ماگستان، خرید ماگ، خرید فلاسک و خرید هدیه در همین نزدیکی!

خرید هدیه، خرید ماگ

تابلو اعلانات سایت
میلیاردرها مرامنامه (قوانین سایت) میلیاردر هدف این سایت چیست؟ میلیاردر دانلود ماهنامه سایت
میلیاردرها اتمام حجت (حتما بخوانید.) میلیاردر راه اندازی کسب و کار توسط اعضا میلیاردر مسابقه دوبرابر کردن پول
میلیاردرها عضویت در بخش ویژه VIP میلیاردر موفقیت های دوستان بعد از عضویت در سایت میلیاردر تبلیغات و معرفی کار و شغل شما

راهنمای خرید هدیه، ماگ و فلاسک

ماگستان, اولین و تنهاترین

ماگستان, اولین و تنهاترین

راهنمایی در مورد فروشگاه اینترنتی
زمان کنونی: 05-09-2024, 05:41 PM
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
نویسنده: saeedfarnia
آخرین ارسال: mortezaqq
پاسخ: 21
بازدید: 5701

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 5 رأی - میانگین امیتازات : 3.2
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
راهنمایی در مورد فروشگاه اینترنتی
07-15-2015, 11:37 AM
ارسال: #11
RE: راهنمایی در مورد فروشگاه اینترنتی
(07-15-2015 03:49 AM)lvlehrad نوشته شده توسط:  دوست عزیز شما میخوای عطر به صورت آنلاین بفروشی نمیخوای که وبمستر بشی و سایت مدیریت کنی پس اصلا نگران نباش. حرف هایی که این دوستمون آقای رضا زد برای کسایی هست که قصد دارند تمام کارهای وبسایتشون رو خودشون انجام بدن...
جواب: از اینکه حرف های من رو به چالش کشیدی خوشم اومد. پس من توضیحات بیشتری می دم. ببین یک سایت زمانی موفقه که بازدید روزانه بالایی متناسب با نوع فعالیتش داشته باشه. برای این هم یا باید تبلیغ کنه یا باید سایتش سئو خوبی داشته باشه. شاید شنیدید که نزدیک 80-90 درصد کلیک ها فقط روی سه تا سایت اول نتایج گوگل انجام میشه خصوصا سایت رتبه اول. تبلیغات یا سفارش یک سایت سئو مبلغ بالایی نیاز داره. تازه سئو چیزیه که شما همیشه بهش نیاز داری. چیزیه که همیشه باید روش کار بشه. اون هم دلسوزانه. واقعا شما همچین مبلغ هنگفتی داری؟ آیا اون طراح یا اون سئو کار اون قدر دلسوز هست؟ سئو کلاه سیاه و سفید داریم. ممکنه اولش طوری سئو کنه که بیای بالا ولی بعد مدتی گوگل به دلیل تخلف شما رو کاملا بکشه پایین و سایتتون نابود شه. اگر می خوای کسب و کار اصلیت اینترنتی باشه و از طرفی سرمایه آن چنانی هم نداری بهترین کار اینه که خودت طراح و سئو کار سایتت باشی. خودت کمپین تبلیغاتی راه بندازی خودت ایمیل مارکتینگ کنی. نیازی هم به کدنویسی نیست وردپرس یک سیستم مدیریت محتوای کاملا رایگانه. کلی افزونه و کلی قالب حرفه ای هم داره.

1. کی گفته هاست نباید اشتراکی باشه؟!مهم سرویس دهنده هست وگرنه هاست اشتراکی خوب میشناسم که تا 20 هزار بازدید در روز رو هم ساپورت میکنه...
جواب: ببین هاست اشتراکی یک بدی داره. و اون اینکه میان چندین سایت رو روی یک IP می بندن. حالا اگر یک سایت از نظر گوگل تخلفی مرتکب شه گوگل چه طوری اون سایت رو می شناسه و تنبیهش می کنه؟ بله از طریق همین IP و در نتیجه کل سایت های متصل به اون IP کشیده می شن به رتبه های پایین. و این یعنی یک فاجعه بزرگ برای یک سایت. سایتی که خودش تخلف نکرده بلکه همسایه اون تخلف کرده. پس صرف نظر از بحث ترافیک بلکه از منظر بحث سئو حتما شما باید یک IP اختصاصی فقط برای خودت داشته باشی.

2. به هیچ وجه نیازی به ip اختصاصی نداری مگر اینکه بخوای سایتت رو با https بالا بیاری که اصلا نیازی نداری...
جواب: طبق چیزی که بالا گفتم صد در صد به خاطر سئوی سایتت و جلوگیری از جریمه گوگل به واسطه تخلف سایت های همسایه ، نیاز به IP اختصاصی داری. اگر شک دارید سرچ کنید: هاست اشتراکی سئو IP

3. 200-300 هزار تومان برای طراحی یه قالب اختصاصی خیلی مبلغ کمی هست ولی به نظر من شما نیازی به قالب اختصاصی ندارید و با همین مبلغی که گفتید میتونید یه سایت متوسط بالا بیارید.
جواب: نیازی به قالب اختصاصی نیست. برای وردپرس کلی قالب حرفه ای هست. که شما وقتی قالب رو نصب کنی خودت می تونی کاملا اون رو با سلیقه خودت بچینی. مثلا جای کادرها رو عوض کنی. رنگ ها رو و ... کاملا قالب های انعطاف پذیر که شاید بتونی بی نهایت چیدمان و شکل مختلف بهش بدی. شما می ری توی سایت خارجی themeforest.net ببین کدوم قالب وردپرس بیشترین فروش رو داشته . مثلا چه می دونم ده تای اول رو اسمشو بردار بعد تو سایت های فروش قالب ایرانی سرچ کن و با امکاناتشون آشنا شو. یکی انتخاب و خرید کن. قیمتش بین 50-70 تومن بیشتر نمی شه. طراح هم نمیاد که خودش قالب بنویسه همین قالبا ی آماده رو بهت می فروشه 200 تومن یا هرچی بیشتر تیغش برید.

4. برای اینکه بتونید از گوگل بازدیدکننده بگیرید باید برای سئو سایتتون یا هزینه کنید یا اگر علاقه دارید خودتون یاد بگیرید و روش کارکنید که وقتی مردم مثلا کلماتی مثل عطر و ... رو جستجو میکنن سایت شما صفحه اول گوگل بیاد...(اگر میخواید حرفه ای کار کنید کار رو به حرفه ای ها بسپارید)
جواب: هیچ کس برای شما به اندازه خودت دل نمی سوزونه. کار سختی نیست اصلا. شما سرچ کن آموزش سئو سایت هایی هستن که مقالات و کتاب های رایگان ارائه می کنن. من خودم کلی مقاله خوندم. بهت قول می دم 50 تا مقاله از یک سایت خوب بخونی و البته جدید و یک کتاب آموزش سئو هم بخونی تا حد زیادی آماده ای برای اینکه خودت عملی سئو رو پیاده کنی. خودم مطالعه کردم که می گم. فقط کمی وقت می بره. بعد حرفه ای ها پول حرفه ای هم می خوان برای کار حرفه ای. اونم برای سئو که باید یک کار همیشگی باشه.

5. خیلی ها هستند که هیچ اطلاعاتی راجع به مدیریت وبسایت ندارند و تمام کاراشون رو به یه شرکت یا آدم حرفه ای سپردند و خودشون تمرکزشون رو روی فروش گذاشتن به نظر من شما هم میتونید اینکارو بکنید و نیاز نیست حتما خودتون برید دنبال مباحثی راجع به مدیریت سایت و ...
جواب: می شه فست فود زد و اصلا ندونی پیتزا چه جوری درست می شه؟

6. اگر میخواید برای تبلیغات هزینه کنید اول با مبلغ کم شروع کنید که ریسک کمتری میکنید و حساب کار دستتون میاد ! مثلا یه پلن 100هزار تومانی تبلیغ کنید ببینید از این 100هزار تومانی که خرج کردید چقدر سود میکنید! اگر خوب بود تبلیغ بیشتری کنید... الان شرکت های زیادی هستند که میتونید تبلیغاتتون رو بهشون بسپرید برای اینکه مطمئن باشید در جای مناسب و با مبلغ مناسب تبلیغ کنن براتون...
جواب: بله بهتره پولتون رو بذارید برای کمپین های تبلیغاتی هوشمند که نیاز هر کاری تبلیغات هست. البته روش های بازاریابی و تبلیغاتی رایگان زیادی هم هست. مثل انتشار ویدئوهای مفید مرتبط به کار در آپارات. مثلا نحوه تشخیص عطر تقلبی از اصلی. خیلی ها به همچین چیزی نیاز دارن. ویدئو شما رو می بینن و به شما بابت فروش جنس اصل اعتماد می کنن. پول خاصی هم ندادید. شاید خرید یک دوربین و پروژکتور خوب براتون مفید باشه. به نظر من اینجاهاست که باید دست تو جیب کرد نه برای چیزهایی که بنداز در رو توش زیاد هست مثل طراحی سایت که همین وردپرس رو بهش یک قالب می بنده. بعد می فروشه یک ملیون. البته منظورم با همه نیست. همه ما تو حوزه های کاری خودمون داریم می بینیم که این مساله بنداز پول بگیر هست. تعارف نداریم که هست زیاد هم هست .

7. با توجه به اینکه محصولتون خاص هست به نظرم باید برندسازی کنید و با فعالیت تو شبکه های اجتماعی اعتماد مردم رو جلب کنید.
جواب: برندسازی که صد در صد واجبه. شما باید اسم خوبی پیدا کنی. یک جا یک مثال خیلی قشنگی خوندم. گفت تبلیغات می دونی باید چه طور باشه؟ مثل یک زنی که لخت تو خیابون های تهران داره می دوه و مدام جیغ می کشه. یکی از راه های برندسازی اینه که کنار عناوین مطالب سایتت در آخرش اسم برندتو بیاری. این طوری تو سرچ گوگل اسمت آخر همه مطالبی که مربوط به سایت تو هست درج می شه و می ره تو ذهن مخاطب. حالا اگر اسمت جیغ باشه که بیشتر می ره تو ذهن. برای اینکه با برند سازی آشنا شی. سرچ کن برندسازی در اینترنت.

8. نیازی به فروشگاه فیزیکی ندارید ولی اگر داشته باشید خیلی خوب هست و میتونید تو سایتتون آدرسش رو قرار بدید تا اونایی که امکان خرید اینترنتی ندارن یا دوست دارند قبل از خرید عطر رو تست کنن به صورت حضوری بیان از فروشگاهتون خرید کنند.
جواب: خوب مسلما داشتن یک آدرس فیزیکی خیلی اعتمادزاست. حالا هرچی آدرست اعتبار بیشتری داشته باشه بهتر. مثلا آدرست قلب بازار تهران باشه. یا مثلا یکی که کارش الکتریک هست آدرسش لاله زار باشه. ولی اگر آدرست اعتبار نداره بهتر که اسمی ازش نبری. مثلا فرضا آدرست یک شهرستان باشه بهتره که نگی. به نظر من.

# و در آخر امیدوارم بتونیم علاوه بر افزایش دانش ، در عمل هم همین قدر قدم برداریم که دانش بی عمل به درد لای جرز می خوره.
یافتن تمامی ارسال های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 تشکر شده توسط: مرتضی-تهران
07-15-2015, 02:40 PM
ارسال: #12
من خیلی اهل بحث و گفتگو نیستم و خیلی خلاصه آخرین پستمو در این رابطه میگم.(مخاطبم آقای مرتضی هست که میخواد کسب و کار اینترنتی راه بندازه )

1.دوست عزیز شما اگر اکثر فروشگاه های معتبر رو بررسی کنید میبینید که طراحی ، سئو ، تبلیغات و ... رو به هیچ وجه خودشون انجام نمیدن... رقابت در زمینه فروشگاه های اینترنتی انقدری زیاد هست که شما خودتون با چهار تا مقاله خوندن نمیتونید با بقیه در این زمینه ها رقابت کنید!
2.گوگل هیچوقت بر اساس ip وبسایت هارو تنبیه نمیکنه....ملاک آدرس دامنه هست.(آی پی اختصاصی داشتن مزایایی در سئو داره ولی به هیچ وجه نیاز اصلی شما نیست بلکه یه برتری در زمینه سئو حرفه ای هست...)
3.شما اگر بخواید راجع به سئو یاد بگیرید قبلش باید کدنویسی و سرور و سایت و طراحی اصولی و ...یاد بگیرید و با توجه به اینکه کارتون طراحی وبسایت و یا اینجور مسائل نیست اگر فقط برای یه فروشگاه اینترنتی برید دنبالش وقتتون رو هدر میدید...

پیشنهادات من :
1.شما ابتدا یک نفر رو پیدا کنید که طراحی وبسایت ، تهیه هاست و ... رو بهش بسپرید!
2.بعد از اون ازش بخواید که بهتون یاد بده چجوری با سیستم مدیریت محتوایی که نصب کرده کار کنید(شما فقط نیازی دارید اضافه کردن محصول و اینجور مسائل رو یاد بگیرید که خیلی آسون هست)
3.ترجیحا شخصی که باهاش کار میکنید در دسترس باشه که اگر مشکلی پیش اومد همیشه بتونید بهش زنگ بزنید و ازش درخواست کمک کنید.
4. بعد از اینکه سایتتون کامل شد در یکی دو تا سایت با موضوع بانوان تبلیغ کنید...
5. در شبکه های اجتماعی مختلف برای وبسایتتون صفحه درست کنید و سعی کنید فعالیت زیادی داشته باشید مخصوصا در اینستاگرام که خیلی میتونید مشتری جذب کنید...
6. اگر خواستید کارتون رو گسترش بدید با یه شرکت قرارداد ببندید تا در زمینه سئو و ورودی گوگل بر روی وبسایتتون کار کنه...
7. اگر فروش خوبی داشتید و خوب سود کردید برای ارتقا کارتون میتونید با یه شرکت طراح وبسایت قرارداد ببندید تا یه سایت حرفه ای براتون طراحی کنه
8. میتونید با گسترش کسب و کارتون سیستمی راه اندازی کنید تا فروشندگان دیگه بتونن در وبسایتشون محصولات شمارو بفروشن و پورسانت بگیرن(اکثر سیستم های مدیریت محتوا برای اینجور کارها پلاگین مخصوص دارند...)

پ.ن : من چند ساله وبمستر هستم و سایت های مختلفی داشتم ولی الان فقط روی یک وبسایت کار میکنم که فروشگاه اینترنتی هست و قصد دارم محصولی رو به صورت اینترنتی بفروشم...با توجه به اینکه تجربشو دارم و علاقه زیادی به برنامه نویسی و اینجور مسائل دارم تقریبا تمام کارهای وبسایت رو خودم انجام دادم ولی این به معنای این نیست که حتی من هم به بقیه نیاز پیدا نکنم...قطعا اگر کارم بگیره و بخوام کارم رو گسترش بدم به کمک شرکت های سئو ، شرکت های تبلیغاتی و ... نیاز پیدا میکنم و هیچ مشکلی ندارم که با این شرکت ها قرارداد ببندم(حتی با اینکه خودم اطلاعات کافی در این زمینه دارم)
 تشکر شده توسط: مرتضی-تهران , reza.rs
08-22-2015, 06:55 PM
ارسال: #13
سلام
کسایی که تو تهران میخوان تیم تشگیل بدیم اعلام آمادگی کنن
ببینم کسی راغب هس برای شروعه کار
موضوع راه اندازی فروشگاه اینترنتی هس
فعلا برای شروع عطر و ادکلن برند و اصل
کسایی که مایل هستن اعلام آمادگی کنن

×××××××هیچ وقت امید رو از کسی نگیر...شاید تنها چیزی باشه که داشته باشه ×××××××
×××××××××××××از تجربه دیگران استفاد کن، تا تو تجربه دیگران نشوی××××××××××××
مشاهده وب سایت کاربر یافتن تمامی ارسال های این کاربر
08-22-2015, 06:59 PM
ارسال: #14
من خودم سابقم...محتوا نویس فروشگاه اینترنتی هست...تو دو تا فروشگاه اینترنتی هم کار کردم.....کسی مایل هس....اعلام کنه ببینم میشه همفکری کنیم
فعلا برای شروع و ابتدای کار اصلا نباید توقع درآمد داشت ...فقط کار....تا بعد ببینیم چی پیش میاد

09-29-2015, 06:33 PM
ارسال: #15
کسی پیدا نمیشه واسه شروعه کار.....چون هر روز تو فرووشگاه های اینترنتی مختلف رفت و آمد دارم.....دارم وضعیتشون رو میبینم بیشتر راغب میشم واسه شروع کار
الان گرافیست
مهندس کامپیوتر و برنامه نویس
تحقیقات بازار
احتیاج هس

09-30-2015, 12:46 AM
ارسال: #16
سیستم همکاری در فروش راه بنداز. اگر واقعا منبعت دست اوله و جنسش مرغوبه می تونی یک سیستم همکاری در فروش راه بندازی اون وقت محصولاتت در چندین فروشگاه فروخته میشه. به خصوص اگر راهی برای تست اصل بودن مثل کدی چیزی هم داشته باشه. در کنارش سایت فروشگاهی خودت رو هم داشته باش.
09-30-2015, 01:12 AM
ارسال: #17
- هشت سالی میشه که با وردپرس زندگی میکنم
- یه دفتر توپ در یه نقطه توپ تهران دارم که برای آموزشگاه پنوماتیک و هیدرولیک هستش
- یه برند در صنعت مکانیک دارم به اسم هورداد
- لیستی از فعالین بازار اعم از شرکت های خصوصی و عمومی رو دارم
- امکان بازاریابی اینترنتی مخصوصا ایمیل مارکتینگ رو دارم

فقط تامین کننده کالای صنعتی ندارم...

برای یک شروع حرفه ای آیا یاری کننده ای یافت می شود؟
09-30-2015, 01:33 PM
ارسال: #18
(09-29-2015 06:33 PM)مرتضی-تهران نوشته شده توسط:  کسی پیدا نمیشه واسه شروعه کار.....چون هر روز تو فرووشگاه های اینترنتی مختلف رفت و آمد دارم.....دارم وضعیتشون رو میبینم بیشتر راغب میشم واسه شروع کار
الان گرافیست
مهندس کامپیوتر و برنامه نویس
تحقیقات بازار
احتیاج هس

با سلام
دوست عزیز من میتونم تو زمینه طراحی فروشگاه اینترنتی کمکتون کنم با امکانات بی نظیر یک فروشگاه قوی
shop.asankomak.com
sanghayebeheshti.com
joomlamax.ir
 تشکر شده توسط: مرتضی-تهران
07-03-2016, 02:11 PM
ارسال: #19
سلام.

برای شروع هرکاری یک سری نیازمندی ها لازمه. مسلما با طراحی یک سایت و همت کردن برای درآمدسازی نمیتوانیم پول دربیاریم. در واقع امید خوبه ولی یک استراتژی نیست. اینکه امید داشته باشیم خیلی خوبه و ولی حتما باید استراتژی مناسبی جهت فرایندهای لازم جهت راه اندازی کسب و کار خودمون بچینیم.

در مورد کسب و کارهای اینترنتی هم این مهم صدق میکنه. متاسفانه افراد و صاحبان کسب و کارها دانش کمتری نسبت به راه اندازی یک کسب و کار اینترنتی دارند. محصولات و کتاب های مختلفی هم برای این منظور وجود داره که حتی خودم هم یک مجموعه آموزشی در این زمینه دارم. اما چون بحث تبلیغات نیست من به صورت کلی مراحل کار رو خدمتتون میگم:

1.اولین قدم تحقیقات بازاریابیه

- شما باید منابع خودتون را خوب بشناسید
- در مورد اکوسیستم فضای کاری خود اطلاعات لازم را بدست آورید و تجزیه و تحلیل کنید و مشتران خود را از زوایای مختلفن نظیر سن، جنس و ... بررسی کنید
- رقبای خود را بشناسید
رقبای سنتی (فیزیکی) خودتون را بررسی کنید.
رقیای خود را در فضای اینترنت هم بررسی کنید

2. تقسیم بازار
- اندازه بازار خود را تعیین کنید: فروش لباس به مردم ایران
یعنی باید از لباس زیر تا مانتو پالتو کاپشن بیاری تو فروشگاهت.
اما فروش کفش چرم طبی مردانه خیلی بازارتو کوچیک میکنه و کارتو راحت تر.

3. طراحی سایت
-خساست به خرج دادن در طراحی سایت مثل این میمونه که شما یه مغازه میزنید تو شهر و اصولشو رعایت نمیکنی. باید هزینه معقولی بین 2 تا چند میلیون تومان هزینه صرف سایت خود بکنید. البته راه هایی هم هست که این هزینه را به خودتون بپردازید و اون هم طراحی سایت با وردپرس است. آموزش هم زیاده

4.بازاریابی اینترنتی
تا اینجای کار شما در بهترین حالت یک فروشگاه خوب و همه چی تموم با ux عالی دارید اما کجا واقع شده؟؟
وسط ناکجا آباد. وسط اقیانوس. اقیانوسی از سایت ها و فروشگاهای اینترنتی
پس برای شناساندن خود به مشریان و جلب توجه ایشان باید باید باید باید بازاریابی کنید.
بازاریابی اینترنتی بحث بسیار گسترده ای است که از
- بهینه سازی سات (SEO)
- بازاریابی محتوا
- بازاریابی ایمیلی
- تبلیغات اینترنتی
- بازاریابی در شبکه های اجتماعی و....
تشکیل شده است.

امیدوارم تونسته باشم حداقل راهو رو بهتون نشون بدم. حالا مسیرشو دیگه خودتون طی کنید.

محمدرضا خلیلی آذر

modirekar.com
07-03-2016, 03:09 PM
ارسال: #20
روی اینکار به هیچ وجه به عنوان یه شغل با سرمایه کم حساب نکنید چون وقتی واردش بشین هزینه های زیادی داره که حتی از شغل فیزیکی هم بیشتره ....
ایجاد سایت و کسب درآمد ازون به سرمایه میلیونی احتیاج داره تازه اونم در شرایطی که آینده کار اصلا مشخص نیست....
مم دوسایت راه اندازی کردم و به این نتیجه رسیدم....
دو ماهه سایت راه افتاده دریغ از هزار تومان سود....
البته نمیشه گفت شکست خورده ولی خب برای درآمد هم،سرمایه میخواد که نمیتونم بپردازم
ارسال پاسخ 

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  بازاریابی کالا و محصولات شما در ترکیه amir.ilkhani 24 4,947 09-06-2022 09:54 AM
آخرین ارسال: dbajahangiri
  راه کسب درآمد در ایران با دستگاه چاپ elham2020 0 206 01-16-2022 01:11 PM
آخرین ارسال: elham2020
  مشاوره در مورد خرید arsan27 1 368 02-27-2021 08:47 PM
آخرین ارسال: arsan27
  1 میلیون سرمایه = ماهی 3 میلیون در آمد somesarah018 28 26,477 06-21-2020 08:03 AM
آخرین ارسال: Amiriran
  کسب در امد از طریق تعمیرات درب و پنجره mahlakashi 0 268 05-21-2020 12:30 PM
آخرین ارسال: mahlakashi
  بازاریابی کالای شما در عراق و افغانستان amir.ilkhani 39 7,293 05-04-2020 01:57 PM
آخرین ارسال: Moohsenn
  فرصت سرمایه گذاری در بازار کردستان عراق eh.krd 74 16,537 01-25-2019 11:08 PM
آخرین ارسال: jamshad
  ایده در مورد دفتر فروش pakhshe_ava 90 9,986 01-04-2019 10:55 PM
آخرین ارسال: DddKing
  راهنمایی درباره واردات پوشاک از ترکیه mehrdad.soltani 42 65,085 11-07-2018 12:41 AM
آخرین ارسال: itshamid
  راهنمایی در مورد دیوارکشی زمین و پرواربندی Kaseb 0 445 06-28-2018 06:52 PM
آخرین ارسال: Kaseb
  همکاری وبسایت آموزشی با فروشگاه کتاب درسی و کمک درسی MajidJ 0 272 04-13-2018 07:05 PM
آخرین ارسال: MajidJ
  40 تومن دارم چکاری در این بازار انجام بدم بهتره؟ کمک فوری jagvar300 2 2,356 12-25-2017 02:10 AM
آخرین ارسال: اﻟﻨﺎﺯ
  نظرسنجی در مورد سیرشدن با 1000 تومن !!! somesarah018 42 9,232 10-08-2017 08:32 PM
آخرین ارسال: arash.alirezaei
  در یک حیاط 80 متری چه کاری می توان راه اندازی کرد؟؟؟ vahid-73 2 1,916 10-07-2017 10:34 AM
Star در خواب هم كسب درآمد كنید! r2013.samadi 5 1,448 10-04-2017 07:17 PM
آخرین ارسال: r2013.samadi
Bug درخواست راهنمایی برای ایجاد مغازه شال و روسری و لباس زیر زنانه Maahii.dh 7 9,562 10-04-2017 06:55 PM
آخرین ارسال: r2013.samadi
Question راهنمایی برای شروع کار (مغازه+سرمایه نقد دارم) F.A.R.S.H.I.D 6 5,808 09-28-2017 09:32 PM
  راهنمایی جهت راه اندازی کسب و کار با 40 میلیون تومان ali_5031372_k 4 7,131 09-28-2017 09:24 PM
  راهکار های اساسی در گسترش کسب و کار در دنیای اینترنتی hooman_haghighi 1 471 08-17-2017 10:33 PM
آخرین ارسال: ali1358
Wink نتورک در ایران(سکوی پرتاب در زندگی) سپهر ملیاردر 3 812 07-13-2017 10:22 PM
آخرین ارسال: saeed.abdollahi

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
تماس با ما | سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران | بازگشت به بالا | بازگشت به محتوا | آرشیو | پیوند سایتی RSS