #117
سلام آقای کاظمی
من مدتی مزون داشتم
سعادت آباد بودن و قدرت خرید مردم خوب بود،ش ایطی پیش اومد به دلیل تولد فرزند دوم دیگه نشد ادامه بدم،اجناس رو آوردم منزل،اینترمتی به سختی فروش میره و با اینکه زیر قیمت خرید دارم میفروشم و گاها مشابه کالای من با سه برابر قیمت داره فروخته میشه در مغازه یا کانال ها ولی همچنان از من تخفیف همه میخوان
01-19-2017, 03:51 AM
ارسال: #118
سلام خدمت شما. من ایده ای در رابطه با بستنی فروشی ( در اینده زنجیره ای مانند نوتلا) دارم ولی تازه با سایتتون اشنا شدم و نمیدونم کجا باید عنوان کنم. لطفا راهنمایی کنید. در ضمن ایده ای هم در رابطه با یک سایت و اپلیکیشن دارم که نیاز به سرور و هاست در خارج از ایران داره.. راهکارتون بابت امنیت سرقت نرفتن ایده ها چیه؟ ممنون.
01-26-2017, 12:03 AM
ارسال: #119
با سلام من یک مغازه کوچک 11 متری دارم تصمیم دارم یک دفتر فنی ( کارهای کپی و پرینت ) راه اندازی نمایم می خواهم ببینم چه مراحل قانونی باید طی شود و چه شرایطی باید داشته باشد ممنونم میشوم راهنمایی نمایید . ضمنا چه میزان باید وجه نقد داشته باشم . باتشکر
06-07-2017, 03:30 PM
ارسال: #120
با این مقدار سرمایه چکار کنم؟

در متن و فایل پیش رو سعی میکنم درباره پر تکرارترین سوالی که از من پرسیده شده صحبت کنم و به آن جواب دهم.

با این مقدار سرمایه چکاری میتوانم انجام دهم؟

برای راه اندازی یک کسب و کار اینترنتی به چه مقدار سرمایه احتیاج هست؟

همه ما با توجه به نوع تربیت و برداشته های جامعه و اطرافیان نسبت به سرمایه, عمیقا معتقد هستیم که برای شروع هر کسب و کاری, سرمایه حرف اول و آخر را میزند و آنچه از کسب و کارهایی که بدون سرمایه شروع بکار کرده اند, میشنویم را رویا و غیرقابل باور میدانیم..

در این فایل صوتی سعی میکنم به این سوال یک جواب واقع بینانه و هوشمندانه بدهم جوابی از تجربیاتم در زمینه راه اندازی کسب و کارهای آنلاین...

دانلود فایل صوتی

.

[تصویر: Mrkamiar2.gif]

مشاهده وب سایت کاربر یافتن تمامی ارسال های این کاربر
ارسال پاسخ 

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  بپرس تا بگم (هوشنگ قربانیان) jahanagahi 109 22,142 12-28-2016 04:09 AM
آخرین ارسال: blogffa

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
تماس با ما | سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران | بازگشت به بالا | بازگشت به محتوا | آرشیو | پیوند سایتی RSS