ماگستان، خرید ماگ، خرید فلاسک و خرید هدیه در همین نزدیکی!

خرید هدیه، خرید ماگ

تابلو اعلانات سایت
میلیاردرها مرامنامه (قوانین سایت) میلیاردر هدف این سایت چیست؟ میلیاردر دانلود ماهنامه سایت
میلیاردرها اتمام حجت (حتما بخوانید.) میلیاردر راه اندازی کسب و کار توسط اعضا میلیاردر مسابقه دوبرابر کردن پول
میلیاردرها عضویت در بخش ویژه VIP میلیاردر موفقیت های دوستان بعد از عضویت در سایت میلیاردر تبلیغات و معرفی کار و شغل شما

راهنمای خرید هدیه، ماگ و فلاسک

ماگستان, اولین و تنهاترین

ماگستان, اولین و تنهاترین

چی شد که اینکاره شدید؟
زمان کنونی: 05-04-2024, 12:07 PM
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
نویسنده: مهدی ر
آخرین ارسال: مهدی ر
پاسخ: 10
بازدید: 1657

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 10 رأی - میانگین امیتازات : 2.7
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
چی شد که اینکاره شدید؟
05-03-2014, 06:44 PM
ارسال: #1
چی شد که اینکاره شدید؟
دوستان لطف کنند در صورت تمایل بگن چطور شد که شغل فعلیشون رو انتخاب کردن و اینکه چقدر درآمد دارن و شغلشون چیه ؟؟ این باعث میشه دید افراد نسبت به مشاغل مختلف وسیعتر بشه . من 27 سال سن دارم . لیسانس ماشینهای کشاورزی . بعد از تحصیل مستقیم رفتم سربازی بعد از سربازی یکسال دنبال استخدامی بودم اما چون پ پ نداشتم نشد!!! یه مغازه کنار خونمون داشتیم که تصمیم گرفتم به عنوان یه سوپری راه بندازم . الان درست یکسال میشه که مغازه رو راه انداختم و ماهی یک تومان پس انداز کردم . اما دوس دارم کار تولیدی راه بندازم مثلا فرآوری و بسته بندی خشکبار . حالا شما لطف کنید و از کارتون بگید .

بر احوال آن مرد بايد گريست كه دخل‌اش بُوَد نوزده، خرج بيست!
یافتن تمامی ارسال های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 تشکر شده توسط: faryadkh , حمید رضا غ , SM_HOSSEINI , جوان , dehvar
05-03-2014, 11:21 PM
ارسال: #2
RE: چی شد که اینکاره شدید؟
من ب کشاورزی علاقه داشتم و هدفم این بود که رشته کشاورزی بخونم تا اینکه به اصرار برادرم - پدرم واسمون کامپیوتر خرید
از اون موقع عاشق کامپیوتر شم و رفتم رشته کامپیوتر در کار و دانش خوندم بعد هم که از دانشگاه سراسری شهرمون نرم افزار کامپیوتر قبول شدم
از دوران دبیرستان به کسب درآمد از اینترنت علاقه داشتم و چون زبان انگلیسی هم بلد بودم فقط مقالات درآمد از اینترنت دنبال می کردم و بعد یک سال به این نتیجه رسیدم که آموخته هامو اجرایی کنم برای همین یه فروشگاه اینترنتی زدم چند ماه اول درآمد خوبی نداشتم از طرفی هم خانواده ام روحیه منفی بهم می دادن و می گفتن اینترنت برات پول بیار نیست ولی من مسر بودم و به کارم ادامه دادم و آخرش نتیجه صبر و پشتکارمو گرفتم

البته علت اینکه خانوادم حمایتم نمی کرن این بود که نمی خواستن طعم پولو بچشم چون می دونستن اگه لذت پول درآوردن بفهمم دنبال در س و دانشگاه نمی رم و تا می تونستن جلوم سنگ انداختن ولی خوب منم بچه سمجی بودم نتونستن حریفم بشن . البته نیاز مالی هم نداشتم هرچی می خواستم تامین بود ولی خوب جوهره مرد کار کردنه نه مفت خوری و وابسته بودن به پدر

تا دو سال پیش ماهی میانگین 5 میلیون از چند تا از وبلاگام درآمد داشتم ولی دیگه خسته شده بودم و نیاز به تغییر و تحول داشتم برای همین و یکسری دلایل دیگه این کارو گذاشتم کنار و رفتم سراغ بورس الان تقریبا 2 سال میشه که تو بورس فعالیت می کنم و ماهی یکی دو تا سهم خرید و فروش می کنم و روزگار می گذرونم

الانم تا یک ماه دیگه می رم خدمت سربازی و هدفم اینه که بازم یکی دو تا وبلاگ بزنم و تو این دو سال سرم مشغول شه و یه درآمدی هم بهمون برسونه
مشاهده وب سایت کاربر یافتن تمامی ارسال های این کاربر
 تشکر شده توسط: حمید رضا غ , alireza091111 , مهدی ر , SM_HOSSEINI , جوان
05-04-2014, 08:23 AM
ارسال: #3
(05-03-2014 11:21 PM)amirE5Ey نوشته شده توسط:  تا دو سال پیش ماهی میانگین 5 میلیون از چند تا از وبلاگام درآمد داشتم ولی دیگه خسته شده بودم و نیاز به تغییر و تحول داشتم

می شه بفرمایید چطوری؟

هر چه دانایی، پرسان باش
 تشکر شده توسط: seraj , SM_HOSSEINI , جوان
05-04-2014, 01:58 PM
ارسال: #4
(05-04-2014 08:23 AM)matarodi نوشته شده توسط:  
(05-03-2014 11:21 PM)amirE5Ey نوشته شده توسط:  تا دو سال پیش ماهی میانگین 5 میلیون از چند تا از وبلاگام درآمد داشتم ولی دیگه خسته شده بودم و نیاز به تغییر و تحول داشتم

می شه بفرمایید چطوری؟

Undecided
 تشکر شده توسط: جوان
05-04-2014, 05:04 PM
ارسال: #5
(05-04-2014 08:23 AM)matarodi نوشته شده توسط:  

می شه بفرمایید چطوری؟
با تشکر از شما دوست عزیز واسه منم سوال شده چطوری ماهیانه 5 میلیون از چندتا وبلاگ درآمد داشتید!!! تازه مثل اینکه راضی هم نبودید!!

تشکر شده توسط: MARYAR , جوان
05-04-2014, 06:23 PM (آخرین ویرایش در این ارسال: 05-04-2014 06:29 PM، توسط amirE5Ey.)
ارسال: #6
درمورد موضوعاتی که بازدید زیاد داره وبلاگ بزنین و رتبه ی اونو تو گوگل ببرین بالا بعد یه محصول مرتبط با اونو تو وبلاگتون بفروشین یا محصولات همکاری در فروش ها رو تو وبلاگتون بزارین و پورسانت بگیرین. به همین راحتی.بنظر من قدرت وبلاگ بیشتر از وب سایته چون خودمانی و ساده است. حتی نیاز به سرمایه هم نیست. تنها سرمایه مورد نیاز زمانه. همکاری در فروش ها برای آدمایی که وقت بسته بندی و ارسال سفارش ندارن خوبه. پورسانتشونم زیاده.

در مورد کالاهای همکاری در فروش من پایگان پیشنهاد می کنم
سایت همکاری در فروش پایگان

برای پی بردن به میزان بازدید کلمات به Google keyword planner سر بزنید.
مشاهده وب سایت کاربر یافتن تمامی ارسال های این کاربر
 تشکر شده توسط: SM_HOSSEINI , MARYAR , جوان
07-26-2014, 09:23 AM
ارسال: #7
کسی دیگه نبود ؟

تشکر شده توسط: جوان
07-26-2014, 11:35 AM
ارسال: #8
من علاقه اصلیم به هنر بود ولی پدرم منو بسیار منع کرد از تحصیل در این رشته. و بهم پیشنهاد رشته کامپیوتر را داد. تا لیسانس هیچ علاقه ای به رشتم نداشتم و فقط تو زمینه هنر کار می کردم ولی در فوق لیسانس گرایشم را تغیر دادم و با اساتید خوبی که داشتم و تشویق هاشون کار در زمینه طراحی سایت و اپ موبایل و مشاوره و برندینگ و...را شروع کردم
الانم نسبتا از خودم راضیم گرچه هنوز ته دلم هنر را بیشتر دوست دارم.

من ازدرون تو حرف میزنم
اگربخواهی تابستان هم برف می آید
اگربخواهی دست دراز میکنی ابری در آسمان میگیری
اگربخواهی به درخت خشکیده ای خیره میشوی و انجیر بر شاخه اش میروید
اگرتو بخواهی غیرممکن ها ممکن میشود
پس بخواه

دوره توانگری و جذب
 تشکر شده توسط: جوان , ahmad rezaee
07-26-2014, 11:44 AM
ارسال: #9
دو اصل ظاهرا متناقض:
1- اگر خداوند می خواست از هواهای مردم تبعیت کند آسمان ها و زمین و کسانی که در آن ها هستند نابود می شدند. (ترجمه آیه ای از سوره مبارکه مومنون )
2- خداوند از هر چه خواستید به شما داده است. (ترجمه آیه 34 سوره مبارکه ابراهیم)
نتیجه: سال ها قبل از آن که قانون جذب به شیوه فعلی در ایران مرسوم شود درکتاب شرح مراتب طهارت نوشته استاد صمدی آملی خواندم که نظام عالم به گونه ای تنظیم شده که هر کس در طول زندگی به هر چه خواست می رسد. ایشان همچنین در این کتاب بیان می کند که علت این که شغل افراد غالبا به صورت تصادفی تعیین می شود (دوستان شاغل غالبا اظهار می کنند که فکر نمی کردند روزی چنین شغلی انتخاب کنند) آن است که نظام عالم به نحوی است که هر کس جذب شغلی می شود که مناسب با طبع و شخصیت اوست!
 تشکر شده توسط: مهدی ر , جوان , سیدمهدی هاشمی
07-28-2014, 01:41 PM
ارسال: #10
(07-26-2014 11:44 AM)abdolhossein نوشته شده توسط:  دو اصل ظاهرا متناقض:
1- اگر خداوند می خواست از هواهای مردم تبعیت کند آسمان ها و زمین و کسانی که در آن ها هستند نابود می شدند. (ترجمه آیه ای از سوره مبارکه مومنون )
2- خداوند از هر چه خواستید به شما داده است. (ترجمه آیه 34 سوره مبارکه ابراهیم)
نتیجه: سال ها قبل از آن که قانون جذب به شیوه فعلی در ایران مرسوم شود درکتاب شرح مراتب طهارت نوشته استاد صمدی آملی خواندم که نظام عالم به گونه ای تنظیم شده که هر کس در طول زندگی به هر چه خواست می رسد. ایشان همچنین در این کتاب بیان می کند که علت این که شغل افراد غالبا به صورت تصادفی تعیین می شود (دوستان شاغل غالبا اظهار می کنند که فکر نمی کردند روزی چنین شغلی انتخاب کنند) آن است که نظام عالم به نحوی است که هر کس جذب شغلی می شود که مناسب با طبع و شخصیت اوست!
دقیقا همینطوره . اغلب افراد به سمت شغلی میرن یا بصورت اتفاقی در شغلی قرار میگیرند که متناسب با طبع و شخصیت آنهاست . پس اگر افرادی هستند که از شغلی که دارن راضی نیستن باید در درجه اول طبع و شخصیت خودشون رو عوض کنن در واقع باید در خودشون و افکارشون و رفتارشون تغییر و تحول بوجود بیارن . سراسر قرآن حکمت و علم است

تشکر شده توسط: جوان , ahmad rezaee , سیدمهدی هاشمی , abdolhossein
ارسال پاسخ 

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  20 تومن سرمایه دارم باهاش چی کار کنم؟ programmer1 18 6,769 05-25-2023 07:31 PM
آخرین ارسال: samfaqihy
Star شغل های پر رونق سال 2018 اعلام شد r2013.samadi 1 445 02-25-2018 04:25 PM
آخرین ارسال: r2013.samadi
  شما 15 تومن پول داشته باشید چی می کنید ؟ somesarah018 43 13,676 12-25-2017 02:11 AM
آخرین ارسال: اﻟﻨﺎﺯ
  ایده طراحی نرم افزار اندروید برای هر کسی که بخواد mky 0 1,117 12-11-2016 12:03 PM
آخرین ارسال: mky
  چی از چین وارد کنیم؟ cooch 4 1,055 05-05-2016 07:11 PM
آخرین ارسال: aligoli
  شغل كاملا مردانه اي كه نصيب اين زن شد صدفی 4 1,868 04-07-2016 12:00 PM
آخرین ارسال: امیر صاحبدل
  یه پیشنهاد واسه عزیزانی که مجرد هستند pakhshe_ava 5 2,471 01-01-2016 04:08 AM
آخرین ارسال: هاشم بیات
  یه سوال از دوستانی که از پیامک انبود استفاده کردن iranian 5 1,321 06-10-2015 04:10 PM
آخرین ارسال: cooch
  قورباغه،جانوری که تجارتش درحال رونق است Mrs.Seyedi 6 1,685 05-27-2013 08:55 AM
آخرین ارسال: محسن قلي زاده
  زنی که مد را به بازارهای ایران آورد؟ صدفی 0 963 01-08-2013 10:27 AM
آخرین ارسال: صدفی

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
تماس با ما | سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران | بازگشت به بالا | بازگشت به محتوا | آرشیو | پیوند سایتی RSS