ماگستان، خرید ماگ، خرید فلاسک و خرید هدیه در همین نزدیکی!

خرید هدیه، خرید ماگ

تابلو اعلانات سایت
میلیاردرها مرامنامه (قوانین سایت) میلیاردر هدف این سایت چیست؟ میلیاردر دانلود ماهنامه سایت
میلیاردرها اتمام حجت (حتما بخوانید.) میلیاردر راه اندازی کسب و کار توسط اعضا میلیاردر مسابقه دوبرابر کردن پول
میلیاردرها عضویت در بخش ویژه VIP میلیاردر موفقیت های دوستان بعد از عضویت در سایت میلیاردر تبلیغات و معرفی کار و شغل شما

راهنمای خرید هدیه، ماگ و فلاسک

ماگستان, اولین و تنهاترین

ماگستان, اولین و تنهاترین

سود موجود در مشاغل مختلف
زمان کنونی: 04-20-2024, 04:07 AM
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
نویسنده: kamangar
آخرین ارسال: dvdghe
پاسخ: 30
بازدید: 12612

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 28 رأی - میانگین امیتازات : 2.29
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
سود موجود در مشاغل مختلف
10-19-2014, 03:07 PM
ارسال: #1
سود موجود در مشاغل مختلف
دوستان این پست رو گذاشتم تا اگه تا به حال کاری رو انجام دادین در موردش کامل توضیح بدین و بگین چقدر سرمایه لازم داره چقدر سود تو کار هست و .....
من شیش ماه مسئول نصب کارت خوان های بانک دی بودم
شیش ماه تو کارگاه ام دی اف کار می کردم .شیش ماه هم تو بوتیک بچه گانه بودم یه سال هم تایپیست بودم در این زمینه ها هر کسی هر سوالی داره بپرسه در خدمتش هستم
یافتن تمامی ارسال های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
10-19-2014, 04:11 PM
ارسال: #2
RE: سود موجود در مشاغل مختلف
در مورد نصب کارتخوان توضیح بدید لطفا

اعتماد بنفس اعتماد بفس اعتماد بنفس
 تشکر شده توسط: kamangar
10-19-2014, 11:02 PM
ارسال: #3
یه شرکت مستقل بودیم زیره نظره بانک واسه مغازه های مختلف کارت خوان نصب می کردیم واسه بانکی مختلف عابران نصب می کردیم و کاری از این قبیل کارش اینطور بود که از مغازه دار سفارش رو می گرفتیم می فرستادیم تهران بعد چند وقت یه دستگاه می فرستادن می بردیم نصب می کردیم که واسه این کار دو هزار تومن به ازای هر دستگاه می دادن هر دس گاهی هم پشتیبانی داشت هر ماه می رفتی سر می زدی کاغذ نداشت پرس می کردی هر بار هم می رفتی دو هزار می گرفتی در کل کاره بدی نیست
10-20-2014, 01:02 AM
ارسال: #4
کار بدی نیست منتها شما داری ادامه میدی یا ول کردی ؟

پولش کمه ۲ هزار تومن چیزی نیست ..... روزی چن جا تهش میخوای بری

تمام فکر من شده منی که از تو خالیم
10-20-2014, 02:38 AM
ارسال: #5
نه کسانی که واسش کار می کردم بهم نارو زدن از نظره درآمدش خوبه اگه پشت کار داشته باشه من خودم دویست دستگاه تو سه ماه نصب کردم تقریبا ماهی پونصد کار می کردم نمی گم خوبه اما هر روز اضافه می شد
10-20-2014, 08:33 PM
ارسال: #6
سلام آقای کمانگر من خیلی تمای دارم که بوتیک بچه گانه بزنم اما نمیدونم چطوری؟ میگند ضرره اما من فکر میکنم سود خوبی توشه اگه فروش بره بالا و سودو بیارم پایین میخواستم بدونم چقدر سرمایه لازمه با توجه به ریسکش که تو شهرستان اجاره مغازه ماهی 2 میلیونه میشه کمک کنید و از شما راهنمایی بگیرم
10-22-2014, 03:00 AM
ارسال: #7
این پیغام رو در پیغام خصوصی براتون فرستادم اینجا هم می زارم شاید دوستان دیگه هم بتونن استفاده کنن سوالاتی رو هم که اینجا مطرح کردین در آخر جواب می دم
با عرض سلام خوشحال می شم کمکتون کنم شما از چه شهری هستین؟ چقدر سرمایه دارین؟
در مورده اجاره بستگی به توانتون داره مکان هرچقدر شلوغ تر باشه بهتره .واسه خریدن جنس هم از کسانی که تو همین شغل هستن سوال کنی تو ده نفر یه نفر حتما کمکتون می کنه چون شهرای مختلف ممکنه منابع مختلف داشته باشه در کل اکثرا از عمده فروشی های تهران خرید می کنند .واسه خریدن جنس هم باید همیشه جنسات کامل باشه از لباسای 0 سال تا 12 سال باید انواع دوتیکه ها لباسای مجلسی راحتی ساپورت کلاه همه رو داشته باشین و توانایی این رو داشته باشی از هر سری که براتون می یاد سایزایی که می مونه نزارین بنجل شه و زود به مشتری بفروشین. مقدار سرمایه هم به میزان سلیقه خودتون بستگی داره به نظره من شصت میلیون واسه شروع خوبه البته باید به اندازه مغازتون هم توجه کنید که چه مقدار جنس پرش می کنه. جواب که می ده چون اگه بتونی حرفه ای کار کنی از 40 درصد تا حتی 120 درصد هم هر جنس می تونه سود دهی داشته باشه در مورده اجاره دو میلیونی هم بگم بستگی به جاش داره چقدر شلوغ باشه نگران ظرر اصلا نباش چون شما جنسی رو رو می خرین شاید تو صد درصدش بیست درصدش بنجل بشه که اونم با درایت و توانایی خودتون می تونین بفروشین اوج ضرره شما اینه که اون جنس رو با سود پنج درصد بفروشین البته هر کار از اول یه مقدار سرمایه پشتیبان برای مواقع ضروری داره پس سعی کنید داشته باشین در خرید جنس خیلی دقت کنید هر چقدر هم تجربتون در خرید بیشتر بشه راحت تر می تونین تصمیم بگیرین البته برای هر سلیقه ای جنس داشته باشین البته قصد توهین ندارم اما وقتی وارد این کار بشین متوجه می شین افراد با سلایق ضعیف خیلی زیادن باور کنین ما لباسایی رو می آوردیم که به قدری زشت بودن که واسه پاک کردن شیشه هم نمی شد استفاده کرد اما در کمال تعجب به سرعت به فروش می رفت در هیچ شرایطی ریسک نکنید باز هم می گم فقط از سلیقه خو دتون برای خرید استفاده نکنید برای سلایق مختلف جنس داشته باشین لباسای خیلی ارزون و خیلی گرون همیشه داشته باشین از هر سایز و همیشه از مشورت اطرافیان استفاده کنید . البته شما باید فن فروشندگی رو فرا بگیرید که من قدم به قدم باهاتون هستم در تمام زمینه ها و با هم ادامه می دیم تا به امید خدا به موفقیت برسین به قوله استاد قربانیان به فکر سود دهی نباشید در این اول کار سعی کنید از هر لحظه لذت ببری و با عشق کار کنید به نظره من اون وقته که از سود بسیار زیاد متعجب می شید خوشحال می شم هر لحظه من رو از اقدامات جدیدتون آگاه کنید که بتونم بهتر کمکتون کنم موفق باشین.
[/quote]
 تشکر شده توسط: iran , esijm , andia1366 , dvdghe , seraj , koruosh , parsa_star
10-23-2014, 03:51 PM
ارسال: #8
(10-22-2014 03:00 AM)kamangar نوشته شده توسط:  این پیغام رو در پیغام خصوصی براتون فرستادم اینجا هم می زارم شاید دوستان دیگه هم بتونن استفاده کنن سوالاتی رو هم که اینجا مطرح کردین در آخر جواب می دم
در مورده اجاره بستگی به توانتون داره مکان هرچقدر شلوغ تر باشه بهتره .واسه خریدن جنس هم از کسانی که تو همین شغل هستن سوال کنی تو ده نفر یه نفر حتما کمکتون می کنه چون شهرای مختلف ممکنه منابع مختلف داشته باشه در کل اکثرا از عمده فروشی های تهران خرید می کنند .واسه خریدن جنس هم باید همیشه جنسات کامل باشه از لباسای 0 سال تا 12 سال باید انواع دوتیکه ها لباسای مجلسی راحتی ساپورت کلاه همه رو داشته باشین و توانایی این رو داشته باشی از هر سری که براتون می یاد سایزایی که می مونه نزارین بنجل شه و زود به مشتری بفروشین. مقدار سرمایه هم به میزان سلیقه خودتون بستگی داره به نظره من شصت میلیون واسه شروع خوبه البته باید به اندازه مغازتون هم توجه کنید که چه مقدار جنس پرش می کنه. جواب که می ده چون اگه بتونی حرفه ای کار کنی از 40 درصد تا حتی 120 درصد هم هر جنس می تونه سود دهی داشته باشه در مورده اجاره دو میلیونی هم بگم بستگی به جاش داره چقدر شلوغ باشه نگران ظرر اصلا نباش چون شما جنسی رو رو می خرین شاید تو صد درصدش بیست درصدش بنجل بشه که اونم با درایت و توانایی خودتون می تونین بفروشین اوج ضرره شما اینه که اون جنس رو با سود پنج درصد بفروشین البته هر کار از اول یه مقدار سرمایه پشتیبان برای مواقع ضروری داره پس سعی کنید داشته باشین در خرید جنس خیلی دقت کنید هر چقدر هم تجربتون در خرید بیشتر بشه راحت تر می تونین تصمیم بگیرین البته برای هر سلیقه ای جنس داشته باشین البته قصد توهین ندارم اما وقتی وارد این کار بشین متوجه می شین افراد با سلایق ضعیف خیلی زیادن باور کنین ما لباسایی رو می آوردیم که به قدری زشت بودن که واسه پاک کردن شیشه هم نمی شد استفاده کرد اما در کمال تعجب به سرعت به فروش می رفت در هیچ شرایطی ریسک نکنید باز هم می گم فقط از سلیقه خو دتون برای خرید استفاده نکنید برای سلایق مختلف جنس داشته باشین لباسای خیلی ارزون و خیلی گرون همیشه داشته باشین از هر سایز و همیشه از مشورت اطرافیان استفاده کنید . البته شما باید فن فروشندگی رو فرا بگیرید که من قدم به قدم باهاتون هستم در تمام زمینه ها و با هم ادامه می دیم تا به امید خدا به موفقیت برسین به قوله استاد قربانیان به فکر سود دهی نباشید در این اول کار سعی کنید از هر لحظه لذت ببری و با عشق کار کنید به نظره من اون وقته که از سود بسیار زیاد متعجب می شید خوشحال می شم هر لحظه من رو از اقدامات جدیدتون آگاه کنید که بتونم بهتر کمکتون کنم موفق باشین.
[/quote]

ممنون دوست عزیز.
منرفتم تهران و بازار رو دیدم. جنس های عالی و خوب و ضعیف و خلاصه همه جور جنسی پیدا میشد.
به زحمت تونستم یه مقدار جنس رو از عمده فروش ها بصورت تکی برای تست بگیرم.
خیلی سریع بین فامیل و آشناها فروش رفتن. سود هم حدود 45% بود. این رو هم ذکر کنم که همین احناس در بازار بالای 80% سود داره فروش میره.
برای همین تصمیم گرفتم بجای حاجی ارزانی ( که داشتم نمایندگیشو میگرفتم) خودم شروع کنم جنس از تهران و قشم بیارم و مغازه کوچکی بگیرم و با کمک خدا استارت کارو بزنم.

در مورد اینکه مردم ممکنه سلیقه ضعیفی داشته باشن هم باید عرض کنم که در ارزان فروشی ها دقیقا همینطوره اما با توجه به مکان مغازه و فرهنگ مردم اون منطقه این مسئله فرق میکنه.

​میکروکالا اولین فروشگاه اینترنتی موبایل، تبلت و لپ تاپ در خوزستان
تحویل رایگان ویژه شهر اهواز
​​www.MicroKala.com
 تشکر شده توسط: andia1366 , parsa_star
10-23-2014, 05:42 PM
ارسال: #9
سلام لطفا درباره ام دی اف کمی توضیح بدید و همچنین قیمت دستگاهها و هزینه ها و سودی که میتونه داشته باشه ؟؟ حداقل سودش چقدر میتونه باشه ؟؟
مشاهده وب سایت کاربر یافتن تمامی ارسال های این کاربر
10-25-2014, 02:24 AM
ارسال: #10
(10-23-2014 03:51 PM)dvdghe نوشته شده توسط:  
(10-22-2014 03:00 AM)kamangar نوشته شده توسط:  این پیغام رو در پیغام خصوصی براتون فرستادم اینجا هم می زارم شاید دوستان دیگه هم بتونن استفاده کنن سوالاتی رو هم که اینجا مطرح کردین در آخر جواب می دم

ممنون دوست عزیز.
منرفتم تهران و بازار رو دیدم. جنس های عالی و خوب و ضعیف و خلاصه همه جور جنسی پیدا میشد.
به زحمت تونستم یه مقدار جنس رو از عمده فروش ها بصورت تکی برای تست بگیرم.
خیلی سریع بین فامیل و آشناها فروش رفتن. سود هم حدود 45% بود. این رو هم ذکر کنم که همین احناس در بازار بالای 80% سود داره فروش میره.
برای همین تصمیم گرفتم بجای حاجی ارزانی ( که داشتم نمایندگیشو میگرفتم) خودم شروع کنم جنس از تهران و قشم بیارم و مغازه کوچکی بگیرم و با کمک خدا استارت کارو بزنم.

در مورد اینکه مردم ممکنه سلیقه ضعیفی داشته باشن هم باید عرض کنم که در ارزان فروشی ها دقیقا همینطوره اما با توجه به مکان مغازه و فرهنگ مردم اون منطقه این مسئله فرق میکنه.

[/quote]
با سلام
از شروع به فعالیتتون خیلی خوشحالم اینکه مغازه بزنین با فروش جنس به اقوام کارتون صد و هشتاد درجه فرق می کنه با ارزان فروشی غیر از این که به خودتون زرره قابل توجهی بزنین و مانع اون سودی که لیاقتش رو دارین بشین فایده ای نداره شما با هدف بیشتر شدن مشتری این کار رو می کنین اما این کار اشتباس فقط باعث می شه ارزش کالا پائین بیاد سیاست فروشندگی یعنی وقتی کالایی رو می فروشین ده درصد حتی گرون تر هم بفروشین حتما تعجب کردین الان می گم چرا کل جنسای شما از سه دسته تشکیل می شن یه سری ویژه هستن و حتی گرون هم بفروشید باز هم به فروش می ره می تونین امتحان کنین سری دوم لباسایی هستن که دو الا سه هفته هست که تو مغازه مونده شما می تونین هر هفته مثلا سه هزار تومن ارزون ترش کنید تا بفروش می رسه سری سوم جنسایی هستن که با وجود اینکه قیمت شون رو به قیمت خرید رسوندین باز به فروش نمی ره و زرر می کنید اینجاست که سود اضافی سری ویژه و اول به دا دتون می رسه از نظره یه سری مشتری ها جنس گرون بهتره و ارزشتر باید سعی کنین اون سری مشتری ها رو جذب کنید .شما هر جایی هم که باشین همه نوع مشتری به سراغتون می یاد شاید از یه سری کمتر از یه سری بیشتر شما باید رو مشتری های دلخواهتون تمرکز کنید کم کردن سود غیر از فشار مالی به شما چیزی رو حل نمی کنه شما می تونین اون قیمت 40 درصد رو واسه مشتری های پایه ثابتی که بدست می یارید بکار ببرین البته چیزه دیگه ای هم که هست اینه که شما زیاد تخفیف بدین مشتری حریص می شه و بیشتر تخفیف می خواد از دو هزار تومن بیشتر تخفیف ندین مگه مشتری های ثابت خودتونه کاری داشتین در خدمتم
 تشکر شده توسط: dvdghe , andia1366 , parsa_star
ارسال پاسخ 

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  مشاوره در زمینه تعمیرات ماشین‌های اداری Soroush69 1 384 10-06-2015 09:11 AM
آخرین ارسال: moele
  پیشنهادی جهت یک سایت تجاری در شیراز sayeh80 9 1,689 12-27-2013 10:09 PM
آخرین ارسال: omidzare
  مباحث چالشی تجارت الکترونیک در ایران کامیار کاظمی 1 1,757 04-13-2013 10:23 PM
آخرین ارسال: کامیار کاظمی
  ایده برای پیشرفت در بازار امروز کامپیوتر sbm_33 3 1,336 04-06-2013 01:28 PM
آخرین ارسال: sbm_33
  راهنمایی در جهت بهبود وبلاگ سعید.کرمی 7 1,971 12-01-2012 02:00 PM
آخرین ارسال: doctor.sniff
  چگونه در اپل مشغول به کار شویم? کامیار کاظمی 1 821 08-28-2012 10:02 AM
آخرین ارسال: Haavin
  آیا می دانید بدترین شغل در گوگل چه شغلی است؟ کامیار کاظمی 0 803 08-24-2012 10:55 AM
  آخرین آمار کاربران اینترنت در ایران صدفی 0 786 05-07-2012 09:02 AM
آخرین ارسال: صدفی
  کمک در مورد هاستینگ؟ ehsan_info 20 2,703 04-01-2012 09:14 PM
آخرین ارسال: ehsan_info
  اطلاعات کاربردی در مورد اینترنت وکامپیوتر vahid61 2 1,441 01-28-2012 10:09 PM

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
تماس با ما | سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران | بازگشت به بالا | بازگشت به محتوا | آرشیو | پیوند سایتی RSS