ماگستان، خرید ماگ، خرید فلاسک و خرید هدیه در همین نزدیکی!

خرید هدیه، خرید ماگ

تابلو اعلانات سایت
میلیاردرها مرامنامه (قوانین سایت) میلیاردر هدف این سایت چیست؟ میلیاردر دانلود ماهنامه سایت
میلیاردرها اتمام حجت (حتما بخوانید.) میلیاردر راه اندازی کسب و کار توسط اعضا میلیاردر مسابقه دوبرابر کردن پول
میلیاردرها عضویت در بخش ویژه VIP میلیاردر موفقیت های دوستان بعد از عضویت در سایت میلیاردر تبلیغات و معرفی کار و شغل شما

راهنمای خرید هدیه، ماگ و فلاسک

ماگستان, اولین و تنهاترین

ماگستان, اولین و تنهاترین

مراحل تاسیس شرکت خدماتی
زمان کنونی: 05-01-2024, 06:18 PM
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
نویسنده: آتيلاماكويي
آخرین ارسال: yazdanshm
پاسخ: 7
بازدید: 1722

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 4 رأی - میانگین امیتازات : 2.75
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
مراحل تاسیس شرکت خدماتی
04-24-2014, 04:11 PM
ارسال: #1
Information مراحل تاسیس شرکت خدماتی
مراحل تاسیس شرکت خدماتی

با عرض سلام
از دوستان عزیز هر کس که تجریه ای، آگاهی و خلاصه هرجور اطلاعاتی درباره شرکتهای خدماتی دارند بنده و سایر دوستان را راهنمایی کنند.
منظورم شرکتی هست افرادی را در اختیار داشته باشه که کارهایی نظیره تمیزکاری و نظافت-کارگری و بنایی-نقاشی-باربری و .... انجام بدهند.
خیلی از شهرهای کوچک هستند که چنین شرکتهایی درآنها وجود نداره.لطفا کلیه مراحل با جزئیات راهنمایی کنید[/size]

در زندگی انسان سه راه دارد:
راه اول از انديشه مي‌گذرد،اين والاترين راه است.
راه دوم از تقليد مي‌گذرد، اين آسان‌ترين راه است.
راه سوم از تجربه مي‌گذرد،اين تلخ‌ترين راه است.
یافتن تمامی ارسال های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 تشکر شده توسط: meysam_e , max31
04-24-2014, 04:29 PM
ارسال: #2
RE: مراحل تاسیس شرکت خدماتی
همانطور که میدونید خیلی از آدمها تنبل هستند و ترجیح میدهند برهی کارهاشون از آدمهای دیگر استفاده کنند همینطور ادارات و شرکتها هم کارهایی دارند که طبیعتا کارمندان و آبدارچی آنها این کارها را انجام نخواهد داد اینجاست که شرکتهای خدماتی مورد نظر بنده وارد کار میشن.
1-حالا این چنین شرکتهایی مجوز فعالیتشون رو از کجا باید بگیرند.؟
2-چطور و چگونه آدمهایی را و با چه توانایی هایی را باید استخدام کنه؟
3-چطور با استخدام شده های خودش قرار داد ببنده؟ ساعتی؟روزی؟؟؟؟
4-چطور با صاحب کار یا صاحب کار و سفارش دهنده کار خودش باید قرار داد ببنده؟
5-مشکلات اختمالی این شرکتها چی هستند؟ مثلا از شرکت شما میخوان برای حمل و نقل اثاث یک خانه - حالا چیزی موقع کار شکست؟ برعهده کارگره؟برعهده شماست؟بیمه شده؟امیدمارم کسی باشه که تجربه داشته باشه و مارو راهنمایی کنه

تشکر شده توسط: max31
04-24-2014, 11:34 PM
ارسال: #3
(04-24-2014 04:29 PM)آتيلاماكويي نوشته شده توسط:  همانطور که میدونید خیلی از آدمها تنبل هستند و ترجیح میدهند برهی کارهاشون از آدمهای دیگر استفاده کنند همینطور ادارات و شرکتها هم کارهایی دارند که طبیعتا کارمندان و آبدارچی آنها این کارها را انجام نخواهد داد اینجاست که شرکتهای خدماتی مورد نظر بنده وارد کار میشن.
1-حالا این چنین شرکتهایی مجوز فعالیتشون رو از کجا باید بگیرند.؟
2-چطور و چگونه آدمهایی را و با چه توانایی هایی را باید استخدام کنه؟
3-چطور با استخدام شده های خودش قرار داد ببنده؟ ساعتی؟روزی؟؟؟؟
4-چطور با صاحب کار یا صاحب کار و سفارش دهنده کار خودش باید قرار داد ببنده؟
5-مشکلات اختمالی این شرکتها چی هستند؟ مثلا از شرکت شما میخوان برای حمل و نقل اثاث یک خانه - حالا چیزی موقع کار شکست؟ برعهده کارگره؟برعهده شماست؟بیمه شده؟امیدمارم کسی باشه که تجربه داشته باشه و مارو راهنمایی کنه

1- مجوز نمی خواد کافیه بری مرجع ثبت شرکت های اون شهر شرکت خدماتی رو ثبتش کنی
البته مقدمات کار زیاد می خواد باید ببینی شرکت ثبت کنی بهتره یا موسسه؟ اسمش چی باشه ؟ اساس نامه و شرکت نامه و این چیزها میخوادو غیره
2-شرکت خدماتی ادمایی رو می خواد که بتونن کار کنن در یک کلام مرد کار باشن _جنسیت مد نظرم نی_ متاسفانه کم داریم توی کشورمون اکثرا کارگرا از زیر کار دررو و پرتوقعن و فقط می خوان سمبل کنن که البته این مسولیت مدیره که بتونه از کارگرای مجموعه چطوری کار بگیره
3-اون دست خودته می تونی اوایل ساعتی ببندی اگه از کارش راضی بودی ماهیانه یا چند ماهه ببند قرارداد رو ولی اگه شرکت رو رسمی ثبت کنی باید یه سری مسایل قانون کار رو رعایت کنی که توی دردسر نیافتی
4-اون به عهده خود شماست به عنوان صاحب شرکت صاحب کار هم شرکت رو میشناسه طرف حسابشم شرکته نه شخص کارگر. کارگر فقط اوامر شرکت رو اجرا می کنه
5- بر اساس قواعد حقوقی اتلاف . هر کس مال دیگری رو تلف کرد خودش باید پاسخگو باشه ولی طبق مقررات کار کارفرما باید جبران خسارت کنه ولی بعدا می تونه به کارگرش رجوع کنه
یعنی شما به عنوان کارفرما و صاحب شرکت خسارات طرف رو می دهی بعد از دستمزد کارگر کسر می کنی البته این قاعده در خود متن قرارداد هم بیاد بهتره هم قرارداد با کارگر همم اگه توافقی با صاحب کار شد می تونین اینو بهش اطلاع بدید که خیالش راحت تر باشه

از مضارع ها و ماضی ها کلافه ام
دلم برای دیدن یک حال ساده تو تنگ شده است...
 تشکر شده توسط: mardin-b , max31
04-25-2014, 10:51 AM
ارسال: #4
ممنون از جوابتون mortizmortiz
دوستان دیگر اگر جوابی یا ایده ای یا نظری دارید که میتونه نوعی نوآوری در خود این کار یا انجام امورات آن، برای بهتر کردن خدمات چنین موسسه یا شرکتی و یا اداره نمودن آن لطفا دریغ نکنند ...
هم اکنون نیازمند یاری سبزتان هستیم...

04-25-2014, 08:08 PM
ارسال: #5
سلام من خودم شرکت ثبت کردم که باش کار کنم ولی متاسفانه به دلیل گرفتاری های شخصی دیگه نتونستم دنبال کارش باشم ولی در حد ثبت میتونم کمکت کنم
اولا این که باید بری از اداره ثبت اسناد و املاک قسمت ثبت شرکت های اون شهرستان نامه برای معرفی انگشت نگاری بگیری (قبلش حتما باید حداقل 5 نفر مد نظر داشته باشی که 3 تاشون سهامدار و 2 تاشون هم بازرس که بازرسا نباید نسبت فامیلی با هیچکدوم از سهامدارا داشته باشن)
بعد که معرفی نامه از اداره ثبت به نام هر 5 نفر گرفتی میری انگشت نگاری و ی سری مدارک میخواد که در ذهنم نیس
در حین انجام انگشت نگاری نباید منتظر جواب باشی و بلافاصله برای تعیین نام شرکت اقدام کن که وقتت تلف نشه و کار زود تر انجام بشه
بعدش هم که با جواب تعیین نام و مدارک شخصی افراد که اونم تو ذهنم نیس چی بودن و انگشت نگاری و اساس نامه شرکت و اظهارنامه تکمیل شده میری برای ثبت شرکت ها که اونم یکم دوندگی داره
حالا بعدش افتتاح حساب و ارائه به ثبت شرکت ها و بعدش که ثبت شد باید تو روزنامه رسمی ثبت کنی که اونم از طریق پست انجام میشه و دیگه بقیه کارا چیزی نیس
 تشکر شده توسط: max31
06-01-2014, 03:08 PM
ارسال: #6
(04-25-2014 10:51 AM)آتيلاماكويي نوشته شده توسط:  ممنون از جوابتون mortizmortiz
دوستان دیگر اگر جوابی یا ایده ای یا نظری دارید که میتونه نوعی نوآوری در خود این کار یا انجام امورات آن، برای بهتر کردن خدمات چنین موسسه یا شرکتی و یا اداره نمودن آن لطفا دریغ نکنند ...
هم اکنون نیازمند یاری سبزتان هستیم...

به نظر من اگه شما بتونید با تحقیقات کافی مشتریان خودتونو دسته بندی (بر اساس نوع نیاز)کنید و بر اساس نوع خدماتتون انها رو به نوعی بیمه (از لحاظ همان نوع خدمت) کنید در عوض چون خدماتتون دایمی میشه و اونا هم طبیعتا همیشه شاید نیاز به ارایه خدمات شما نداشته باشن پس شما قیمتاتون رو کمتر ولی خدماتتون مستمر بشه مثل حالت اشتراک بصورت تسویه ماهیانه و توافقی/اینجوری مشتریان شما ثابت و وفاداری اونا به شما بیشتر میشه البته بر پایه اعتماد و رضایتمندی از شما//موفق باشی!!!

[/align]ایده های من= سرمایه من
سرمایه من =اعتبار من
اعتبار من =اراده من
اراده من یعنی اجرای ایده های من
 تشکر شده توسط: ahmad rezaee
08-05-2015, 10:44 PM
ارسال: #7
اگه ممکنه نام پیشنهادیتونو برای شرکت خدمات ساختمانی بگین
ارسال پاسخ 

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  شرکت خدمات ساختمانی yazdanshm 0 452 08-05-2015 09:41 PM
آخرین ارسال: yazdanshm
  اسم شرکت خدمات آموزشی نرگس فیاض 2 1,002 04-27-2014 11:15 PM
آخرین ارسال: MARYAR

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
تماس با ما | سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران | بازگشت به بالا | بازگشت به محتوا | آرشیو | پیوند سایتی RSS