ماگستان، خرید ماگ، خرید فلاسک و خرید هدیه در همین نزدیکی!

خرید هدیه، خرید ماگ

تابلو اعلانات سایت
میلیاردرها مرامنامه (قوانین سایت) میلیاردر هدف این سایت چیست؟ میلیاردر دانلود ماهنامه سایت
میلیاردرها اتمام حجت (حتما بخوانید.) میلیاردر راه اندازی کسب و کار توسط اعضا میلیاردر مسابقه دوبرابر کردن پول
میلیاردرها عضویت در بخش ویژه VIP میلیاردر موفقیت های دوستان بعد از عضویت در سایت میلیاردر تبلیغات و معرفی کار و شغل شما

راهنمای خرید هدیه، ماگ و فلاسک

ماگستان, اولین و تنهاترین

ماگستان, اولین و تنهاترین

اطلاعاتی درمورد دستگاه CNC
زمان کنونی: 04-18-2024, 04:30 PM
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
نویسنده: مهدی ر
آخرین ارسال: simayeshahr
پاسخ: 10
بازدید: 14187

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 44 رأی - میانگین امیتازات : 2.84
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
07-16-2014, 06:10 PM
ارسال: #1
دوستان عزیز اگر کسی اطلاعاتی درمورد دستگاههای CNC معمولی داره لطفا بگه . و اینکه به نظر شما چه کارهایی از این طریق میشه راه انداخت . ساخت وسایل دکوری و تزیینی سود دهی داره ؟

بر احوال آن مرد بايد گريست كه دخل‌اش بُوَد نوزده، خرج بيست!
یافتن تمامی ارسال های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 تشکر شده توسط: jahanagahi
07-16-2014, 10:26 PM
ارسال: #2
RE: اطلاعاتی درمورد دستگاه CNC
درباره چه چیزیش سوال داری من دو تا ماشین در حال کار دارم . برش انجام می ده ، بر روی هر متریالی که تیغه برشش موجود باشه. محدودیت طرح و برش و حکاکی هم نداری

به عمل کار براید ، به سخن دانی و سخنرانی نیست

درد من تنهایی نیست ، بلکه مرگ ملتی است که گدایی را قناعت ، بی عرضگی را صبر و با تبسمی بر لب این حماقت را حکمت خدا می دانند. (( گاندی ))

.
 تشکر شده توسط: MohamadMJ , jahanagahi , مهدی ر , alireza091111 , مرتضی-تهران
07-17-2014, 09:47 AM
ارسال: #3
مهدی جان محاسبه هزینه بر اساس کار هست یا دقیقه ؟

قیمت دستگاهش؟

بازار کارش چطوره؟

12_00210_004
07-17-2014, 10:20 AM
ارسال: #4
آقا مهدی من اطلاعات زیادی ندارم اما مدتی در کارگاه ام دی اف کار می کردم و در جوار ما کارگاه سی ان سی وجود داشت درآمد خیلی خوبی داره از طراحی روی چوب گرفته تا برش های منحنی و دورانی و ساخت لوازم تزینی مثله تخت نرد ساعت دیواری و..... حدودا باید صد و پنجاه میلیونی هزینه کنی
 تشکر شده توسط: مهدی ر
07-17-2014, 11:08 AM
ارسال: #5
(07-16-2014 10:26 PM)مهدی 1 نوشته شده توسط:  درباره چه چیزیش سوال داری من دو تا ماشین در حال کار دارم . برش انجام می ده ، بر روی هر متریالی که تیغه برشش موجود باشه. محدودیت طرح و برش و حکاکی هم نداری
با تشکر از آقا مهدی باید عرض کنم سوالات من شامل این موارد هستند . قیمت دستگاه ( مخصوص چوب و کارهای سبک ) استهلاک دستگاه . دستگاه تا چه مدت میتونه کار کنه؟ هزینه برق دستگاه . قطعات دستگاه و لامپ مخصوص اون پیدا میشه براحتی؟ ممنون میشم به این سوالات جواب بدید . در ضمن اگر لطف کنید کمی توضیح بدید راجب فعالیتی که با این نوع دستگاه انجام میدید ممنون میشم .

بر احوال آن مرد بايد گريست كه دخل‌اش بُوَد نوزده، خرج بيست!
07-17-2014, 11:24 AM (آخرین ویرایش در این ارسال: 07-17-2014 11:39 AM، توسط مهدی 1.)
ارسال: #6
(07-17-2014 09:47 AM)sinior نوشته شده توسط:  مهدی جان محاسبه هزینه بر اساس کار هست یا دقیقه ؟

قیمت دستگاهش؟

بازار کارش چطوره؟

هر دو مورد

اگر کار تکی باشه دقیقه ای و تیراژ باشه بر اساس کار

کار تکی را هم اول بر اساس دقیقه قیمت را محاسبه می کنند ، اگر خیلی کم شد یا خیلی زیاد شد ، متعادلش می کنیم و به مشتری می گیم
(07-17-2014 10:20 AM)kamangar نوشته شده توسط:  آقا مهدی من اطلاعات زیادی ندارم اما مدتی در کارگاه ام دی اف کار می کردم و در جوار ما کارگاه سی ان سی وجود داشت درآمد خیلی خوبی داره از طراحی روی چوب گرفته تا برش های منحنی و دورانی و ساخت لوازم تزینی مثله تخت نرد ساعت دیواری و..... حدودا باید صد و پنجاه میلیونی هزینه کنی

ماشین تک اسپیندل 60 تا 80 و ماشین 8 اسپیندل که برای منبت استفاده می شه 120 تا 150

درامد الحمدلله خوبه 10_004

درد من تنهایی نیست ، بلکه مرگ ملتی است که گدایی را قناعت ، بی عرضگی را صبر و با تبسمی بر لب این حماقت را حکمت خدا می دانند. (( گاندی ))

.
 تشکر شده توسط: sir-mahyar
07-17-2014, 11:38 AM (آخرین ویرایش در این ارسال: 07-17-2014 11:41 AM، توسط مهدی 1.)
ارسال: #7
(07-17-2014 11:08 AM)مهدی ر نوشته شده توسط:  
(07-16-2014 10:26 PM)مهدی 1 نوشته شده توسط:  درباره چه چیزیش سوال داری من دو تا ماشین در حال کار دارم . برش انجام می ده ، بر روی هر متریالی که تیغه برشش موجود باشه. محدودیت طرح و برش و حکاکی هم نداری
با تشکر از آقا مهدی باید عرض کنم سوالات من شامل این موارد هستند . قیمت دستگاه ( مخصوص چوب و کارهای سبک ) استهلاک دستگاه . دستگاه تا چه مدت میتونه کار کنه؟ هزینه برق دستگاه . قطعات دستگاه و لامپ مخصوص اون پیدا میشه براحتی؟ ممنون میشم به این سوالات جواب بدید . در ضمن اگر لطف کنید کمی توضیح بدید راجب فعالیتی که با این نوع دستگاه انجام میدید ممنون میشم .

استحلاک زیادی در کار نیست ،بیشتر افت قیمت دستگاه و مواد مصرفی تیغه و برق هست و هر چند سال یکبار اسپیندل ها و در صورت بدشانسی بلبرینگ های اون که قیمت کمی هم ندارند
18 20 ساعت در روز
بر حسب وات دستگاه هزینه برق را حساب کنید (ماشین به ماشین متفاوت هست)
CNC لامپ نداره ، اون لیزر هست که CO2 هست ، بله پیدا می شه ولی مستقیم هم از خارج از کشور می شه تهیه کرد.
تولید مصنوعات چوب و MDF

10_004

.
 تشکر شده توسط: SM_HOSSEINI , alireza091111
07-17-2014, 03:20 PM
ارسال: #8
آیا بازار کار خوبی هم داره؟؟؟

12_00210_004
07-26-2014, 11:41 AM
ارسال: #9
سلام آقا مهدی.
میخواستم یکم راجع به همین CNC راهنمایی کنید.من ساکن زنجان هستم. رفتم فنی حرفه ای که ببینم چجوری میشه این کارو یاد گرفت . واسه کار با چوب میخوام. اونجا گفتن که CNC فلزی دارن فقط.
من هیچی راجع به این رشته نمیدونم. چند تا سوال دارم ممنون میشم جواب بدین.
1- بازار کارش چطور هست ؟ منظورم اینه که چیز نسبتا جدیدیه یا توش دست زیاد شده ؟
2-با 100 م ، میشه شروع کرد ؟
3- چقد طول میکشه که کارو یاد گرفت ؟
ممنون
 تشکر شده توسط: مرتضی-تهران
01-14-2019, 11:25 AM
ارسال: #10
(07-26-2014 11:41 AM)saeed.m نوشته شده توسط:  سلام آقا مهدی.
میخواستم یکم راجع به همین CNC راهنمایی کنید.من ساکن زنجان هستم. رفتم فنی حرفه ای که ببینم چجوری میشه این کارو یاد گرفت . واسه کار با چوب میخوام. اونجا گفتن که CNC فلزی دارن فقط.
من هیچی راجع به این رشته نمیدونم. چند تا سوال دارم ممنون میشم جواب بدین.
1- بازار کارش چطور هست ؟ منظورم اینه که چیز نسبتا جدیدیه یا توش دست زیاد شده ؟
2-با 100 م ، میشه شروع کرد ؟
3- چقد طول میکشه که کارو یاد گرفت ؟
ممنون

سلام
اقا سعید ما سعی کردیم توی این پست سایت پاورکم که درمورد دستگاه سی انسی چوب و بازارکارهای اون هست، اطلاعاتی کاملی قرار بدیم و از دستگاه های سی ان سی هم بگیم. اگه هم به مشاوره نیاز دارید، با مجموعه که تماس بگیرید مشاورین در خدمت تون هستن و کامل راهنماییتون میکنن
مشاهده وب سایت کاربر یافتن تمامی ارسال های این کاربر
ارسال پاسخ 

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اجاره برند و دستگاه بسته بندی hamid01234reza 0 1,148 10-18-2016 06:34 PM
آخرین ارسال: hamid01234reza
  راهنمایی درمورد تولیدی تا 16 میلیون pooya.r 2 1,830 06-09-2016 05:06 PM
آخرین ارسال: irandac
Lightbulb ساخت دستگاه ویدیو متری yaghoobi71 9 4,274 02-12-2015 12:41 AM
آخرین ارسال: abobayat
Photo خرید دستگاه تزریق پلاستیک mehdishr90 11 5,747 07-23-2014 01:56 AM
آخرین ارسال: mehdishr90
  دستگاه اکسيدور گونى yousefi66 4 5,026 02-21-2014 12:58 PM
آخرین ارسال: مهدی 1

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
تماس با ما | سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران | بازگشت به بالا | بازگشت به محتوا | آرشیو | پیوند سایتی RSS