ماگستان، خرید ماگ، خرید فلاسک و خرید هدیه در همین نزدیکی!

خرید هدیه، خرید ماگ

تابلو اعلانات سایت
میلیاردرها مرامنامه (قوانین سایت) میلیاردر هدف این سایت چیست؟ میلیاردر دانلود ماهنامه سایت
میلیاردرها اتمام حجت (حتما بخوانید.) میلیاردر راه اندازی کسب و کار توسط اعضا میلیاردر مسابقه دوبرابر کردن پول
میلیاردرها عضویت در بخش ویژه VIP میلیاردر موفقیت های دوستان بعد از عضویت در سایت میلیاردر تبلیغات و معرفی کار و شغل شما

راهنمای خرید هدیه، ماگ و فلاسک

ماگستان, اولین و تنهاترین

ماگستان, اولین و تنهاترین

زنبورداری شغلی پربرکت
زمان کنونی: 05-06-2024, 12:30 AM
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
نویسنده: ebrahim.ev
آخرین ارسال: MMPN
پاسخ: 10
بازدید: 1315

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 10 رأی - میانگین امیتازات : 3.1
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
زنبورداری شغلی پربرکت
05-28-2014, 07:16 PM
ارسال: #1
زنبورداری شغلی پربرکت
با سلام خدمت همه دوستان خوبمBlushببخشد که چند وقتی نبودم خودتون میدونین که میلیاردر شدن سخته!18

[تصویر: 214.jpg]

همون طور که از عنوان تاپیک پیداست قراره تو این تاپیک به صورت تخصصی به کار زنبورداری بپردازیم
دوستانی که در این زمینه اطلاعاتی چه در امر تولید و چالش های پیش رو و چه در امر فروش دارند لطفا از ما دریغ نکنندBlush

فعلا در وضعیت ورشکستگی
یافتن تمامی ارسال های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 تشکر شده توسط: goldmen , hamid.h , iranboy , habib tousi , mseyfzadeh , bahamin , مرتضی-تهران , hesaab , مهدی 1
05-29-2014, 08:44 AM
ارسال: #2
RE: زنبورداری شغلی پربرکت
بسیار تاپیک خوبیه.شاید کسانی قصد زنبورداری داشته باشند و اینجا کمکی براشون بشه

http://superyas.hamvar.ir/

09396945864
مشاهده وب سایت کاربر یافتن تمامی ارسال های این کاربر
 تشکر شده توسط: mseyfzadeh , ebrahim.ev , hesaab
05-29-2014, 02:54 PM
ارسال: #3
من هم قصد دارم شروع کنم
البته در حد آزمایشی شروع کردم ولی به دنبال اطلاعات کاملی درمورد درآمدهای این شغل و استان هایی که در هر فصل برای زنبور بهتره هستم
 تشکر شده توسط: habib tousi , hesaab
03-01-2015, 12:32 PM
ارسال: #4
زنبور دار نیست اینجا؟
زنبور توی استان زنجان جواب میده؟
 تشکر شده توسط: hesaab
03-01-2015, 07:55 PM
ارسال: #5
تا جایی که میدونم مشکل اصلی فروششه یعنی چکی باید فروخت و سخت فروش میره مثل این که دست زیاده
03-01-2015, 11:40 PM
ارسال: #6
تا جایی هم که من میدونم در صنعت زنبور داری کم ارزش ترین کالاش عسل تولیدیست ، چیزهای دیگری میتوان تولید کرد که هم فروش بهتری دارد و هم سود خیلی بیشتر
البته خیلی زنبوردارها نمیدانند

کار خوبیه ، من اگر وضعیت مساعدی داشتم!! حتما در این زمینه فعالیت میکردم
03-02-2015, 09:40 AM
ارسال: #7
چرا رمزی حرف میزنید .... چه چیزهایی؟(فکر کنم خود زنبورها دارای خواصی باشند و همچنین برای محیط زیست و باروری گلها و کشتن یکسری آفات و ...)
03-02-2015, 03:16 PM
ارسال: #8
سلام
شکر به زنبور ندین و عسلش طبیعی باشه همه نقدی ازتون میخرند اگه کار که میکنید درست و با صداقت باشید غیر ممکنه ضرر ببینید یا جنس نتونید بفروشید. الان توی شهر ما اگه عسل طبیعی باشه قیمت معقول باشه نقدی ازتون میخرند اما متاسفانه اکثر زنبوردارها کلاهبردار شدن و 90 درصدشون شکر میدن و میگن ندادیم یا کم دادیم.
اگه هم یکنفر خارج از ایران پیدا کند که بتونید صادر کنید که دیگه میلیاردر شدید.

تجارت یعنی پیدا کردن ادمهای خوب
 تشکر شده توسط: مهدی 1
03-02-2015, 05:36 PM
ارسال: #9
(03-02-2015 09:40 AM)rezaeee نوشته شده توسط:  چرا رمزی حرف میزنید .... چه چیزهایی؟(فکر کنم خود زنبورها دارای خواصی باشند و همچنین برای محیط زیست و باروری گلها و کشتن یکسری آفات و ...)
رمزی ؟ نه بابا ، محصولاتی مثل بذر ، فروشش هم راحتتره ( یعنی رو هوا میبرند ) هم سودش خیلی بیشتر از عسله
و چیزهای دیگه ...

درست فرمودید ، برای باروری و افزایش چندین برابری محصولات ، چه درختان میوه دار چه گیاهانی مثل آفتاب گردان و پیاز و... ، میزان افزایش محصول هم بستگی به محصول داره ، بعضی محصولات تا 10 برابر و یا بیشتر افزایش بار دارند و دیگر موضوع که مهمتره افزایش کیفیت محصول ----> این کار در خارج انجام میشه و با این فرهنگ باغدار و... آشنا هستند ، و حتی به زنبور دار پول میدهند و کندو اجاره میکنند تا محصولشون بالاتر و با کیفیت تر بشه

اما در ایران کاملا برعکسه !!! زنبور دار مفتی حاضره این کار رو حتی بکنه ولی بسختی بهش اجازه داده میشه

اگر این فرهنگ درست در کل مناطق کشور ایجاد بشه ، دیگه نه باغدار میناله از کمبود محصولات و بی کیفیتی ، زنبوردار هم سود خودش رو میبره ( سود دو طرفه )
03-02-2015, 05:52 PM
ارسال: #10
(03-02-2015 03:16 PM)sedaybaran نوشته شده توسط:  سلام
شکر به زنبور ندین و عسلش طبیعی باشه همه نقدی ازتون میخرند اگه کار که میکنید درست و با صداقت باشید غیر ممکنه ضرر ببینید یا جنس نتونید بفروشید. الان توی شهر ما اگه عسل طبیعی باشه قیمت معقول باشه نقدی ازتون میخرند اما متاسفانه اکثر زنبوردارها کلاهبردار شدن و 90 درصدشون شکر میدن و میگن ندادیم یا کم دادیم.
اگه هم یکنفر خارج از ایران پیدا کند که بتونید صادر کنید که دیگه میلیاردر شدید.

سلام

مگر صنعت زنبور داری بدون شربت شکر و مربا امکان پذیر هم هست ؟؟ !!

درسته آب شکر یا به اصطلاح شربت میدهند اما به زنبور این را داده میشود و زنبور آن را در قسمتی از بدنش که عسلدان نام دارد تبدیل به عسل میکند

البته طریقه دادن و... روشها و نکاتی دارد که باید به آن توجه کرد ، برای نمونه عرض میکنم مثلا در فصل زمستان مجبوریم که به زنبور شربت بدیم و یا برای آموزش زنبورها که کلام گیاه رو اول شهدش رو بگیرن

اما عسل کاملا طبیعی در کل جهان قیمتی و ارزشمند است ، من که اگر هم پیداش کنم توان خریدش رو نخواهم داشت Confused
ارسال پاسخ 

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
تماس با ما | سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران | بازگشت به بالا | بازگشت به محتوا | آرشیو | پیوند سایتی RSS