ماگستان، خرید ماگ، خرید فلاسک و خرید هدیه در همین نزدیکی!

خرید هدیه، خرید ماگ

تابلو اعلانات سایت
میلیاردرها مرامنامه (قوانین سایت) میلیاردر هدف این سایت چیست؟ میلیاردر دانلود ماهنامه سایت
میلیاردرها اتمام حجت (حتما بخوانید.) میلیاردر راه اندازی کسب و کار توسط اعضا میلیاردر مسابقه دوبرابر کردن پول
میلیاردرها عضویت در بخش ویژه VIP میلیاردر موفقیت های دوستان بعد از عضویت در سایت میلیاردر تبلیغات و معرفی کار و شغل شما

راهنمای خرید هدیه، ماگ و فلاسک

ماگستان, اولین و تنهاترین

ماگستان, اولین و تنهاترین

مدیریت در ایران
زمان کنونی: 04-26-2024, 08:56 AM
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
نویسنده: salavat
آخرین ارسال: سودابه
پاسخ: 5
بازدید: 1370

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 10 رأی - میانگین امیتازات : 2.9
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
مدیریت در ایران
05-15-2014, 10:54 AM
ارسال: #1
مدیریت در ایران
سلام دوستان
هدفم از ایجاد این تاپیک بررسی علم مدیریت و کاربرد آن در پیشبرد علوم دیگر در همه زمینه هاست.به نظر شما چرا مدیریت در ایران جدی گرفته نمیشود و به طور تخصصی از آن استفاده نمیشود؟چه رابطه ای بین علم مدیریت و مدیریت کردن وجود دارد؟
یافتن تمامی ارسال های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
05-15-2014, 12:41 PM
ارسال: #2
RE: مدیریت در ایران
بنظر من یکی از ارکان اصلی در موفقیت هر کسب و کاری مدیریت درست شرایط فرصت ها و کارکنان هست. اگر کسی میخواد کار آفرین بشه باید علم مدیریت را بدونه

من ازدرون تو حرف میزنم
اگربخواهی تابستان هم برف می آید
اگربخواهی دست دراز میکنی ابری در آسمان میگیری
اگربخواهی به درخت خشکیده ای خیره میشوی و انجیر بر شاخه اش میروید
اگرتو بخواهی غیرممکن ها ممکن میشود
پس بخواه

دوره توانگری و جذب
 تشکر شده توسط: sir-mahyar , salavat , سودابه
05-15-2014, 09:55 PM
ارسال: #3
در خارج هم فکر نکنم خیلی جدی گرفته شود!
مدیران کمپانی ها و شرکت های بزرگ اروپایی و آمریکایی هم غالبا رشته تخصصی شان مدیریت نبوده است. مدیریت توان اداره کردن یک مجموعه است که بخشی از آن ذاتی است و بخشی دیگر ازتجربیات عملی به دست می آید.
به همین دلیل است که مدیر ما لیسانس ادبیات دارد و در عین حال هم کارمندان قبولش دارند هم ارباب رجوع و هم بازرسان دفتر استان! چون مدیریت بلد است. بخشی از آن ذاتی اش است و بخشی از آن را در طول سالیان خدمتش فرا گرفته است.
 تشکر شده توسط: salavat , سودابه
07-25-2014, 11:15 PM
ارسال: #4
اقای عبدالحسین من فکر میکنم این ادعای شما که فرمودین توی خارج هم جدی گرفته نمیشه علم مدیریت اشتباه باشه و یا در کمترین حد ممکن نیاز به بررسی بیشتر داشته باشه،اگر علم مدیریت در خارج جدی گرفته نمیشد هرگز اقای استیو جابز برای سرپانگه داشتن شرکتشون مدیر استخدام نمیکردن و هرگز هم از شرکتی که خودشون تاسیس کرده بودن اخراج نمیشدن.توی ایران مدیریت کنار گذاشته شده و مالک و مدیر یکی شده،مردم ما اصلا براشون جا نیفتاده که پول چیزی که دادن یکی دیگه مدیریتش کنه،اگر تو دانشگاه ها نگاه کنیدمعاون امور مالی دانشگاه میتونه یک فرد با رشته عمران باشه ولی مدیریت امور عمرانی یک دانشگاه رو هرگز نمیدن یک مدیریتی . اینم اوضاع ماست..... .

dont worry and be happy , god is with us
07-25-2014, 11:21 PM
ارسال: #5
مسئله ای که واقعا وجود داره اینه که مدیریت و اصول اون همیشه در حد یک حرف باقی مونده توی بیشتر حوزه های کاری ایران،این دیوار شیشه ای ساخته شده اونقدر حجیم شده که حتی دانشگاهیا رو هم تحت تاثیر قرار داده؛ یکی از اصول مدیریت اینه که بدون پیش فرض قبلی درباره ی کارکنان توی سازمان عمل کنی،در صورتی که عملا و نزدیک حتم به یقین هیچ وقت یک همچین چیزی دیده نمیشه حتی تو دانشگاها که اساتید مدیریت فقط مدعیانی بیش نیستن. من واقعا گلایه دارم از همه کسانی که اسم خودشون گذاشتن مدیریتی ولی حتی اصول کوچیک مدیریت رو هم رعایت نمیکنن.

dont worry and be happy , god is with us
ارسال پاسخ 

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
تماس با ما | سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران | بازگشت به بالا | بازگشت به محتوا | آرشیو | پیوند سایتی RSS