ماگستان، خرید ماگ، خرید فلاسک و خرید هدیه در همین نزدیکی!

خرید هدیه، خرید ماگ

تابلو اعلانات سایت
میلیاردرها مرامنامه (قوانین سایت) میلیاردر هدف این سایت چیست؟ میلیاردر دانلود ماهنامه سایت
میلیاردرها اتمام حجت (حتما بخوانید.) میلیاردر راه اندازی کسب و کار توسط اعضا میلیاردر مسابقه دوبرابر کردن پول
میلیاردرها عضویت در بخش ویژه VIP میلیاردر موفقیت های دوستان بعد از عضویت در سایت میلیاردر تبلیغات و معرفی کار و شغل شما

راهنمای خرید هدیه، ماگ و فلاسک

ماگستان, اولین و تنهاترین

ماگستان, اولین و تنهاترین

کود فسفاته؟؟؟
زمان کنونی: 05-03-2024, 04:29 AM
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
نویسنده: theboy
آخرین ارسال: theboy
پاسخ: 12
بازدید: 1827

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 14 رأی - میانگین امیتازات : 3.21
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
کود فسفاته؟؟؟
06-14-2014, 02:50 PM
ارسال: #11
RE: کود فسفاته؟؟؟
فقط مواظب باشید سرمایه تون رو از دست ندین...قطعا زحمت زیادی براش کشیدین

فعلا در وضعیت ورشکستگی
یافتن تمامی ارسال های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 تشکر شده توسط: theboy
06-14-2014, 04:07 PM (آخرین ویرایش در این ارسال: 06-14-2014 04:08 PM، توسط theboy.)
ارسال: #12
RE: کود فسفاته؟؟؟
(06-14-2014 10:47 AM)مهدی 1 نوشته شده توسط:  
(06-11-2014 12:45 AM)theboy نوشته شده توسط:  آخه کی میاد منو بذاره شرکت تولیدیش ؟ اونم هر موضوعی که خواستم حرفه بازاری نیست که برم شاگردی - اونم با حقوق که بخوام پولم زیاد بشه گفتش راحته به خدا

بعدش من باید تا 10 روز دیگه تصمیم نهایی رو بگیرم دیگه چوب خطم تموم شد در بدترین شرایط هستم

بلاخره یه چیزی پیدا میکنم

داداشم ، من که این وسط ذینفع نیستم ، صحبتی هم اگر می کنم ، از سر دوستی هست و می خوام که موفق بشی.

شما بخواه و دنبالش باش ، پیدا می شه ، نگران این موضوع نباش

باید بین بد و بدتر ، بد را انتخاب کرد ، حالا اینکه حرف بازاری هست یا نه بماند ، ولی بهترین انتخاب مطابق با شرایط شماست.

در هر حال گفتی ها را من گفتم. نظر مثبتی هم روی اینکاری که می خواهی بکنی ندارم ولی بازم روی کود مصر بودی ، اول برو روبروی درب دانشگاه اصفهان ، داخل کوچه ، مرکز آموزش جهاد کشاورزی ، مدرس هاشون که ار کارشناس های خود سازمان هستند تجربه خوبی دارند (بازار را می شناسن، مصرف کننده ها را می شناسن و بخوان کمک خوبی می تونند بهتون بکنند) ازشون کمک بخواه . خود جهاد هم توی هزار جریب روبروی فنی و حرفه ای هست.
برای بازاریابی هم برو آخر خ صارمیه سمت راست چند نفرن هستند کود آزاد توزیع می کنند.

من مخلصتم داداش شما این مدت خیلی راهنمایی کردین دیگه چاره ای ندارم دمت گرم

(06-14-2014 02:41 PM)ebrahim.ev نوشته شده توسط:  تولید کود و خوراک دام سرمایه اولیه بالایی میخواد.من تجربه خوراک دام رو دارم...
این نیست که شما ده تا گونی تولید کنی و بفروشی و بعدش روز از نو و روزی از نو!

در مورد کود فسفاته اطلاعات ندارم ولی این نکته رو یادتون باشه که کشاورزها همیشه از شرکت های بزرگ کود و سمشون رو تهیه میکنن و آدمای اهل ریسکی هم نیستن...!
ورود به این بازار سخت ولی ممکنه...Undecided
فقط و فقط به خودتون بستگی داره!10_004

داداش کود فسفاته خیلی تولید کننده داره و بعید میدونم برند خاصی باشه که مثلا طرف بگه من تولید فلان شرکتو میخوام

باید یه کاری کنم با مصرف کننده نهایی کار کنم بعید میدونم با پخش کننده ها بتونم کار کنم
یافتن تمامی ارسال های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 تشکر شده توسط: مهدی 1
ارسال پاسخ 

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
تماس با ما | سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران | بازگشت به بالا | بازگشت به محتوا | آرشیو | پیوند سایتی RSS