ماگستان، خرید ماگ، خرید فلاسک و خرید هدیه در همین نزدیکی!

خرید هدیه، خرید ماگ

تابلو اعلانات سایت
میلیاردرها مرامنامه (قوانین سایت) میلیاردر هدف این سایت چیست؟ میلیاردر دانلود ماهنامه سایت
میلیاردرها اتمام حجت (حتما بخوانید.) میلیاردر راه اندازی کسب و کار توسط اعضا میلیاردر مسابقه دوبرابر کردن پول
میلیاردرها عضویت در بخش ویژه VIP میلیاردر موفقیت های دوستان بعد از عضویت در سایت میلیاردر تبلیغات و معرفی کار و شغل شما

راهنمای خرید هدیه، ماگ و فلاسک

ماگستان, اولین و تنهاترین

ماگستان, اولین و تنهاترین

ایجاد کسب کار
زمان کنونی: 04-25-2024, 08:47 PM
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
نویسنده: MSKHKABIR
آخرین ارسال: mona-tabrizi
پاسخ: 9
بازدید: 2284

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 11 رأی - میانگین امیتازات : 3.55
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ایجاد کسب کار
03-17-2014, 01:06 PM
ارسال: #1
ایجاد کسب کار
با سلام خدمت دوستان
من میخوام یه کسب کار خوب راه بندازم رفت امد توی اون محل خوبه وچون خیابان ورودی اصلیه رهگذر زیادی از اون محل رد میشه کنار اون مغازه یه مغازه میوه فروشیه که خیلی خوب فروش داره حالا من میخوام یه کار خوب وپر درامد راه بندازم نظر بعضی از دوستانم اینه که مرغ فروشی بزنم اما چون کار سختیه زیاد علاقه ندارم ولی اگه ببینم سودش خوبه اون رو انجام میدم حالا هرکی هر نظری داره بگه واطلاعاتی هم قرار بده ممنون میشم
خیلی متشکرم
یافتن تمامی ارسال های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 تشکر شده توسط: blacknight19
03-17-2014, 01:19 PM
ارسال: #2
RE: ایجاد کسب کار
درود
خيلي خوبه كه ميخواهيد كسب و كاري راه اندازي كنيد.
ولي ميشود كمي در مورد اون محل توضيح بديد؟؟
يك كروكي از انجا تهيه كنيد - كسب كار هاي فعلي را عنوان كنيد. ميزان سرمايه - علاقمندي - زمان انجام كار و ...

كانال ايده يار: @ideayar
مشاهده وب سایت کاربر یافتن تمامی ارسال های این کاربر
 تشکر شده توسط: MARYAR , MSKHKABIR
03-17-2014, 02:39 PM
ارسال: #3
(03-17-2014 01:06 PM)MSKHKABIR نوشته شده توسط:  با سلام خدمت دوستان
من میخوام یه کسب کار خوب راه بندازم رفت امد توی اون محل خوبه وچون خیابان ورودی اصلیه رهگذر زیادی از اون محل رد میشه کنار اون مغازه یه مغازه میوه فروشیه که خیلی خوب فروش داره حالا من میخوام یه کار خوب وپر درامد راه بندازم نظر بعضی از دوستانم اینه که مرغ فروشی بزنم اما چون کار سختیه زیاد علاقه ندارم ولی اگه ببینم سودش خوبه اون رو انجام میدم حالا هرکی هر نظری داره بگه واطلاعاتی هم قرار بده ممنون میشم
خیلی متشکرم

سلام ،دوست عزیز من معتقدم بعضی موقع آدم باید به کاری بپردازه که بهش علاقه نداره اما متنفر هم نیست ولی رزق خوبی تا داره تا بتونه راحتر به پله بالاتر بره
پس اگر متنفر نیستی و با مشورت به نتیجه رسیدی مرغ فروشی را راه بینداز
پیشنهاد می کنم چند ماه و لااقل یک ماه را شاگردی کن بصورت تکمیل
تا بتونی کار را درو کنی
[font=Tahoma][/font]
هر چند شاید سخت باشه برات ولی این کار آینده شغلیت را بیمه می کنه
لطف کن در مورد سن علاقه و سایر موارد شخصی خودتان توضیح بیشتری بدید
موفق باشید و پیروز10_004

(گاندی) کرباس هندی به ز حریر انگلیسی
 تشکر شده توسط: MSKHKABIR , آرش 1
03-17-2014, 04:09 PM
ارسال: #4
نیازی اطلاعات مکانی دیگر نیست
همین که محل پر رفت و امدی هست و کنار میوه فروشی هم هست.
بهترین کار اینه: البته خودم علاقه ای ندارم ولی مطمئن باش سود خیلی بالایی در روز که چه عرض کنم تا حتی دو ساعت در روز هست.
همین چند روزه رفتم گوشت بگیرم طرف یکی قبل از من بود و دوتا هم بعد از من اومدن و فقط گوشت گوسفند که با دمبه میداد کیلویی 25 و بدون دمبه 30 تمن میداد از اولی شد 100 تومان /از من شد 135 تومان/حالا اون دو تا که قبل از من بودنو نمیدونم وفکر کنم ما دو تارا تازه با خرد کردن گوشت وکشیدن و آماده کردن گوشت سرجمع 45 دقیقه طول کشید و
200 زد به جیب که مطمئن باش 70 /80 تمن براش سود بوده چون یک گوسفند 300 تمن هست و تازه یک گوسفند 20 کیلو هست ولی 5 کیلیو گوشت را که نصفش استخوان هست گرفتیم 130 تمن حالا سودش را خودت هم میتونی حساب کنی
------
بنابراین من میگم به جای مرغ برو سراغ قصابی /سود بیشتر و سود گنده تر/ببین چند تا مرغ باید بفروشی تا کم کم اندازه فروش چهار کیلو گوشت فقط حتی به یک نفر در روز بشه.
یاحق
 تشکر شده توسط: MSKHKABIR
03-17-2014, 11:48 PM
ارسال: #5
سلام و درود بر شما

نکته اول اینکه ببین ب چ کاری علاقه داری چرا که هرکاری سختی خاص خودشو داره که اگه عاشق کارت نباشی بی شک دوام نمیاری

مطمئن باش موردهایی ک دوستان اشاره کردن (مرغ فروشی و قصابی)هر دو نیاز ب زمان داره تا بتونی به اون سود برسی(البته ناگفته نمونه بستگی به نحوه عملکرد شما هم داره

یه نمونه ساده برات مثال میزنم من خودم فک میکردم سبزه کاشتن کار راحتیه وقتی واردش شدم دیدم به به !!چ خرده کاری هایی داره !ولی چون عاشق این کار بودم رهاش نکردم

صبح بعد نماز میرم سراغشون ،ی جور تفریحه برام!

از کار ک میام بجا استراحت میرم سراغشون!اصلا نمی فهمن زمان چطور میگذره!

مورد دوم تخصص و مهارت هست1هر کاری که وارد میشی بدون شک مهارت و تخصص خودشو لازم داره که اگه نداشته باشی صد در صد با شکست روبرو میشی

مثال ساده:من قبلا حتی ی دونه سبزه هم نکاشته بودم با توجه ب مطالعاتی که داشتم از نت و کتاب شروع به کاشت بذر با 22 کیلو به تعداد 220 ظرف کردم

از اونجایی که هر کاری ریزه کاریها و قلق خودشو داره متاسفانه از 220 ظرف حدود 150 ظرف برام مونده بقیه خراب شدن!(که اشتباهاتم رو فهمیدم

وقتی تو یه کاری تخصص و مهارت کسب کردی تازه اول راه هستی یعنی در کنار رقبای کاری!!!

برای موفق شدن نیاز به «حرفه ای شدن» است وقتی حرفه ای شدی اون وقت ایده های و خلاقیت های نو باعث میشن از رقبا سبقت بگیری و پله های موفقیت رو یکی یکی بالا بری

مورد سوم احساسی عمل نکن با عقل و منطق و بررسی و تحقیق کامل جلو برو

مثال ساده:تو شرکتی که من کار میکنم الیاف مصنوعی تولید میکنن صاحبان کارخونه که 4برادر هستند با سرمایه گذاری اقدام به راه اندازی چنین کارخونه ای کردند ولی بخاطر احساسی عمل کردن(داشتن پول هنگفت و شوق کارخونه داری و گامهای بلند) و اینکه فلانی با همچین شرایطی داره پول پارو میکنه الان دچار وضعیتی شدن که پول پرسنل شرکت را ندارند بدن!!

امیدوارم موفق باشی و بهترین تصمیم رو بگیری

آرزوی ما موفقیت شماست

اگر به دنبال آن یک نفری هستید که زندگی شما را تغییر دهد

نگاهی به آیینه بیندازیدDodgyAngel
مشاهده وب سایت کاربر یافتن تمامی ارسال های این کاربر
 تشکر شده توسط: faryadkh , rasoul.es1989 , seraj , MSKHKABIR , yousefi66 , آرش 1 , ملکه
03-19-2014, 12:26 PM
ارسال: #6
(03-17-2014 01:19 PM)اقاي ايـــده نوشته شده توسط:  درود
يك كروكي از انجا تهيه كنيد - كسب كار هاي فعلي را عنوان كنيد. ميزان سرمايه - علاقمندي - زمان انجام كار و ...

یه میوه فروشیی کنارشم دوتا مدرسه هست تا ته خیابان هم بری بازم مدرسه هست میوه فروشی سر نبشه و مغازه ی ما کنار اونه. سرمایه هم هست تا 15 ملیون تومن نقد شاید با قرض بیشتر هم بشه زمان راه اندازی هم برج 3 سال 93میباشد یک مقدار نظرم روی سوسیس کالباس فروشی هم هست چون دردسر کمتری داره اما سوالم اینه که ایا سود اون به انداره ی مرغ فروشی میتونه باشه قبل از همه ی اینا فکر من روی گیم نت بود اما از سود بالای اون مطمئن نیستم تازه اینجا بازم داره شلوغ تر میشه اما نظر اصلیه من روی مرغ فروشی وقصابی دوتاش با همه البته قطعا باید از کسی کمک بگیرم بازم هرکی هر نظری داره بگه و در مورد این کارها هرتجربه واطلا عاتی داره مارو راهنمایی کنه با تشکر از همه ی دوستان که تو این بحث شرکت کردن
 تشکر شده توسط: سیدمهدی هاشمی
03-19-2014, 12:35 PM
ارسال: #7
یه میوه فروشیی کنارشم دوتا مدرسه هست تا ته خیابان هم بری بازم مدرسه هست میوه فروشی سر نبشه و مغازه ی ما کنار اونه. سرمایه هم هست تا 15 ملیون تومن نقد شاید با قرض بیشتر هم بشه زمان راه اندازی هم برج 3 سال 93میباشد یک مقدار نظرم روی سوسیس کالباس فروشی هم هست چون دردسر کمتری داره اما سوالم اینه که ایا سود اون به انداره ی مرغ فروشی میتونه باشه قبل از همه ی اینا فکر من روی گیم نت بود اما از سود بالای اون مطمئن نیستم تازه اینجا بازم داره شلوغ تر میشه اما نظر اصلیه من روی مرغ فروشی وقصابی دوتاش با همه البته قطعا باید از کسی کمک بگیرم بازم هرکی هر نظری داره بگه و در مورد این کارها هرتجربه واطلا عاتی داره مارو راهنمایی کنه با تشکر از همه ی دوستان که تو این بحث شرکت کردن
03-19-2014, 11:06 PM
ارسال: #8
(03-19-2014 12:26 PM)MSKHKABIR نوشته شده توسط:  
(03-17-2014 01:19 PM)اقاي ايـــده نوشته شده توسط:  درود

به نظر من اگر به دلیل نزیکی به چند تا مدرسه یه فلافلی یا کلا فست فود و ساندویچ های ارزان قیمت بزنی قطعا کارت میگیره و سود تضمین شده ای هم خواهی داشت.
 تشکر شده توسط: MSKHKABIR , ali_l0rd
03-30-2014, 02:14 PM
ارسال: #9
(03-19-2014 11:06 PM)سیدمهدی هاشمی نوشته شده توسط:  
(03-19-2014 12:26 PM)MSKHKABIR نوشته شده توسط:  
(03-17-2014 01:19 PM)اقاي ايـــده نوشته شده توسط:  
به نظر من اگر به دلیل نزیکی به چند تا مدرسه یه فلافلی یا کلا فست فود و ساندویچ های ارزان قیمت بزنی قطعا کارت میگیره و سود تضمین شده ای هم خواهی داشت.
منم با آقای ایده موافقم. بچه مدرسه ایها عاشق ساندویچ و فلافل و اینجور چیزا هستن. خیلی مرغ فروشیها و قصابیها تو شهر خودمون دیدم که یه مدتی مشتری نداشتن و مجبور شدن جمعش کنن ولی تا حالا هرچی بقالی, ساندویچی و لوازم التحریر نزدیک مدارس بوده کارشون با رونق همراه شده مخصوصا که اخلاق و طرز برخوردتون به شکلی باشه که باعث جذبشون بشین و مطمئن باشین در اینصورت نه تنها خودشون که دوستاشون رو هم تشویق به خرید از شما می کنن.
ارسال پاسخ 

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  پیشنهاد شما برای شروع کسب و کار با سرمایه 50 میلیون تومان amiir_0251 27 95,359 05-30-2020 04:33 PM
آخرین ارسال: alibashiri1363
  کسب درآمد از زمین reza.guilan 0 356 03-21-2020 07:41 PM
آخرین ارسال: reza.guilan
Star کدوم یک از این سه کار زنانه سود دهی بهتر و سرمایه کمتری میخواد Mohsen1374 1 646 02-17-2020 04:01 PM
آخرین ارسال: Mohsen1374
  به نظرتون بهترین کار برای یک خانم خانه دار که بتونه تو خونه انجام بده چیه؟ negar2 3 1,398 02-06-2020 05:46 PM
آخرین ارسال: amintatari64
  درخواست راهنمایی کار ضایعات علی حسینی 15 32,121 11-29-2018 05:25 AM
آخرین ارسال: arg74
  کسب درآمد از هنر Moalfo 0 340 11-10-2018 02:29 PM
آخرین ارسال: Moalfo
  راهنمایی برای فردی که تازه به ایران اومده و میخواد کسب و کاری داشته باشه علیرضا ظینسون 1 1,066 09-29-2018 12:08 PM
آخرین ارسال: mojtaba007
  درخواست ایده کسب و کار و فرار از بیکاری Jamali.ali69 3 2,175 07-23-2018 01:12 PM
آخرین ارسال: dalul
  راهنمایی واسه خرید و کار با واتت farshid18 20 37,980 06-29-2018 12:20 AM
آخرین ارسال: cactoos
  برای موفقیت در کسب و کار لوازم یدکی خودرو راهنمایی می خوام yousefi66 3 20,057 05-09-2018 05:50 PM
آخرین ارسال: mohammad97
  کار افرینتی با 12 میلیون dark.6427 0 1,845 12-24-2017 11:18 PM
آخرین ارسال: dark.6427
  پیشنهاد شما درباره راه انداختن یک کار در یک زیرزمین تجاری 107 متری؟ nasimparsi 2 1,814 11-12-2017 04:48 AM
آخرین ارسال: shahin0056
  راهنمایی در مورد شروع کار(فوری فوری فوری خواهشا) Jamali.ali69 6 3,136 08-30-2017 01:54 PM
آخرین ارسال: حسن قجر
  در خواست همکاری در کار کیفدوزی parva64 0 308 08-16-2017 03:14 PM
آخرین ارسال: parva64
  راه اندازی کسب و کار جدید(ممنون میشم کمکم کنین) rahim68 8 3,634 07-11-2017 03:57 PM
آخرین ارسال: rad86
  راهنمایی برای گسترش کسب و کار ( لوازم آرایش و پوشاک) hamidesigner 7 2,365 07-06-2017 04:10 PM
آخرین ارسال: hamidesigner
Thumbs Down هدفها و برنامه های یه شخص تازه شروع به کار... Fela.Want 161 23,064 06-12-2017 11:13 AM
آخرین ارسال: Fela.Want
  کسب و کار کوچک Magic Man73 0 378 05-31-2017 02:39 PM
آخرین ارسال: Magic Man73
  راهنایی جهت رونق در کار پارسینا 1 535 05-23-2017 12:05 PM
آخرین ارسال: aligoli
  من شغل اینترنتی با درامد مناسب دارم اما دنبال محل کار می گردم... PARTOTELECOM 1 1,048 04-13-2017 10:48 PM
آخرین ارسال: امیر Amir

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
تماس با ما | سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران | بازگشت به بالا | بازگشت به محتوا | آرشیو | پیوند سایتی RSS