ماگستان، خرید ماگ، خرید فلاسک و خرید هدیه در همین نزدیکی!

خرید هدیه، خرید ماگ

تابلو اعلانات سایت
میلیاردرها مرامنامه (قوانین سایت) میلیاردر هدف این سایت چیست؟ میلیاردر دانلود ماهنامه سایت
میلیاردرها اتمام حجت (حتما بخوانید.) میلیاردر راه اندازی کسب و کار توسط اعضا میلیاردر مسابقه دوبرابر کردن پول
میلیاردرها عضویت در بخش ویژه VIP میلیاردر موفقیت های دوستان بعد از عضویت در سایت میلیاردر تبلیغات و معرفی کار و شغل شما

راهنمای خرید هدیه، ماگ و فلاسک

ماگستان, اولین و تنهاترین

ماگستان, اولین و تنهاترین

دوره توانگری و جذب
زمان کنونی: 05-22-2024, 05:53 AM
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
نویسنده: MARYAR
آخرین ارسال: sokeinia
پاسخ:
بازدید: 58236

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 19 رأی - میانگین امیتازات : 3.21
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
دوره توانگری و جذب
09-24-2014, 07:04 PM
ارسال: #55
RE: دوره توانگری و جذب
پالايش دروني*****از طريق رهايي :

براي تحقق هر آرزويي بايد از زنجيرهاي تملك رها باشيد. اين رهايي شامل داد و ستد رهايي عاطفي مي شه و رهايي از وضعيت دشوار و اوضاع و شرايطي كه قادر به حل اون نيستيد. اين قانون جزو سيستم آرزوها هم هست. يعني :

قانون چهل و دوم سيستم آرزوها : اوضاع و شرايط و مشكلاتي را كه قادر به حل آنها نبوده ايد، رها كنيد.

يعني براي حل مشكلات يا رهايي از شرايطي كه نمي تونيد از شرش خلاص بشيد، تكرار كنيد : " من اين وضعيت ( يا اين افراد )را رها مي كنم و هم اكنون آنها را به دست آگاهي الهي مي سپرم. اكنون از سرآنها دست بر مي دارم و مي گذارم تا براي ابد از سر راهم كنار بروند. "

نكته مهم :كساني كه دنبال زوج دلخواهشون مي گردند، حتما" در كنار ايجاد خلا اين جملات رو تكرار كنند تا آدمهاي اضافي كه وارد زندگيشون مي شن و بعد از مدتي كنار مي رند، هر چه زودتر كنار برن و موهبت اصلي زندگيشون خودش رو به اونها نشون بده.

نكته ي مهم :يادتون باشه همه ي آدمهايي كه وارد زندگيتون مي شن براي اين اومدن كه درسي رو به شما بياموزند. پس آدم بد يا خوب در زندگي شما وجود نداره، بلكه همه آموزگار شما هستند كه از طريق كائنات سر راه شما قرار گرفته اند تا شما رو وادار به فهم مطلبي كنند. پس اگه حضور افرادي ناراحتتون مي كنه ، در مورد اونها داد و ستد رهايي عاطفي رو انجام بديد. ( كه در بالا گفته شد.)و تكرار كنيد : " آموزگار من! من آماده ام تا درسي را كه مي خواهي به من بياموزي از تو بياموزم! " باور كنيد كه با گفتن اين جملات، وقتي واقعا" از حب و بغض دروني، نسبت به اونها دست مي كشيد، اونها يا خودبه خود از سر راهتون كنار مي رن و يا تغيير رفتار مي دن. امتحان كنيد و نتيجه اش رو ببينيد! ( بعدها درباره ي اين مبحث بيشتر صحبت مي كنيم. )

تمرين رهايي از شرايط دشوار :
براي رهايي از فقر، بيكاري، بيرون رفتن آدمهاي زائد از زندگي و كسب هر توانگري، وقتي احساس مي كنيد ديگه كاري از شما بر نمي آد، كافيه اون رو به خدا بسپاريد. ( يعني پالايش دروني و بيروني رو به شيوه ي رها كردن انجام بديد .) و مدام تكرار كنيد : " اكنون همه ي اين مشكلات رو به دست خدا مي سپرم. من قادر به حل هيچ كدام آنها نيستم. " (پس هر مسئله ي حل نشده اي كه داريد، از تكاپوي الكي و حرص و جوش خوردن دست برداريد. به محض اينكه اون رو به حال خودش رها كنيد و حلش رو به خدا بسپريد، درهاي معجزه باز ميشه. به اين قانون در كارهاي ذهني مي گويند " قانون عدم مقاومت"كه بعدها بيشتر در موردش مي خونيم.)

جمله ي سحرآميز: كاترين پاندر در كتاب قانون توانگري مثالهاي زيادي مي زنه از كساني كه دردهاي جسمانيشون رو دست خدا سپردن و شفا يافتند و همين طور از كساني كه به شدت گرفتاري مالي داشتند و به محض تكرار اين جمله كه" من قادر به حل اونها نيستم، پس همه چيز رو به خدا مي سپرم.زيرا جنگ از آن خداست نه از آن من!" درهاي بركت به روشون باز شد. بله! اين واقعا" يه جمله ي سحرآميزه! فقط كافيه آروم باشيد، از قانون رهايي و عدم مقاومت پيروي كنين و همه ي بارها رو به خدا بسپريد!

خوب! تا اينجا ياد گرفتيم كه پالايش دروني از طريق بخشيدن دشمنان و آزاد گذاشتن دوستان وپالايش ذهن از طريق رها كردن ( قانون عدم مقاومت ) چيه. اما همون طور كه قبلا" هم گفتم در پالايش دروني ، قسمتي به نام پالايش زندگي هم وجود داره.

پالايش دروني*****پالايش زندگي از طريق كنار گذاشتن ماندها:

من در پستهاي اولم ، در مورد ماند و چيزهايي كه باعث ايجاد و دريافت ماند ميشه ، بقدر كافي صحبت كرده ام پس اينجا فقط يادآوري مي كنم كه اگر مي خواهيد به توانگري برسيد و شفا يابيد و دعاهايتان مستجاب بشود، بايد زندگيتان را از هر جهت پاك و تميز كنيد.
نخست كه آدمي اقتدار انديشه را مي آموزد، مي پندارد كه مي تواند از اين اقتدار بهره جويد تا ديگران را به كارهاي دلخواهش وا دارد!! حتي شايد به ثمراتي گذرا هم برسد اما اين ثمرات موقتي هستند، مگر اينكه بر پايه اي درست و الهي و استوار بنا شده باشند. پس فراموش نكنيد اگر مدام به كارهايي سرگرميد كه مي دونيد از چشم خدا و انسانهاي خوب، ناشايسته، يقين بدونيد كه تكرار روزانه ي عبارات تاكيدي و طلب موهبت و هدايت و شفا، تماما" براتون بيهوده و بي ثمره!
به قول پاندر، خدا ( قانون الهي) پيشرفت بعدي را متوقف نگه مي دارد تا نخست در وضعيت كنوني نظم برقرار شود.حذف عملي دو گانه است. وقتي ماندها رو كنار بگذاريد، جاي اونها با انرژي مثبت و بركت پر ميشه.اين يكي از قوانين مهم سيستم آرزوها هم هست، يعني:

قانون چهل و سوم سيستم آرزوها : خطا را از زندگي بيرون برانيد تا موهبت الهي جاي آن را پر كند.

خوب! ما تا اينجا پالايش رو بررسي كرديم. در درس جلسه ي بعد با بقيه ي قوانين توانگري در خدمتتون هستم.

من ازدرون تو حرف میزنم
اگربخواهی تابستان هم برف می آید
اگربخواهی دست دراز میکنی ابری در آسمان میگیری
اگربخواهی به درخت خشکیده ای خیره میشوی و انجیر بر شاخه اش میروید
اگرتو بخواهی غیرممکن ها ممکن میشود
پس بخواه

دوره توانگری و جذب
یافتن تمامی ارسال های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 تشکر شده توسط: 200 , En-Hamed , and3839 , bayani , koruosh
ارسال پاسخ 

پیام های داخل این موضوع
RE: دوره توانگری و جذب - MARYAR - 09-24-2014 07:04 PM

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  10 نقل قول از کهن مرد دوره رنسانس، لئوناردو داوینچی.... mallarme 0 1,752 05-04-2013 02:30 PM
آخرین ارسال: mallarme
  SUCCESS آهنرباي جذب موفقيت در درون شماست اقاي ايـــده 0 898 02-29-2012 04:43 PM
آخرین ارسال: اقاي ايـــده

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
تماس با ما | سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران | بازگشت به بالا | بازگشت به محتوا | آرشیو | پیوند سایتی RSS