ماگستان، خرید ماگ، خرید فلاسک و خرید هدیه در همین نزدیکی!

خرید هدیه، خرید ماگ

تابلو اعلانات سایت
میلیاردرها مرامنامه (قوانین سایت) میلیاردر هدف این سایت چیست؟ میلیاردر دانلود ماهنامه سایت
میلیاردرها اتمام حجت (حتما بخوانید.) میلیاردر راه اندازی کسب و کار توسط اعضا میلیاردر مسابقه دوبرابر کردن پول
میلیاردرها عضویت در بخش ویژه VIP میلیاردر موفقیت های دوستان بعد از عضویت در سایت میلیاردر تبلیغات و معرفی کار و شغل شما

راهنمای خرید هدیه، ماگ و فلاسک

ماگستان, اولین و تنهاترین

ماگستان, اولین و تنهاترین

پیشنهاد برای یک انبار 400 متری با برق 3 فاز و آب
زمان کنونی: 04-19-2024, 11:06 PM
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
نویسنده: yasin_e
آخرین ارسال: tan-graphic
پاسخ: 15
بازدید: 3244

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 12 رأی - میانگین امیتازات : 2.67
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
06-10-2014, 06:48 AM
ارسال: #1
سلام دوستان من
راستش به تازگی موقعیتی برام پیش امده که یک انبار با 400 متر مربع دارای برق 3 فاز فشار قوی و یک چاه آب رو میتونم در اختیار بگیرم که این مکان تقریبا وسطای شهر البته تو یه کوچه 4 متری قرار داره مدتش هم هر چه خودم بخامه ممنون میشم نظراتتونو بگین متشکرم و منتظرم///

[/align]ایده های من= سرمایه من
سرمایه من =اعتبار من
اعتبار من =اراده من
اراده من یعنی اجرای ایده های من
یافتن تمامی ارسال های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 تشکر شده توسط: MARYAR
06-10-2014, 11:25 AM
ارسال: #2
RE: پیشنهاد برای یک انبار 400 متری با برق 3 فاز و آب
خوب دوست عزیز ابتدا شما توانایی ها و علایقتون را عنوان بفرمایید. چون بهر حال فقط بحث تولید نیست شما باید از همین ابدا به فروش و بازار عرضه تون هم فکر کنید

من ازدرون تو حرف میزنم
اگربخواهی تابستان هم برف می آید
اگربخواهی دست دراز میکنی ابری در آسمان میگیری
اگربخواهی به درخت خشکیده ای خیره میشوی و انجیر بر شاخه اش میروید
اگرتو بخواهی غیرممکن ها ممکن میشود
پس بخواه

دوره توانگری و جذب
 تشکر شده توسط: مهدی 1 , yasin_e
06-10-2014, 02:58 PM
ارسال: #3
راستش من بیشترین علاقه به تکنولوژی های جدید رو دارم انهم در قسمت تولید هر چه باشه دوست دارم تولید کننده باشم حس و توانایی مدیریتی خوبی در یگ کارگاه دارم ولی بازاریابی را خوب بلد نیستم در این میان بیشتر به کارهای مونتاژی در حد سبک چون سرمایه زیادی ندارم،علاقمندم فراوری محصولات کشاورزی خصوصا اینکه منطقه ما دارای نخلستان های ارگانیک هست فقط مشکلی که داره نوع خرمایش به نام شاهانی خیلی بازار پسند نیست و من تا یادم هست همین خرما رو در بدترین شکل یعنی پرس کردن در کارتن های 3 کیلویی بسته بندی میکردند که کیفیت خرما را شدیدا کاهش میداد و هر گونه اشغالی هم قاطی اون خرمای بیچاره میشود /وی با مراحل و اصو بسته بندی خرما بشکل جدید اشنایی ندارم /

سرمایه من =اعتبار من
اعتبار من =اراده من
06-10-2014, 03:37 PM
ارسال: #4
دوستان لطفا گذرا رد نشین من رو کمک شما و این سایت خوب حساب کردم خداییش کسی رو ندارم که بتونم باهاش مشورت کنم جز شما//شدیدا منتظرم//

سرمایه من =اعتبار من
اعتبار من =اراده من
06-10-2014, 04:46 PM
ارسال: #5
اطلاعات کامل از خودتون و تجربیات خودتون ، سنتون ، پشتبانی هایی که در اختیار دارید
+ میزان سرمایه نقدی که دارید + میزان اعتباری که می تونید جذب کنید ، بفرمایید تا بشه پیشنهادی داد

به عمل کار براید ، به سخن دانی و سخنرانی نیست

درد من تنهایی نیست ، بلکه مرگ ملتی است که گدایی را قناعت ، بی عرضگی را صبر و با تبسمی بر لب این حماقت را حکمت خدا می دانند. (( گاندی ))

.
 تشکر شده توسط: MARYAR , yasin_e
06-10-2014, 08:58 PM
ارسال: #6
یه خلاصه از زندگی شغلی خودم از کودکی بخاطر شغل پدرم تو 4 شهر مختلف زندگی کردم کاسبی و کشاورزی شغل پدرم بود از 15 سالگی در کارخانه اسفالت کار کردم و اپراتوری کارخانه تمام اتوماتیک تا دستی رو مسلطم در حیطه راه سازی زیاد کار کردم از کارهای ساختمانی نظیر بنایی دکوراسیون داخلی(کناف)،تاسیسات برق ،اب، گاز مهارت تمام دارم جوشکار برق لوله نفت و گاز هستم گواهینامه های اپراتوری پیشرفته کامپیوتر ،جوشکاری کد وحسابداری صنعتی را دارم الکترونیک کار کردم تعمیر کار سخت افزار موبایل و کامپیوتر هستم بمدت دو سال متصدی دفتر ICT روستایی بودم .کارگاه تولیدات مصالح ساختمانی بلوک و تیرچه بتنی هم داشتم .از لحاظ فنی کاری نبوده که قادر به انجامش نباشم یا زود یاد نگیرم
تو خانواده ما از بچگی همه اهل طرح و پروژه ریختن بودیم هر چند حتی یکیش هم اجرایی نشد اما تفکر مستقل کار کردن و پیشرفت را همیشه داشتیم من خودم بعد از ازدواج که بیکاری ام شروع شد یک دفتر دارم که طرح و ایده هام رو توش مینوشتم و بعد از محاسبه میرفتم دنبالش شاید هم دنبال بعضی هاش اصلا نرفتم ولی بخاطر مشکل مالی و ... متوقف میشد چون روستای کوچک ما گنجایش این کارا رو نداشت تا دیپلم ریاضی درس خوندم 31 سالمه ،اطرافیانم اکثرا بیکار یا کارگر موقت هستند ، سال گذشته تو پالایشگاه بندر عباس کاری پیمانی گرفتم که اگه ازش 15 میلیونی سرمایه دارم میخوام برا خودم کاری راه بیاندازم یکساله بیکارم موندم چیکار کنم ؟

سرمایه من =اعتبار من
اعتبار من =اراده من
 تشکر شده توسط: مهدی 1
06-10-2014, 10:18 PM
ارسال: #7
واقع بین باشیم با 15 سرمایه کار تولیدی نمی شه راه انداخت (کاری که به ماشین آلات نیاز داشته باشه )
با توجه به اینکه در روستا هستید . نظر من تولید خشکبار در این محل هست ، از تبدیل انگور به کشمش حالا یا تیزابی یا سبز ، پرهلو و زردالو و امثالهم
اگر چنین محصولات باقی اونجا نیست ، باقلا خشک هم بد نیست . تازه بگیرید با یک دستگاه ساده یکی دو میلیونی پوست می کنید و لپه می کنید و بعد هم خشک برای عرضه به بازار

کار دیگه ای که می شه پیشنهاد داد پرورش زالو هست ، البته نیاز به آزمایش آب هست و با مختصر سرمایه ای می تونید تولید را شروع کنید. البته اونم پیش نیازش کشتارگاه برای تهیه خون هست. خوب البته تا میایید مشتری گیر بشین هم زمان می بره ولی کار پرمنفعتی هست ، فقط نهایتا با یک پنجم سرمایتون استارت بزنید و خودتون مولد های مورد نیازتون را در بلند مدت تولید و تکثیر کنید

پروار بندی گوسفند هم که از ساده ترین پیشنهادهاست ولی به شرطی که دسترسی به آذوغه رایگان هم داشته باشید (علف و امثالهم)
و در اخر هم اینکه کارهایی که از 15 سالگی تا الان کردید هیچکدومشون به دردتون نمی خوره چرا چون توی هیچکدومش پشتکار نداشتید ، گذشته ها گذشته ، الان کاری را انتخاب کنید که باز دوسال دیگه نخواهید دنبال تغییرش باشید

موفق و پیروز باشید

به عمل کار براید ، به سخن دانی و سخنرانی نیست

درد من تنهایی نیست ، بلکه مرگ ملتی است که گدایی را قناعت ، بی عرضگی را صبر و با تبسمی بر لب این حماقت را حکمت خدا می دانند. (( گاندی ))

.
 تشکر شده توسط: yasin_e , yunespc , nira
06-10-2014, 10:51 PM
ارسال: #8
از اساتید محترم کسی اطلاعاتی در مورد طراحی و ساخت تابلوهای روان led داره و یا تجهیزات دیگه مانند این از الکترونیک کمی سررشته دارم خواهش میکنم اگه ایده ای در این حیطه دارید دریغ نفرمایید/

سرمایه من =اعتبار من
اعتبار من =اراده من
06-10-2014, 11:26 PM
ارسال: #9
(06-10-2014 10:18 PM)مهدی 1 نوشته شده توسط:  واقع بین باشیم با 15 سرمایه کار تولیدی نمی شه راه انداخت (کاری که به ماشین آلات نیاز داشته باشه )
با توجه به اینکه در روستا هستید . نظر من تولید خشکبار در این محل هست ، از تبدیل انگور به کشمش حالا یا تیزابی یا سبز ، پرهلو و زردالو و امثالهم
اگر چنین محصولات باقی اونجا نیست ، باقلا خشک هم بد نیست . تازه بگیرید با یک دستگاه ساده یکی دو میلیونی پوست می کنید و لپه می کنید و بعد هم خشک برای عرضه به بازار

کار دیگه ای که می شه پیشنهاد داد پرورش زالو هست ، البته نیاز به آزمایش آب هست و با مختصر سرمایه ای می تونید تولید را شروع کنید. البته اونم پیش نیازش کشتارگاه برای تهیه خون هست. خوب البته تا میایید مشتری گیر بشین هم زمان می بره ولی کار پرمنفعتی هست ، فقط نهایتا با یک پنجم سرمایتون استارت بزنید و خودتون مولد های مورد نیازتون را در بلند مدت تولید و تکثیر کنید

پروار بندی گوسفند هم که از ساده ترین پیشنهادهاست ولی به شرطی که دسترسی به آذوغه رایگان هم داشته باشید (علف و امثالهم)
و در اخر هم اینکه کارهایی که از 15 سالگی تا الان کردید هیچکدومشون به دردتون نمی خوره چرا چون توی هیچکدومش پشتکار نداشتید ، گذشته ها گذشته ، الان کاری را انتخاب کنید که باز دوسال دیگه نخواهید دنبال تغییرش باشید

موفق و پیروز باشید

در مورد پیشنهادات مهدی عزیز باید بگم متاسفانه منطقه ما کشاورزی ضعیفی داره گیر اوردن محصولات کشاورزی تازه مشکله ولی باقلا برام جالب بود باید بررسی کنم در مورد بازار مصرفش ببینم چطوره
اما زالو قبلا تو همین سایت یه تاپیک در موردش خوندم اینم راستش از بازاریابیش یه خورده دلسردم
من در اصل بخاطر شرایط اقلیمی منطقه است که میخوام یه جورایی صنعتی کار کنم .

سرمایه من =اعتبار من
اعتبار من =اراده من
06-11-2014, 12:38 PM
ارسال: #10
و یک چیز دیگه هم اینکه من کلیه ابزار و دستگاه های یک کارگاه جوشکاری را دارم بنظر شما بغیر از درب و پنجره که علاقه ای بهش ندارم چه چیز هایی میتونم تولید کنم که سود و فروش خوبی داشته باشه / تو حیطه مصنوعات فلزی و ....باشه
منتظر پیشنهادها و ایده های دوستان و اساتید عزیز هستم///

سرمایه من =اعتبار من
اعتبار من =اراده من
ارسال پاسخ 

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  چگونه یک سایت با پرداخت اینترنتی داشته باشم Saeedmelua 5 1,104 06-27-2022 08:55 PM
آخرین ارسال: mehrnoosh28
  راهنمایی برای تولید خواب نوزادی هومن92 0 406 10-20-2018 03:47 PM
آخرین ارسال: هومن92
  راهنمایی در مورد شروع کار شراکتی با مجموعه ای از افراد داوطلب mohammad_e 0 740 04-11-2018 10:16 PM
آخرین ارسال: mohammad_e
  راهنمایی برای شروع کار hanieh k 2 1,605 01-08-2018 12:50 PM
آخرین ارسال: hanieh k
Question راهنمایی برای ایجاد کار با سرمایه 20 میلیون تومان great_mohammad 0 3,033 01-08-2018 12:23 AM
آخرین ارسال: great_mohammad
  با سرمایه حدود 100 میلیون چکار کنم؟ armin0347 21 84,207 12-21-2017 05:15 PM
آخرین ارسال: odise
  همفکری شروع کار با سرمایه ۲۵۰ میلیونسلام به دوستان عزیز من حدود ۲۵۰ میلیون سرمایه دار Alijrad 0 1,337 11-20-2017 04:45 PM
آخرین ارسال: Alijrad
  راهنمایی برای راه اندازی کارگاه برش cnc ام دی اف mortaza_max 0 1,378 10-20-2017 08:17 PM
آخرین ارسال: mortaza_max
  درخواست راهنمایی:5 برادر با سرمایه 60 میلیون تومان yossef 2 1,917 09-20-2017 02:00 AM
آخرین ارسال: smanafi
  شروع کسب و کار با 400 میلیون Stetar 3 2,681 09-02-2017 01:23 PM
آخرین ارسال: mohsenatu92
  برای افزایش درآمد در آتلیه عکاسی چه ایده ای دارید ؟ avan 10 9,691 08-24-2017 04:20 PM
آخرین ارسال: r2013.samadi
  راهنمایی برای کارآفرینی ... mortaza_max 11 4,231 08-24-2017 04:16 PM
  400متر فضا برای چه کاری خوبه mrzarbakht 4 1,314 08-24-2017 02:56 PM
  راهنمایی در مورد حق مشاوره برای احداث و راه اندازی واحد تولیدی sara_540 2 1,121 08-24-2017 11:09 AM
آخرین ارسال: arash.alirezaei
  راهنمایی : برای جذب نیروی کار ، به چند روش میشه اقدام کرد ؟ hamedmoez 4 1,313 08-24-2017 11:02 AM
  پیشنهاد تولید با بازار فروش Saeid.ta 2 1,089 08-24-2017 10:18 AM
  کارآفرینی مهندسین شیمی با سرمایه 50 میلیونی stbabaie 13 20,355 08-22-2017 07:34 PM
  کسب درآمد با سرمایه ی 50 میلیون ahwazdev 1 18,540 08-22-2017 07:25 PM
  سرمایه گذاری با 40 میلیون تومان ؟ alireza_moghadam 4 10,367 08-22-2017 07:16 PM
  درخواست راهنمایی در رابطه با بسته بندی سبزیجات شسته شده e.g_band 4 2,028 03-02-2017 10:40 PM
آخرین ارسال: sinap

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
تماس با ما | سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران | بازگشت به بالا | بازگشت به محتوا | آرشیو | پیوند سایتی RSS