ماگستان، خرید ماگ، خرید فلاسک و خرید هدیه در همین نزدیکی!

خرید هدیه، خرید ماگ

تابلو اعلانات سایت
میلیاردرها مرامنامه (قوانین سایت) میلیاردر هدف این سایت چیست؟ میلیاردر دانلود ماهنامه سایت
میلیاردرها اتمام حجت (حتما بخوانید.) میلیاردر راه اندازی کسب و کار توسط اعضا میلیاردر مسابقه دوبرابر کردن پول
میلیاردرها عضویت در بخش ویژه VIP میلیاردر موفقیت های دوستان بعد از عضویت در سایت میلیاردر تبلیغات و معرفی کار و شغل شما

راهنمای خرید هدیه، ماگ و فلاسک

ماگستان, اولین و تنهاترین

ماگستان, اولین و تنهاترین

سلام. متن پیام رو بخونین لطفاً...
زمان کنونی: 05-11-2024, 11:22 PM
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
نویسنده: gorgnema
آخرین ارسال: mohammadgodsi
پاسخ: 16
بازدید: 2631

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 7 رأی - میانگین امیتازات : 3.29
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
سلام. متن پیام رو بخونین لطفاً...
09-27-2014, 12:31 PM
ارسال: #11
RE: سلام. متن پیام رو بخونین لطفاً...
دوست عزیز شما دارای امکانات و موقعیت خوبی برای انجام کار واردات گندم و ذرت هستین

من دورا دور کمی اطلاعات در این زمینه کسب کرده بودم.افرادی رو میشناسم که با واردات گندم و ذرت از روسیه تونستن سود خوبی کنند.

شما چندتا موقعیت بسیار خوب داری که بهتره رو اونا کمی بیشتر متمرکز بشی ، یکی اینکه نزدیک کشورهای شوروی هستین ، کشورهایی که بزرگترین تولید کننده غلات دنیا هستن و صادرات بسیار حجیمی دارند.

دوم اینکه شما دارای سیلو هستین و این امکان رو به شما میده که در فصل ارزان قیمت بار رو بخرین و در سیلو نگهداری کنید و خرد خرد بفروشید

سوم اینکه برادرتون دارای امکان ساخت ارد هستن و صادرات ارد به عراق و کردستان دارای سود بسیار بالایی هست

چهارم اینکه به احتمال زیاد شما به زبان ترکی و کردی اشنا هستی که در تجارت با کشورهای شوروی و کردستان خیلی میتونه بهتون کمک کنه

پنجم هم اینکه سرمایه مناسبی رو دارین و خیلیا این سرمایه پولی رو ندارن

میدونم که گندم دست دولت هست و اجازه فروش ازاد رو نمیده ، اما افرادی رو هم میشناسم که با همین کار واردات گندم و ذرت به سودهای بسیار بالایی رسیدن

موفق باشید

طوری آواز بخوان که انگار هیچ کس نمی شنود. طوری عاشق باش که انگار هیچ وقت دلت نشکسته است ، طوری برقص که گویی هیچ کس تو را نمی بیند، طوری زندگی کن که انگار توی بهشتی.( مارک تواین )
یافتن تمامی ارسال های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 تشکر شده توسط: MARYAR , gorgnema , ahmad rezaee
09-27-2014, 03:23 PM
ارسال: #12
(09-27-2014 12:31 PM)rad86 نوشته شده توسط:  دوست عزیز شما دارای امکانات و موقعیت خوبی برای انجام کار واردات گندم و ذرت هستین

من دورا دور کمی اطلاعات در این زمینه کسب کرده بودم.افرادی رو میشناسم که با واردات گندم و ذرت از روسیه تونستن سود خوبی کنند.

شما چندتا موقعیت بسیار خوب داری که بهتره رو اونا کمی بیشتر متمرکز بشی ، یکی اینکه نزدیک کشورهای شوروی هستین ، کشورهایی که بزرگترین تولید کننده غلات دنیا هستن و صادرات بسیار حجیمی دارند.

دوم اینکه شما دارای سیلو هستین و این امکان رو به شما میده که در فصل ارزان قیمت بار رو بخرین و در سیلو نگهداری کنید و خرد خرد بفروشید

سوم اینکه برادرتون دارای امکان ساخت ارد هستن و صادرات ارد به عراق و کردستان دارای سود بسیار بالایی هست

چهارم اینکه به احتمال زیاد شما به زبان ترکی و کردی اشنا هستی که در تجارت با کشورهای شوروی و کردستان خیلی میتونه بهتون کمک کنه

پنجم هم اینکه سرمایه مناسبی رو دارین و خیلیا این سرمایه پولی رو ندارن

میدونم که گندم دست دولت هست و اجازه فروش ازاد رو نمیده ، اما افرادی رو هم میشناسم که با همین کار واردات گندم و ذرت به سودهای بسیار بالایی رسیدن

موفق باشید

سلام. ایده ی بسیار خوبیه. من خودم قبلا کمی رو این موضوع تحقیق کردم. مثلا میشه از بندر انزلی گندم خرید و اینور فروخت.
فقط تنها مشکلم اینه که اشنا ندارم و نمیدونم از کجا باید شروع کنم و برم از کجا تاجرهایی رو گندم میارن(تو بندر انزلی) پیدا کنم و گندم بخرم...
راستی رو ذخیره سازی گندم فعلا نمیشه حساب باز کرد، چون هم دولت گیر میده و هم اگه بخوام گندم ذخیره کنم باید سرمایه در گردش زیادی داشته باشم و بازدهی طولانیی داره، نمیخوام سرمایه رو بخوابونم.
در مورد ذرت اصلا تحقیق نکردم و نمیدونم بازار مصرفش کجاست و کدوم صنف ها استفاده میکنن.
کسی آشنایی در این موارد داره؟

.:: هــرچی آرزویــــــــ خــوبه مالــــــــ تو ::.
 تشکر شده توسط: MARYAR , rad86 , ahmad rezaee
09-27-2014, 07:42 PM
ارسال: #13
تاجایی که من اطلاع دارم ، رو بحث گندم خیلی دولت نظارت داره و نمیتونید در بازار ازاد بفروشید ، اما میتونید بدون گمرک وارد کنید و تبدیل به ارد کنید و به عراق بفرستین

من هرکیو دیدم که در این کار موفق بوده به زبان ترکی و کردی مسلط بوده و ساکن استان اذربایجان بوده

باید یک سفر به روسیه و باکو برین و بازرگانانش رو پیدا کنید ، اما اونطور که من فهمیدم به هیچ عنوان نباید اونجا با خودتون پول ببرید و یا قبل از تحویل بار در بندر انزلی پول رو براشون حواله کنید ، چون بازرگانای ایرانی همه بعد از تحویل بار در بندر انزلی پول رو میدن

میدونم که کار سنگین و سختی هست ، بخصوص برای شروع و رقابت با بازرگانان ایرانی...اما من خودم اگه امکانات شما رو داشتم حتما انجامش می دادم.چون به چشم دیدم که چه سود های عجیبی میذاره که حتما خستگیو در میکنه از بدنتون

بار غلات از بندرانزلی وارد میشه و میدونم که رو ذرت دامی زیاد گیر نمیدن و شما میتونی اون رو تو سیلو بریزی (البته من از سیلو و ذخیره غلات اصلا اطلاعی ندارم و نمیدونم که ایا هر غلاتی سیلو مخصوص خودش رو میخواد یا از سیلو گندم برای ذرت هم میشه استفاده کرد)

موفق باشی

طوری آواز بخوان که انگار هیچ کس نمی شنود. طوری عاشق باش که انگار هیچ وقت دلت نشکسته است ، طوری برقص که گویی هیچ کس تو را نمی بیند، طوری زندگی کن که انگار توی بهشتی.( مارک تواین )
 تشکر شده توسط: MARYAR , gorgnema , ahmad rezaee
09-27-2014, 10:33 PM
ارسال: #14
(09-27-2014 07:42 PM)rad86 نوشته شده توسط:  تاجایی که من اطلاع دارم ، رو بحث گندم خیلی دولت نظارت داره و نمیتونید در بازار ازاد بفروشید ، اما میتونید بدون گمرک وارد کنید و تبدیل به ارد کنید و به عراق بفرستین

من هرکیو دیدم که در این کار موفق بوده به زبان ترکی و کردی مسلط بوده و ساکن استان اذربایجان بوده

باید یک سفر به روسیه و باکو برین و بازرگانانش رو پیدا کنید ، اما اونطور که من فهمیدم به هیچ عنوان نباید اونجا با خودتون پول ببرید و یا قبل از تحویل بار در بندر انزلی پول رو براشون حواله کنید ، چون بازرگانای ایرانی همه بعد از تحویل بار در بندر انزلی پول رو میدن

میدونم که کار سنگین و سختی هست ، بخصوص برای شروع و رقابت با بازرگانان ایرانی...اما من خودم اگه امکانات شما رو داشتم حتما انجامش می دادم.چون به چشم دیدم که چه سود های عجیبی میذاره که حتما خستگیو در میکنه از بدنتون

بار غلات از بندرانزلی وارد میشه و میدونم که رو ذرت دامی زیاد گیر نمیدن و شما میتونی اون رو تو سیلو بریزی (البته من از سیلو و ذخیره غلات اصلا اطلاعی ندارم و نمیدونم که ایا هر غلاتی سیلو مخصوص خودش رو میخواد یا از سیلو گندم برای ذرت هم میشه استفاده کرد)

موفق باشی

بله دقیقا حق با شماست. من شنیدم گندم کیلویی حداکثر 980 میخرن و 1050 تومان میفروشن. اگه 100 تن حساب کنیم میشه 700هزار تومن. میشه تو 2 ساعت این معامله رو انجام داد و سود بزرگیه. فقط تو تاجراش گیر کردم...
در مورد ذرت، بله میشه تو سیلو نگه داری کرد. هرنوع غلاتی رو میشه...
.
دوست عزیزم ایدتون خیلی به دلم نشست. روش تحقیق میکنم. ممنون. 10_004

.:: هــرچی آرزویــــــــ خــوبه مالــــــــ تو ::.
 تشکر شده توسط: ahmad rezaee , rad86
07-16-2015, 01:15 PM
ارسال: #15
با کار گیم نت و گیم آنلایم کاملا مخالفم شغل آینده داری نیست و ب درد زندگی نمیخوره
07-16-2015, 03:31 PM
ارسال: #16
سلام موقعیت شما یک موقعیت خوب تجاریه من پیشنهاد میکنم با همین سرمایه که دارید یک تجارت کوچک رو راه بیندازید من با شرایط شهر شما آشنایی کامل ذارم و چند نفر مشتری خوب هم دارم کار ما لوازم خانگیه خواستی میتونم کمکت کنم البته فقط در زمینه لوازم خانگی میتونم کمکت کنم خواستی تماس بگیر یا پیام خصوصی بده اینم سایت ماست www.....ir
ارسال پاسخ 

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  کمک کنید چجوری و چه کاری رو شروع کنم Magic Man73 5 2,852 08-11-2023 07:13 AM
آخرین ارسال: Abbas Davoodi
  سلام دوستان میشه راهنمایی کنین Mahdie1371 0 650 04-07-2018 08:42 PM
آخرین ارسال: Mahdie1371
  میخوام پخش مواد غذایی رو شروع کنم راهنمایی کنید aas 18 57,297 02-15-2018 08:38 AM
آخرین ارسال: farda20032020
  دستگاه های تولید اسکاج رو از کجا با قیمت خوب گیر بیارم ؟؟؟ mazhor_66 13 5,487 03-17-2016 03:05 PM
آخرین ارسال: 525amin
  با عرض سلام masoudkashani0 3 782 12-23-2015 09:17 PM
آخرین ارسال: tataloo
  سلام منم شروع کردم به امید خدا peyman.fc 4 977 07-03-2015 01:48 PM
آخرین ارسال: peyman.fc
  یک ایده برای شروع نظرتون رو لطفاً بگین ... fateme-61 6 2,238 01-12-2014 03:09 PM
آخرین ارسال: iren

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
تماس با ما | سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران | بازگشت به بالا | بازگشت به محتوا | آرشیو | پیوند سایتی RSS