ماگستان، خرید ماگ، خرید فلاسک و خرید هدیه در همین نزدیکی!

خرید هدیه، خرید ماگ

تابلو اعلانات سایت
میلیاردرها مرامنامه (قوانین سایت) میلیاردر هدف این سایت چیست؟ میلیاردر دانلود ماهنامه سایت
میلیاردرها اتمام حجت (حتما بخوانید.) میلیاردر راه اندازی کسب و کار توسط اعضا میلیاردر مسابقه دوبرابر کردن پول
میلیاردرها عضویت در بخش ویژه VIP میلیاردر موفقیت های دوستان بعد از عضویت در سایت میلیاردر تبلیغات و معرفی کار و شغل شما

راهنمای خرید هدیه، ماگ و فلاسک

ماگستان, اولین و تنهاترین

ماگستان, اولین و تنهاترین

درخواست راهنمایی : با 70 میلیون چه کاری رو شروع کنم ؟
زمان کنونی: 05-03-2024, 11:18 PM
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
نویسنده: reza.keyfi
آخرین ارسال: yoyo
پاسخ: 22
بازدید: 15549

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 51 رأی - میانگین امیتازات : 2.65
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
11-09-2014, 08:24 PM
ارسال: #1
با سلام خدمت دوستان عزیز

من 70 میلیون پول دارم دوستان عزیز تویه این بازار چه کاری رو با ریسک پایینتر رو پیشنهاد میدن کارش فرقی نمیکنه چون تقریبا تویه هر کاری سر رشته ای دارم .

کار خودم هم واردات پوشاک از چین رو داشتم و مغازم قشم بود که متاسفانه به قدری هزینه و اجاره ها اینقدر بالا رفت که دیگه وقت تلف کردن بود.
شهرم هم مشهده - دنبال این کارا رفتم ولی متاسفانه بازده خوبی نداره یا اشباع شدست : تولیدی پوشاک و جوراب بافی - پرورش آبزی - پرورش مرغ و شتر مرغ - تولیدی قارچ - کارهای بسته بندی مواد غذایی - کارگاه قند شکن - همچنین دلالی خودرو و زمین که یه مدتی انجام میدادم ولی من دنبال کار دایمی هسم نه موقت .

تویه فکر خودم هم ادامه واردات پوشاک و همچنین در کنارش لوازم و قطعات موبایل هسش چون سودش خیلی خوبه مشکل آوردن ندارم فقط مشکل فروش رو دارم اگه کسی تویه این زمینه اطلاعی داره خوشحال میشم بدونم .

دوستان ممنون میشم از تجارب عملیتون در اختیار اینجانب قرار بدین ممنون .
یافتن تمامی ارسال های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
11-09-2014, 09:06 PM
ارسال: #2
RE: درخواست راهنمایی : با 70 میلیون چه کاری رو شروع کنم ؟
واردات پوشاک چیزی ازش نمیدونم
ولی پیشنهادایی که من میتونم بدم
کافی شاپ/رستوران فقط ایتالیایی فرنگی یا ایرانی...
بتونی بازاریابی کنی ویه تولیدی مبلم بزنی خوبه البته میگم حتمن بازاریابی کنی...
تلفن های همراهم بازار خوبی داره مثلا الان بازار گوشی های هواوی خوبه اگه بتونی بیاری
الان شوفاز توی زمستان و کولر های گازی کم مصرف توی تابستان بیشترین فروش دارن...
بتونی هوشمندانه بری توی کار شوفاز یا کولر گازی عالیه
شوفازم که ایران رادیات خیلی خوبه یکی از بزرگترین تولید کنندهای اسیا هست...
من شنیدم صادرات خاویار و پسته فرش ها دست باف سود خوبی دارن...
وارداتم باید ببینی نیاز مردم چیه؟؟؟
مثلا الان قیمت خودروهای داخلی رفته بالا اگه یه ماشین مث جیلی از چین بیاری فک کنم خوب درامد داشته باشی
پیمانکاری ساختمانم خوبه البته تجربه حرف اول میزنه بساز بفروشی خوبه سرمایه میخواد...

خدایا چنان کن سرانجام کار تو خشنود باشی وما رستگار
 تشکر شده توسط: reza.keyfi
11-09-2014, 09:10 PM
ارسال: #3
سلام دوست عزیز
میتونم بپرسم کار قارچ رو با چه حجمی و چطوری شروع کردین؟ و دلیل شکست چی بود؟

پیش به سوی هدف ها . . .
11-09-2014, 09:17 PM
ارسال: #4
(11-09-2014 09:06 PM)bibak@zah نوشته شده توسط:  واردات پوشاک چیزی ازش نمیدونم
ولی پیشنهادایی که من میتونم بدم
کافی شاپ/رستوران فقط ایتالیایی فرنگی یا ایرانی...
بتونی بازاریابی کنی ویه تولیدی مبلم بزنی خوبه البته میگم حتمن بازاریابی کنی...
تلفن های همراهم بازار خوبی داره مثلا الان بازار گوشی های هواوی خوبه اگه بتونی بیاری
الان شوفاز توی زمستان و کولر های گازی کم مصرف توی تابستان بیشترین فروش دارن...
بتونی هوشمندانه بری توی کار شوفاز یا کولر گازی عالیه
شوفازم که ایران رادیات خیلی خوبه یکی از بزرگترین تولید کنندهای اسیا هست...
من شنیدم صادرات خاویار و پسته فرش ها دست باف سود خوبی دارن...
وارداتم باید ببینی نیاز مردم چیه؟؟؟
مثلا الان قیمت خودروهای داخلی رفته بالا اگه یه ماشین مث جیلی از چین بیاری فک کنم خوب درامد داشته باشی
پیمانکاری ساختمانم خوبه البته تجربه حرف اول میزنه بساز بفروشی خوبه سرمایه میخواد...

ممنون از نظرتون در کل پیشنهاد آخرتون رو من خودم به فکرم رسید و جدی زمانی که چین بودم دنبالش رفتم و اینکه متوجه شدم گمرک ایران ترخیص نمیکنه فقط مناطق آزاد اگه بخوایم تویه ایران ترخیص بشه باید به نام اقای سید صادق زمانی وارد بشه نمیدونم کیه ولی این مثل مافیایست که این طرف اینقدر سرمایه داره و داره اطرافیان و ساپورت میکنه که چنین امتیازی ایران بهش داده !
دیگه اینا سیاسیت دست من و شما نیست وگرنه سودش وحشتناکه همین جیلی شاسی بلند که اینجا 105 میلیون تویه چین سفارشی فول آپشنش 25 میلیون !
این یعنی سود وحشتناک ولی متاسفانه نمیشه وارد کرد ولی قطعاتش رو میشه آورد که اوننم اطلاعات تخصصی خودش رو می خواد .
بازم ممنون از پیشنهادتون خوشحال میشم اگه چیزی به ذهنتون رسید بگید ممنون
11-09-2014, 09:20 PM
ارسال: #5
(11-09-2014 09:10 PM)Saeed.MD نوشته شده توسط:  سلام دوست عزیز
میتونم بپرسم کار قارچ رو با چه حجمی و چطوری شروع کردین؟ و دلیل شکست چی بود؟

سلام دوست عزیز شروع نکردم ولی زمانی که در موردش تحقیق میکردم چند نفری خیلی ناامید صحبت میکردن چه از نظر فروش محصولاتشون چه از نظر پول گرفتن از مردم!
نمیدونم شما اگه اطلاعات دیگه ای به صورت عملی دارید خوشحال میشم به صورت جامع راهنمایی کنین یا شماره تماستون و بدید تماس بگیرم با هم صحبتی داشته باشیم متشکرم دوست عزیز
11-09-2014, 09:45 PM
ارسال: #6
صادق زمانی اره شنیدم یکی از مولتی میلیارد های ایرانی هست اینی که گفتن فقط به نام یه شخص خاص میشه اورد الکی هست
دنبالش بگیر میشه بیاری گمرک ارزش ریالی ماشین تخمین میزنه مثلا 50میلیون میگن ارزش ریالی یع ماشین 50میلیونم گمرک اش میگیرن ولی من شنیدم 90درصده...گمرک.قطعاتم باید بگم جیلی الان توی ایران نمایندگی زسمی داره دیگه...حتما ان طرحی که شما میگی مال ماشین های بالا2500ccهست
موتور سیکلتم الان اپاچی یا پالس بیاری خوبه .
وارداتم به مناطق ازاد اگه بتونی شمال کشور بری ماشین این چیزا بفروشی ...چون توی مناطق ازادی مث اروند چابهار تا جایی که من میدونم همشون یه فامیل دارن که لنج داشته باشه واز دبی بره واسشون ماشین تهیه کنه که اصلا پیشنهاد نمیکنم توی مناطق ازاد جنوب ماشین وارد کنی چون خرید فروششم عزیتت میکنن.....

من خودم دیدم دوستان اشنا داشتن گمرک از پاکستان برنج های پاکستانی میاره خیلی درامد داره
برنج پاکستانی هندیم بیاری خوبه واردات ظروف چینیم بد نیست البته به بازارش زیاد اشنایی ندارم.
لوازم خانگیم خوبه . . . من خودم یکی میشناسم الکی اسم مغاز گذاشته سامسونگ داره لوازم خانگی سامسونگ میاره میفروشه مثلا:ماشین لباسشویی وماشین ظروفشویی سامسونگ واسه ما اورد دونه ای1تومن داد بهمون گارانتی کارتن نداشتن..ولی اصل بود ما رفتیم چند جا پرسیدیم ایرانی ماشین ظرفشویی1900تومن بود ماشین لباسشوییم که اسنوا 7 کیلیویی 1500.به بالا
بتونی وارد کنی یه لوازم خانگی فروشیم بزنی کلی درامد داره فقط باید یه کارت گارانتی چاپ کنی مثلا6ماهه...که کارت حل کنه مشتری بخره ازت..تازه جنس کره ای توی6ماهه1سال عمرا خراب بشع راستی منطقه ازاد چابهار خیلی ها وارد کنندهای این کالاها هستن یا مثلا کولر های گازی قدیمی میارن مصرفشون بالاست ولی ارزون میدن...
ابزار الات کشاورزیم خوبه وارد کنی مثلا درو کن خورد کن شخم زن و...که به تراکتور متصل بشه ولی چندوقتیه توی کشور ساختمه میشن

11-09-2014, 09:55 PM
ارسال: #7
راستی یادم رفت بگم واسه اوردن جنس از چابهارو کلا مناطق ازاد باید کارت سبز بگیری واسه تعدا بالا
ولی مصلا تمی بیاری گمرکی نمیدن ابته میگم توی استانی مث سیستان وبلوچستان زیاد ماموراش گیر نمیدن قاچاق سوخت وکالا خیلی صورت میگیره یا اجناس مث لباس یا کفش دست دوم زیاد میارن توی زاهدان میفروشن ارزون میدن مثلا یه کفش کوهنوردی یه سال پیش خریدم 100ت نمایندگی اصفهان میداد600ت منم استفاده نکردم یکم دستمال کشیدم دادم نماندگیه واسم 330فروخت 300داد به من کلا بتونی جنس های حاص بیاری میتونی به جایی برسی
سیگارم قاچاق خیلی میشه...بتونی بیاری خوبه یا گوشی بانه میگن با وانت قاچاقی میارن . . .

11-09-2014, 11:15 PM
ارسال: #8
(11-09-2014 09:45 PM)bibak@zah نوشته شده توسط:  صادق زمانی اره شنیدم یکی از مولتی میلیارد های ایرانی هست اینی که گفتن فقط به نام یه شخص خاص میشه اورد الکی هست
دنبالش بگیر میشه بیاری گمرک ارزش ریالی ماشین تخمین میزنه مثلا 50میلیون میگن ارزش ریالی یع ماشین 50میلیونم گمرک اش میگیرن ولی من شنیدم 90درصده...گمرک.قطعاتم باید بگم جیلی الان توی ایران نمایندگی زسمی داره دیگه...حتما ان طرحی که شما میگی مال ماشین های بالا2500ccهست
موتور سیکلتم الان اپاچی یا پالس بیاری خوبه .
وارداتم به مناطق ازاد اگه بتونی شمال کشور بری ماشین این چیزا بفروشی ...چون توی مناطق ازادی مث اروند چابهار تا جایی که من میدونم همشون یه فامیل دارن که لنج داشته باشه واز دبی بره واسشون ماشین تهیه کنه که اصلا پیشنهاد نمیکنم توی مناطق ازاد جنوب ماشین وارد کنی چون خرید فروششم عزیتت میکنن.....

من خودم دیدم دوستان اشنا داشتن گمرک از پاکستان برنج های پاکستانی میاره خیلی درامد داره
برنج پاکستانی هندیم بیاری خوبه واردات ظروف چینیم بد نیست البته به بازارش زیاد اشنایی ندارم.
لوازم خانگیم خوبه . . . من خودم یکی میشناسم الکی اسم مغاز گذاشته سامسونگ داره لوازم خانگی سامسونگ میاره میفروشه مثلا:ماشین لباسشویی وماشین ظروفشویی سامسونگ واسه ما اورد دونه ای1تومن داد بهمون گارانتی کارتن نداشتن..ولی اصل بود ما رفتیم چند جا پرسیدیم ایرانی ماشین ظرفشویی1900تومن بود ماشین لباسشوییم که اسنوا 7 کیلیویی 1500.به بالا
بتونی وارد کنی یه لوازم خانگی فروشیم بزنی کلی درامد داره فقط باید یه کارت گارانتی چاپ کنی مثلا6ماهه...که کارت حل کنه مشتری بخره ازت..تازه جنس کره ای توی6ماهه1سال عمرا خراب بشع راستی منطقه ازاد چابهار خیلی ها وارد کنندهای این کالاها هستن یا مثلا کولر های گازی قدیمی میارن مصرفشون بالاست ولی ارزون میدن...
ابزار الات کشاورزیم خوبه وارد کنی مثلا درو کن خورد کن شخم زن و...که به تراکتور متصل بشه ولی چندوقتیه توی کشور ساختمه میشن

سلام دوست عزیز ممنون از راهنماییتون من خودم 3 سال تویه قشم زندگی کردم و کل قوانین منطقه آزاد و میدونم و اینکه چیزایی که شما فرمودید نیاز به تجربه و سر رشته تویه یه کاری می خواد مانند لوازم کشاورزی که متاسفانه من هیچ اطلاعی ندارم و نمیدونم چی هسن و اینکه برای خودرو از چین نه تنها من بلکه هیچ ماشین جیلی که واسه این آقاست و خودروهای دیگه چینی جز چندتا برند نامعتبر که لوازماش اصلا نیست نمی تونی وارد ایران کنی نمیدونم متوجه منظورم شدین .

بازم ممنون دوست عزیز
11-12-2014, 12:34 PM
ارسال: #9
دوستان عزیز یعنی هیچ یک از اساتید نیستند بنده را راهنمایی کنن ؟؟؟
پبا تشکر
12-12-2014, 05:50 PM
ارسال: #10
سلام

با توجه به سابقتون توی کار واردات پوشاک، من واردات پوشاک برند رو پیشنهاد میکنم. مخصوصا بچه گونه ها. البته پوشاک برند اصل و با کیفیت نه کپی چینی!

اگه بتونین مشتری پیدا کنین که حتما مشتری داره کلی سود داره. من طبق تجربه شخصیم دارم میگم چون خودم قبلا این کار رو انجام دادم. یه سر به فروشگاهایی که لباسای بچه گونه برند میفروشن بزنین و قیمتاشون رو ببینید متوجه میشین.
ارسال پاسخ 

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  راهنمایی تولیدی لباس زیر زنانه محمد-طاها 27 47,880 11-21-2023 01:56 PM
آخرین ارسال: sharrgh
  توی اصفهان برای شروع کارم از کجا ماگ خام بخرم؟ Shadiii 3 1,009 10-31-2023 10:06 PM
آخرین ارسال: مشاور ویژه کسب و کار
  راهنمایی در مورد راه اندازی موسسه ترجمه و تایپ translator 7 844 12-23-2022 10:27 PM
آخرین ارسال: alisedigh
  مکنده صنعتی چه مزایایی دارد rhinofan 0 116 09-10-2022 02:43 PM
آخرین ارسال: rhinofan
  سرمایه گذاری با خرید ملک در قبرس شمالی cyprusrfi 0 154 09-06-2022 02:08 PM
آخرین ارسال: cyprusrfi
  راه اندازی کسب و کار با سرمایه 70 میلیونی Mohsen.Maniac 5 4,993 09-05-2022 02:32 PM
آخرین ارسال: soni70
  سرمایه گذاری با ده میلیون mehdihosseini668 0 424 06-05-2022 04:26 AM
آخرین ارسال: mehdihosseini668
  آماده همکاری برای تجارت با کشور آذربایجان judıo 1 674 03-24-2022 03:00 AM
آخرین ارسال: alirf76
  راهنمایی برای شروع کسب و کار 100 میلیونی mjtaba_sbz 0 571 02-04-2022 02:30 PM
آخرین ارسال: mjtaba_sbz
  چطور با راه اندازی فروشگاه اینترنتی لوازم یدکی میلیونر بشیم؟ vahidkaronline 0 522 01-16-2022 03:44 PM
آخرین ارسال: vahidkaronline
  چه شغلی شروع کنم؟؟؟ babak_pl7777 1 1,301 06-13-2020 03:43 PM
آخرین ارسال: shabani
  با 120 میلیون تومان چیکار میشه کرد n.molanfar 13 10,539 03-02-2020 04:43 PM
آخرین ارسال: mohamad.hajihasani
  من میخوام یه مغازه پخش شوینده بهداشتی بزنم از کجا جنس هام را با قیمت خوب پیدا کنم؟ bs2 4 12,822 10-03-2019 09:55 AM
آخرین ارسال: Himanf33
  دفتر خدمات ارتباطی دارم چکار کنم که رونق بیشتری بگیره؟ sufia 0 357 04-26-2019 01:42 PM
آخرین ارسال: sufia
  همکاری با کشاورزان برای تبادل میوه هات از شمال به جنوب و بالعکس manoto123456 34 6,766 03-04-2019 12:18 PM
آخرین ارسال: Mohamadrt98
Rainbow خط بازیافت انواع پلاستیک‌ میخوام راه اندازی کنم کسی اطلاعاتی داره در این مورد؟ سعید رحیمی 0 1,786 01-14-2019 07:20 AM
آخرین ارسال: سعید رحیمی
  واگذاری استارتاپ سودآور با سرمایه ۵ میلیون تومان شیوا سراج 1 1,532 12-05-2018 12:47 AM
آخرین ارسال: شیوا سراج
  میخوام به کمک دوستان مغازه تعویض روغنی باز کنم!!! ehsan9097 7 13,820 11-06-2018 03:34 PM
آخرین ارسال: mohsen13716
  راهنمایی در مورد نحوه ی شراکت hadeeee 1 590 11-05-2018 11:01 PM
آخرین ارسال: hadeeee
  درخواست مشاوره و راهنمایی safa94 1 780 10-04-2018 02:21 PM
آخرین ارسال: Abmi

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
تماس با ما | سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران | بازگشت به بالا | بازگشت به محتوا | آرشیو | پیوند سایتی RSS