ماگستان، خرید ماگ، خرید فلاسک و خرید هدیه در همین نزدیکی!

خرید هدیه، خرید ماگ

تابلو اعلانات سایت
میلیاردرها مرامنامه (قوانین سایت) میلیاردر هدف این سایت چیست؟ میلیاردر دانلود ماهنامه سایت
میلیاردرها اتمام حجت (حتما بخوانید.) میلیاردر راه اندازی کسب و کار توسط اعضا میلیاردر مسابقه دوبرابر کردن پول
میلیاردرها عضویت در بخش ویژه VIP میلیاردر موفقیت های دوستان بعد از عضویت در سایت میلیاردر تبلیغات و معرفی کار و شغل شما

راهنمای خرید هدیه، ماگ و فلاسک

ماگستان, اولین و تنهاترین

ماگستان, اولین و تنهاترین

کارمندی دیگه بسه
زمان کنونی: 05-18-2024, 10:56 AM
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
نویسنده: ali79
آخرین ارسال: mostafa7063
پاسخ: 46
بازدید: 7320

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 28 رأی - میانگین امیتازات : 3.04
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
کارمندی دیگه بسه
12-07-2014, 08:33 PM
ارسال: #31
RE: کارمندی دیگه بسه
(12-06-2014 10:07 PM)mostafa7063 نوشته شده توسط:  درود
دوست من کارمندی بد نیست هیچی نباشه میدونی سر ماه یه پولی داری اما نگرانی برخی مشکلات و تبعیض ها در محیط اداره
بالاخره کارمندی راحت راحت نیست هر مقطعی رئیس عوض میشه قانون های جدید میزاره یا کارتو زیاد یا کم میکنه
مثلا خودم اضافه کار من قطع شد کلی منو عقب انداخت کاری که اصلا به ما مربوط نیست میگه انجام بده چون کارمند رسمی نیستم
ارباب رجوع نازشو بخر نکه رئیس میگه نمیتونی, میتونی بری چرا اگر رسمی بودم حالشو میگیری
از طرفی حقوق مزایا عیدی به جا واریز میشه و چیز دیگه آینده ای نداری بعد 30 سال مثل خودکار که جوهرش تموم شد میندازن بیرون
بنده در سازمان بازنشستگی کشوری هستم تمام بازنشسته ها رو میشناسم < با حقوق کم با دختر دم بخت و پسر بیکار و تحصیل کرده
یکی دو تا نیستن هیچ کدوم راضی نیستن بگذریم
حرف بنده اینه آینده خودتو به کارمندی نبند آخرش میبینی هیچی نداری دغدغه دوستان اینه شغلی آزاد داشته باشن آینده خودشونو تضمین
کنن اگه شغلت گرفت وضع ریالی خوب شد میتونی کارمندی رو ول کنی چون بیرون بیشتر در میاری اگه بخور نمیر بود خوب هستی
تنها کارمندی خوبه که در سمت خوب باشه تو اداره های خوب مثل برق آب گاز مخابرات اینا حقوق خوبی داره نکه به درد نمیخوره
موفق باشید
منم با شما موافقم
من هم پدر و مادرم بازنشسته هستن و برادرم شغل آزاد و از نزدیک هر دو شغل را دیدم.
با توجه به حرف دوستان به نظرم انتخاب کارمندی و آزاد بیشتر به روحیه بستگی داره
وگرنه شغلهای آزادی هم هستن که از پس مخارج برنمیان و بعد 30 سال هنوز هیچی ندارن
از نظر من اگه بشه هر دو کنار هم باشه خیلی بهتره

خدایا کمکم کن تا بتونم از همه لحاظ بهترین باشم
یافتن تمامی ارسال های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 تشکر شده توسط: ali79 , mehdi_mz_64
12-07-2014, 08:46 PM
ارسال: #32
شغل های خدماتی میتونه درآمد خوبی داشته باشه اگه فن یا حرفه ای بلدین
کارمندی با روحیه هر کسی سازگار نیست حتی طرف یه پست خوب بگیره باز ناراضی
در کل هر دو در کنار هم خوبه
 تشکر شده توسط: ali79 , goldokhtar2
12-07-2014, 10:45 PM
ارسال: #33
نظر بنده :
خودتون میدونید و تجربه داشتید که بی پولی بده و آدمهای بیکار (فاقد کار و شاغل ) زیاد هستند .
تو این چند سال ی چیز یاد گرفتم که همیشه ملکه ذهنم بوده و همیشه خواهد بود که هر وقت ب بنده ای محبت و کمک کنی و بهش نون بدی خدا بهت خیلی میده و روزیت چند برابر میشه چون روزی اون با تو مشترکه
فکر کنم منظورمو متوجه شده باشی . سود کم یا درصدی از اون رو به کسی بده یا کسانی بده که برات کار کنند
مثلا :
رو ی چیز تمرکز کن مثل ی لباس یا ... و یه دفتر تو کوچه یا 7پاساژ یا هرجایه دیگه که اصلا مفت باشه یا پرت باشه مثلا با ماهی 1 میلیون پیش ماهی 50 تومن کرایه فقط حکم دفتر ت رو داشته باشه و رو جنسی مثلا بر فرض مثال ( هر چی خودت فکر میکنی ) من شال یا روسری رو مثال میزنم برات گوش کن و فکر کن و دودوتا چهارتا کن خودت :

همه میرن تهران یا .... شال رو میخرن از عمده فروش 1500 تومن الی 2000 تومن میفروشن 12000 تومن بضورت تک فروشی دیدم که دارم میگم و بودم تو کارش .
خوب حالا شما ی دفتر راه بنداز بنویس پخش عمده مثلان شال و روسری . برو ب اندازه 2 تومن خرید کن ریسک نکن . بعدش فقط قسمت مهم این کار اینه :
تراکت و ... پخش میکنی بازاریاب خانوم میخوای با پورسانت عالی و مزایای عالی که برات جور میشه چون خیلی ها دنبال کار میگردند
بخش اصلی : اونجا بهت گفتم اونا 12 تومن میفروشن تک فروشی حالا بدترین نفر بیاد مثلا قیمت رو بشکونه میده 7000 تومن . خوب حالا شما همون رو میدی 6000 تومن با سود مثلا 4000 تومن رو اون جنس به ویزیتور میگید برن جاهای مثل باشگاهای زنانه استخر خونه ها و هرجا که فکرشو میکنی بفروشن از فروش هر عدد 1500 مال شما . روزی 10 تا بفروشه براش 15000 تومن میممونه و مجبوره بیشتر بفروشه که براش بیشتر بمونه به همین راحتی که خودم دارم کار میکنم
وقتی ویزیتور ببینه توش پوله خوب مطما باش که کارش رو به نحو احسن انجام میده
شرکتها الان دارم مثلا ماهی 300 میده با 2 درصد پرسانت اونم مثلا با سقف فروش 20 میلیون و دختر یا زنی که ببینه این براش از هر 7 تومن فروش مثلا 1500براش میمونه با سر میاد تو این کار
به ویزیتور برسی برات خیلی خوب کار میکنه
هم پرستیژ داره کارت هم دفتر داری هم به چند نفر داری نون میدی

من خودم 14 درصد دارم میدم به ویزیتور هام از کل فروش هر 15 روز باهاشون حساب میکنم و هر ماه سر برج یه ماه 2 تا مرغ میدم بهشون یا دو تا روغن سرخ کردنی (سبد کالا ماهانه)
و الان هم تو 1 ماه موفق بودم خداروشکر

من برات شال رو مثال زدم ولی خودت میدونی هرچیزی پتانسیلش رو داری انجام بده و قانع باش به سود کم .
سود کم = گردش مالی بالا
همیشه به ویزیتورات حال بده که برات با جون دل کار کنن

یا حق
 تشکر شده توسط: Shiva.Nassiri , Ali_954rr , alireza.60 , mehdi_mz_64 , ashkan_dan , sr.rezaei65 , عادلی
12-08-2014, 12:44 AM
ارسال: #34
(12-07-2014 10:45 PM)pakhshe_ava نوشته شده توسط:  نظر بنده :
خودتون میدونید و تجربه داشتید که بی پولی بده و آدمهای بیکار (فاقد کار و شاغل ) زیاد هستند .
تو این چند سال ی چیز یاد گرفتم که همیشه ملکه ذهنم بوده و همیشه خواهد بود که هر وقت ب بنده ای محبت و کمک کنی و بهش نون بدی خدا بهت خیلی میده و روزیت چند برابر میشه چون روزی اون با تو مشترکه
فکر کنم منظورمو متوجه شده باشی . سود کم یا درصدی از اون رو به کسی بده یا کسانی بده که برات کار کنند
مثلا :
رو ی چیز تمرکز کن مثل ی لباس یا ... و یه دفتر تو کوچه یا 7پاساژ یا هرجایه دیگه که اصلا مفت باشه یا پرت باشه مثلا با ماهی 1 میلیون پیش ماهی 50 تومن کرایه فقط حکم دفتر ت رو داشته باشه و رو جنسی مثلا بر فرض مثال ( هر چی خودت فکر میکنی ) من شال یا روسری رو مثال میزنم برات گوش کن و فکر کن و دودوتا چهارتا کن خودت :

همه میرن تهران یا .... شال رو میخرن از عمده فروش 1500 تومن الی 2000 تومن میفروشن 12000 تومن بضورت تک فروشی دیدم که دارم میگم و بودم تو کارش .
خوب حالا شما ی دفتر راه بنداز بنویس پخش عمده مثلان شال و روسری . برو ب اندازه 2 تومن خرید کن ریسک نکن . بعدش فقط قسمت مهم این کار اینه :
تراکت و ... پخش میکنی بازاریاب خانوم میخوای با پورسانت عالی و مزایای عالی که برات جور میشه چون خیلی ها دنبال کار میگردند
بخش اصلی : اونجا بهت گفتم اونا 12 تومن میفروشن تک فروشی حالا بدترین نفر بیاد مثلا قیمت رو بشکونه میده 7000 تومن . خوب حالا شما همون رو میدی 6000 تومن با سود مثلا 4000 تومن رو اون جنس به ویزیتور میگید برن جاهای مثل باشگاهای زنانه استخر خونه ها و هرجا که فکرشو میکنی بفروشن از فروش هر عدد 1500 مال شما . روزی 10 تا بفروشه براش 15000 تومن میممونه و مجبوره بیشتر بفروشه که براش بیشتر بمونه به همین راحتی که خودم دارم کار میکنم
وقتی ویزیتور ببینه توش پوله خوب مطما باش که کارش رو به نحو احسن انجام میده
شرکتها الان دارم مثلا ماهی 300 میده با 2 درصد پرسانت اونم مثلا با سقف فروش 20 میلیون و دختر یا زنی که ببینه این براش از هر 7 تومن فروش مثلا 1500براش میمونه با سر میاد تو این کار
به ویزیتور برسی برات خیلی خوب کار میکنه
هم پرستیژ داره کارت هم دفتر داری هم به چند نفر داری نون میدی

من خودم 14 درصد دارم میدم به ویزیتور هام از کل فروش هر 15 روز باهاشون حساب میکنم و هر ماه سر برج یه ماه 2 تا مرغ میدم بهشون یا دو تا روغن سرخ کردنی (سبد کالا ماهانه)
و الان هم تو 1 ماه موفق بودم خداروشکر

من برات شال رو مثال زدم ولی خودت میدونی هرچیزی پتانسیلش رو داری انجام بده و قانع باش به سود کم .
سود کم = گردش مالی بالا
همیشه به ویزیتورات حال بده که برات با جون دل کار کنن

یا حق
از کجا شال با این قیمت میگیری؟ آدرس بده ماهم بگیریم
 تشکر شده توسط: goldokhtar2 , iran
12-08-2014, 12:15 PM
ارسال: #35
با سلام.خيلي خوشحالم كه تو كارتون موفقيد و داريد تجربياتتون رو در اختيار بقيه دوستان ميگذاريد.من هم 10 ساله كه كارمندم و اون تبعيضهايي كه نام برديد وجود داره و واقعا از لحاظ روحي آدم رو داغون ميكنه و سر ماه مييني كه يه حقوق بخور نمير داري و به زور از پس كرايه خونه برمياي.من دو تا سوال داشتم.يكي اينكه براي راه اندازي دفتر كار يا همون مركز پخش آيا شهرداري بخاطر نداشتن جواز كسب اذيت نميكنه يا اينكه جواز كسب گرفتيد و بعدا اينكار رو راه اندازي كرديد و دوم اينكه جنس ارزون و پرفروش رو در تهران از كجا ميشه تهيه كرد؟اگر توليد كننده يا فروشنده اي رو ميشناسيد ممنون ميشم اگر به ما هم معرفي كنيد.من ساكن تهرانم و اصالتا شماليم و ميخوام كه اين اجناس رو از تهران تهيه كنم و بفرستم شمال و از طريق ويزيتورها كه شما راهنمايي كرديد بفروشم.
12-08-2014, 01:08 PM
ارسال: #36
(12-08-2014 12:15 PM)hengam1381 نوشته شده توسط:  با سلام.خيلي خوشحالم كه تو كارتون موفقيد و داريد تجربياتتون رو در اختيار بقيه دوستان ميگذاريد.من هم 10 ساله كه كارمندم و اون تبعيضهايي كه نام برديد وجود داره و واقعا از لحاظ روحي آدم رو داغون ميكنه و سر ماه مييني كه يه حقوق بخور نمير داري و به زور از پس كرايه خونه برمياي.من دو تا سوال داشتم.يكي اينكه براي راه اندازي دفتر كار يا همون مركز پخش آيا شهرداري بخاطر نداشتن جواز كسب اذيت نميكنه يا اينكه جواز كسب گرفتيد و بعدا اينكار رو راه اندازي كرديد و دوم اينكه جنس ارزون و پرفروش رو در تهران از كجا ميشه تهيه كرد؟اگر توليد كننده يا فروشنده اي رو ميشناسيد ممنون ميشم اگر به ما هم معرفي كنيد.من ساكن تهرانم و اصالتا شماليم و ميخوام كه اين اجناس رو از تهران تهيه كنم و بفرستم شمال و از طريق ويزيتورها كه شما راهنمايي كرديد بفروشم.
دوست عزيز شهرداري كاره اي نيست كه بخواد به دليل نداشتن جواز به دفترتون گير بده... فوقش بتونن به دستفروشي گير بدن كه اونم وظيفه واحد سد معبره.
براي گرفتن جواز شما بايد به واحد اصناف مراجعه كنيد.
توي تهران سختگيري زياده.
ولي توي شهرمون فريدونكنار نه دستفروشا به واحد سد معبر باج ميدن و نه مغازه دارا به اصناف!
كلا يه كار نشدنيه كه بخوايد مردم ايجارو مثل تهران قانونمند كني!4yajuyo
12-08-2014, 03:18 PM
ارسال: #37
من فقط شال روسری رو مثال زدم فقط فقط مثال بود
من کلا اومدم مراحل را رو گفتم و نظر خودمو دادم شما میتونید بنا به پتانسیل و تجربه در بازار و اجناس مورد نظری که میتونید کار کنید توش برین دنبالش
دفتر نمیخواد جایه بخصوصی باشه
هر جا که ارزون باشه حتی پشت کوه فقط یه پاتوق برای نگه داشتن جنسهاتون توش برای جمع کردن ویزیتوراتون که بیان اونجا حساب کتاب بهتون پس بدن
12-08-2014, 09:25 PM
ارسال: #38
لطفا از این زوایه هم به موضوع نگاه کنید:
از عزیزی که خود مفسر قرآن است و چند جلد کتاب تفسیر نوشته و البته در کار تجارت است شنیدم که کارمندی رزق را محدود می کند!
یعنی چه؟
از بدیهیات است که کاینات به ندای درونی ما پاسخ می دهد و آن چه را که می خواهیم دیر یا زود برایمان فراهم می کند. وقتی شما حقوق بگیر شدید در واقع با کاینات قرارداد می کنید که من ماهیانه این مبلغ پول می خواهم و این باعث می شود که فقط همان مبلغ نصیبتان شود!
اما در کار آزاد با توجه به این که نرخ مشخص و ثابتی ندارد می توانید هر چه بیشتر بخواهید و کاینات هم ندای شما را بی پاسخ نمی گذارد و شما را به هدفتان می رساند و در دراز مدت ثروتی سرشار نصیبتان می کند!
 تشکر شده توسط: Ali_954rr , arezu , mehdi_mz_64
12-09-2014, 10:13 AM
ارسال: #39
خیلی برات آرزوی موفقیت می کنم آفرین به همتت

پیروزی یعنی :

توانایی رفتن از یک شکست ، به شکستی دیگر

بدون از دست دادن اشتیاق . . .
12-09-2014, 12:59 PM
ارسال: #40
برادر من مهندس شیمیه، با پارتی رفته سر کار، توو آزمایشگاه کارخونه خیلی بزرگ و معروف رنگ. نزدیک 2سال اونجا کار کرد از 600 شروع شد و رسید به نزدیکای 800!
نزدیک یکساله که ازدواج کرده
انوقت شما بگید کارش اشتباه بوده با این حقوق کم و مسخره بیاد بیرون و واسه خودش مغازه راه بندازه یا نه؟!!!
اونوقت توو فیلمای ترکی نشون میده یارو چندماهه رفته سر کار توو شرکت یا توو رستوران، بعد تازه ترفیع هم میگیره و وضعشون هم خوب میشه!
یعنی اینا فیلمه یا اینکه توو ایران انقدر حقوقها مسخره ست!!!
ارسال پاسخ 

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
تماس با ما | سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران | بازگشت به بالا | بازگشت به محتوا | آرشیو | پیوند سایتی RSS