ماگستان، خرید ماگ، خرید فلاسک و خرید هدیه در همین نزدیکی!

خرید هدیه، خرید ماگ

تابلو اعلانات سایت
میلیاردرها مرامنامه (قوانین سایت) میلیاردر هدف این سایت چیست؟ میلیاردر دانلود ماهنامه سایت
میلیاردرها اتمام حجت (حتما بخوانید.) میلیاردر راه اندازی کسب و کار توسط اعضا میلیاردر مسابقه دوبرابر کردن پول
میلیاردرها عضویت در بخش ویژه VIP میلیاردر موفقیت های دوستان بعد از عضویت در سایت میلیاردر تبلیغات و معرفی کار و شغل شما

راهنمای خرید هدیه، ماگ و فلاسک

ماگستان, اولین و تنهاترین

ماگستان, اولین و تنهاترین

بازاریابی همزمان
زمان کنونی: 05-27-2024, 12:58 PM
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
نویسنده: tan-graphic
آخرین ارسال: tan-graphic
پاسخ: 6
بازدید: 1093

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 5 رأی - میانگین امیتازات : 3.8
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
بازاریابی همزمان
08-15-2014, 03:06 PM
ارسال: #1
بازاریابی همزمان
سلام همراهان میلیاردرم
همسر من مسئول فروش و بازاریابی چیلرهای ساختمانی هست از 1 برند معتبر
بنده بهش پیشنهاد دادم که زمانی که میرید و با پیمانکار صحبت میکنید 1 لیستی داشته باشید برای بازاریابی محصولات مشابه مثلا در و پنجره پی وی سی یا هرچی که بکار پیمانکار میاد
اینجوری 1 انرژی و زمان صرف چند کار میشه Idea

حالا بنظر شما 1 پیمانکار چه محصولاتی بکارش میاد که همسرم بره و بازاریابی اونهارو هم بگیره؟؟؟Huh

ممنون از نظرات و همفکریهایی که پیشنهاد خواهید داد

کار، روز رو کوتاه میکنه، عمر رو دراز
یافتن تمامی ارسال های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 تشکر شده توسط: bazarganbnd , soshiant , iranboy , MARYAR
08-15-2014, 08:34 PM
ارسال: #2
RE: بازاریابی همزمان
همون مواردی که خودتون اشاره کردید فکر می کنم خوب باشه

آسمان فرصت پرواز بلندی است....قصه این است چه اندازه کبوتر باشی....
08-16-2014, 05:05 PM
ارسال: #3
سوشیانت ممنون

08-17-2014, 01:36 AM
ارسال: #4
میتونن اگر تبلتی گوشی دارن حالت کاتالوگ از یه سری محصولات با توضیحات و قیمت بریزن توش و ببرن برای بازاریابی. یکی از دوستان ما در تهران این کارا کرده خیلی خوب جواب گرفته البته نه در زمینه ساختمان

من ازدرون تو حرف میزنم
اگربخواهی تابستان هم برف می آید
اگربخواهی دست دراز میکنی ابری در آسمان میگیری
اگربخواهی به درخت خشکیده ای خیره میشوی و انجیر بر شاخه اش میروید
اگرتو بخواهی غیرممکن ها ممکن میشود
پس بخواه

دوره توانگری و جذب
 تشکر شده توسط: tan-graphic
08-17-2014, 05:35 AM
ارسال: #5
سلام دوست عزیز
یه سری نکات هست که خب میشه باهم مقایسشون کرد
قدیم تر ها توی هر محله یکی تو تا مغازه عمو همه چیز بود اگه یادتون باشه. مغازه هایی که همه چیز داشتن. الان کجان ؟ چرا نیستن دیگه ؟

مخصوصا توی یک سری مشاغل تخصصی تر که بریم وقتی شخصی صرفا روی یک برند داره کار میکنه این اقتدار اون شرکت رو نشون میده. و میشه فروشنده تک محصول که این روز ها توی دنیای مجازی و اینترنتی هم خیلی ها به طرف فروشگاه های تک محصوله دارن میرن.
وقتی شخص برای بازاریابی میره برای یک محصول ویژه طرف مقابل یا پیمانکار متوجه حرفه ای بودن کار میشه و مطمئنا عاملیه برای خرید و خرید های بعدی اون محصول از اون شخص.

یه مثال دیگه براتون میزنم که همین الانم هست ولی توی آماتور ها. میومدن از یک جنس سه کیفیت میاوردن و میزاشتن داخل مغازشون قبلا بر این اساس این کارو میکردن که هرکس در حد قدرتش بخره ولی نمیدونستن اونیم که قدرت خرید نداره موقعی که این سه تا رو میبینه تحریک میشه که چرا من کیفیت پایینه رو بخرم حالا که قراره پول بدم بالایی رو میخرم و بعد از حساب کتاب که رفته پول جور کنه میبینه نمیشه دیگه بر نمیگرده و این شد که توی آمار علم بازاریابی گفتن که آقا این کارو نکنید یا فوقش دو کیفیت متفاوت بیارین

پیشنهاد من برای شرایط شما
چون کار اکثر اقوام من خرید و فروش سیمان هست از نزدیک با خیلی پیمان کاران صحبت کردم و دیدمشون
موردی که هست اگر از شخصی راضی باشن بدشون نمیان طرف حسابهاشون رو جمع و جورتر کنن یعنی به جای سر و کله زدن با 20 نفر با 10 نفر سر و کله بزنن
پس اگر مطمئن بشن کسی درست داره کار میکنه میشه حس کرد دارن کار رو بیشتر میکنن و نزدیک تر شدن اون موقست که میشه پیشنهادات اجناس دیگه داد. چون اعتماد کردن و جواب مثبت دیدن از جنس قبلیشون پس روی گزینه جدید هم مثبت تر فکر میکنن

مورد دیگه ای که داریم اکثر بازاریاب ها میرن برای پیدا کردن خریدار ولی فقط توی خرید اول فقط سود اوناست چون خرید های بعدی پیمانکار مستقیم از خود شرکت میگیره پس باید این مورد هم اگر هست دقت کنه برای نگه داشتن مشتری ها

اگر بتونه اعتماد پیمان کارا رو جلب کنه توی کارش مطمئنا لیستی غنی دارید از پیمان کارانی که اعتماد دارن اون موقست که علاوه بر پیشنهاد مسئول میتونید گروه های مختلفی که یک پیمانکار بهشون نیاز داره پیدا کنید از اطراف و بفرستید برای پیمان کارها کار کنه. نقاش و نجار و کچ کار و ..... البته یه ایده بود واسه آیندش

موفق باشید

10_004 ...::: یک دقیقه با قرآن :::... 10_004

حتی اگر در مسير درست باشی، اگر آنجا بنشینی از رویت رد می شوند!

پنیر مجانی فقط در تله موش پیدا می شود …
 تشکر شده توسط: MARYAR
08-20-2014, 04:08 PM
ارسال: #6
آقای MohamadMJ ممنون به نکات قابل توجهی اشاره فرمودید

تشکر شده توسط: MohamadMJ
ارسال پاسخ 

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  برای راه اندازی یه شرکت بازاریابی کالا و خدمات باید چیکار کنم؟ webmilyard 0 2,050 02-07-2013 09:30 PM
آخرین ارسال: webmilyard

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
تماس با ما | سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران | بازگشت به بالا | بازگشت به محتوا | آرشیو | پیوند سایتی RSS