ماگستان، خرید ماگ، خرید فلاسک و خرید هدیه در همین نزدیکی!

خرید هدیه، خرید ماگ

تابلو اعلانات سایت
میلیاردرها مرامنامه (قوانین سایت) میلیاردر هدف این سایت چیست؟ میلیاردر دانلود ماهنامه سایت
میلیاردرها اتمام حجت (حتما بخوانید.) میلیاردر راه اندازی کسب و کار توسط اعضا میلیاردر مسابقه دوبرابر کردن پول
میلیاردرها عضویت در بخش ویژه VIP میلیاردر موفقیت های دوستان بعد از عضویت در سایت میلیاردر تبلیغات و معرفی کار و شغل شما

راهنمای خرید هدیه، ماگ و فلاسک

ماگستان, اولین و تنهاترین

ماگستان, اولین و تنهاترین

دو درامد همزمان داشته باشید!!!
زمان کنونی: 05-03-2024, 05:17 PM
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
نویسنده: ali mohammady
آخرین ارسال: ali mohammady
پاسخ: 6
بازدید: 2122

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 6 رأی - میانگین امیتازات : 3.67
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
08-14-2014, 03:54 AM
ارسال: #1

بهانه بس است

مثال کوچکی برای داشتن دو درامد هم زمان
شما هم زمان هم کارمند باشید و هم فروشنده
یعنی در محیط کاری خود به فروش محصولات و خدماتی بپردازید خیلی ها می گویند ما از فروشندگی می ترسیم یا این که همکارانم در مورد من چی فکر می کنند؟
(دقیقا دختر عمه من همین را می گوید حالا فقط با حقوق ماهی 450 هزار تومان در یک آزمایشگاه زنانه کار میکند در صورتی که می تواند درآمد بیشتری داشته باشد)

امروز در بازار تهران با یک آقایی آشنا شدم که خریدار جزیی عطر بود
(انصافا اطلاعات خوبی داشت اما فقط خوب بودن و عالی نبودن یعنی فقط اطلاعاتش رو از سطح اینترنت به دست آورده بود)

این آقا روزی هشت تا 12 تا عطر 10 میلی لیتری میخره و می بره تو اداره ای که کار میکنه بین دوستاش می فروشه
هر عطر رو تقریبا 5 هزار تومان می خره و میبره شرکت به دوستا و همکارهاش دونه ای 9000تومان می فروشه،این آقا چون عاشق عطر و ادکلنه تقریبا هر روز میاد بازار و ادکلن می خره و بعضی عمده فروش ها به قیمت عمده باهاش حساب می کنند

این آقا دوتا کار خیلی مهم انجام میده که کارش خیلی خب گرفته و اون طور که خودش می گفت از این طریق حدود ماهی 1200000 تومان درامده داره،علاوه بر این که به کارمندی اش هم ضربه ای وارد نمیشه

اون دو تا کار مهمش اینه که :
1-اولا کیفیت عطر هایی که تهیه میکنه خیلی بالا هستن و از کمپانی های معروفی مثل آرجویل فرانسه هستن و ماندگاری طولانی دارن،این باعث می شه مشتری کاملا از خریدش راضی باشه

انصافا اگر مشتری بخواهد همین مقدار عطر را خودش بخرد باید حدود10 الی 12هزار تومان هزینه کند

2-اطلاعات زیادی از نسبت به یک مشتری معمولی از عطر و ادکلن داره و برای همین میتونه یه مشاوره خوب برای سایر کارمند ها در انتخاب عطر و ادکلن باشه و از این طریق هم کلی مشتری داره
کار برای انجام دادن بسیار هست،فقط علاقه ی خود را پیدا کنید و شروع کنید اولش کمی سخته ولی به نظر شخص خود من سختی های کاری که دوست داری لذت بخشه

همین حالا همه ی بهانه ها را کنار بگذارید و ببینید می توانید در کنار شغل فعلی خود چه کار دیگری برای کسب درامد بیشتر انجام دهید،حتی ممکن است شغل دوم شما تبدیل به شغل اصلی شما شود
موفق و پیروز باشید

علی محمدی
یافتن تمامی ارسال های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 تشکر شده توسط: MohamadMJ , جوان , کامیار کاظمی , رنسانس فکر , habib tousi , saharava , seraj , ali1371 , sir-mahyar , iran , zahra_r , goldmen , مهدی 1 , SM_HOSSEINI , alireza091111 , user20 , hs6467 , حسین فتحی , MARYAR , arash1367 , koruosh , hesaab , زرین خیز , iranboy , Radmanesh , mohammad-alone
08-14-2014, 05:01 PM
ارسال: #2
RE: دو درامد همزمان داشته باشید!!!
سلام علی آقا خسته نباشی
اگه من بخوام عطر رو فله ای بخرم و به اسم خودم با قیمت کم پر کنم و در سوپر مارکت ها به فروش برسونم آیا توجیه اقتصادی داره؟
اگر داره دقیقا از کی باید بخرم ؟
یا میشه برند های معتبر رو از یه جایی ارزون تر خرید و به لوازم آرایشی ها فروخت؟

قبلا ممنونم از لطفت
 تشکر شده توسط: MARYAR , iranian , hesaab , mohammad-alone
08-14-2014, 09:30 PM
ارسال: #3
(08-14-2014 05:01 PM)hs6467 نوشته شده توسط:  سلام علی آقا خسته نباشی
اگه من بخوام عطر رو فله ای بخرم و به اسم خودم با قیمت کم پر کنم و در سوپر مارکت ها به فروش برسونم آیا توجیه اقتصادی داره؟

قبلا ممنونم از لطفت

عالیه پسر
دوستم داره این کاره میکنه
اسپری داره ادکلن داره عطر داره خوش بو کننده هوا داره

به فکر گذشته نباش چون گذشته و استرس آینده رو نداشته باش که هنوز نیومده پس در حال باش و لذت ببر از زندگی
 تشکر شده توسط: MARYAR , hesaab , hs6467 , mohammad-alone
08-15-2014, 03:40 AM
ارسال: #4
خیلی خوبه آدم از همه ی فرصت هاش استفاده کنه
من هم وقتی دانشجو بودم کارهای دانشجوهارو انجام میدادم( رشتم گرافیکه -کارعملی زیاد داشتیم) تدریس شب امتحانی داشتم و تحقیق و پروژه

تو دوران کارمندی هم روی لباس و شال و کیف همکارام نقاشی میکردم و جواهرات دست ساز براشون میساختم و تابلو میکشیدم

یکم خلاقیت و فرار از تنبلی اوضاع مالیتون رو بهتر میکنه

کار، روز رو کوتاه میکنه، عمر رو دراز
 تشکر شده توسط: MARYAR , hesaab , alireza091111 , hs6467 , iranboy , ali mohammady
08-16-2014, 08:56 AM
ارسال: #5
توي همه ي اداره ها نميشه اينكارا كرد حراست گير ميده
مشاهده وب سایت کاربر یافتن تمامی ارسال های این کاربر
 تشکر شده توسط: ali mohammady
08-20-2014, 02:04 AM
ارسال: #6

قبلا ممنونم از لطفت

دوست عزیز لوازم آرایشی و بهداشتی به دلیل این که مجوز از سازمان غذا و دارو میخوان نمیشه همینجوری رفت سمتشون و هرکی خواست هر جا عطر پر کنه و بفروشه
این کار خلاف می باشد و مجازات قانونی دارد
پیشنهاد می کنم عطر ها و اسپری های موجود در بازار رو عمده خریداری و به فروش برسانید که هیچ درد سری ندارد
(08-14-2014 09:30 PM)iranian نوشته شده توسط:  

قبلا ممنونم از لطفت

عالیه پسر
دوستم داره این کاره میکنه
اسپری داره ادکلن داره عطر داره خوش بو کننده هوا داره

آیا دوست شما از سازمان غذا و دارو مجوز دارند؟

(08-15-2014 03:40 AM)tan-graphic نوشته شده توسط:  خیلی خوبه آدم از همه ی فرصت هاش استفاده کنه
من هم وقتی دانشجو بودم کارهای دانشجوهارو انجام میدادم( رشتم گرافیکه -کارعملی زیاد داشتیم) تدریس شب امتحانی داشتم و تحقیق و پروژه

تو دوران کارمندی هم روی لباس و شال و کیف همکارام نقاشی میکردم و جواهرات دست ساز براشون میساختم و تابلو میکشیدم

یکم خلاقیت و فرار از تنبلی اوضاع مالیتون رو بهتر میکنه

دقیقا یکم خلاقیت و کنار گذاشتن خجالت ها می تونه یه پله برای رشد و پیشرفت باشه
(08-16-2014 08:56 AM)hotdvd نوشته شده توسط:  توي همه ي اداره ها نميشه اينكارا كرد حراست گير ميده

درسته تو همه ی اداره ها نمی شه، اما اگر کسی بخواهد این کار را انجام دهد راهش را پیدا می کند
 تشکر شده توسط: MARYAR , hs6467
ارسال پاسخ 

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  فروش استیج ال ای دی و کسب درامد برای اعضا parsifox 4 3,632 08-16-2014 10:14 PM
آخرین ارسال: مهندس روح الله زاهد
  طرح و پیشنهاد کسب وکار درامد زا از شما وسرمایه گذاری از ما تنگسیر 22 6,530 12-19-2012 11:16 AM
آخرین ارسال: بابایی

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
تماس با ما | سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران | بازگشت به بالا | بازگشت به محتوا | آرشیو | پیوند سایتی RSS