ماگستان، خرید ماگ، خرید فلاسک و خرید هدیه در همین نزدیکی!

خرید هدیه، خرید ماگ

تابلو اعلانات سایت
میلیاردرها مرامنامه (قوانین سایت) میلیاردر هدف این سایت چیست؟ میلیاردر دانلود ماهنامه سایت
میلیاردرها اتمام حجت (حتما بخوانید.) میلیاردر راه اندازی کسب و کار توسط اعضا میلیاردر مسابقه دوبرابر کردن پول
میلیاردرها عضویت در بخش ویژه VIP میلیاردر موفقیت های دوستان بعد از عضویت در سایت میلیاردر تبلیغات و معرفی کار و شغل شما

راهنمای خرید هدیه، ماگ و فلاسک

ماگستان, اولین و تنهاترین

ماگستان, اولین و تنهاترین

تئاتر ثروت ، آواز پول، بازی پولساز
زمان کنونی: 05-22-2024, 06:10 AM
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
نویسنده: ahmad rezaee
آخرین ارسال: ahmad rezaee
پاسخ: 8
بازدید: 2185

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 16 رأی - میانگین امیتازات : 2.69
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
02-09-2014, 07:08 PM
ارسال: #1
[تصویر: %D8%AA%D8%A6%D8%A7%D8%AA%D8%B1_%D8%AB%D8...%D8%AA.jpg]

زندگی صحنه هنر مندی ماست

همیشه در زندگی واقعیت هاست که به آن هویت می دهد ، خاطرات باقیمانده واقعی زندگی ماست و آنچه ارزش دارد واقعیات رفتار ما در زندگی است .

اخلاقیات ، چون محبت ، عشق ، ایثار ، مردانگی باید در عمل ثابت شود ، وگرنه نامش دروغ و ریا و تقلب می شود .آیا برایتان پیش آمده که تقلب کنید ، یعنی در مقام عمل بازی درآورید ، یا روزگار برایتان بازی درآورد ؟

من می دانم که عرضه عشق و پاکی ، جای بازی نیست ، اما در عرصه سیاست و اقتصاد بازی انسانها برای تحصیل قدرت و پول دیدنی است .شما چطور ؟ آیا برای آنها بازی می کنید یا بازی گردانی می کنید ؟

واقعیت اینست که می توان با بازی هم به ثروت رسید و هم به قدرت و در این مقوله انسانهای پاک بنیاد بسیاری داریم که ستاره های بزرگی برای ما هستند .

ما در این تاپیک قصد داریم به بررسی قدرت ایجاد ثروت از طریق بازی و آواز بپردازیم که فکر می کنم تحقیق جامعی لازم است .

طبق آمار منتشره میزان ثروت از طریق ساخت بازی های کامپیوتری از سینما هم بیشتر بوده است و سوپر استارهای بسیاری از طریق سینما و آواز به ثروت های نجومی دست یافته اند .

لطفاً نظرات خود را در باره کسب ثروت از طریق بازی های مختلف و آواز بیان کنید .

هر روز فرصت های بیشتری برای ثروتمند شدن ایجاد می شود
برای تماس و مشاوره با من می توانید پیام دهید
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
یافتن تمامی ارسال های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 تشکر شده توسط: phoenix021 , aria898210 , کامیار کاظمی , seemorgh , hamid.h , alireza091111 , سیدمهدی هاشمی , iren , sir-mahyar , goldmen , mardin-b , alma , مرتضی الهی , mahdi5e , Elixir
02-09-2014, 08:04 PM
ارسال: #2
RE: تئاتر ثروت ، آواز پول، بازی پولساز
دیگه نظری لازم نیست الان افراد مشهور توی زمینه ی بازیگری و خوانندگی زندگیشون کاملا مشخصه دیگه
استاد رضایی شما هم می خواید وارد کارهای هنری بشید ؟ Big GrinBig Grin
 تشکر شده توسط: ahmad rezaee , hamid.h , Elixir
02-09-2014, 11:53 PM (آخرین ویرایش در این ارسال: 02-09-2014 11:53 PM، توسط seemorgh.)
ارسال: #3
بازی کامپیوتری؟؟
تو خارج آره. اما تو ایران ساخت بازی کامپیوتری ریسک بسیار بزرگی است با درآمدی بسیار کم. من خودم ی مدت تو فکرش بودم. خیلی رفتم دنبال آموزش هاش و... یک بازی هم ساختم. اما آخرش فهمیدم به عنوان در آمد نمیشه بهش تو ایران نگاه کرد

بازی کامپیوتری؟؟
تو خارج آره. اما تو ایران ساخت بازی کامپیوتری ریسک بسیار بزرگی است با درآمدی بسیار کم. من خودم ی مدت تو فکرش بودم. خیلی رفتم دنبال آموزش هاش و... یک بازی هم ساختم. اما آخرش فهمیدم به عنوان در آمد نمیشه بهش تو ایران نگاه کرد

.....ما فرق داریم.....
 تشکر شده توسط: ahmad rezaee , Elixir
02-10-2014, 12:44 AM (آخرین ویرایش در این ارسال: 02-10-2014 12:57 AM، توسط hamid.h.)
ارسال: #4
درود استاد رضایی عزیز 10_004
حقیقتش با عرض شرمندگی تخصصی در زمینه بازی ندارم. شاید بی ربطم باشه ولی از بازار اپلیکیشن یه ذره خبر دارم که پولهای زیادی ازین طریق داره توسط دوستان پارووووو میشه 10_003

نظر خاصی ندارم ولی میدونم اگه کسی در اکثر زمینه ها بخصوص بخصوص هنر ، به پول فکر کنه کارش نمیگیره و بقول معروف موفق نمیشه و احتمال شکستش بسیار زیاد میشه !

باران باش و ببار؛
مپرس کاسه های خالی از آن کیست؟
 تشکر شده توسط: ahmad rezaee , مرتضی الهی , Elixir
02-10-2014, 02:40 AM
ارسال: #5
هنر ازجمله موسیقی و .... در طول تاریخ وضعیتشون به این شکل بوده که اگر مورد حمایت اشراف بودند هنرمندان وضع نسبتا خوبی داشتند البته فقط تا زمانی که این حمایت وجود داشت ممکن بود مثلا با عوض شدن یک پادشاه یا سیستم حکومتی به کل اوضاع برگرده اما در دوران معاصر هنرمندان در دنیای غرب موقعیتشون خیلی متفاوت بوده و این به خاطر ارزشی بوده که به برای تولیدات اونها قایل بودند و با قانونی مثل کپی رایت هنرمندان تا جایی پیش رفتند که بعضیاشون حتی جز طبقات ثروتمند جامعه هستند ، در مورد بازی های کامپیوتری و نرم افزار ها و سینما هم اوضاع به همین شکله ، اگر قانونی برای حمایت از تولید کننده اثر هنری نباشه انتظار درآمد زایی آنچنانی نمیشه داشت ولی اگر چنین قانونی باشه شرایط کاملا تغییر می کنه ، یک آهنگ در کشورهایی که قانون کپی رایت دارند مثل یک زمین یا ماشین یک مالک مشخص داره و هر تلویزیون یا رادیویی که اون آهنگو پخش کنه باید به مالک اون که معمولا خواننده است پولی پرداخت کنه ، ولی توی ایران از این خبرها نیست برای همین تو بحث نرم افزار یا سینما یا موسیقی پیشرفت نمیکنیم ، فکرشو بکنید اگر قانون کپی رایت در غرب نبود امروز کمپانی بزرگی مثل ماکروسافت وجود داشت ؟ یا شخصی مثل بیل گیتس میتونست به اون ثروت افسانه ای برسه؟
 تشکر شده توسط: ahmad rezaee , مرتضی الهی , Elixir
02-10-2014, 03:00 PM (آخرین ویرایش در این ارسال: 02-10-2014 03:03 PM، توسط ahmad rezaee.)
ارسال: #6
ممنون از دوستان موافق و مخالف
غرض از ایجاد این تاپیک بررسی سودآوری این هنرها و چگونگی ورود هنر دوستان عزیز و علاقمندان به بازی سازی خصوصاً بازی های کامپیوتری است .

درسته که قانون کپی رایت تو ایران نیست ، اما فکر میکنم طی چند ساله آینده اوضاع به کلی دگرگون خواهد شد و برای کسانی که علاقه ای دارند و می خواهند وارد این وادی شوند ، شروع از همین الان سرمایه گذاری خوبی خواهد بود .

گرچه در این بلبشو بسیاری از افراد از این راه بطور غیر قانونی سود خوبی در می آورند .

سوال : آیا از شعر می توان پول در آورد یعنی آنرا به عنوان کسب و کار در نظر گرفت ؟
بـله
نمونه پولسازی ازهنر :

خواهر زاده من دو سال قبل ترم آخر لیسانس برق را رها کرد و به صورت حرفه ای وارد عرصه شعر و ترانه سرایی شد .چون ذوق ادبی داشت ترانه های خوبی دارد ، یک صفحه تو ف/ی/س/ب/و/ک و یک وبلاگ شد فروشگاه او و بعد از مدتی حضور واقعی در انجمن های ادبی ، حضور واقعی خود را در دنیای مجازی اعلام کرد .ترانه هایش را با ایجاد رابطه با آهنگسازان و خوانندگان بزرگ ابتدا بصورت رایگان و بعد به قیمت های حدود 500 هزار تومان و حالا به قیمت های بالای 2 میلیون می فروشد .
با صدا و سیما هم همکاری دارد ، و برای خوانند گان بزرگ ایران ترانه می نویسد ، البته راه به همین آسانی نبوده است ، اما مساله پولسازی از این طریق مهم است .

نظر شما دوست عزیز چیست ؟ آیا نمونه عینی برای بیان مثال سراغ دارید؟

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 تشکر شده توسط: sir-mahyar , soshiant , goldmen , hamid.h , mardin-b , alma , مرتضی الهی , alireza091111 , mahdi5e , سیدمهدی هاشمی , iranboy , seemorgh , Elixir , mortizmortiz
02-14-2014, 09:42 AM (آخرین ویرایش در این ارسال: 02-14-2014 09:52 AM، توسط alma.)
ارسال: #7
در مورد هنر و درامدزایی نمونه ی عینی که دارم مربوط میشه به یه رمان اگه اشتباه نکنم 20جلدی که طی 8سال توسط یکی از اقوام بنده نوشته شد و در سال 90 جایزه های زیادی رو از جمله 110سکه ی جلال ال احمد رو از ان خودش کرد.به نام "جاده ی جنگ " که حوادث جنگ جهانی رو تا دفاع مقدس در قالب رمان به تصویر کشیدن .

فقط عشق و علاقه ی واقعی میتونه همچین شاهکارها و البته درامدی رو به ارمغان بیاره.یکی از آشناها که رفت و امد بیشتری با آقای انوری داشتند اظهار میکردند که "هر وقت میرم منصور در حال نوشتنه کلا انگار تو این دنیا نیست ".واقعا دنیای هنر دنیای متفاوتی از سایر مشاغل و حرفه ها هست .زندگی عادی مختل میشه اما همینطور که گفتن "کار نیکو کردن از پر کردن است "توی هر کاری بخوای حرفی برای گفتن داشته باشی فقط و فقط باید تلاش کنی البته قبلش یه شناخت خوب از توانایی ها و علایق لازمه .
 تشکر شده توسط: goldmen , hamid.h , mardin-b , سیدمهدی هاشمی , ahmad rezaee , alireza091111 , Elixir
02-15-2014, 10:52 PM
ارسال: #8
شب همگی دوستان بخیر و روزگار بر وق مراد

شاید دوستان بخواهند بدونند که چی شد که این تاپیک رو ایجاد کردیم ؟

مدتی بود که قصد داشتم روی بازیهای مناسب برای پولسازی تحقیق کنم .البته اطلاع دارم که بازیهای مختلفی از سالها پیش چون مونو پولی وجود دارد که برای کودکان بسیار مفید است و. یا بازیهای رایانه ای مختلفی که گه گاه با انجام خدمات هتلداری و یا آرایشگری کسب پول می شود و دختر کوچکم عاشق این بازیهاست ، اما وقتی به بازی گردش پول کیوساکی 101 و 202 بر خوردم، قیمت آنرا در ایران زیاد دیدم ، و به تبع آن بازی آنلاین آن نی در سایت richdad.com ساخته شده است که استقبال بالایی دارد .

می خواستم روی موضوع ساخت و چاپ بازیهای گردش پول دوستان نظر دهند که هزینه ها و مجوز آنها چگونه است ، گرچه بعضی از دوستان برایم ایمیلی برای سرمایه گذاری در همین ایده را داده اند ، اما بصورت خاص می خواستم اگر دوستان تبحری در بازی نویسی دارند ، با مراجعه به سایت بالا، هزینه های آنرا محاسبه کنند .

توصیه من هم برای دوستانی که قابلیت را دارند ، تلاش در ارائه بازیهای آنلاین است که بصورت تصاعدی در حال ازدیاد است و تبلیغات تلویزیونی هم دارد .

تشکر شده توسط: alireza091111 , goldmen , Elixir , alma
ارسال پاسخ 

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
Star پول r2013.samadi 1 643 11-17-2018 12:46 AM
آخرین ارسال: abolfathi
  جوانان چینی اینطوری پول پارو می‌کنند karafarin 0 1,778 08-17-2014 11:18 AM
آخرین ارسال: karafarin
  می‌خواهید بیشتر پول در بیاورید؟ قانون تکثیر را یاد بگیرید Ali 59 4 3,043 06-16-2014 10:53 AM
آخرین ارسال: mirtalebmlm
  موفقیت کسب و کار”تایت”، یک کیف پول جدید mallarme 1 1,647 01-05-2013 09:56 PM
آخرین ارسال: mhe
  نانت اولین شهری که از پول مجازی استفاده خواهد کرد کامیار کاظمی 4 1,472 12-01-2012 02:06 PM
آخرین ارسال: mpsa
  ۰ شغل جدید و ساده و بسیار پولساز که تا ۱۰ سال پیش وجود نداشتند ناصر صادقی 2 9,525 03-21-2012 02:24 AM
آخرین ارسال: سعید.کرمی
  راه‌های آسان پول درآوردن کامیار کاظمی 4 3,352 12-18-2011 02:40 AM
آخرین ارسال: 1omin.com
  زير 30 ساله هايي كه پول پارو مي كنند+تصویر کامیار کاظمی 2 4,185 08-03-2011 06:47 PM
آخرین ارسال: کامیار کاظمی

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
تماس با ما | سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران | بازگشت به بالا | بازگشت به محتوا | آرشیو | پیوند سایتی RSS