ماگستان، خرید ماگ، خرید فلاسک و خرید هدیه در همین نزدیکی!

خرید هدیه، خرید ماگ

تابلو اعلانات سایت
میلیاردرها مرامنامه (قوانین سایت) میلیاردر هدف این سایت چیست؟ میلیاردر دانلود ماهنامه سایت
میلیاردرها اتمام حجت (حتما بخوانید.) میلیاردر راه اندازی کسب و کار توسط اعضا میلیاردر مسابقه دوبرابر کردن پول
میلیاردرها عضویت در بخش ویژه VIP میلیاردر موفقیت های دوستان بعد از عضویت در سایت میلیاردر تبلیغات و معرفی کار و شغل شما

راهنمای خرید هدیه، ماگ و فلاسک

ماگستان, اولین و تنهاترین

ماگستان, اولین و تنهاترین

همفکری
زمان کنونی: 05-04-2024, 10:27 PM
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
نویسنده: saeideh
آخرین ارسال: saeideh
پاسخ: 1
بازدید: 456

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 4 رأی - میانگین امیتازات : 3.25
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
همفکری
05-22-2014, 12:20 PM
ارسال: #1
همفکری
سلام
دوستان همراه به همفکری شما نیاز دارم حدود 7 میلیون سرمایه دارم و میخوام کسب و کار راه بندازم در یکی از شهرستان های استان تهران زندگی میکنم نزدیک کرج خودم به مغازه فروش لباس علاقه دارم اما جاهای پرفروش اجاره و پول پیش واسه اجاره مغازه خیلی بیشتر از این سرمایه من هست من با این پول در کوچه های فرعی و کم رفت و آمد میتونم مغازه بازکنم... نزدیک محل زندگی من مدرسه دخترانه زیاده البته روبروی مدرسه چندین مغازه لوازم و تحریر و پوشاک باز شده و مغازه ای که من در نظر دارم روبروی مدرسه نیست و یه مقدار فاصله داره اما سر کوچه هستش کنارش یک سوپر مارکت و یک مغازه آموزش طراحی و نقاشی به کودکان و نوجوانان و روبروش کافی نت و تاکسی سرویس و سوپر مارکت به نظرتون مغازه جای خوبی هست و من چه کاری میتونم انجا راه اندازی کنم... با سپاس
یافتن تمامی ارسال های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال پاسخ 

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  همفکری همه Sony.z 0 331 10-11-2015 01:34 PM
آخرین ارسال: Sony.z
  همفکری ... لطفا دوستان عزیز همفکری کنند m-jalalvand 25 3,977 01-15-2013 03:15 AM
آخرین ارسال: اقاي ايـــده

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
تماس با ما | سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران | بازگشت به بالا | بازگشت به محتوا | آرشیو | پیوند سایتی RSS