ماگستان، خرید ماگ، خرید فلاسک و خرید هدیه در همین نزدیکی!

خرید هدیه، خرید ماگ

تابلو اعلانات سایت
میلیاردرها مرامنامه (قوانین سایت) میلیاردر هدف این سایت چیست؟ میلیاردر دانلود ماهنامه سایت
میلیاردرها اتمام حجت (حتما بخوانید.) میلیاردر راه اندازی کسب و کار توسط اعضا میلیاردر مسابقه دوبرابر کردن پول
میلیاردرها عضویت در بخش ویژه VIP میلیاردر موفقیت های دوستان بعد از عضویت در سایت میلیاردر تبلیغات و معرفی کار و شغل شما

راهنمای خرید هدیه، ماگ و فلاسک

ماگستان, اولین و تنهاترین

ماگستان, اولین و تنهاترین

بیمه عمر؟یک میلیارد و 500 میلیون میدهد
زمان کنونی: 05-08-2024, 11:04 PM
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 5 مهمان
نویسنده: habib tousi
آخرین ارسال: kakavand2000
پاسخ: 49
بازدید: 7907

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 13 رأی - میانگین امیتازات : 3.15
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
بیمه عمر؟یک میلیارد و 500 میلیون میدهد
02-22-2014, 10:47 AM
ارسال: #11
RE: بیمه عمر؟یک میلیارد و 500 میلیون میدهد
(02-22-2014 10:42 AM)mohamad021 نوشته شده توسط:  دوستان با تورم موجود،یک و نیم میلیارد 30سال آینده چقدر ارزش داره؟؟؟

ارزش خاصي ندارد
ولي شمادر حال حاضر سالانه يك ميليون كه مي شود ماهي 83 هزار تومان وروزانه 2800 تومان

به نظرت اين پول الان با ارزش هست؟

فرقش با اون پول دراين هست كه سود مركب بيشتر مي كند پولتو وتقريبا بيشتر از روند افزايش تورم

[تصویر: 63740478307662590299.jpg]
یافتن تمامی ارسال های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 تشکر شده توسط: ahmad rezaee , Elixir , habib tousi , blacknight19 , SM_HOSSEINI , jahanagahi
02-22-2014, 02:16 PM
ارسال: #12
(02-22-2014 10:42 AM)mohamad021 نوشته شده توسط:  دوستان با تورم موجود،یک و نیم میلیارد 30سال آینده چقدر ارزش داره؟؟؟
فقط اون مبلغ نیست.هر چند که همون مبلغ هم برای خودش کلی پول هستش.اما این نوع بیمه شامل تصادفات و بیماری هم میشه ک اگر اشتباه نکنم فوت بر اساس تصادف تا 100 برابر پایه بیمه (مثلا 1 میلیون) ک میشه 100 میلیون پرداخت میکنه و همچنین میتونید بصورت مشترک با این مبلغ 2نفر بیمه کنید
(این تمومحرفای نماینده بیمه هستش ک به من میگفت)

http://superyas.hamvar.ir/

09396945864
مشاهده وب سایت کاربر یافتن تمامی ارسال های این کاربر
 تشکر شده توسط: blacknight19 , SM_HOSSEINI , jahanagahi , Elixir , مهدی 1
02-23-2014, 12:34 PM
ارسال: #13
شما از بیمه ملت یا سامان هم میتونی استفاده کنی، سامان را که من اطلاع دارم خوبه، ضمن اینکه علاوه بر کوارد فوق امکان وام بدون ضامن، خدایی نکرده در صورت از کارافتادگی معافیت 10 سال پرداخت حق بیمه + حقوق از کار افتادگی و خیلی چیزهای دیگه داره

Th_running1 تلاش برای رسیدن به موفقیت همان انگیزه ای است که بذر امید را در دل بارور می کند.
 تشکر شده توسط: blacknight19 , habib tousi , Elixir , jahanagahi
02-23-2014, 01:13 PM
ارسال: #14
البته من خودم بیمه هستم
سامان

گفتگو با خدا،راهگشای موفقیت است.
----------------
منم شروع کردم-ساخت و ساز در تهران
----------------
عربها به ما آموختند برای شمارش خودمان به جای تن از نفر استفاده کنیم که خودشان برای شمارش حیوانات بکار می برند.به ما آموختند که به جای واق واق سگ بگوییم پارس که نام سرزمینمان است.به ما آموختند به جای خوراک بگوییم غذا, که خودشان به ادرار شتر میگویند
​به ما آموختند بگوییم شاهنامه آخرش خوش است, چون آخر شاهنامه ایرانی ها از عرب ها شکست می خورند
 تشکر شده توسط: blacknight19 , habib tousi , Elixir
02-23-2014, 04:55 PM
ارسال: #15
دیروز یکی از دوستام صحبت میکرد و میگفت یکی از همکاراش 30سال قبل اینکارو کرده و الان شده مبلغ 5 میلیون تومان.یعنی یک میلیارد تومان 30 سال بعد هم اینقدر بی ارزش میشه؟
راستی بچه ها اصلا چ تضمینی بابت این بیمه ها هست؟مثلا اصلا کشور سیستمش عوض شده باشه و یا هر چیز دیگه ایی

09396945864
 تشکر شده توسط: Elixir , blacknight19
02-27-2014, 12:10 AM
ارسال: #16
اره دیگه 30 سال پیش که نه ولی تقریبا 25 سال پیش بابای من یه خونه خرید 500هزار تومن جنوب تهران الان اون خونه 110 میلیون میارزه...نسبت به زمان ارزش نداره..به نظرر من خدمات پزشکیش خوبه و اینکه پول کمی که میزارین اگه جای دیگه گذاشته باشین اتفاق خاصی نخواهد افتاد..اما در هر حال بیشترین سود رو شرکت بیمه میبره نه بیمه گذار..

نام کاربری قبلی: بابالنگ دراز
 تشکر شده توسط: habib tousi , Elixir , مهدی 1
02-27-2014, 10:00 AM
ارسال: #17
تازه ک شنیده بودم خیلی عطش داشتم بیمه کنم اما کم کم منصرف شدم.ب قول دوستان بحث خود بیمه خوبه اما سرمایه گذاریش نه.داداشم رف قشنگی زد.گفت:چرا همین الان کاری نکنی ک تا2سال دیگه یک میلیارد داشته باشی

09396945864
 تشکر شده توسط: Elixir
02-27-2014, 11:34 AM
ارسال: #18
(02-27-2014 10:00 AM)habib tousi نوشته شده توسط:  تازه ک شنیده بودم خیلی عطش داشتم بیمه کنم اما کم کم منصرف شدم.ب قول دوستان بحث خود بیمه خوبه اما سرمایه گذاریش نه.داداشم رف قشنگی زد.گفت:چرا همین الان کاری نکنی ک تا2سال دیگه یک میلیارد داشته باشی

اينكه شما دلسرد شدين مشكل از اون نماينده اي بود كه به شما پيشنهاد داده

قطعا بد بيان كرده وپيگيري نكرده

ولي حرف دادشتون

دقيقا حرف خوبي رو زده دادشتون
كسي هم به شما نگفته در بيمه سرمايه گذاري كنيد
بيان شده پس انداز كنيد نه سرمايه گذاري

سرمايه گذاري براي آينده اتون

شما كه درحال حاضر يك ميليون سالانه براتون كافي هست وقتي ميليارد شديد سالانه يك ميليار حق بيمه بريزيد

بيمه براي آينده هر فرد وو زوج وخانواده نقش كليدي دارد

شما10 درصد درامد ساليانه ات رو پس انداز كن
با اون90 درصد سرمايه گذاري كن

پيشنهاد ما اين هست كه در بيمه پس انداز كني

هر شخص بر اساس توان ماليش مي تواند در بيمه پس انداز كند....

تشکر شده توسط: jahanagahi , habib tousi , alma , سعید م , Elixir , itpirooz
02-27-2014, 06:55 PM
ارسال: #19
جناب goldmen پیشنهاد شما برای شاغلینی که بیمه های مکمل هستند چیه ؟؟منظورم اینه با عدم درخواست بیمه های مکمل خدمات و سود و غیره سر جای خودش میمونه یا شرایط جدیدی پیش میاد؟؟
 تشکر شده توسط: goldmen , habib tousi , سعید م , Elixir
02-27-2014, 07:37 PM
ارسال: #20
(02-27-2014 06:55 PM)alma نوشته شده توسط:  جناب goldmen پیشنهاد شما برای شاغلینی که بیمه های مکمل هستند چیه ؟؟منظورم اینه با عدم درخواست بیمه های مکمل خدمات و سود و غیره سر جای خودش میمونه یا شرایط جدیدی پیش میاد؟؟

بیمه زندگی 4 تا خدمت بیمه ای اضافه دارد واختیاری هست

اول:پرداخت حق بیمه بدلیل از کار افتادگی(( انحصار این بیمه هست))
دوم: پرداخت خسارت در صورت نقص عضو(( با بیمه حوادث انفرادی یا خانواده مشترک هست))
سوم: پرداخت خسارت برای بیماری ها ی خاص(( با بیمه تکمیل درمان مشترک هست وشاید باشد))
چهارم: جبران هزینه پزشکی بر اثر حادثه((با بیمه حوادث انفرادی وخانواده، تکمیل درمان، دفترچه های بیمه مشترک هست))

انتخاب یا عدم انتخاب این ها هیچ گونه تاثیری در نحوه محاسبه بحث سرمایه گذاری وپرداخت سرمایه ندارد

در صورتن پرداخت این خدمات یک مبلغ اضافه باید پرداخت کنید

***** تو پرانتز هاش کاربردش این هست که چون این بیمه بلند مدت ترین بیمه ممکن هست اگر از خدمات مشابه که قید شده در بیمه های دیگر به این بلند مدتی استفاده میکند اینجا انتخاب نکنید وگرنه اولویت با این بیمه هست

تشکر شده توسط: habib tousi , alma , Elixir
ارسال پاسخ 

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
Question بهترین بیمه غیر از تامین اجتماعی کدام است؟ Ariya 3 697 10-20-2016 01:47 PM
آخرین ارسال: successman
  تولد یک بانک خصوصی دیگر صدفی 0 897 09-09-2012 12:23 AM
آخرین ارسال: صدفی
  وقتی با بیش از 15 میلیون تومان پول به بانک می روید مواظب باشید jahanagahi 2 2,081 04-27-2012 04:44 PM
آخرین ارسال: goldmen

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 5 مهمان
تماس با ما | سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران | بازگشت به بالا | بازگشت به محتوا | آرشیو | پیوند سایتی RSS