ماگستان، خرید ماگ، خرید فلاسک و خرید هدیه در همین نزدیکی!

خرید هدیه، خرید ماگ

تابلو اعلانات سایت
میلیاردرها مرامنامه (قوانین سایت) میلیاردر هدف این سایت چیست؟ میلیاردر دانلود ماهنامه سایت
میلیاردرها اتمام حجت (حتما بخوانید.) میلیاردر راه اندازی کسب و کار توسط اعضا میلیاردر مسابقه دوبرابر کردن پول
میلیاردرها عضویت در بخش ویژه VIP میلیاردر موفقیت های دوستان بعد از عضویت در سایت میلیاردر تبلیغات و معرفی کار و شغل شما

راهنمای خرید هدیه، ماگ و فلاسک

ماگستان, اولین و تنهاترین

ماگستان, اولین و تنهاترین

یک سوال در مورد سرمایه اولیه
زمان کنونی: 05-06-2024, 09:47 PM
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
نویسنده: everything
آخرین ارسال: jahanagahi
پاسخ: 7
بازدید: 2680

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 9 رأی - میانگین امیتازات : 3.11
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
یک سوال در مورد سرمایه اولیه
01-22-2014, 01:46 AM
ارسال: #1
Question یک سوال در مورد سرمایه اولیه
دوستان سلام

یک سوال ذهنمو مشغول کرده بدجور!

تعدادی از دوستان میان تو بخش مسابقه و میگن مثلا با n (زیر 10 هزار تومن )تومن چیکار کنیم؟ چه ایده ای دارید؟

تعدادی از دوستان دیگه هم میان جواب میدن برو حرفه و کاری که بلدی رو انجام بده (نمونش:عکاسی، تایپ،طراحی سایت و...)

اما اگه بخوایم کلاه خودمون رو قاضی کنیم اون n تومن رو دوبرابر نکردم،چرا؟
چون به عنوان مثال من نوعی میام کار تایپ انجام میدم، در واقع سرمایه من اون n تومن نبوده، سرمایه من کامپیوتری هست که دارم باهاش تایپ میکنم،
به همین ترتیب سرمایه عکاس، دوربین --- و غیره و غیره.

پس با این حساب کار خیلی از دوستان مطابق قوانین دوبرابر کردن پول نیست!

آیا استدلالم غلطه؟

من احسان هستم یک میلیاردر
یافتن تمامی ارسال های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 تشکر شده توسط: کاظم کاظمی , مهدی 1 , pedram_1364
04-22-2014, 12:03 PM
ارسال: #2
RE: یک سوال در مورد سرمایه اولیه
سلام احسان جان
متن شما رو خوندم
استدلالت غلط نیست من نمیدونم قوانین چی هست اما حرفت درست هست
و در ضمن که 2 برابر کردن پول قانون خاصی نداره و با دست فروشی یا هر کار دیگه شاید بشه تا یه حدی پول جمع کرد اما وقتی به یه حدی رسید دیگه نمیشه 2 برابرش کرد و مستلزم کارهار بزرگ و سرمایه گذاریهای کلانتر هستش که لازمش تجربه . تخصص و ریسک هست ماخیلیها رو میبینیم اطرافمون طرف ان تومان رو زده به یک کار مثلا در خوشبینانه ترین حالات 20 یا 30 درصد سود متداوم داشته یا 100 درصد سود مقطعی که با راکد شدن این سود مقطعی میانگین سود ایشون بازم میاد پایین مگر چی ؟
مگر اینکه کاری که شروع کرده
1 اشباع نشده باشه
2 جدید و یا نفر اول دوم باشه
پس مسابقه ی 2 برابر کردن پول و اینجور بحثها نمیگم بده یا غلطه یا اینکه بخوام انگیزه عزیزان رو از بین ببرم اما باید واقع بین باشیم
تا چه تایمی مثلا ادم میتونه ب ره دست فروشی کنه ؟ تا چه تایمی میتونه تایپ کنه مثلا سرمایه شد 1 تومان این یه تومان کلی زمان میبره بشه 2 تومان این 2 تومان کلی بیشتر زمان میخواد تا بشه 4 تومان و این که بخوایم اینطوری پیش بریم خوب این که نمیشه پولدار شدن این دقیقا کار کردن و زندگی کردن معمولی هست
حالا باید چیکار کنیم ؟
ببینید دوستان کسی که میخواد پولدار بشه باید آینده نگر باشه یعنی اینکه اگه شما هر روز بری تو یه سازمان یا شرکت کار کنی پولدار میشی نه
باید پس انداز کنی فکر کنی دنبالش باشی تفره بزنی ریسک کنی تا راهشو پیدا کنی
اگر کسی بتونه یه کار سیستمی انجام بده که به صورت روتین پول تو حسابش بیاد خوب برد کرده برای مثال کسی که یه کارگاه یا کارخونه داره . در ضمن پول همه میدونن که پول میاره مثلا شما اگه 200 میلیون داشته باشی هیچ کاریشم که نکنی ماهی 5 میلیون سود پولت هست حالا اگه بزنیش تو کار بیشتر هم بدست میاری منتها زحمت داره همینطوری نیست .
شرمنده سرتون رو درد آوردم میخواستم امار دستتون بیاد و تو رویا نباشید با 1000 تومان 2000 تومان هیچوقت هیچکس میلیاردر نمیشه این پولا فقط به درد این میخوره که شما روحیه بگیرید خودتون رو باور کنید و زمینه ای بشه برای درآمدهای کلان تر و سرمایه گذاری های بزرگتر و انشاالله میلیاردر شدنتون.
در ضمن من که این حرفهارو زدم از بچگی کارکردم درس هم خوندم و طعم سختی رو هم چشیدم . اینم بدونید مردان روزگار از همت بلند است که به جایی رسیده اند . باید بلند شید و دست به عمل بزنید اگه 1 میلیون دارید اگه بیشتر دارید سر خودتونو گرم نکنید با بازیه 1000 تومانو 2000 تومان تو دنیای واقعی زندگی کنید.
بازم عذر میخوام اگر حرفی زدم که مغایر بود با نظرات دوستان. صرفا کشو.ر و مردمم رو دوست دارم و میخوام همه به جایی برسن و دست همو بگیرن . به امید موفقیتتون.

بسم الله الرحمن الرحیم

نام کاربری گذشته : کاظم...
 تشکر شده توسط: everything , زرین خیز , pedram_1364 , 00098
06-06-2014, 05:15 AM
ارسال: #3
ببین آقا کاظم فرمایش شما درسته ولی به یک نکته توجه نکردی. تو راست می گی.
کمتر بیزینسی 100 درصد داره ولی می خوام ازت بپرسم بیزنسی هست 42 درصد یا 28 درصد و یا 19 درصد سود داشته باشه؟
اگر یه جنسی 100درصد سود داشته باشه تو با یک بار خرید و فروش جنست سرمایتو دو برابر کردی.
اگر یه جنسی 42 درصد سود داشته باشه تو با دو بار خرید و فروش جنست سرمایتو دو برابر کردی.
اگر یه جنسی 28 درصد سود داشته باشه تو با سه بار خرید و فروش جنست سرمایتو دو برابر کردی.
اگر یه جنسی 19 درصد سود داشته باشه تو با چهار بار خرید و فروش جنست سرمایتو دو برابر کردی.
بزار با مثال برات بگم.
شما ده ملیون سرمایه دارید.
میرید مثلا هر بار سرمایتو عدس می خری. و با 19 درصد سود می فروشید.
10.000.000 سرمایه اولیه
11.900.000 خرید بعد فروش در مرحله اول (سرمایه با سودش=در 19 درصد ضرب شده و جمع شده)
1.416.1000 خرید بعد فروش در مرحله دوم
16.851.590 خرید بعد فروش در مرحله سوم
20.053.392 خرید بعد فروش در مرحله چهارم
می بینی که چقدر راحت شد.
درسته که چهار مرحله خرید و فروش کردیم ولی دیدی که از 10 میلیون به 20 میلیون رسیدیم.

باور واقعیت می سازه نه باور واقعیت.
 تشکر شده توسط: hamid.h , everything , pedram_1364
06-06-2014, 12:28 PM
ارسال: #4
سلام کاوه عزیزم
خوبی
جالب بود
من منظورم میدونی چیه ؟
میگم آدم خودش رو داره با 2000 تومان 10000 تومان گول نیزنه باید یه مقدار پول بذاری وسط بعدش روش کارکنی آخه وجه اجتماعی من نمیذاره که من برم پفک بفروشم یا آلو بفروشم رو گاری نمیگم اینا کار نیست یا عاره توهین هم نمیکنم ولی خوب باید اون کاری هم که آدم انجام میده در شانش باشه
من با یه خانم مهندسی صحبت میکردم تو دانشگاه میگفت من زور بزنم حقوقم 600 700 بشه منم اون موقع دیپلم داشتم تازه رفته بودم دانشگاه گفتم من زور نمیزنم لیسانس هم ندارم همینقدر درامد دارم (اون موقع گیم نت داشتم دوستام وایمیستادن یا گاهی پول میدادم گاهی هم نه رفاقتی یا بیکار بودن وایمیستدن جای من زمانی که دانشگاه بودم ) گفت خوب آدم میتونه بره سیگار بفروشه روزی مثلا 15 در بیاره اما یه کار مند هم روزی 15 در بیاره این کجا و اون کجا ) وقتی به حرفش دقت کردم دیدم پر بیراه هم نمیگه انگار .
الان من دنبال کار ثابت درآمد ثابت حقوق ثابت و... اینا نیستم
من دنبال یه سیسمی میگردم که پول خود به خود بیاد تو حسابم و خودم بیمه کنم همه رو نه خودم بیمه کسی دیگه باشم .من خودم یک سال بیمه میریختم به توصیه بزرگتر ها اما همیشه در تناقض بود با درونم احساس حقارت میکردم وقتی زیر پوشش بیمه تامین اجتماعی بودم احساس فقیر بودن میکردم . دیگه نریختم من نمیخوام احساس نداری کنم میخوام احساس ثروتمند بودن کنم میخوام دیگران رو ببرم سر کار بیمشون کنم حقوقشونو بدم پاداش بدم بهشون حمایتشون کنم برای خدا و ارضای حس درونی خدا جوییم.

بسم الله الرحمن الرحیم

نام کاربری گذشته : کاظم...
 تشکر شده توسط: hamid.h , kave , everything , زرین خیز , pedram_1364 , sajad-r-eng
07-07-2014, 09:52 PM
ارسال: #5
عذرخواه هستم ولی متاسفانه آقا کاظم شما منظور من رو متوجه نشدید، توصیه میکنم پست اول رو دوباره بخونید. بحث من چیز دیگس.

من احسان هستم یک میلیاردر
 تشکر شده توسط: jahanagahi
07-19-2014, 11:46 AM
ارسال: #6
(06-06-2014 12:28 PM)کاظم کاظمی نوشته شده توسط:  سلام کاوه عزیزم
خوبی
جالب بود
من منظورم میدونی چیه ؟
میگم آدم خودش رو داره با 2000 تومان 10000 تومان گول میزنه :

دوست بزرگوار وقتی حرکتی اغاز میشه و یک نوجوان با هدف دوبرابر کردن پول ،شروع به فعالیت میکنه قطعا مزایایی کسب میکنه که وقتی به سن شما رسید خیلی از موانع ذهنی و عادت های سنتی و موانع پیشرفت رو نخواهد داشت.

[color=#FFباید یه مقدار پول بذاری وسط بعدش روش کارکنی آخه وجه اجتماعی من نمیذاره که من برم پفک بفروشم یا آلو بفروشم رو گاری نمیگم اینا کار نیست یا عاره توهین هم نمیکنم ولی خوب باید اون کاری هم که آدم انجام میده در شانش باشه:[/color]
[b]آهان،درود بر نوجوانانی که بجای چت درمسنجر،وایبر،لاین و فازهای بازدارنده پیشرفت انسان بزرگ از قبیل مخ زنی های بی فایده بابت مثلا مخ زنی جنس مخالف،خواب تا ظهر،پرسه زدن در خیابانها و علافی و رفیق بازی های پوچ و دور از شان انسان،آستین هاشونو بالا زدن و برای رسیدن به هدفشون پفک فروشی ،آلو فروشی و غیره انجام میدن،شما اگه کانادا تشریف ببرید نسبت به دیدگاهتون خیلی پشیمون میشید وقتی نوجوون ها و دانشجوهای انجا را ببینید که با چه روحیه ای مثلا در رستوران ها کار میکنند،اینکه در پاراگراف بالا عرض کردم وقتی یک نوجوان دوره دو برابر کردن پول رو شروع میکنه قطعا بسیاری از موانع ذهنی و بازدارنده پیشرفت و طرز فکرای سنتی از قبیل این کار زشته و اه و اوووه و بکشیدکنار دستام کثیف میشه رو نخواهند داشت.
[/b][/color]

من با یه خانم مهندسی صحبت میکردم تو دانشگاه میگفت من زور بزنم حقوقم 600 700 بشه منم اون موقع دیپلم داشتم تازه رفته بودم دانشگاه گفتم من زور نمیزنم لیسانس هم ندارم همینقدر درامد دارم (اون موقع گیم نت داشتم دوستام وایمیستادن یا گاهی پول میدادم گاهی هم نه رفاقتی یا بیکار بودن وایمیستدن جای من زمانی که دانشگاه بودم ) گفت خوب آدم میتونه بره سیگار بفروشه روزی مثلا 15 در بیاره اما یه کار مند هم روزی 15 در بیاره این کجا و اون کجا ) وقتی به حرفش دقت کردم دیدم پر بیراه هم نمیگه انگار .:
[color=#0000CD]قطعا همچین توصیه هایی رو فقط از زبان یک کارمند خواهید شنید مثال گربه دستش به گوشت نمی رسه .... !!!!! بله وقتی کسی نمیتونه رشد کنه باید بشینه و برای خودش توجیه و آبرو و دلیل بتراشه که من چون پول ندارم عه وااا عوضش این کجا و اون کجا والاااا[/color]

الان من دنبال کار ثابت درآمد ثابت حقوق ثابت و... اینا نیستم
من دنبال یه سیسمی میگردم که پول خود به خود بیاد تو حسابم و خودم بیمه کنم همه رو نه خودم بیمه کسی دیگه باشم .من خودم یک سال بیمه میریختم به توصیه بزرگتر ها اما همیشه در تناقض بود با درونم احساس حقارت میکردم وقتی زیر پوشش بیمه تامین اجتماعی بودم احساس فقیر بودن میکردم . دیگه نریختم من نمیخوام احساس نداری کنم میخوام احساس ثروتمند بودن کنم میخوام دیگران رو ببرم سر کار بیمشون کنم حقوقشونو بدم پاداش بدم بهشون حمایتشون کنم برای خدا و ارضای حس درونی خدا جوییم
.
[color=#0000CD][/b] با این طرز فکر ؟؟؟!!!

مهیار عزیزم کوشی؟؟؟؟ بیا به نسل جوان ما کار کردن و ریشه کن کردن همه موانع ذهنی رو برای رسیدن به هدف را بیاموز که خیلی عقب افتاده ایم[/color]
[/color]

[size=medium][b]
اشکهایی که برای شکستهایمان میریزیم،نتیجه عرق هائیست که بخاطر پیروزیهایمان نریخته ایم(آدولف هیتلر)
 تشکر شده توسط: jahanagahi , iranboy , مسعود کوچولو
07-19-2014, 12:07 PM
ارسال: #7
می خواهید پولتان را دوبرابر کنید؟
می خواهید کار خود را با مبلغ جزئی شروع کنید و با دو برابر کردن آن به ثروت میلیاردی برسید؟
می شود. بله می شود. بشرطی که اول نگرش خود را تغییر دهید.

نمی توانم و نمی شود را به می توانم و می شود تغییر دهید.
برای ساخت بنا باید اول پی بنا را بسازید و آنرا محکم کنید. تا پی محکم نباشد وضعیت ساخت متزلزل است.

خدایا با همه بزرگیت در قلب کوچک من جای داری
اینستاگرام من :
hoshangghorbanian
مشاهده وب سایت کاربر یافتن تمامی ارسال های این کاربر
 تشکر شده توسط: کامیار کاظمی , مهدی 1 , MARYAR , pedram_1364 , alireza091111 , ahmad rezaee , iranboy , everything , مسعود کوچولو
ارسال پاسخ 

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  کار بدون سرمایه و هزینه majidpashang 15 31,901 10-30-2019 05:05 PM
آخرین ارسال: saeidimani
  سه برابر کردن پول در عرض یک ماه بدون ریسک aminmh 14 25,269 09-15-2019 08:03 AM
آخرین ارسال: khavarantown
  دوره کسب درآمد بدون سرمایه شروع شد سلطان ایده 15 5,384 07-07-2018 09:58 PM
آخرین ارسال: rezaide2923
  دوبرابر کردن 40 میلیون در 6 ماه sshamedk 6 6,200 02-15-2016 03:13 AM
آخرین ارسال: نیما روشنگر1
  کسب و کاری در تراس آپارتمان massifahr 2 724 09-16-2015 01:12 PM
آخرین ارسال: اقاي ايـــده
  سوال از دوره دوبرابر Papi llon 4 1,149 04-12-2015 09:35 PM
آخرین ارسال: Papi llon
  برای سرمایه ای حدود20تا 30 میلیون چه ایده ایی دارید هوگر خولقینه ر 5 4,243 04-04-2015 11:28 AM
آخرین ارسال: daryush1980
  در 28 مرحله میلیاردر شوید mir abbas 53 20,126 02-25-2015 05:50 PM
آخرین ارسال: Fgh
  با ۵ میلیون سرمایه چه کار می توانم بکنم؟ bayani 0 3,280 09-01-2014 08:52 AM
آخرین ارسال: bayani
  سوال از دوستان raham_sh 8 1,702 04-29-2014 11:38 AM
آخرین ارسال: raham_sh
  میزان پیشرفت اعضا در بخش دو برابر کردن پول کامیار کاظمی 5 38,131 12-13-2013 12:55 PM
آخرین ارسال: کامیار کاظمی
  یک شروع آرام daryush1980 7 2,570 10-20-2013 05:35 PM
آخرین ارسال: mardin-b

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
تماس با ما | سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران | بازگشت به بالا | بازگشت به محتوا | آرشیو | پیوند سایتی RSS