ماگستان، خرید ماگ، خرید فلاسک و خرید هدیه در همین نزدیکی!

خرید هدیه، خرید ماگ

تابلو اعلانات سایت
میلیاردرها مرامنامه (قوانین سایت) میلیاردر هدف این سایت چیست؟ میلیاردر دانلود ماهنامه سایت
میلیاردرها اتمام حجت (حتما بخوانید.) میلیاردر راه اندازی کسب و کار توسط اعضا میلیاردر مسابقه دوبرابر کردن پول
میلیاردرها عضویت در بخش ویژه VIP میلیاردر موفقیت های دوستان بعد از عضویت در سایت میلیاردر تبلیغات و معرفی کار و شغل شما

راهنمای خرید هدیه، ماگ و فلاسک

ماگستان, اولین و تنهاترین

ماگستان, اولین و تنهاترین

نمايشگاه تلكام
زمان کنونی: 05-03-2024, 04:20 AM
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
نویسنده: MARYAR
آخرین ارسال: کامیار کاظمی
پاسخ: 8
بازدید: 1696

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 15 رأی - میانگین امیتازات : 3.2
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
نمايشگاه تلكام
11-15-2011, 04:48 PM
ارسال: #1
نمايشگاه تلكام
دوستان عزيز:
دوازدهمین نمایشگاه بین المللی صنایع مخابرات و اطلاع رسانی ایران "ایران تلکام 2011" با شعار “ همراهی امـــروز ، خدماتی از جنس فردا “از 24 لغایت 27 آبـــان ماه در محل دائمی نمایشگاه‌های تهران برگزار می‌شود.

من ازدرون تو حرف میزنم
اگربخواهی تابستان هم برف می آید
اگربخواهی دست دراز میکنی ابری در آسمان میگیری
اگربخواهی به درخت خشکیده ای خیره میشوی و انجیر بر شاخه اش میروید
اگرتو بخواهی غیرممکن ها ممکن میشود
پس بخواه

دوره توانگری و جذب
یافتن تمامی ارسال های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 تشکر شده توسط: کامیار کاظمی , jahanagahi , مهتاب , vahid61
11-15-2011, 04:50 PM
ارسال: #2
RE: نمايشگاه تلكام
به گزارش ستاد خبری گروه مخابرات ایران ، در نخستین روز برگزاری نمایشگاه بین الملی ایران تلکام 2011 ، چهار کارگاه آموزشی توسط گروه مخابرات برگزار می شود.

کارگاه آموزشی وضعیت ارایه خدمات IPTV در کشورهای مختلف ، ظهر امروز (45 /12 – 12 ) توسط تلویزیون تعاملی شیما ، برگزار می شود.
همچنین امروز عصر ، (30 /15 - 30 /14 ) نیز کارگاه آموزشی با موضوع آخرین تحولات دنیای فناوری با نگاه به وضعیت خدمات ارایه شده رسانه شیما ، برای بازدید کنندگان مطالبی را ارایه می کند.
گفتنی است صبح امروز کارگاه آموزشی " آشنایی با نحوه انجام معاملات سهام " و " آشنایی با فناوری های باند وسیع و خدمات آینده اپراتورهای مخابراتی " به ترتیب توسط معاونت سهام وگروه طیف برای بازدید کنندگان و علاقه مندان برگزار شد .

من ازدرون تو حرف میزنم
پس بخواه

دوره توانگری و جذب
 تشکر شده توسط: کامیار کاظمی , jahanagahi , مهتاب
11-15-2011, 04:52 PM
ارسال: #3
به گزارش روابط عمومی شرکت مخابرات ایران، داوود زارعیان، از حضور بیش از 170 شرکت ایرانی و 37 شرکت خارجی در نمایشگاه تبه‌کام دوازدهم خبر داد.
مدیر کل روابط عمومی و امور بین الملل شرکت مخابرات ایران افزود: پس از تصویب مجمع عمومی مخابرات ایران، این دومین سالی است که شرکت‌های گروه مخابرات ایران بـــه صورت متمرکز تحت یک مدیریت واحد در نمایشگاه بین المللی تلکـــام حضور می‌یابند.
وی اظهار داشت : شرکت مخابرات ایران، شرکت ارتباطات سیار، مخابرات استان تهران، مبین نت، تالیا، گروه کارخانجات تولیدی شهید قندی، مبین وان و چهل شرکت همکار، گروه مخابرات ایران را تشکیل می‌دهند که با حضور در نمایشگاه آخرین اقدامات و خدمات خود را در معرض دید عموم قرار خواهند داد.
وی گفت: همچنین شرکت‌های مخابرات استان‌های آذربایجان غربی، فارس، قم، قزوین، خراسان رضوی و اصفهان، برای حضور در نمایشگاه تلکام 2011 انتخاب شده‌اند.
وی خاظر نشان کرد: علاوه بر شرکت‌های داخلی و خارجی، تعدادی از دانشگاه‌های صنعتی کشور، خبرگزاری‌های مرتبط و نشریات وابسته به صنایع مخابرات نیز حضور دارند.
مدیر کل روابط عمومی شرکت مخابرات ایران اظهار داشت : در نمایشگاه امسال شرکت‌های زیر مجموعه مخابرات ایران سرویس‌های جدیدی را برای اولین بار عرضه خواهند کرد و روابط عمومی شرکت مخابرات ایران نیز از 4 طرح الکترونیک خود بهره برداری می‌کند.
زارعیان با اشاره به فضای شش هزار متری گروه شرکت‌های مخابرات ایران در سالن‌های 6 و 7 نمایشگاه تصریح کرد : کارشناسان و مدیران مخابرات همه روزه در غرفه‌ها حضور خواهند داشت تا پاسخگوی سؤالات بازدیدکنندگان و خبرنگاران باشند.
منبع: شبكه خبري صنايع نيوز

من ازدرون تو حرف میزنم
پس بخواه

دوره توانگری و جذب
 تشکر شده توسط: کامیار کاظمی , arash67 , jahanagahi , مهتاب
11-15-2011, 04:53 PM
ارسال: #4
رونمايي از سرويسهاي جديد سال90 ايرانسل به نمايشگاه تلكام موكول شد
موبیا (موبایل مدیا)/ گروهِ «از دیگران»:

مدیرکل پروژه ایرانسل از رشد صددرصدی استفاده از آهنگ پیشواز و رشد 40 درصدی مراجعه به ویترین این اپراتور در سال گذشته خبر داد
به گزارش خبرنگار فناوری اطلاعات خبرگزاری فارس محمود طلایی در نشست خبری پنجمین سالگرد تأسیس شبکه ایرانسل اظهار داشت: جهت‌گیری فعالیت‌های صورت‌گرفته در سال گذشته در جهت برآورده ساختن نیازهایی از مشتری که بیان نشده، بوده است.
مدیرکل پروژه ایرانسل اظهار داشت: در سال گذشته با رشد 40 درصدی ضریب نفوذ سرویس ویترین روبه‌رو شدیم و همچنین استفاده از آهنگ پیشواز نیز با رشد صددرصدی همراه شد.
طلایی همچنین از دیگر دستاوردهای ایرانسل در سال گذشته به کاهش متوسط قطعی مکالمات از 1.4 درصد به هشتاد و پنج صدم درصد اشاره کرد.
مدیرکل پروژه ایرانسل همچنین افزایش پشتیبان لینک‌های انتقال برای کاهش قطعی لینک‌های استیجاری، افزایش تعداد میکروسایت‌ها به منظور پوشش بهتر خطوط مترو خبر داد.
طلایی در بخش دیگری از سخنان خود به استفاده از بستر ارتباطی ایرانسل برای انتقال امن دیتا در حوزه‌های بانکی، حمل و نقل و انرژی (قرائت کنتورهای آب، برق و گاز) و بهداشت (سنجش آلودگی هوا) اشاره کرد.
وی همچنین یادآور شد: علی‌رغم سال‌های گذشته که محصولات جدید هر سال در نشست خبری سالگرد تأسیس ایرانسل رونمایی می‌شد، امسال رویکرد جدیدی اتخاذ شده و براساس این رویکرد سرویس‌های جدید سال 90 ایرانسل در نمایشگاه تلکام آبانماه عرضه خواهد شد.
وی از جمله این سرویس‌ها به پیام کوتاه انبوه تجاری و سرویس رهگیری ایرانسل اشاره کرد.

من ازدرون تو حرف میزنم
پس بخواه

دوره توانگری و جذب
 تشکر شده توسط: کامیار کاظمی , jahanagahi , مهتاب
11-15-2011, 04:56 PM
ارسال: #5
برگزاری کارگاههای آموزشی با موضوع سهام در نمایشگاه تلکام 2011

معاونت سهام و واگذاری شرکت های دفتر مشارکتهای غیردولتی از برنامه های آموزشی این معاونت برای برگزاری 4 کارگاه آموزشی به مدت 3 روز در نمایشگاه تلکام 2011 خبر داد.

به گزارش ستاد خبری گروه مخابرات ایران ، این چهار نشست با موضوع آشنایی با نحوه انجام معاملات سهام ، آشنایی با صندوق های مشترک درسهام ، بررسی صنعت مخابرات ایران در بورس و آشنایی با نحوه انجام معاملات سهام از 24 لغایت 26 آبان ماه هر روز در محل غرفه شرکت مخابرات ایران برگزار خواهد شد .

منبع: سايت شركت مخابرات ايران

من ازدرون تو حرف میزنم
پس بخواه

دوره توانگری و جذب
 تشکر شده توسط: کامیار کاظمی , مهدی گل محمدی , jahanagahi , مهتاب
11-15-2011, 05:37 PM
ارسال: #6
سلام خدمت دوستان عزیز اگر مایلید فردا به اتفاق هم به نمایشگاه بریم.

آنچه ویرانمان میکند روزگار نیست حوصله های کوچک و آرزوهای بزرگ است!

مغز ما یک دینام هزار ولتی است که شوربختانه اکثر ما به اندازه یک چراغ موشی از آن استفاده نمی کنیم
 تشکر شده توسط: jahanagahi , مهتاب
11-15-2011, 11:23 PM
ارسال: #7
کاش بودم حتما میامدم. من تا یک هفته در گیر کار خیر هستم و کمتر می توانم در خدمت باشم. آنروز آقای کاظمی و داود پسرم آنقدر خاطره تعریف کردند و خندیدند که ماها را هم شاد کرده بودند.کار خیر برای داود است. میریم خواستگاری.SmileSmileSmile

خدایا با همه بزرگیت در قلب کوچک من جای داری
اینستاگرام من :
hoshangghorbanian
مشاهده وب سایت کاربر یافتن تمامی ارسال های این کاربر
 تشکر شده توسط: کامیار کاظمی , مهدی گل محمدی , MARYAR , مهتاب , vahid61 , arash67
11-15-2011, 11:32 PM
ارسال: #8
(11-15-2011 11:23 PM)jahanagahi نوشته شده توسط:  کاش بودم حتما میامدم. من تا یک هفته در گیر کار خیر هستم و کمتر می توانم در خدمت باشم. آنروز آقای کاظمی و داود پسرم آنقدر خاطره تعریف کردند و خندیدند که ماها را هم شاد کرده بودند.کار خیر برای داود است. میریم خواستگاری.SmileSmileSmile

بسیار بسیار تبریک میگویم، پسر گلتان لایق بهترین ها هستند و مانند خود شما بسیار خوش مشرب هستند و خوشحال شدم از این خبر خوب و آشنایی با ایشان!

[تصویر: Mrkamiar2.gif]

مشاهده وب سایت کاربر یافتن تمامی ارسال های این کاربر
 تشکر شده توسط: jahanagahi , مهدی گل محمدی , MARYAR , مهتاب
ارسال پاسخ 

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  آغاز به کار نمايشگاه عرضه مستقيم كالا از امروز صدفی 2 929 02-13-2013 09:30 PM
آخرین ارسال: jahanagahi
  نمايشگاه گياهان دارويي در تهران P@RSA 5 1,628 06-15-2012 02:13 PM
آخرین ارسال: مهتاب

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
تماس با ما | سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران | بازگشت به بالا | بازگشت به محتوا | آرشیو | پیوند سایتی RSS