ماگستان، خرید ماگ، خرید فلاسک و خرید هدیه در همین نزدیکی!

خرید هدیه، خرید ماگ

تابلو اعلانات سایت
میلیاردرها مرامنامه (قوانین سایت) میلیاردر هدف این سایت چیست؟ میلیاردر دانلود ماهنامه سایت
میلیاردرها اتمام حجت (حتما بخوانید.) میلیاردر راه اندازی کسب و کار توسط اعضا میلیاردر مسابقه دوبرابر کردن پول
میلیاردرها عضویت در بخش ویژه VIP میلیاردر موفقیت های دوستان بعد از عضویت در سایت میلیاردر تبلیغات و معرفی کار و شغل شما

راهنمای خرید هدیه، ماگ و فلاسک

ماگستان, اولین و تنهاترین

ماگستان, اولین و تنهاترین

سال 92 چقدر پیشرفت کردیم ؟؟
زمان کنونی: 05-03-2024, 09:15 PM
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
نویسنده: davaran
آخرین ارسال: davaran
پاسخ: 36
بازدید: 5241

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 12 رأی - میانگین امیتازات : 3.33
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
03-01-2014, 12:11 PM
ارسال: #1
دوستان عزیز .. امروز داشتم سررسیدم رو ورق میزدم .. اول سال یک سری کار و برنامه داشتم تا پایان سال .. همه ما یه اهداف و برنامه هایی برای سال 92 داشتم .. ممنون میشم از پیشرفت ها و اهدافی که بهشون رسیدید بنویسید:

اول خودم : پیشرفت های من در سال 92
1- میخواستم تا پایان سال بدهی هایی که بخاطر کارها قبلی داشتم سبک تر کنم .. شکر خدا خیلیش داده شده البته هنوز 30 میلیونی مونده

2- میخواستیم امسال شرکت رو توسعه بدهیم .. شکر خدا پرسنل دو برابر شده .. فروش بهتر شده ولی عالی نیست ..

3- زمین شرکت 3000 متر بود .. 6000 متر دیگه بهش اضافه کردیم ..

4- میخواستم اوقات فراغت روی طرحی دیگه کار کنم .. خیلی تحقیق کردم و به اینده و بازار برنامه نویسی موبایل رسیدم .. مقداری اندروید یاد گرفتم و الان دارم زبانه برنامه نویسی جاوا رو در اواقات بیکاری یاد میگیرم ..

5 - دنبال جمع کردن یه تیم برنامه نویسی اندروید بودم بیش از 50 نفر رو ملاقات کردم و هنوز کسی پیدا نکردم ولی همچنان ادمهای زیادی را میبینم و باهاشون جلسه میذارم تا تیمم را تشکیل بدهم ...

6- میخواستم برم زبان انگلیسی یاد بگیرم .. میشه بگی تنبلی کردم و پیشرفتی نکردم ..

7- کمک کردم همسرم یه ارایشگاه راه اندازی کرد . براش برنامه Crm نوشتم و شکر خدا از سال جدید کارش رو توسعه میده ..
یافتن تمامی ارسال های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 تشکر شده توسط: alireza091111 , یک همراه سبز , faryadkh , کامیار کاظمی , یوسف خادم پیر , Elixir , alma , mrhm , کتایون کاظمی , sir-mahyar , Ali 59 , سعید محمدی , goldmen , Fela.Want , maryam68 , دهدار , jahanagahi , soshiant , tarfand , tondar12 , zahra_r , SM_HOSSEINI , thundrill , mjdehghani , tohid , mostafa ghobadi , iren
03-01-2014, 12:38 PM
ارسال: #2
RE: سال 92 چقدر پیشرفت کردیم ؟؟
با سلام

من برای سال 92 چند برنامه داشتم

1-یادگیری حسابداری(که با وارد شدن بصورت مبتدی در این حرفه متوجه شدم واقعا تمرکز و دقت بالایی میخواد بنا براین کلاس نرفتم

2-یاد گیری گرافیک(تنبلی

3-موسیقی(تنبلی

4-افزایش ارتباط اجتماعی و بهبود کیفیت اون(کاملا موفق بودم

5-افزایش موفقیت معنوی(50 درصد ارتقاء داشتم

6-خودشناسی و تعیین مسیر زندگی(بالای 50 درصد موفق بودم

اگر به دنبال آن یک نفری هستید که زندگی شما را تغییر دهد

نگاهی به آیینه بیندازیدDodgyAngel
مشاهده وب سایت کاربر یافتن تمامی ارسال های این کاربر
 تشکر شده توسط: faryadkh , کامیار کاظمی , alireza091111 , یوسف خادم پیر , davaran , alma , کتایون کاظمی , sir-mahyar , goldmen , seraj , Elixir , jahanagahi , tarfand , tondar12 , SM_HOSSEINI , thundrill , mjdehghani , mostafa ghobadi
03-01-2014, 03:15 PM
ارسال: #3
سلام.
چه سوال جالبی.راستش هنوز بهش فکرنکرده بودم.
این سال یکی از بهترین سال ها در طول عمرم بوده.
به چند آرزوم رسیدم.
1.احداث پرورش ماهی
2.بالا بردن اطلاعات عمومیم درمورد بازاریابی وهمچنین کسب اطلاعات در سفرهام به خارج از ایران
3.آموزش زبان برنامه نویسی
4.آموزش زبان انگلیسی(به جز مکالمه اونه دیگرو همشو یاد گرفتم)
5.ویکی از مهم ترین هاش آشنایی من با این انجمن بود.
6. ....
خیلی چیزای دیگری هم هستندکه تو این سال بهشون رسیدم ولی اینا اصلیش بودند.

با آرزوی موفقیت برای سایر دوستان چه در این سال وچه در سال های آینده.
با سپاس
 تشکر شده توسط: یک همراه سبز , davaran , alireza091111 , alma , کتایون کاظمی , سعید محمدی , Fela.Want , Elixir , jahanagahi , tarfand , tondar12 , zahra_r , SM_HOSSEINI , thundrill , mjdehghani , mostafa ghobadi
03-01-2014, 06:44 PM
ارسال: #4
دوستان مشارکت کنید تا انرژی بگیریم برای سال جدید ...
 تشکر شده توسط: alma , کتایون کاظمی , سعید محمدی , Elixir , jahanagahi , thundrill , mostafa ghobadi
03-02-2014, 08:39 AM
ارسال: #5
مرسی آقا واسه این تاپیک جالبتون...کلا که سال 92 واسه منم سال بسیار خوبی بود وهست وانشالله تا آخرشم خواهد بود....
1. ارتقا شغلی وافزایش حقوقم 2. پیشرفت در زبان انگلیسی تا 90 درصد 3. قبولی در کارشناسی ارشد 4. خرید زمین دلخواهم در یک شهرتوریستی جهت احداث یک مهمانسرای نقلی!!! و چند تا موفقیت ریزه میزه دیگه مثل یادگیری نرم افزارهای تخصصی مربوط به رشته ام و....
خدایا شکرت...حالا که فکر می کنم می بینم سال خوبی بودها واقعا.....راستی تا یادم نرفته بگم ،پیدا کردن دوستای بسیار دوست داشتنی و قدیمیم و تازه شدن دیدارها. هم جز اتفاقات خوب معنوی من بود ...

Angelدنیا گرد است.....درست زمانی که فکر می کنی به آخر دنیا رسیده ای شاید در ابتدای راه تازه ای باشی...Angel

نام کاربری گذشته: melina
 تشکر شده توسط: یک همراه سبز , alireza091111 , سعید محمدی , davaran , goldmen , محمد عـلیزاده , Elixir , یوسف خادم پیر , jahanagahi , tarfand , tondar12 , حمید سیدی زاده , zahra_r , SM_HOSSEINI , thundrill , mjdehghani , mostafa ghobadi
03-02-2014, 11:02 AM
ارسال: #6
(03-02-2014 08:39 AM)کتایون کاظمی نوشته شده توسط:  مرسی آقا واسه این تاپیک جالبتون...کلا که سال 92 واسه منم سال بسیار خوبی بود وهست وانشالله تا آخرشم خواهد بود....
1. ارتقا شغلی وافزایش حقوقم 2. پیشرفت در زبان انگلیسی تا 90 درصد 3. قبولی در کارشناسی ارشد 4. خرید زمین دلخواهم در یک شهرتوریستی جهت احداث یک مهمانسرای نقلی!!! و چند تا موفقیت ریزه میزه دیگه مثل یادگیری نرم افزارهای تخصصی مربوط به رشته ام و....
خدایا شکرت...حالا که فکر می کنم می بینم سال خوبی بودها واقعا.....راستی تا یادم نرفته بگم ،پیدا کردن دوستای بسیار دوست داشتنی و قدیمیم و تازه شدن دیدارها. هم جز اتفاقات خوب معنوی من بود ...

انشاله در سال جدید خبر احداث مهمانسرا رو هم بشنویم ..
 تشکر شده توسط: یک همراه سبز , محمد عـلیزاده , maryam68 , Elixir , یوسف خادم پیر , jahanagahi , کتایون کاظمی , SM_HOSSEINI , thundrill , mostafa ghobadi
03-02-2014, 03:23 PM
ارسال: #7
نه... واسه من سال خوبی نبود...
تنها اتفاق خوب ازدواجم بود..
شکست سنگین تو زمینه ی کاری و بدهی 10 میلیونی..
سرمایه گذاری رو یه سری از نرم افزارای تخصصی برای یاد گرفتن و مشکلات اجرایی که نتیجه عکس داد..
هرکاری هم اومدیم شروع کنیم یجوری به مشکل خوردم...
خدا کنه سال 93 اینجوری نباشه..
 تشکر شده توسط: یک همراه سبز , davaran , Elixir , یوسف خادم پیر , jahanagahi , goldmen , thundrill , mostafa ghobadi
03-02-2014, 04:25 PM
ارسال: #8
در کل سال 92 برا من سال خیلی سختی بود چون از لحاظ اقتصادی خیلی فشار متحمل شدم و البته همچنان ادامه داره
1- پیش خرید یک مغازه کوچولو تو یه پاشاژ
2- پیشرفت تو کارم و افزایش حقوق
3- کلاس زبان ثبت نام کردم و به خاطر مشکلات کاریم (بهانه است، درواقع تنبلی) نیمه کاره رهاش کردم
4- یادگیری چند نرم افزار مربوط به کارم
تو یه سال خیلی بیشتر از این باید کار می کردم ولی متاسفانه به خاطر تنبلیم و بی برنامه بودنم پیشرفت زیادی تو یه سال نداشتم.
ولی سال 93 به امید خدا پیشرفت قابل توجهی خواهم داشت.
 تشکر شده توسط: یک همراه سبز , davaran , alireza091111 , Elixir , یوسف خادم پیر , jahanagahi , alma , goldmen , ahmad rezaee , zahra_r , thundrill , mostafa ghobadi
03-02-2014, 06:45 PM
ارسال: #9
توجه کردید دوستان:یادگیری زبان انگلیسی تقریبا واسه همه یه هدف هست( یه هدف شیرین)
منم تو این سال این یکی از هدف هام بود، که متأسفانه در نیمه های راه به دلایلی ناتمام موند
اما حتما این زبان رو به صورت کامل یادمیگیرم
 تشکر شده توسط: Elixir , یوسف خادم پیر , jahanagahi , alma , یک همراه سبز , davaran , goldmen , maryam68 , ahmad rezaee , zahra_r , thundrill , mostafa ghobadi
03-02-2014, 09:10 PM
ارسال: #10
(03-02-2014 06:45 PM)narsis_bushehri نوشته شده توسط:  توجه کردید دوستان:یادگیری زبان انگلیسی تقریبا واسه همه یه هدف هست( یه هدف شیرین)
منم تو این سال این یکی از هدف هام بود، که متأسفانه در نیمه های راه به دلایلی ناتمام موند
اما حتما این زبان رو به صورت کامل یادمیگیرم

سلام.
دوست عزیریادگرفتن زبان انگلیسی گذشته از هدف تقریبا الان یک نیازه.
اگر کسی روزی5دقیقه هم تو اینترنت بچرخه لازمش میشه چه برسه به اونایی که به تجارت الکترونیکی و برنامه نویسی می اندیشه.
یادگرفتن زبان انگلیسی فوق العاده سادست.
یادگیریش زمانی سخته که اون فرد ندونه واسه چی زبان داره یاد میگیره.
به تمام دوستان توصیه میکنم چه کم وچه بیش برای یادگیری زبان انگلیسی اقدام فرمایند.
ودوستانی که از نمیه راه یادگیریش رو ول کردن میخوام دوباره به یادگیریش بپردازند.
(منن یادم نیست ولی قدیما میگفتند اگرکسی نوشتن وخوندن ندونه تقریبا کوره.الانم شده اگر کسی که زبان انگلیسی ندونه کوره)
باسپاس
 تشکر شده توسط: jahanagahi , alireza091111 , alma , یک همراه سبز , davaran , goldmen , maryam68 , Elixir , ahmad rezaee , tondar12 , narsis_bushehri , zahra_r , thundrill , mostafa ghobadi
ارسال پاسخ 

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  طراحی سایت در سال 2018 را چگونه تصور می­کنید؟ r2013.samadi 0 316 07-29-2017 04:35 PM
آخرین ارسال: r2013.samadi
  قیمت عادلانه ی زعفران چقدر است؟ ؟؟؟ 1 742 10-31-2015 07:28 PM
آخرین ارسال: sorin

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
تماس با ما | سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران | بازگشت به بالا | بازگشت به محتوا | آرشیو | پیوند سایتی RSS