ماگستان، خرید ماگ، خرید فلاسک و خرید هدیه در همین نزدیکی!

خرید هدیه، خرید ماگ

تابلو اعلانات سایت
میلیاردرها مرامنامه (قوانین سایت) میلیاردر هدف این سایت چیست؟ میلیاردر دانلود ماهنامه سایت
میلیاردرها اتمام حجت (حتما بخوانید.) میلیاردر راه اندازی کسب و کار توسط اعضا میلیاردر مسابقه دوبرابر کردن پول
میلیاردرها عضویت در بخش ویژه VIP میلیاردر موفقیت های دوستان بعد از عضویت در سایت میلیاردر تبلیغات و معرفی کار و شغل شما

راهنمای خرید هدیه، ماگ و فلاسک

ماگستان, اولین و تنهاترین

ماگستان, اولین و تنهاترین

قابل توجه عزیزان انجمن
زمان کنونی: 05-07-2024, 01:14 PM
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
نویسنده: jahanagahi
آخرین ارسال: jahanagahi
پاسخ: 4
بازدید: 910

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 12 رأی - میانگین امیتازات : 3.08
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
قابل توجه عزیزان انجمن
04-04-2014, 10:37 PM (آخرین ویرایش در این ارسال: 04-04-2014 10:38 PM، توسط jahanagahi.)
ارسال: #1
قابل توجه عزیزان انجمن
یکی از عزیزان انجمن پیغامی را برای من ارسال نموده اند که با اجازه مدیریت محترم انجمن آنرا در این پست کپی پست میکنم. لطفا عزیزانی که می توانند در این راه پیشقدم باشند با من تماس گرفته تا تلفن این عزیز را در اختیارش قرار دهم.
ممنون.

=============
با سلام و تبریک سال نو
این پیغام رو از گوشیم ارسال میکنم،ببخشید مجبورا خلاصه مینویسم
من رامین هستم،32 سالمه،تا آخر فروردین مجبورم تهران بمونم خودم اهل تهران نیستم،واسه این 20 روز مجبورم کار کنم ولی واسه 20 روز کسی بهم کار نمیده،دنبال یه کار روز مزد مثل نصب تراکت یا همچین چیزی میگردم.
لطفا اطلاع رسانی کنید تا اگه کسی میخواد تراکتی پوستری نصب یا پخش کنه من میتونم اینکار رو انجام بدم
یا اگه کار روزانه ای کسی داره از بچه های تهرانی یا البرزی میتونم انجام بدم
لطفا اطلاع رسانی کنید،چون از قبل عید دنبال کارم ولی کسی کار موقت نمیده.

خدایا با همه بزرگیت در قلب کوچک من جای داری
اینستاگرام من :
hoshangghorbanian
مشاهده وب سایت کاربر یافتن تمامی ارسال های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 تشکر شده توسط: مهدی 1 , کامیار کاظمی , tondar12 , 0625 , MARYAR , bitumen , rasoul.es1989 , hamid.h , ahmad rezaee , آرش 1 , mohammadshamosi , یوسف خادم پیر , sir-mahyar
04-04-2014, 11:00 PM
ارسال: #2
RE: قابل توجه عزیزان انجمن
یک خیابان هست توی تهران که بقلش هم یک جوب پرآب داره ، اسم خیابانش را یادم نیست ولی تعداد زیادی آدم با یک سطل و چند تا کهنه تنظیف ایستادن ، برای کارواش ماشین و جالب تر اینکه مردم اینجا را می شناسن و مرتب مشتری میاد ، یکم سر مشتری گرفتن تو سر و کله هم می زنند ولی کم و زیاد همشون مشغولند و درامدهای بدی ندارند.

توی نیازمندی های همشهری هم که مرتب می زنه نیاز به کارت پخش کن داریم . تعدادی کارت ویزیت یا تراکت بهتون می دن ، و در محلی که گفته می شه ، بین مردم پخش می کنید ، خود صاحب تراکت ها یا نمایندش هم هم دورادور یا گذری نظاره گره

همچنین روبروی درب دانشگاه ، خیلی از کتاب فروش ها هم پشت شیشه شون زدن به دادزن نیازمندیم (منظور شخصی هست که بگه "کتاب دانشجویی بفرمایید زیرزمین و امثالهم " )

دستفروشی هم که همیشه برقراره ، باید ببینید چی تو بورسه و دستفروش ها الان دارن چی می فروشند ، از بازار روزانه تهیه کنید و تا شب ردش کنید.

انشالله که کارتون هر چه زودتر حل بشه و به شهر و دیار خودتون برگردید

به عمل کار براید ، به سخن دانی و سخنرانی نیست

درد من تنهایی نیست ، بلکه مرگ ملتی است که گدایی را قناعت ، بی عرضگی را صبر و با تبسمی بر لب این حماقت را حکمت خدا می دانند. (( گاندی ))

.
یافتن تمامی ارسال های این کاربر
 تشکر شده توسط: tondar12 , jahanagahi , 0625 , MARYAR , کامیار کاظمی , rasoul.es1989 , hamid.h , آرش 1 , یوسف خادم پیر , sir-mahyar
04-04-2014, 11:22 PM
ارسال: #3
کارت پخش کن و تراکت پخش زیاده که!

به جز اون بهترین کار اگه بتونید دست فروشیه! عالیه!!کلا بعد یه مدت شاید تو همین کار بمونید!

ارتباط با من
HeartHeart
یافتن تمامی ارسال های این کاربر
 تشکر شده توسط: MARYAR , rasoul.es1989 , hamid.h , jahanagahi , 0625 , یوسف خادم پیر , sir-mahyar , مهدی 1
04-05-2014, 09:37 AM
ارسال: #4
(04-04-2014 11:22 PM)tondar12 نوشته شده توسط:  کارت پخش کن و تراکت پخش زیاده که!

به جز اون بهترین کار اگه بتونید دست فروشیه! عالیه!!کلا بعد یه مدت شاید تو همین کار بمونید!

امید جان ایشان برای 15 تا 20روز میخواهند شروع کنند.

خدایا با همه بزرگیت در قلب کوچک من جای داری
اینستاگرام من :
hoshangghorbanian
مشاهده وب سایت کاربر یافتن تمامی ارسال های این کاربر
 تشکر شده توسط: 0625 , یوسف خادم پیر , مهدی 1
ارسال پاسخ 

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  پیشنهاد بدید با توجه به شرایطم لطفا... hami69 4 1,217 11-20-2015 03:34 PM
آخرین ارسال: saeedhashemi1371
  پیشنهاد بدید با توجه به شرایطم لطفا... hami69 2 731 11-19-2015 01:27 PM
آخرین ارسال: hami69
Thumbs Up پیشنهاد کار به بنده با توجه به امکاناتم hamedskort 13 2,040 05-16-2015 06:01 PM
آخرین ارسال: sedaybaran
  با توجه به موقعیت مغازه، شما پیشنهاد کار بدید Ehsan63 14 2,119 04-29-2015 08:27 AM
آخرین ارسال: Ehsan63
  مشورت گرفتن از دوستان انجمن mohammadaby 1 860 04-30-2013 12:20 AM
آخرین ارسال: tondar12
  خبر مهم ... مهندس شعبانعلی به میان بچه های انجمن خواهد آمد m-jalalvand 7 1,461 04-17-2013 04:09 PM
آخرین ارسال: M3HDI
  آیا این روش سرمایه گذاری در ایران قابل اجرا است؟ ahmad rezaee 2 1,118 10-26-2012 09:40 PM
آخرین ارسال: jahanagahi
  برگزاری کلاس ها و دوره های اموزشی انجمن کامیار کاظمی 1 1,136 03-31-2012 12:57 PM
آخرین ارسال: goldmen

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
تماس با ما | سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران | بازگشت به بالا | بازگشت به محتوا | آرشیو | پیوند سایتی RSS