ماگستان، خرید ماگ، خرید فلاسک و خرید هدیه در همین نزدیکی!

خرید هدیه، خرید ماگ

تابلو اعلانات سایت
میلیاردرها مرامنامه (قوانین سایت) میلیاردر هدف این سایت چیست؟ میلیاردر دانلود ماهنامه سایت
میلیاردرها اتمام حجت (حتما بخوانید.) میلیاردر راه اندازی کسب و کار توسط اعضا میلیاردر مسابقه دوبرابر کردن پول
میلیاردرها عضویت در بخش ویژه VIP میلیاردر موفقیت های دوستان بعد از عضویت در سایت میلیاردر تبلیغات و معرفی کار و شغل شما

راهنمای خرید هدیه، ماگ و فلاسک

ماگستان, اولین و تنهاترین

ماگستان, اولین و تنهاترین

هشدار جدی برای جونان جویای کار! فریب nuheights را نخورید
زمان کنونی: 05-02-2024, 06:37 AM
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
نویسنده: odise
آخرین ارسال: مهتاب
پاسخ: 10
بازدید: 3216

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 5 رأی - میانگین امیتازات : 2.8
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
03-10-2014, 06:37 PM
ارسال: #1
با سلام
امروز قصد دارم یک خطر بالقوه رو که ممکنه هر یک از دوستان کم سن و سال انجمن باهاش مواجه بشن رو بیان کنم و با دلیل و مدرک ثابت کنم که "چه خطری " پیش پای جوانان ماست.

مقدمه: حتما همگی شرکت گلد کوئست رو خاطرتون هست که به خصوص در اوایل دهه 80 و تا تا سال 86 به خوبی خانواده ها و افراد زیادی را به خاک سیاه نشاند.
همان سالیان به واسطه یکی از فامیل های نزدیک که متاسفانه اون موقع درگیر این کار بود و مالباخته هم شد جزوات و مطالب زیادی از این گروه می دونستم و پرزنترهای شرکت های متعددی رو هم دیده بودم.
اما از سال 87 به بعد خبر چندانی از این شرکت ها نمی شنیدم تا این که چند روز پیش در اسفند1392 مساله ای پیش اومد که به صورت کامل با یکی از این شرکت ها درگیر شدم.
-----------------
ماجرا از آن جا شروع شد که یکی از دوستان چند ساله تماسی گرفت با من و حال و احوال کرد و از اوضاع خوب خودش گفت.
یک هفته بعد دو باره دو تا مسیج داد و یک تماس تلفنی و حال و احوال و ....
یکی دو هفته بعد هم مجددا تماس گرفت و گفت توی یه شرکت در "کیش " کار می کنه و شرکت خوبیه و درس رو برای یک مدت گذاشته کنار. و گفت که احتمالا شرکتشون یه نمایشگاه بین المللی در مورد صنعیت ساختمان می خاد برگزار کنه در اسفندماه 92 و نیاز به 30الی 40 نفر مترجم دارند به صورت پاره وقت و چنان چه کار رو خوب انجام بدیم امکان استخدام با مزایای عالی هم وجود داره و ازم پرسید که مایل به کارکردن هستم یا نه ؟
من گفتم که بدم نمیاد اگه شرایط فراهم باشه
بعد یک هفته تماس گرفت و یکسری مشخصات پرسید و گفت که فردا خبر بهم میده که قطعی شده یا نه و گفت که آماده یک مسافرت 5 روزه باشم.
فردا تماس گرفت و گفت که کیش کنسل شده و راه بیفت تهران و ساعت هفت صبح باید به مهندس معرفیت کنم.
من هم به اعتبار دوستی و شناختی که قبلا ازش داشتم و آدم پاکی می دونستمش شبونه راه افتادم و برای استراحت به خونه خواهرم رفتم.
ساعت 9 بود که باهام تماس گرفت و گفت ساعت 10 آزادی باشم که 11 رسیدم آزادی و وقتی بهش زنگ زدم گفت که برم ونک وقتی هم رفتم ونک گفت برم "آرژانتین" و اون جا هم بعد یک ساعت علافی بالاخره با دوستش به اسم آیدین اومد و رفتیم به پارک "ساعی" و اون جا نشستیم روی یکی از نیمکت ها و من شروع کردم به سوال پرسیدن ولی خیلی زیرکانه از دادن جواب به سوالم که کارم به عنوان مترجم در کجاست و ... طفره رفت.
البته قبلش گفته بود که 5 روز رو بایدبا هم توی خوابگاه شرکت باشیم و این که وسایل ارتباطی هم همراه خودم نیارم و فقط چند دست لباس داشته باشم.
روی نیمکت که نشسته بودیم به صورت کاملا تصنعی سعی داشتند که جو خودمانی ایجاد کنند و "خوشبختانه یا متاسفانه" از اون جایی که بنده بخاطر تجارب گذشته آدم "رکی" هستم گفتم که سر اصل مطلب برن چون ساعت 3 شده بود و هیچ کاری نکرده بودیم.تو این ماجرا "ایدین " رفت و "مهندس" اومد و یکبار دیگه همون حرفای اول رو شروع کرد به تعریف کردن و نقطه ضعف گرفتن و از آرزو ها و امیال بشر سخن گفتن و این که پول چقدر چیز خوبیه و دست آخر واژه "بازاریابی شبکه ای" از دهنش بیرون اومد و از اون جا بود که بنده ملتفت شدم که دارم پرزنت میشم و همه این ها هم بازی بیش نبوده و بیخود و بیجهت اومدم تهران.
به خاطر همون فامیلمون که قبلا تو این کارها بود به نوعی با اکثر ترفندهای این ها آشنایی داشتم و به دلیل مطالعه نسبتا زیادی هم که توی حوزه موفقیت داشتم اصول روانشناسی موفقیت رو می دونستم با دقت زیادی به حرفاشون گوش کردم و سوتی های وحشتناکی از پرزنت کردنشون گرفتم.
آقایی که از درآمد میلیونی حرف میزد گوشیش 30 هزار تومان هم نمیرزید یا صمیمیت مصنوعیشون یا لباس های داغونشون و خیالپردازی های عجیبشون که فلان چیز رو از فلان جا خریدم و....!!! ا
پرسیدم شرکتتون از چه سالی فعالیت می کنه ؟ گفت از 1998 و از سال 84 در ایران ، چیزی نگفتم چون میدونستم که همچین شرکتی نبوده تو ایران و اینا هم احتمالا دارن با اسم یه شرکت دیگه بازی میکنن و ادرس سایت رو پرسیدم و گفتن اسم کمپانی nuhieghts و آدرس سایتش:
http://www.nuhieghts.biz هست و در ایران هم هیچ مشکل قانونی ندارد و حتی اسم شرکت رو به یه شماره مسیج کرد و مسیج مبنی بر فعالیت قانونیشون رو نشونم داد (اسم رو به فارسی فرستاد نه انگلیسی!!!)
خلاصه جناب مهندس یک ساعت هم حرف زدند و ما هم گوش کردیم تا این که گفتم بسه و خسته شدم! همون موقع مهندس گفتن که کاری دارن و باید برن و بهم گفت دنیاتو تغییر بده و کار رو ببین و بشناس و بعد تصمیم بگیر و این که در همه چیز اختیار دارم و در هیچ مرحله ای مجبور نیستم.
البته قبلش ایشون به سه سوال من هیچ پاسخی ندادند و هر دفعه با یک بهونه ای پیچوندن.
سوال اول: برای ورود به سیستم باید چقدر پرداخت کنم؟
پاسخ: نداد!
سوال دوم: چند درصد از درآمد زیرشاخه ها به من تعلق می گیرد؟
پاسخ: در آینده میگه!
سوال سوم: پورسانت ها چقدره ؟
پاسخ: متغیر!
خلاصه ایشون رفتن و آیدین خان برگشتند و گفتند بریم یه ساندویچی بخوریم! ساعت هم تقریبا 4 ونیم بود و ما هم گرسنه مثل خرس جنگلی!
اون جا که رفتیم بهشون گفتم از شنیدن صحبتاشون لذت بردم ولی هیچ علاقه ای به همکاری باهاشون ندارم و الان هم میخام برم .
این ها رو که گفتم دوستم یه دفعه پرید وسط بحث و گفت تو که 4 روز برنامت رو خالی کردی و ما هم که میخایم خوش بگذرونیم پس از چی می ترسی یا نگرانی؟
گفتم از عدم صداقت تو که منو به یه بهونه دیگه کشوندی این جا و این خزعبلات رو تحویل من میدی .
این جابود که آیدین اومد کمکش و شروع کرد به توجیه که ما تو رو به دلیل خاصی انتخاب کردیم و مجبور بودیم و همه مون این جور پرزنت شدیم و وارد شدیم و .....
که من گفتم پس ریشه همتون غلط بوده و با 4 تا اصل کاری که خودتون گفتین یعنی "صمیمیت ، تعهد،کار تیمی، صداقت" تناقض داره پس الکی وقتتون رو تلف نکنید.
کار به قسم و .... کشیده بود که من وسایلمو برداشتم و بدون توجه رفتم به سمت خروجی پارک تا سوار تاکسی بشم و برم که اومدن دنبالم و همون دوست عزیز جلوم رو گرفت و شروع به صحبت کردن با صدای بلند کرد که تو قول دادی و ..... که من هم گفتم من کجا بهت قولی دادم اصلا؟ کاغذی نوشته ای چیزی داری؟ که اون وسط آیدین گفت "گند بزنن" به رفاقتتون که این قدر ضعیفه که گفتم اره همین طوره و اصلا ما رفاقتی نداریم!
بازهم گیر دادن و من هم شروع کردم به داد و بیداد کردن و به یکی از کسبه گفتم که با پلیس تماس بگیره که ببینم عکس العملشون چیه که دیدم ناپدید شدن!!!

بعد که برگشتم خونه و اومدم پای نت اسم شرکتشون رو سرچ کردم و متوجه شدم که همان گلد کوئستی ها هستن که اومدن توی این کار و باز هم دارن جوانان رو با وعده های توخالی و دروغین جذب می کنند.
برنامه شون هم این بوده که بعد ورود به آفیس شون با شستشوی مغزی و صحنه سازی با تماس تلفنی خانواده قربانی را مجبور کنند که پول بریزه به حساب بچه شون تا جیب آقایان سرشاخه پر بشود!

این جا چند تا از نظرات فریب خوردگانشان رو می زارم :
---------------
کوئست یعنی از دست دادن پول ،وقت، آبرو ، خریدن نفرین، و افسردگی
هر کس میخواد بدبخت بشه بره کوئست
من ۲سال عمرمو توش تلف کردم
----------------
سلام دوستان نیوهایتس واقعا کلاه برداری محضه .من خودم حدود سه مه پیش جذب این شرکت شدم و بد فرار کردم .از نیروی انتظامی و اداره آگاهی تهران تقاضا دارم برای دستگزری این افرادی که نام میبرم اقدام کنید. تاپ لیدر شان و فرد شماه یک شان بانام مستعار محسن .و نفر دوم بانام دروغی عرفان و اسم اصلی مسعود اسماعیل زاده یا اسماعیلی پور اصفهانی هشت . نفر سوم بانام مستعار عماد و اسم اصلی هادی صنعتی اهل سربندر لیور .برادر عماد با نام اصلی حامد با تشکر
--------------------
سلام دوست عزیز منم درست چن روز پیش به دعوت دوستم گرفتار دامشون شدم که البته با شکی که داشتم وبا کمک خدا تونستم در برم و گرفتار نشم واز قبل میدونستم که بعضی جاها قدرت نه گفتن به دادت میرسه وبعد از نه گفتن نصف شب از خونه اخراج شدم.به نظرم اگه وارد باند شدی مثل قبر میمونه و بازگشتی نداره البته بازم ناامید نشو .ممنون از مطالبت که شک منو در مورد غیر قانونی بودن این باند بر طرف کرد. اونایی که اینجا ازش طرفداری میکنن خودشون عضو همون بادا هستن خواهشا گول نخورین. من سایت شرکتو دیدم ولی هیچ نمایندگی یا دفتری تو ایران نداره وتمامی باندهای مدعی این کار ،تو آپارتمانها بصورت قاچاقی کار میکنن اگه باور نمیکنین امتحان کنین.شرکتی که مجاز باشه دفتر رسمی داره!!! تجارت الکترونیکی که آقای علی اکبر جلالی بحث میکنه پورسانت نمیده فقط خرید اینترنتیه و زیر شاخه نمیخواد فقط برای صرفه جویی در وقت و هزینه وبرای کم کردن ترافیک کلان شهرها میتونی از خونه با اینترنت خرید کنی اگه من ایمیل نذاشتم بخاطر اینه که هنوز میترسم تحت کنترل باشم. تازه اگه کسی میتونست هفته ای 150میلیون در بیاره دیگه دکتر مهندسا میرفتن تو اینکار نه بیکارا!!! اگر چه به دروغ میگن تو اینکار دکتر و مهندس هست و بعد از4سال بازنشسته میشی و... خلاصه وظیفه دونستم بگم بعدا نگید نمیدونستم یا تقدیر بود یا تقصیر خدا بود وهمه رو مقصر بدونین جز خودتون. باسپاس.
-----------------
شرکت نیو هایتس جدیدترین شبه بازار یابی قلابی ایرانی است که پس از اخرین پیام پتمن سناتیراجا از کووالامپور توسط واسطهای ایرانی ساخته شده

که فقط طور میفروشه اونم به ایران با پستهای اصلی امریک که ایرانو تحریم کرده نه پست تی ان تی
کلا یه شرکتی که با ساده ترین نرم افزارهای اینترنتی ساخته شده با یکس سال سابقه به دور بما می گفتن بگو 15 سال سابقه داره تازه اسم قبلی شر کت کیو نت بود که پس از گند کاری تی سی ها رو عوض کردن تو نیو هتس بعدها فهمیدماصلا پلن کاری همش دوروغه چون موق عوض کردن کیونت به نیوهایتس همون مشخصات و اعتبارات کیونت را می گفتیم پس هر چی در مورد سقف و بازنشستگی تیک زدن ویژنها همش کشک بود طرف هم یا باید بمونه خودشو گول بزنه یا مثل من تا حرفی میزدم می گفتن اعتقاد نداری خداییش طرف می گن شستشوی مغزی شده درست گفتن خدا نکنه شما تو همچین جوی بیافتید
--------------------------------------

جالب این جاست سایتشون رو هم که چک کردم متوجه شدم که فقط یک ساله فعاله نه 12 سال! و نکته جالب تر هم این جاست که اکثر بازدیدکنندگانش ایرانی هستن و محدود!
به عبارتی شما هم اگه یه سایت درپیتی راه بندازید احتمالا بعد یک هفته به الکسا رنک اینا خواهید رسید

نتیجه گیری:
دوستان و برادران و خواهران گرامی!
چنان چه پیشنهاد همکاری دریافت کردید ابتدا برید شخصی که دعوت به همکاری کرده از شما رو به شدت برید در موردش تحقیق کنید ، دوما تا میتونید قدرت نه گفتن را در خودتون تقویت کنید که این ها چیزی که توش مهارت دارند فریب دادن انسان ها و تحویل دادن دروغ های جورواجوره.

امیدوارم این مطلب از برادر کوچکترتون براتون مفید واقع شده باشه.

حداکثر یک سال تا شروع حرکت اسانسوری!
-------------------
امضای بالا امضای اولم بود که موقع ثبت نام تو سایت گذاشتم، متاسفانه آسانسوری برای رسیدن به موفقیت وجود نداره دارم از پله ها بالا میرم!!!
یافتن تمامی ارسال های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 تشکر شده توسط: uniquemind , aria898210 , soso , jujushow , SM_HOSSEINI , alma , mjdehghani , هومان هرمزدی محمد آبادی , mohammadlover , یک همراه سبز , blacknight19 , حمید سیدی زاده , mohamad021 , bidoki , alireza091111 , esijm , saeed.abdollahi , koruosh , مهدی 1 , jahanagahi , orgeneral , کامیار کاظمی , seraj , مرتضی الهی , Mohsen1988 , soshiant , yunespc , یوسف خادم پیر , hzarenea , Ali 59 , iran , Alireza_Kh , saeede93 , ملکه , 0625 , maryam68 , mahdi5e , مریم28 , کاظم کاظمی , mohammadshamosi , abdolhossein , mseyfzadeh , dara , i-like-ddd , مهتاب , bahamin , alan , saharava
03-11-2014, 01:23 AM
ارسال: #2
RE: هشدار جدی برای جونان جویای کار! فریب nuheights را نخورید
ممنون از اینکه تجربه خودتونو به اشتراک گذاشتید
دوستان عزیز
مسئله ای لازم دونستم که اضافه کنم که اینه که اگر به مسئله ای همچون دوست ما برخوردید ، لطفا با احساس برخورد نکنید !!!

درضمن خداروشکر سیستم و فرهنگ شغلی و صنعتی بی نظیر بازاریابی شبکه ای درایران قانونی و رسمی شد
شما میتوانید از سایت وزارت بازرگانی اطلاعات خود را کامل کنید.
مشاهده وب سایت کاربر یافتن تمامی ارسال های این کاربر
 تشکر شده توسط: jahanagahi , odise , blacknight19 , مرتضی الهی , soshiant , 0625 , mahdi5e , مهتاب , mohammad-alone
03-11-2014, 09:17 AM
ارسال: #3
با تشکر از اطلاع رسانی خوب شما.
موفقتر باشی.

خدایا با همه بزرگیت در قلب کوچک من جای داری
اینستاگرام من :
hoshangghorbanian
مشاهده وب سایت کاربر یافتن تمامی ارسال های این کاربر
 تشکر شده توسط: odise , blacknight19 , مرتضی الهی , یوسف خادم پیر , masoud000 , 0625 , mahdi5e , dara
03-11-2014, 11:08 AM
ارسال: #4
(03-11-2014 01:23 AM)saeed.abdollahi نوشته شده توسط:  ممنون از اینکه تجربه خودتونو به اشتراک گذاشتید
دوستان عزیز
مسئله ای لازم دونستم که اضافه کنم که اینه که اگر به مسئله ای همچون دوست ما برخوردید ، لطفا با احساس برخورد نکنید !!!

درضمن خداروشکر سیستم و فرهنگ شغلی و صنعتی بی نظیر بازاریابی شبکه ای درایران قانونی و رسمی شد

صد البته که بازاریابی شبکه ای قانونی هم در ایران وجود دارد
شرکت هایی مثل ... نیک خیلی هم حلال و درستکار هستند وسایت فارسی دارند و همه چیزشان هم مشخص است ولی این هایی که با بازی کردن با عواطف و احساسات انسان ها قصد دارند کلاهبرداری کنند خدا میداند که یک درصد هم به حرف های خودشان اعتقادی ندارند.

-------------------
امضای بالا امضای اولم بود که موقع ثبت نام تو سایت گذاشتم، متاسفانه آسانسوری برای رسیدن به موفقیت وجود نداره دارم از پله ها بالا میرم!!!
 تشکر شده توسط: blacknight19 , مرتضی الهی , یوسف خادم پیر , masoud000 , jahanagahi , saeede93 , 0625 , mahdi5e
03-11-2014, 07:12 PM
ارسال: #5
باتشکر ازشما بخاطر هشدار این موضوع
واقعیت اینه که هیچ اتفاقی یک شبه نمی افته و پولدار شدن هم از این قاعده مستثنی نیست!
برای پولدارشدن ساده ترین راه مطالعه زندگینامه افراد موفقه ورعایت اصول اونها وپیروی از قواعد کار .

شاد وپیروز باشید

از راه شگفت خدا پول مثل سیل بطرف من سرازیر شده
 تشکر شده توسط: odise , blacknight19 , یوسف خادم پیر , jahanagahi , 0625 , maryam68 , کاظم کاظمی
03-11-2014, 11:29 PM
ارسال: #6
(03-11-2014 11:08 AM)odise نوشته شده توسط:  
(03-11-2014 01:23 AM)saeed.abdollahi نوشته شده توسط:  ممنون از اینکه تجربه خودتونو به اشتراک گذاشتید
دوستان عزیز

شرکت هایی مثل ... نیک خیلی هم حلال و درستکار هستند وسایت فارسی دارند و همه چیزشان هم مشخص است ولی این هایی که با بازی کردن با عواطف و احساسات انسان ها قصد دارند کلاهبرداری کنند خدا میداند که یک درصد هم به حرف های خودشان اعتقادی ندارند.
دوست عزیز من از سال 83 وارد این بازی ها شدم و سالها از بهترین روزهای عمرم رو در اون هدر دادم
کوئست
وست
آسو0
آخریشم دستبندهای مغناطیسی آمگا
...نیک رو وقتی بهم یکی توضیح داد که منو جذب کنه نزدیک بود دیگه سرش داد هم بزنم چرا که سیستم هایی که بر مبنای جذب انسان (نه فروش محصول)!!! از یک شرکت پورسانت میگرن همه از یه نوع کرباسند!
من یه مدت تو آسو نت بودم.شرکتی که همایش میگذاشت،دفتر داشت،ماهنمامه داشت،کتاب چاپ می کرد و لیدرهای اصلیش سیاسی بودند.اما از بین رفت خیلی راحت هم از بین رفت.ما لول های نزدیک حمید فراهانی بودیم و در هر ماه باهاش جلسه داشتیم اما حمید فراهانی الان کجاست؟!!
دوستان سیستمی که بر مبنای جذب انسان به شما پول میده کلا مشکل داره به خصوص در ایران

آسمان فرصت پرواز بلندی است....قصه این است چه اندازه کبوتر باشی....
 تشکر شده توسط: alireza091111 , saeed.abdollahi , یوسف خادم پیر , jahanagahi , hzarenea , odise , 0625 , کاظم کاظمی , blacknight19
03-11-2014, 11:31 PM
ارسال: #7
سلام دوستان
راستش اسانسور موفقیت خیلی وقته خراب شده و موفقیت چه بخواهین و چه نخواهین پلکانی می باشد . فقط موردی باید بهش بیشترین دقت فرمایید اینکه پله های موفیقت مانند هم نیستند . شاید تا پله ششم خیلی سریع طی کنید و پله هفتم یک کیلومتر باشد . پس صبر و توکل و اراده داشته باش . پس قرار ما بالای قله موفقیت ،میبینمتون .
از زندگی لذت ببرین لطفا .

مشکلات برای همه هستند و برای آدم های موفق بیشتر ، فقط آدم های موفق با مشکلات برخورد صحیح انجام می دهند به جای فرار از مشکلات .( حمید سیدی زاده )
 تشکر شده توسط: یک همراه سبز , alireza091111 , یوسف خادم پیر , jahanagahi , hzarenea , odise , seraj , soshiant , maryam68 , blacknight19 , 0625 , delsaa
03-12-2014, 04:45 PM
ارسال: #8
(03-11-2014 11:29 PM)soshiant نوشته شده توسط:  
(03-11-2014 11:08 AM)odise نوشته شده توسط:  
دوستان عزیز

دوست عزیز من از سال 83 وارد این بازی ها شدم و سالها از بهترین روزهای عمرم رو در اون هدر دادم
کوئست
وست
آسو0
آخریشم دستبندهای مغناطیسی آمگا
...نیک رو وقتی بهم یکی توضیح داد که منو جذب کنه نزدیک بود دیگه سرش داد هم بزنم چرا که سیستم هایی که بر مبنای جذب انسان (نه فروش محصول)!!! از یک شرکت پورسانت میگرن همه از یه نوع کرباسند!
من یه مدت تو آسو نت بودم.شرکتی که همایش میگذاشت،دفتر داشت،ماهنمامه داشت،کتاب چاپ می کرد و لیدرهای اصلیش سیاسی بودند.اما از بین رفت خیلی راحت هم از بین رفت.ما لول های نزدیک حمید فراهانی بودیم و در هر ماه باهاش جلسه داشتیم اما حمید فراهانی الان کجاست؟!!
دوستان سیستمی که بر مبنای جذب انسان به شما پول میده کلا مشکل داره به خصوص در ایران

هر سیستمی که شما را مجبور به خرید کالا یا خدمات کنه و بدتر از اون بابت عضویت پول بخاد ازتون هرمیه و واقعا براتون دردسر درست میکنه.
چنان چه در ارتباط با فعالیت های هرمی شرکت داشته باشید(حتی عضویت) به حبس سه ساله و رد مال برابر دو برابر پول دریافتی محکوم خواهید شد و سوء سابقه هم براتون به حساب خواهد آمد.
لذا دوستان جوان و نوجوان واقعا در انتخاب دوست دقت کنند و واقعا جز به خدا و خانواده خودشون به کسی هم اعتماد نکنن.

-------------------
 تشکر شده توسط: کاظم کاظمی , blacknight19 , 0625
05-05-2014, 06:33 PM
ارسال: #9
الان که فکر میکنم میبینم آدم به اونی که داره راضی باشه و تلاش خودشم بکنه خیلی بهتره تا اینتوری از نردبون بیفته .الهی شکرت

بسم الله الرحمن الرحیم

نام کاربری گذشته : کاظم...
 تشکر شده توسط: mohammadshamosi , blacknight19 , 0625
05-10-2014, 04:53 PM
ارسال: #10
متاسفانه هر وقت یک تجارت جدید توی ایران قانونی میشه سواستفاده گران هم شروع به کلاهبرداری با شکلی شبیه به این شرکت ها می کنند لطفا قبل از شروع هر کاری تحقیق کنید و این نکته رو بدونید که تو شرکت های قانونی بازار یابی شبکه ای شما به کسی پولی رو نباید بدید بلکه از سایت شرکت هر چیزی که خواستید میخرید که سایت به سایت وزارت بازرگانی لینکه و میشه چکش کرد و قرارداد رسمی با شما بسته میشه.
از این لینک شما می تونید شرکت های دارای مجوز رو چک کنید:
http://www.networkmarketing.moc.gov.ir

از امروز فیلمنامه زندگیم را تغییر میدهم.
کائنات در حال سرازیر کردن عشق و ثروت به زندگی من است.
 تشکر شده توسط: 0625 , delsaa
ارسال پاسخ 

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  ثبت آگهی رایگان راهی نوین برای ارتقای تبلیغات sellfree 0 151 05-27-2023 02:39 PM
آخرین ارسال: sellfree
Rainbow تجربیات کارآفرین ها برای موفقیت در کسب و کار aliashraf94 7 1,630 03-14-2018 09:46 PM
آخرین ارسال: mttm
  ف/ی/ل/ت/ر تلگرام چند هزار نفر را بیکار می‌کند؟ iranwebshop 0 329 01-02-2018 03:20 PM
آخرین ارسال: iranwebshop
  بازار را تکان دهید!!! r2013.samadi 3 535 12-16-2017 06:18 PM
آخرین ارسال: r2013.samadi
  طراحی سایت در سال 2018 را چگونه تصور می­کنید؟ r2013.samadi 0 316 07-29-2017 04:35 PM
آخرین ارسال: r2013.samadi
  بررسی مشکلات خدمات پس از فروش چرخ خیاطی و لوازم تولید پوشاک درخواست برای ثبت نظر MaHdi-Z 0 522 12-08-2015 09:13 PM
آخرین ارسال: MaHdi-Z
  #کارافرینی به سبک ایرانی#برای بچه های انجمن ebrahim.ev 1 657 09-10-2015 11:03 PM
آخرین ارسال: Amiraliamirali
  من چطوری کار می کنم؟ yu3f 12 3,269 02-27-2014 06:25 PM
آخرین ارسال: tarfand
  رقابت پست با پیک‌موتوری‌ها جدی شد/ از شمال تا جنوب تهران ۶ هزار تومان karafarin 4 1,330 11-16-2013 11:57 PM
آخرین ارسال: حمید رضا غ
  رابطه شغل با کار as98749874 3 654 07-18-2013 05:31 PM
آخرین ارسال: Elixir
  هفت نکته برای شروع یک سرمایه گذاری موفق karafarin 0 964 03-17-2013 08:08 PM
آخرین ارسال: karafarin
  برای شما دوست عزیزی که به تازگی عضو شده اید ... m-jalalvand 2 935 03-05-2013 12:34 PM
آخرین ارسال: m-jalalvand
  آیا نحوه استفاده از قانون جذب برای هر کس متفاوت است؟ صابری 12 3,120 02-12-2013 01:48 AM
آخرین ارسال: حمید سیدی زاده
  توقف کسب‌و‌کار شما با این هفت اشتباه karafarin 0 502 01-27-2013 06:42 PM
آخرین ارسال: karafarin
  کمک فکری به مسئولین برای بهبود اوضاع اقتصادی mjdehghani 92 11,214 01-24-2013 02:39 PM
آخرین ارسال: jahanagahi
  محل کارم را دوست دارم وقتی ………….. Haavin 9 2,126 01-14-2013 02:15 PM
آخرین ارسال: Delta.H

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
تماس با ما | سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران | بازگشت به بالا | بازگشت به محتوا | آرشیو | پیوند سایتی RSS