ماگستان، خرید ماگ، خرید فلاسک و خرید هدیه در همین نزدیکی!

خرید هدیه، خرید ماگ

تابلو اعلانات سایت
میلیاردرها مرامنامه (قوانین سایت) میلیاردر هدف این سایت چیست؟ میلیاردر دانلود ماهنامه سایت
میلیاردرها اتمام حجت (حتما بخوانید.) میلیاردر راه اندازی کسب و کار توسط اعضا میلیاردر مسابقه دوبرابر کردن پول
میلیاردرها عضویت در بخش ویژه VIP میلیاردر موفقیت های دوستان بعد از عضویت در سایت میلیاردر تبلیغات و معرفی کار و شغل شما

راهنمای خرید هدیه، ماگ و فلاسک

ماگستان, اولین و تنهاترین

ماگستان, اولین و تنهاترین

سرمايه گذار
زمان کنونی: 04-20-2024, 03:44 AM
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
نویسنده: saeed110
آخرین ارسال: davaran
پاسخ: 4
بازدید: 988

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 9 رأی - میانگین امیتازات : 2.67
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
سرمايه گذار
07-23-2014, 12:52 AM
ارسال: #1
سرمايه گذار
سلام بر دوستان بنده سعيد يوسفي هستم .
از ايده با طرح توجيهي استقبال وسرمايه گذاري ميكنم.
یافتن تمامی ارسال های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
07-23-2014, 01:00 AM
ارسال: #2
RE: سرمايه گذار
شما کدوم شهری ؟ من مدتی روی اکسید کروم کار کردم و طرح تئوریش انجام شده ولی عملیش رو به دلایلی نتونستم اجرا کنم
اگر حاضری 2 تومن به عنوان هزینه اولیه تولید آزمایشی پرداخت کنی که من مطمئن شم قصد شما جدی هست وقتمو بذارم براش چون باید برم سفر و از یک معدنی جایی کرومیت جور کنم حداکثر دو ماه زمان میبره تا جواب قطعی رو بدم

اینم بگم ممکنه نتونم تولیدش کنم که 2 تومن شما میپره و ممکنه تولید کنم که اون موقع نیاز به 400 میلیون هست سودده بودنشم عالیه توی کل ایران فقط یه کارخونه است که میتونه اینو تولید کنه و محصولشو رو 6 ماهه پیش فروش میکنه یه بازار بکر 7 - 8 میلیاردی جلومونه اگر بتونم تولید کنم
07-23-2014, 09:47 AM (آخرین ویرایش در این ارسال: 07-23-2014 09:50 AM، توسط saeed110.)
ارسال: #3
(07-23-2014 01:00 AM)saadati نوشته شده توسط:  شما کدوم شهری ؟ من مدتی روی اکسید کروم کار کردم و طرح تئوریش انجام شده ولی عملیش رو به دلایلی نتونستم اجرا کنم
اگر حاضری 2 تومن به عنوان هزینه اولیه تولید آزمایشی پرداخت کنی که من مطمئن شم قصد شما جدی هست وقتمو بذارم براش چون باید برم سفر و از یک معدنی جایی کرومیت جور کنم حداکثر دو ماه زمان میبره تا جواب قطعی رو بدم

اینم بگم ممکنه نتونم تولیدش کنم که 2 تومن شما میپره و ممکنه تولید کنم که اون موقع نیاز به 400 میلیون هست سودده بودنشم عالیه توی کل ایران فقط یه کارخونه است که میتونه اینو تولید کنه و محصولشو رو 6 ماهه پیش فروش میکنه یه بازار بکر 7 - 8 میلیاردی جلومونه اگر بتونم تولید کنم

دوست عزيز بنده تهران هستم .
پس با اين وضع شما هنوز طرح توجيهي نداريد و هنوز حتي مرحله ازمايش رو هم به پايان نرسونديد. لطفا پس از اتمام حداقل مرحله ازمايش با بنده تماس بگيريد .باز هم از زحمات وتلاش شما صميمانه تشكر ميكنم ودر خدمت شما دوست عزيز وبزرگوار هستم
دوستان عزيز بنده بيشتر به دنبال سرمايه گذاري روي بنگاههاي كوچك و زود بازده هستم و همچنين در فضاي مجازي ( اينترنتي)
با تشكر
 تشکر شده توسط: saadati , مهدی 1 , shahin777
07-23-2014, 08:52 PM
ارسال: #4
سلام ماده اولیه مصرفی ما اکسید کرم سبزه با خلوص بالا ..
. ماهانه 5 تا 10 تن مصرف میکنیم .. فعلا از جین می خریم ..
. تولید کنید خریداریم .. ضمنا چنانچه هر نمونه ای که تولید کردید در این زمینه بصورت رایگان ازمایشگاه ما براتون تست رنگدهی و شفافیت و خلوص میزنه .. و اگر ازمایشاتتون به جایی برسه حاضر به سرمایه گذاری هم هستیم ..
چندین گروه دانشگاهی نصفه نیمه کار کردن و بعد ولش کردن .. اگر تا اخرش بروید قول میدم که خیلی سود کنید ..
 تشکر شده توسط: مهدی 1
ارسال پاسخ 

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  نیاز به سرمایه گذار با سود 5-6 درصد sniper1363 2 404 07-08-2019 07:18 PM
آخرین ارسال: sniper1363
  نیاز به سرمایه گذار برای طرح های عالی ashena_73 4 1,177 11-18-2017 11:13 AM
آخرین ارسال: arash.alirezaei
  شریک یا سرمایه گذار همراه با شغل در استان قم کار سرمایه موفقیت 0 622 06-22-2017 03:38 PM
آخرین ارسال: کار سرمایه موفقیت
  نیازمند سرمایه گذار در زمینه بورس wikionline 0 941 07-27-2016 02:08 AM
آخرین ارسال: wikionline
  سرمایه گذار یا شریک یا طرح توجیهی puyamh 4 2,724 10-25-2014 11:54 PM
آخرین ارسال: bibak@zah
  دنبال یه سرمایه گذار salmanadl 0 1,001 11-20-2012 06:47 PM
آخرین ارسال: salmanadl

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
تماس با ما | سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران | بازگشت به بالا | بازگشت به محتوا | آرشیو | پیوند سایتی RSS