ماگستان، خرید ماگ، خرید فلاسک و خرید هدیه در همین نزدیکی!

خرید هدیه، خرید ماگ

تابلو اعلانات سایت
میلیاردرها مرامنامه (قوانین سایت) میلیاردر هدف این سایت چیست؟ میلیاردر دانلود ماهنامه سایت
میلیاردرها اتمام حجت (حتما بخوانید.) میلیاردر راه اندازی کسب و کار توسط اعضا میلیاردر مسابقه دوبرابر کردن پول
میلیاردرها عضویت در بخش ویژه VIP میلیاردر موفقیت های دوستان بعد از عضویت در سایت میلیاردر تبلیغات و معرفی کار و شغل شما

راهنمای خرید هدیه، ماگ و فلاسک

ماگستان, اولین و تنهاترین

ماگستان, اولین و تنهاترین

نویسا
زمان کنونی: 05-07-2024, 09:37 PM
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
نویسنده: mortez123
آخرین ارسال: mortez123
پاسخ: 7
بازدید: 1072

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 8 رأی - میانگین امیتازات : 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
نویسا
04-15-2014, 01:01 PM (آخرین ویرایش در این ارسال: 11-08-2014 02:16 AM، توسط انضباط.)
ارسال: #1
نویسا
سلام به مرتضی، من همگی هستم35
منظورم بر عکس بود
نرم افزار نویسا رو که فک کنم بشناسید؛ لطفا تا آخر بخونید و زود هم قضاوت نکنید
«من در قم زندگی میکنم و در قم هم به دنیا اومدم. یکی از برادرام طلبه هست و جدا زندگی میکنه خیلی هم تو کارای کامپیوتری از قبیل فتوشاپ، ورد، تایپ و صفحه بندی، طراحی سایت با جوملا و چیزایی که من یادم نمیاد، وارد هست و خودم هم یک دانشجو شیمی دانشگاه پیام نور و ترم 2 هستم و هیچ کدوم از این کارا رو بلد نیستم اما می خوام بلد باشم. داداشم چون با طلبه ها سرو کار داره خوب مشتری هم داره و در واقع همین مشتری ها باعث شد که این کارا رو یاد بگیره اونم تنهایی. بابام هم روحانیه. ببخشیدا ، من همه چیزمو رو می کنم تا بیشتر درکم کنید. راستش رو بخواین من آدم تنبلیم و تا حالا کاری حسابی برا خودم نکردم. با اجازتون ما افغانی هستیم و ببخشید که وارد سایتتون شدم. در واقع ما افغانی های شیعه هم تو ایران (که خیلی دستمون بستست نه ما بلکه هممون)، البته این نظر یه آدم تنبله. از این مسئله بگذریم تو خونمون هم به خاطر افکار جاهلی پدر یه جورایی حکومت استبدادی حاکمه، البته نه به اون شدت. بابام دو تا زن داره و با اون داداشم رابطه خوبی نداره که البته حق با داداشمه. ما از مادرمون تو خونمون بغیر این داداش،3 داداش و 1 خواهر هستیم. بیشتر از این ناراحتتون نمی کنم چون خیلی زیادن.
خوب بریم سر اصل مشاوره:
به نظرتون من و دو داداشام و خواهرم اگه این نرم افزارو بخریم و تایپو از حوزه و دانشگاه خودم و خواهرم قبول کنیم و با این نرم افزار کار کنیم و داداشم طلبه ام کار صفحه بندی رو انجام بده و بعد یه مدت کارهای دیگه رو هم یاد بگیریم می تونیم کاری کنیم که خرج دانشگاه و خورد و خوراک و پوشاک و هزینه برق و آب و گاز و چه میدونم چیزای دیگه رو در بیاریم و یه چیزی هم دست خودمون رو بگیره.و بعدشم پای بابامون رو از زندگی مون کوتاه کنیم؟
لطفا کلا در مورد این مسئله و کارای دیگه ای که ما می تونیم انجام بدیم نظر بدید اگر هم که از ما خوشتون نمیاد که ببخشید سرتون رو درد آوردم، اینو به خاطر این می گم که ماها کلا تو ایران خیلی تو سری خوردیم و به خاطر همین (و یه سری عوامل دیگه)هم من تا الآن هیچ کاری نکردم و استعداد هامو کشف نکردم و گر نه من تا اول راهنمایی معدل 19 به بالا و بعد از اون تا اول دبیرستان بالای 17 بودم بعد از این که با عقل نیمه سالمم فهمیدم هیچ کدوم از شاخه ها به درد ما نمی خوره معدلم پایین اومد، البته فکر غلتی بود و تقصیر هیچ کس نیست بغیر خودم و مسائل خونوادگی ای که برام پیش اومد، و الآن فهمیدم که چه کارا می تونستم بکنم .من آدم گوشه گیری هستم و یه کار دیگه هم می خوام بکنم و اونم اینه که یه جای کوچیکی رو اجاره کنم و در اون جا یه اطاق کوچولو برای مطالعه درست کنم و همه امکانات رو در اون اتاق کوچولو داشته باشم که ساعت ها در اون مطالعه کنم و استعدادامو کشف کنم. و همه فکرام رو هم کردم که چه جوری بسازمش. اتاقم چند تا مزیت داره. توش فقط خودمم و فقط خودمم رو می بینم، تمرکزم زیاده و کارهام در کمترین زمان ممکن انجام میشه. اینو به شما هم پیشنهاد میکنم و اگه پیشنهادی در موردش دارید بی زحمت از ته دلتون بهم بگین. در ضمن عذر می خوام از همتون در این باره که گفتم اینجا خیلی تو سری خوردیم. چون تو پایین شهرا که فرهنگ خیلی پایین بود زندگی می کردیم.و گر نه خیلی خیلی خیلی خیلی خیلی از شما ها هستین که بهترینین.»
این صحبتای یکی از دوستای نزدیکم بود که برا کمکش همین از دستم بر می اومد. لطفا فقط پیشنهاداتتون رو بنویسید و کار دیگه ای از جمله دلسوزی و غیره انجام ندید.
یافتن تمامی ارسال های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 تشکر شده توسط: مهدی 1 , سیدمهدی هاشمی , rasoul.es1989 , آرش 1 , seraj , SM_HOSSEINI , max31
04-15-2014, 03:03 PM
ارسال: #2
RE: نویسا
حدود 10 تا 15 سال پیش یادمه یه روزی یکی از اقوام به من گفت برام یه کامپیوتر با چاپگر ردیف کن که می خوام توی خونه باهاش تایپ انجام بدم، من هم براش یه کامپیوتر اسمبل کردم و با امکانات بهش فروختم و اون کار تایپ رو قبول کرد و سه نفری کار رو انجام می دادن، بعد از مدتی روبروی دانشگاه علمی کاربردی مغازه زدن و همه کار انجام می دادن حالا هم با دانشگاه قرارداد دارن و کاراشون رو نمی تونن جمع کنن و پیشرفت کردن البته اونها بچه های زحمت کشی هستن و شبانه روز کار می کنن و صحافی هم دارن
اگه پشتکار داشته باشی و برنامه میتونی خودت رو موفق کنی

اما با این جمله ات اصلا موافق نیستم که گفتی " بعدشم پای بابامون رو از زندگی مون کوتاه کنیم؟ "
هر چی شده به کنار اون باباتونه، و شما باید با مهربانی با اون برخورد کنید تا محیط دوستانه بشه وقتی شما پیشرفت کنید مطمئنا اون هم خوشحال می شه و میاد طرف شما

هر چه دانایی، پرسان باش
 تشکر شده توسط: مهدی 1 , سیدمهدی هاشمی , rasoul.es1989 , آرش 1 , seraj , SM_HOSSEINI
04-15-2014, 03:26 PM
ارسال: #3
نمی خواد نویسا را بخری ، سرچ کن نرم افزار مشابه خارجیش توی نت هست ، یک دیسکه گرون فروش ها 15 پستی می فروشند ، تهیه کنید و به امید خدا کارتون را استارت بزنید. هر چند به جای نویسا و امثالهم که بدرد هم نمی خوره ، بهتره برید تایپ ده انگشتی را یادبگیرید .

به عمل کار براید ، به سخن دانی و سخنرانی نیست

درد من تنهایی نیست ، بلکه مرگ ملتی است که گدایی را قناعت ، بی عرضگی را صبر و با تبسمی بر لب این حماقت را حکمت خدا می دانند. (( گاندی ))

.
 تشکر شده توسط: سیدمهدی هاشمی , rasoul.es1989 , آرش 1 , SM_HOSSEINI
04-15-2014, 05:01 PM
ارسال: #4
(04-15-2014 03:26 PM)مهدی 1 نوشته شده توسط:  نمی خواد نویسا را بخری ، سرچ کن نرم افزار مشابه خارجیش توی نت هست ، یک دیسکه گرون فروش ها 15 پستی می فروشند ، تهیه کنید و به امید خدا کارتون را استارت بزنید. هر چند به جای نویسا و امثالهم که بدرد هم نمی خوره ، بهتره برید تایپ ده انگشتی را یادبگیرید .

ممنون از پیشنهادتون، ولی اگه دقت کنید این نرم افزار ها بزا انگلیسیه و فارسی رو پشتیبانی نمی کنه. مثلا یکی رو پیشنهاد کن که فارسی رو پشتیبانی کنه.بعدشم اگه به درد نخور نبود که این همه تو نمایشگاه رسانه های دیجیتال و الکامپ حضور نمیداشت که حتی تبلیغش هم تو اخبار سراسری پخش شد و انجوری که نشون میداد سرعت بالایی داشت
 تشکر شده توسط: rasoul.es1989 , SM_HOSSEINI , max31
04-15-2014, 05:41 PM
ارسال: #5
این فایل را دانلود کن ، یکی از فروشنده هاست
http://www.up.iranjoman.com/images/avo96...a7w279.rar
روش کار هم اینه که شما صحبت می کنید ، اون فینگلیش تایپ می کنه ، بعد با یک نرم افزار تبدیل فینگلیش به متن فارسی تبدیل می کنید

نویسا هم نرم افزار خوبی هست ولی اینکه شما فکر کنید ، دیگه اون را می خرید و نیاز به تایپیست ندارید سخت در اشتباهید

به عمل کار براید ، به سخن دانی و سخنرانی نیست

درد من تنهایی نیست ، بلکه مرگ ملتی است که گدایی را قناعت ، بی عرضگی را صبر و با تبسمی بر لب این حماقت را حکمت خدا می دانند. (( گاندی ))

.
 تشکر شده توسط: rasoul.es1989 , SM_HOSSEINI
04-15-2014, 06:05 PM
ارسال: #6
(04-15-2014 05:41 PM)مهدی 1 نوشته شده توسط:  این فایل را دانلود کن ، یکی از فروشنده هاست
روش کار هم اینه که شما صحبت می کنید ، اون فینگلیش تایپ می کنه ، بعد با یک نرم افزار تبدیل فینگلیش به متن فارسی تبدیل می کنید

نویسا هم نرم افزار خوبی هست ولی اینکه شما فکر کنید ، دیگه اون را می خرید و نیاز به تایپیست ندارید سخت در اشتباهید

اگه تونستم امتحان کنم بهتون خبر میدم. دستتون درد نکنه
 تشکر شده توسط: rasoul.es1989 , max31
04-15-2014, 10:42 PM
ارسال: #7
(04-15-2014 06:05 PM)mortez123 نوشته شده توسط:  
(04-15-2014 05:41 PM)مهدی 1 نوشته شده توسط:  این فایل را دانلود کن ، یکی از فروشنده هاست

اگه تونستم امتحان کنم بهتون خبر میدم. دستتون درد نکنه. این تاپیک بسته نشده ها لطفا نظر بدید.
ارسال پاسخ 

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
تماس با ما | سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران | بازگشت به بالا | بازگشت به محتوا | آرشیو | پیوند سایتی RSS