ماگستان، خرید ماگ، خرید فلاسک و خرید هدیه در همین نزدیکی!

خرید هدیه، خرید ماگ

تابلو اعلانات سایت
میلیاردرها مرامنامه (قوانین سایت) میلیاردر هدف این سایت چیست؟ میلیاردر دانلود ماهنامه سایت
میلیاردرها اتمام حجت (حتما بخوانید.) میلیاردر راه اندازی کسب و کار توسط اعضا میلیاردر مسابقه دوبرابر کردن پول
میلیاردرها عضویت در بخش ویژه VIP میلیاردر موفقیت های دوستان بعد از عضویت در سایت میلیاردر تبلیغات و معرفی کار و شغل شما

راهنمای خرید هدیه، ماگ و فلاسک

ماگستان, اولین و تنهاترین

ماگستان, اولین و تنهاترین

تفاوت دو جمله
زمان کنونی: 05-03-2024, 02:15 PM
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
نویسنده: jahanagahi
آخرین ارسال: jahanagahi
پاسخ: 18
بازدید: 3313

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 10 رأی - میانگین امیتازات : 3.1
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
تفاوت دو جمله
09-11-2014, 12:02 PM
ارسال: #11
RE: تفاوت دو جمله
سلام استاد عزیز

کلیدی ترین نکته ای که در استفاده از جملات تاکیدی بکار برده می شود اینست که باید جملات بزبان اول شخص ( من ) و بزمان حال باشد تا بیشترین تاثیر را داشته باشد .

در جمله دوم وقوع امری حتمی و اتفاق افتاده به ذهن متبادر است که با تکرار آن شخص به این باور می رسد که هم اکنون دارای چنین ثروتی است و آماده دریافت ثروت می باشد .

هر روز فرصت های بیشتری برای ثروتمند شدن ایجاد می شود
برای تماس و مشاوره با من می توانید پیام دهید
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
یافتن تمامی ارسال های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 تشکر شده توسط: alireza091111 , tan-graphic , jahanagahi
09-13-2014, 07:36 AM
ارسال: #12
با سلام خدمت دوستان و اساتید بزرگوار،
علاوه بر نکاتی که دوستان فرمودند موردی که به نظر اینجانب میرسد اینست که:
باورپذیری جمله اول برای ضمیرناخود آگاه از جمله دوم بیشتر است و ضمیر ناخودآگاه جمله اول را بهتر هضم و باور می کند. لذا اثر بخشی آن نیز بیشتر خواهد بود.

با سپاس از زحمات دوستان
10_004
12_00212_00212_002

دنیا همان چیزی را به ما عطا می کند که
ما باور داشته باشیم لایق آنیم و می توانیم داشته باشیم.
 تشکر شده توسط: MARYAR
09-13-2014, 08:32 AM (آخرین ویرایش در این ارسال: 09-13-2014 08:33 AM، توسط jahanagahi.)
ارسال: #13
با تشکر از تک تک عزیزانی که در این بحث شرکت فرمودند.
تمام نظرات عزیزان صحیح است و قابل قبول.
اما نظر من:
هدفهایمان را می نویسیم و با عشق و علاقه کار را شروع میکنیم و در نهایت جمله زیر را به کرات تکرار می کنیم:
از راه شگفت خدا پول چون سیل بطرف من سرازیر می شود.
وپس از مدتی اولین پولی که از این فعالیت نصیب ما می شود , نشان دهنده اینست که راز شگفت خدا برای سرازیر شدن پول آغاز شده است .پس جمله دوم را همیشه باید تکرار کنیم:
از راه شگفت خدا پول چون سیل بطرف من سرازیر شده است.

نظر شما عزیزان چیست؟؟

خدایا با همه بزرگیت در قلب کوچک من جای داری
اینستاگرام من :
hoshangghorbanian
مشاهده وب سایت کاربر یافتن تمامی ارسال های این کاربر
 تشکر شده توسط: MARYAR , saeed269 , user20 , tan-graphic , Lady , یک همراه سبز
09-13-2014, 11:52 AM
ارسال: #14
آنقدر خوب برداشت شده است که انگار کاملا لمس شده است.

بسیار عالی

دنیا همان چیزی را به ما عطا می کند که
ما باور داشته باشیم لایق آنیم و می توانیم داشته باشیم.
 تشکر شده توسط: jahanagahi
09-13-2014, 12:48 PM
ارسال: #15
(09-13-2014 08:32 AM)jahanagahi نوشته شده توسط:  با تشکر از تک تک عزیزانی که در این بحث شرکت فرمودند.
تمام نظرات عزیزان صحیح است و قابل قبول.
اما نظر من:
هدفهایمان را می نویسیم و با عشق و علاقه کار را شروع میکنیم و در نهایت جمله زیر را به کرات تکرار می کنیم:
از راه شگفت خدا پول چون سیل بطرف من سرازیر می شود.
وپس از مدتی اولین پولی که از این فعالیت نصیب ما می شود , نشان دهنده اینست که راز شگفت خدا برای سرازیر شدن پول آغاز شده است .پس جمله دوم را همیشه باید تکرار کنیم:
از راه شگفت خدا پول چون سیل بطرف من سرازیر شده است.

نظر شما عزیزان چیست؟؟
طبق معمول عالی فرمودید اما یک نکته قابل توجه:
گام دوم فرآیند جذب باور کردن است و من عین عبارت کتاب راز را از صفحات 62 و 63 می نویسم:
"دومین مرحله باور کردن است. این نکته را باور کنید در لحظه ای که چیزی را طلب می کنید دیگر مال شماست و به این موضوع ایمان راسخ داشته باشید.
این طور [b]تصور کنید که آن چه را در کاتالوگ دیده و پسندیده اید و سفارش داده اید دیگر به شما تعلق دارد [/b]درست مثل این که چیزی را از فروشگاهی می خرید و سفارش داده اید و با اطمینان خاطر منتظر دریافتش هستید.
در لحظه ای که خواسته ای را مطرح می کنید باور داشته باشید و آگاه باشید که در دنیای نامریی از آن شما شده است و تمام کاینات دست به دست هم می دهند تا آن را به دنیای شما برسانند و شما باید به گونه ای سخن بگویید و بیندیشید که گویا هم اکنون در حال دریافت آن هستید چرا که کاینات به مانند آینه ای عمل می کنند و قانون کشش افکار غالب شما را به طرف شما منعکس می کنند . شاید تا حالا متوجه این امر شده باشید که چرا می گوییم شما باید خود را در حال دریافت خواسته تان ببینید و این تصور را در آیینه ایجاد کنید .
نگران هم نباشید چرا که قانون قدرتمند کشش تمامی افراد و شرایط را برای شما به کار می گیرد تا خواسته شما تحقق یابد و حتی ذره ای در شک و تردید نباشید چرا که در این صورت افکار منفی به سوی کاینات ارسال خواهید کرد بنابراین نداشتن آن چیز را به سمت خود جذب می کنید.
هنگامی که جایی را برای تعطیلات رزرو می کنید یا اتوموبیل نویی را سفارش می دهید یا خانه ای می سازید در تمام این موارد مطمئن هستید که آن ها مال شما هستند و غیر ممکن است که دوباره همان جا و یا همان اتوموبیل را سفارش دهید و حتی از دریافتشان مطمئن هستید و آن ها را دیگر متعلق به خود می دانید و یا اگر مقدار زیادی پول به ارثتان رسیده باشد حتی قبل از این که به دست شما برسند می دانید که مال شما هستند چرا که احساس شما باور داشتن به آن است . ...
کافی است طوری وانمود کنید که انگار از قبل آن را به دست آورده اید و الان مال شماست. توجه داشته باشید که غول چراغ جادو به افکار شما گوش می دهد و فرامین شما را اجرا می کند و بدانید که ایمان و باور شما ، نیرومند ترین توانایی شما محسوب می شود . معجزه به زودی رخ می دهد. "
با توجه به توضیحات مفصل بالا به نظر شما به کار بردن جملات ماضی نقلی بهتر نیست؟!!!
 تشکر شده توسط: MARYAR , jahanagahi
09-13-2014, 01:54 PM
ارسال: #16
ممنون از استاد عزیز که واقعا به نکته خیلی مهمی اشاره کردند
یه مطلبی را دیشب خوندم که همراستا با مطلب استاد دیدم و با اجازه شون اینجا میگذارم

قوانین رسیدن به اهداف:
قانون 1 _ ريز و كوچك كردن هدف ها: يعني مثلا" اگه آرزوي ما رسيدن به دكتراست ، بايد ببينيم چه مراحلي بايد طي بشه تا به اون برسيم. مثلا" همه ي ما مي دونيم كه از مهد كودك و دبستان نمي شه مستقيما" به دكترا رسيد! اول بايد رفت دبستان، بعد راهنمايي و دبيرستان، دانشگاه و بعد دكترا. پس براي هر آرزويي بنويسيد از نظر شما براي اين كه از موقعيت فعلي به اون هدف برسيد، چه مراحلي بايد طي بشه.
قانون 2 _جعبه: هميشه بايد فكر كنيم كه آرزو يا همون هدف ما يك جعبه است كه قراره ما از جايي بلندش كنيم و اون رو به مقصد برسونيم.( يعني همون مسيري كه در خرد كردن هدف بررسيش كرديم.) حالا اگه بين راه خسته بشيم و جعبه را بگذاريم زمين، به هدف نمي رسيم. مثلا" اگه آرزو و هدف ما خريد يه ماشين پرايده ، اگه وسط راه نااميد و خسته بشيم و به پيكان راضي بشيم يعني جعبه مون رو زمين گذاشتيم! يادمون نره كه هر وقت از حمل اون جعبه خسته شديم ، به مقصد فكر كنيم تا شوق رسيدن به اون، بهمون انرژي دوباره بده ! اما اجازه نداريم جعبه رو زمين بگذاريم!

قانون 3 _قسم خوردن:قسم بخوريم كه تا به هدف و آرزومون نرسيديم ، از اون دست بر نمي داريم و هرگز به كمتر از اون راضي نمي شيم!
قانون 4_تيز كردن اره ها: اين داستان زندگي يكي از بزرگترين كارخونه دارانه دنياست.اون يه پسر جوون كه بوده فكر مي كنه كه علاقه ي اصليش كار با چوب جنگله.واسه همين كار اصليش رو رها مي كنه و به جنگل مي ره و با جنگلبان آشنا ميشه.اون مي گه حاضره در تيز كردن اره هاي دستي كه بي ارزش ترين كار اون جا به حساب مي اومده، مجاني كمك كنه! بعد از يه مدت، اون در كندن درختها شروع به كمك مي كنه، و كم كم با كساني كه براي خريد چوب مي اومدن آشنا و دوست ميشه و از طريق اون ها مسئول خريد يه كارخونه ي چوب ميشه. در طي چند سال، اون اول كارمند يك كارخونه توليد چوب ميشه و به خاطر ايده هاي خوبي كه داشته به تدريج به مشاور رئيس تبديل ميشه. پنج سال بعد اون بزرگترين كارخونه ي تامين چوب كشورش رو با مشاركت رييس قبلي بنا مي كنه.اون الان جزو بزرگترين كارخونه داران چوب دنياست! اين يعني اون در مسير هدف قرار گرفته و مدام اره هاش رو تيز تر كرده ، تا بالاخره به هدف اصليش رسيده.

حالا من از شما مي خوام جلوي آرزوتون بنويسين: براي تيز كردن اره ها تون، چه كارهايي مي تونين انجام بدين؟

من ازدرون تو حرف میزنم
اگربخواهی تابستان هم برف می آید
اگربخواهی دست دراز میکنی ابری در آسمان میگیری
اگربخواهی به درخت خشکیده ای خیره میشوی و انجیر بر شاخه اش میروید
اگرتو بخواهی غیرممکن ها ممکن میشود
پس بخواه

دوره توانگری و جذب
 تشکر شده توسط: jahanagahi , saeed269 , vahid61 , abdolhossein , یک همراه سبز
09-13-2014, 02:03 PM
ارسال: #17
نهایت تشکر از عزیزانم.نوشته هایم ناشی از واقعیتهائی است که آنرا لمس کرده ام.
هر برداشتی که عزیزان دارند کاملا صحیح بوده و قابل باور و پیگیری.
موفقتر باشید.

اینستاگرام من :
hoshangghorbanian
 تشکر شده توسط: MARYAR , saeed269 , sajjad , abdolhossein , یک همراه سبز
10-30-2015, 02:25 PM
ارسال: #18
سلام دوستان

زیاد ذهن خودتون رو درگیر جمله نکنید،
بار مثبت داشته باشه

ولی 1چیزی رو فراموش نکنید - جمله رو باور داشته باشید.

باز میگم که قانون جذب خیلی منعطفه، این خودتونین که نوعش رو مشخص میکنید.

مٍثلا من خودتم از جملات ماضی برای اوقاتی که وقت دارم تمرکز کنم استفاده میکنم و جملات مضارع واسه روزمره که بهم انرژی بده

هیچ قانونی هم نداره فقط اینجوری احساس بهتری دارم. احساس بهتر.

HeartHeartHeart

12_00212_00212_00212_002
 تشکر شده توسط: jahanagahi
10-31-2015, 11:35 AM
ارسال: #19
بیشتر باید بر روی دهن کار کرد تا ایمان و باور کامل شود.

اینستاگرام من :
hoshangghorbanian
 تشکر شده توسط: Mohsen.Khedarati
ارسال پاسخ 

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  جمله طلايي mehdi098 16 2,696 09-18-2011 06:39 PM
آخرین ارسال: jahanagahi

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
تماس با ما | سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران | بازگشت به بالا | بازگشت به محتوا | آرشیو | پیوند سایتی RSS