ماگستان، خرید ماگ، خرید فلاسک و خرید هدیه در همین نزدیکی!

خرید هدیه، خرید ماگ

تابلو اعلانات سایت
میلیاردرها مرامنامه (قوانین سایت) میلیاردر هدف این سایت چیست؟ میلیاردر دانلود ماهنامه سایت
میلیاردرها اتمام حجت (حتما بخوانید.) میلیاردر راه اندازی کسب و کار توسط اعضا میلیاردر مسابقه دوبرابر کردن پول
میلیاردرها عضویت در بخش ویژه VIP میلیاردر موفقیت های دوستان بعد از عضویت در سایت میلیاردر تبلیغات و معرفی کار و شغل شما

راهنمای خرید هدیه، ماگ و فلاسک

ماگستان, اولین و تنهاترین

ماگستان, اولین و تنهاترین

مشاوره
زمان کنونی: 05-03-2024, 08:56 AM
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
نویسنده: alienspook
آخرین ارسال: لوبا
پاسخ: 5
بازدید: 880

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 9 رأی - میانگین امیتازات : 3.33
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
مشاوره
05-22-2014, 05:41 PM
ارسال: #1
مشاوره
سلام به همه
نمیدونم این موضوع رو باید اینجا ایجاد میکردم یا نه !
اگر نه پوزش10_004
میخواستم از دوستان مشورت بگیرم در مورد راه اندازی کار یعنی میخوام ببینم با شرایطی که من دارم پیشنهاد شما چی هست !
این شرایط منه
1. وقت آزاد در روز زیاد دارم
2. در حال حاضر ماهی 500000 تومان دارم که مادام العمر هست که میتونه بیشتر هم باشه
3. اگر کار خوبی رو بشه شروع کرد حدود 10 20 تومن هم نقد دارم
4. توی روستا هستم و باغ و زمین شالیزاری داریم که میشه همه کاری توش انجام داد
5.خودمم رشتم برقه که تا چند وقته دیگه انشاالله شرکت پیمانکاری میزم ولی اگر کار دیگه ای هم تو زمینه برق باشه خوب باشه انجام میدم
6. شرایط پرورش طیور هم هست
7. حمایت 100 درصدی خانواده در صورتی که کار خوبی رو بتونم شروع کنم
8. ماشین هم دارم (البته مال بابامه) در حال حاضر مزدا دوکابینه ولی احتمال زیاد بفروشیمش و یه پیکان وانت و یه سواری بگیریم (البت یه چی روش بزاریم)
9. نوع شغل هم اصلا برام مهم نیست
10 . ادمی هم نیستم که بخوام یه شبه پولدار شم درامدشم هم زیاد واسم مهم نیست که بالا باشه یا نه ماهی 200 تومن هم باشه قبوله
11. فک کنم همین چیزا بس باشه ، اگر نکته این هست دوستان بفرمایید
راستی یه چیزی که یادم رفت بگم اینه که شدیدا مشکل شروع کردن دارم یعنی یه چیزی تو مایه ها عدم اعتماد به نفس که بیشتر همون ترسه
تنها مانعی که باعث شده من تاحالا دست به کاری نزنم همین بود
خب دوستان اگر راهنمایی بفرمایید ممنون میشم
10_004
یافتن تمامی ارسال های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 تشکر شده توسط: SM_HOSSEINI , iranboy
05-25-2014, 05:30 AM
ارسال: #2
RE: مشاوره
کسی نظری ندارهHuh
05-25-2014, 08:38 AM
ارسال: #3
سلام:
دوست عزیز
پروفایل شخصی ات را پر نکردی؟
برای گرفتن نهنگ نمی توان مستقیم رفت لب اقیانوس
1-اول باید در مورد ماهی گیری اطلاعات داشته باشی(یعنی اطلاعات میدانی که توی کتاب و جزوه و اینترنت به وفور فراوانه-من نظرم است از کسانی که شغلشان بوده کسب تجربه و اطلاعات کن اگر می توانی شاگردی کن تا حقیقت مطلب برات ملموس باشه)
بعد اول به رودخانه برو و ماهی کوچک بگیر(یعنی استارت و حرکت با سرعت کم و دنده یک)
2- ماهی کوچک که ما بهش می گوییم کولی را که صید کردی به قلاب بزن و در دریا ماهی بزرگتر بگیر(این یعنی از مرحله اول به مر حله دوم یعنی توسعه کار رفتن-حرکت اتومبیل با سرعت با دنده دو)
3-ماهی صید شده در دریا را به قلاب بزن و ببر لب اقیانوس تا نهنگ بگیری(این یعنی ورود شما به فاز نهایی-یعنی حرکت با اعتماد به نفس کامل و به قولی تخت گاز
حالا شما دیگه مایکل شوماخر زندگیت شدی پس بگاز راننده فرمول یک البته با توکل به خدا
این در مورد تقویت اعتماد به نفس شما
دوم نوع شغل
شغل به نظم دو نوع است1-شغل جوهری 2-شغل عرضی
شغل جوهری یعنی تولید و شغلی که جدا مقوله دلالی نفع بیشتری برای مملکت داشته باشه(دامداری-پرورش طیور-کشاورزی ارگانیک و.... تولید صنعتی برای خدمت به مردم و صادرات مثل محصولات نانو و ... خدمات پزشکی و....که صفر تا صدش تولید و کار خودمان است برای همین جواهر ،جواهر نامیده شده چون دارای جوهر و ارزش ذاتی است
دلالی با عرض ادب خدمت شاغلین این شغل شریف بنظرم عرضی است و نان دارد و لی ارزش ذاتی ندارد یعنی ارزشش از نوع بالا کمتر است و منفعتش برای مملکت کمتر است
روایت از معصوم:بهترین مردم کسانی هستند که نفع بیشتری برای مردم دارند
با توجه به موارد فوق عنوان شده توسط حضرت عالی من پرورش طیور یا پروار بندی گوسند با مطالعه را توصیه می کنم البته باز بستگی به علاعق شما داره
تولید همیشه برکت داره ولی باید علمی کار کنی و برنده امروز در تولید کسی است که کار و تولید علمی می کنه
شاد زی مهر افزون10_004

(گاندی) کرباس هندی به ز حریر انگلیسی
 تشکر شده توسط: ahmad rezaee , لوبا
05-25-2014, 04:40 PM
ارسال: #4
ممنون از راهنماییتون
اره اتفاقا الان هم یه چند تایی مرغ و خروس و غاز و اینجور چیزا داریم تو باغمون ، خیلی تو فکرشم ولی خب سر همون مورد بالا که گفتم یکمی میترسم که البته با راهنماییتون ته دلم امید وار شدم
ببینیم دیگه چه کار میشه کرد
انشالله که همه موفق بشن تو زندگیشون10_004
05-25-2014, 05:44 PM
ارسال: #5
دوست عزیز شما اینهمه چیز رو یکجا داری و بیکاری؟
اول از علایقت شروع کن تا به چیزی برسی که خودت دوست داری.
زندگی همیشه با 200 تومن نخواهد چرخید یک دفترچه بردار علاقیت رو بنویس و بعد یکی یکی بر روی موارد نوشته شده فکر کن ببین برای راه اندازیش چی داری و به کجا میتونی برسی . اونوقت از بینشون به یک مورد خاص که آینده ساز میشه برات خواهی رسید

ارائه دهنده صفحات پرداخت شخصی و تجاری با نام و لوگو انتخابی شما
مشاهده وب سایت کاربر یافتن تمامی ارسال های این کاربر
ارسال پاسخ 

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  مشاوره برای مغازه برنج فروشی saeed_9_12 16 32,370 05-31-2022 12:28 PM
آخرین ارسال: Serveh shiri
Video مشاوره برای شروع کار ahmadreza13 1 1,296 11-02-2016 04:58 PM
آخرین ارسال: Amirgreen
Smile مشاوره برای شروع کار barish_200939 7 2,818 10-12-2015 12:06 AM
آخرین ارسال: مریم28
Question مشاوره خرید خانه siavashbehzad 3 1,131 03-30-2015 07:26 PM
آخرین ارسال: jahanagahi
Exclamation زدن مغازه فروش تزئینات منزل و یا کافینت (درخواست مشاوره ) a6543210 11 5,071 05-09-2014 09:01 AM
آخرین ارسال: alaska_teh
  مشاوره انتخاب شغل shayanau 3 1,388 03-05-2014 10:33 PM
آخرین ارسال: saj0182
  مشاوره در مورد شروع کار bingo55521 6 2,051 10-20-2013 04:25 PM
آخرین ارسال: bingo55521
  راه اندازی یه سایت مشاوره یک همراه سبز 14 3,237 04-28-2012 09:07 PM
آخرین ارسال: یک همراه سبز

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
تماس با ما | سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران | بازگشت به بالا | بازگشت به محتوا | آرشیو | پیوند سایتی RSS