ماگستان، خرید ماگ، خرید فلاسک و خرید هدیه در همین نزدیکی!

خرید هدیه، خرید ماگ

تابلو اعلانات سایت
میلیاردرها مرامنامه (قوانین سایت) میلیاردر هدف این سایت چیست؟ میلیاردر دانلود ماهنامه سایت
میلیاردرها اتمام حجت (حتما بخوانید.) میلیاردر راه اندازی کسب و کار توسط اعضا میلیاردر مسابقه دوبرابر کردن پول
میلیاردرها عضویت در بخش ویژه VIP میلیاردر موفقیت های دوستان بعد از عضویت در سایت میلیاردر تبلیغات و معرفی کار و شغل شما

راهنمای خرید هدیه، ماگ و فلاسک

ماگستان, اولین و تنهاترین

ماگستان, اولین و تنهاترین

نظرسنجی: کدام خوراکی را بیشتر میپسندید؟
ساندویچ فلافل
اسنک گوشت و قارچ
اسنک سوسیس
اسنک کالباس
[نمایش نتایج]

انتخاب شما کدام است : فلافل یا اسنک
زمان کنونی: 05-19-2024, 01:39 PM
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
نویسنده: dvdghe
آخرین ارسال: dvdghe
پاسخ: 16
بازدید: 2496

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 13 رأی - میانگین امیتازات : 2.92
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
انتخاب شما کدام است : فلافل یا اسنک
02-15-2014, 02:28 PM
ارسال: #11
RE: انتخاب شما کدام است : فلافل یا اسنک
(02-15-2014 02:25 PM)alireza091111 نوشته شده توسط:  سلام.شما تو کدوم شهرید؟
محل مغازه رو میتونید بفرمایید؟
من یکی از دوستام فلافلی داره.
حداقل ماهی 3.5 درآمدشه.

شاهین شهر هستم.
محل مغازه در یکی از خیابان های پر رفت و آمد شهر هست.
با حساب کتاب هایی که انجام دادم صود خالص خودم هم در همین حدود هست.
اما خب ریسکه.
میخوام یکم حساب شده برم جلو.
دوست شما کدام شهره ؟ و مکان مغازش چقدره و چقدر رهن و اجاره میده ؟ و اگر ممکنه بفرمایید روزی چندتا ساندویچ میزنه و دکوراسیونش به چه شکلیه ؟ (معمولی یا شیک)
ممنونم.

​میکروکالا اولین فروشگاه اینترنتی موبایل، تبلت و لپ تاپ در خوزستان
تحویل رایگان ویژه شهر اهواز
​​www.MicroKala.com
یافتن تمامی ارسال های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 تشکر شده توسط: alireza091111 , Elixir
02-15-2014, 04:12 PM
ارسال: #12
(02-15-2014 02:28 PM)dvdghe نوشته شده توسط:  
حداقل ماهی 3.5 درآمدشه.

شاهین شهر هستم.
اما خب ریسکه.
دوست شما کدام شهره ؟ و مکان مغازش چقدره و چقدر رهن و اجاره میده ؟ و اگر ممکنه بفرمایید روزی چندتا ساندویچ میزنه و دکوراسیونش به چه شکلیه ؟ (معمولی یا شیک)
ممنونم.
اصولا مشتری فلافل دنبال فضای آنچنانی و شیک نیست من یکی رو میشناسم با مغازه معمولی ماهی 6-7 میلیون درامد داره.
فقط و فقط کیفیت فلافل مهمه

فعلا در وضعیت ورشکستگی
 تشکر شده توسط: dvdghe , alireza091111 , Elixir
02-15-2014, 05:53 PM (آخرین ویرایش در این ارسال: 02-15-2014 05:54 PM، توسط alireza091111.)
ارسال: #13
(02-15-2014 02:28 PM)dvdghe نوشته شده توسط:  
حداقل ماهی 3.5 درآمدشه.

شاهین شهر هستم.
اما خب ریسکه.
ممنونم.

شهریاره.
تازه وسط شهرم نیست ولی به خاطر اینکه خیلی وقته اونجا مغازه داره مشتری داره.

دقیق تعدادش رو نمیدونم ولی یه بار میگفت روزی دویست تومن فروش داره به صورت ناخالص.

دکوراسیون خیلی معمولی.اجارش هم ماهی دویست تومنه. پول پیشش رو دقیق نمیدونم ولی فکر کنم کمه حدود 4-5 تومن باشه.
ابعادشم 9 تا 12 متریه. سه تام میز و صندلی بیشتر نداره.
تو فلافلی مردم زیاد به شیک بودن دکوراسیون اهمیت نمیدن ولی توصیه میکنم اگه میتونید سلف سرویس باشه و تو رفتارتون با مشتری خیلی عالی باشید و همچنین از بهترین سس ها به صورت رایگان استفاده کنید و به مشتری بدید.
رمز فلافلی تو دادن سس های خوش مزه اونم به صورت رایگانه که راحت مشتری جذب میکنه.(سس خردل وغیره)
این مورد رو اصلا کوتاه نیاید حتی اگه مردم زیاد استفاده کنن و هزینش براتون زیاد در بیاد.

هیچ کودکی نگران وعده بعدی غذایش نیست،زیرا به مهربانی مادرش ایمان دارد.ای کاش من هم مثل او به خدایم ایمان داشتم.
( ایت اله بهجت)

بد ترین گناه نا امیدیست.
((حضرت علی (ع)))
 تشکر شده توسط: seemorgh , Elixir
02-15-2014, 06:55 PM
ارسال: #14
ولی برای رقابت با فلافلی که هم دکور خوب داره هم محصول با کیفیت، فکر کنم لازم باشه که در حد و اندازه اون باشی.
مگر اینکه جای مغازه ات از اون بهتر باشه.

​​www.MicroKala.com
 تشکر شده توسط: Elixir
02-15-2014, 08:26 PM
ارسال: #15
سلام دوست عزیز، کاش حداقل اسم کوچیکتون رو می نوشتید تا حداقل یه تصور قوی تری نسبت به شما داشتیم. میخوام یه گزارش از کار فلافلی های اهواز بهتون بدم شاید به کارتون بیاد.
به جرات میتونم بگم که اگه اهواز شهر اول فلافل کشور نباشه حتما دیگه جزو سه تای برتر هست، الان دیگه هر محله ی کوچیک شهر اهواز بدون اغراق حداقل 4-5 فلافلی اکثرا اون هم بصورت سلف سرویس (به اینصورت که توی یه نان باگت کوچیک 5 تا قرص فلافل میذارن و میدن دستت تا از بقیه ی مواد مثل خیارشور، گوجه، خیار، کاهو، کلم، ترشی و ... هر چی خواستی بزاری توش) داره که گل سر سبد همه ی این محله ها لشکر آباده که اگه بگم 15-20 تا فلافلی اونم کنار هم مشغول بکارن دروغ نگفتم که شاید همون طور خودتون بدونید دوست گرامی همشهری ما یعنی حمزه آقای گل، گزارشی خیلی مفصل و عالی از این موضوع تهیه کردن و در یکی از تاپیک ها ارائه دادن و همون طور که یک بار هم در برنامه نود، بخاطر دربی فولاد-استقلال خوزستان، گزارشی در مورد این محله تهیه شد، این منطقه به ویترینی جذاب برای همشهریان عزیز تبدیل شده بطوریکه اکثرا برای اینکه تفریح ارزونی داشته باشن و یه دل سیر بخورن(من جمله خودم) این منطقه رو انتخاب میکنن. چرا چون هزار و پونصد میدی و به اندازه ده تومن میخوری.
ولی خب با این وجود فلافلی هایی هم در سطح شهر اهواز وجود دارن که به هیچ وجه سلف سرویس نیستن و فقط به خاطر اینکه تو منطقه ای واقع شدن که پا خورش خوبه حسابی فروش میکنن. مثل فلکه شهدا، پیش سینما ساحل 4-5 تا فلافلی کنار هم کار میکنن. این منطقه مرکز شهره و یکی از مناطقی از شهر اهواز محسوب میشه که بدلیل نزدیکی به بازار و نزدیکی به پایانه های اتوبوسرانی و ماشین رانی درونشهری و نزدیکی به خوابگاه های دانشجویی، منطقه شلوغیه.
منوی این فلافلی ها هم به شرح زیر هستش:
فلافل(1500)(رکورددار فروش بین اقلام این منو)، سمبوسه (که اکثر همشهریان اگر یک فلافل نوش جان کردند حتما باید حداقل یک سمبوسه معمولی هم به بدن بزنند) معمولی(500) یا پیتزایی(1000)، پیراشکی پیتزایی(3000)، سوسیس چوبی(2000)( که شامل یک سوسیس هات داگه که با لایه نازکی از خمیر پیراشکی پوشیده شده و به سیخ چوبی کشیده شده و در روغن برای زمان کوتاهی سرخ میشه)، سوسیس بندری(به ندرت فروش میره)، نوشابه، دوغ، آب معدنی.
مغازه ها هم شاید باورتون نشه ولی مثلا یکیشون شاید نهایتا 2 در 2 باشه و همشون به این صورتن که جلوی مغازه توی پیاده رو، یه میز کوچولو که معمولا یه تخته هستش که روی چند ردیف جعبه نوشابه س که یه رومیزی هم روش کشیدن و چندتا صندوق خالی نوشابه هم برای نشستن هست و از سس های تند و خردل هر کدوم دو تا سه تا شیشه هست که هر کس هر چه قدر خواست بریزه.
بعضی از این فلافلی ها هم توی نون به غیر از قرص های فلافل و خیارشور و گوجه، شاید مثلا یکی جعفری، اون یکی خیار، اون یکی مثلا سالاد ترکی و... بزاره که مثلا نسبت به بقیه یه تنوعی داشته باشه، البته معمولا اگه داشته باشن هم نمیذارن و هی باید بهشون بگی تا آخر سر با خصاصت یه خورده بریزن رو فلافلت
توی شهر ما فلافل و سمبوسه معمولی به علت خوشمزگی و ایضاً ارزونیشون با استقبال بسیار زیادی در مقایسه با بقیه اقلام منو ها برخوردارن
به عنوان پیشنهاد از اینجانب به عنوان برادر کوچیکتون اگه بتونید یه مغازه هر چند کوچیک بصورت رهنی و توی یه منطقه شلوغ بگیرید عالیه، آها و یه مورد مهم تا یادم نرفته اینه که یه حس خاصی که در مورد خوردن فلافل و سمبوسه وجود داره اینه که اکثرا ترجیح میدن اونا رو توی فضای باز و بصورت ایستاده بخورن تا اینکه توی یه مغازه سر بسته و به صورت نشسته( دقیق نمیدونم چرا ولی به نظرم اینطوری حالش بیشتره مخصوصا وقتی یه جمع چند نفری باشیم)

I'm gonna reach for the stars
Although they look pretty far
I'm gonna find my own way
And take a chance on today

For everyone there comes a time
When the light inside begins to shine
 تشکر شده توسط: سیدمهدی هاشمی , ebrahim.ev , م.ع , dvdghe , alireza091111 , sahand_hb , Elixir
02-18-2014, 05:35 PM
ارسال: #16
به نظر من جا بسیار بسیار مهمه.
ممکنه اجاره بالایی داشته باشه اما مطمئنا درآمد بالایی هم داره.
اینکه برای اجاره کمتر جای پایین تری رو برای شروع انتخاب کنی اشتباهه.
دکوراسیون هم درسته که خیلی اهمیت نداره (در این کار) اما داشتن یک دکوراسیون ارزان و شیک تاثیر بسیار زیادی در جذب مشتری خواهد داشت.

دوستان موافقید ؟

​​www.MicroKala.com
 تشکر شده توسط: Elixir
ارسال پاسخ 

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  پیشنهاد شما برای شروع کسب و کار با سرمایه 50 میلیون تومان amiir_0251 27 95,603 05-30-2020 04:33 PM
آخرین ارسال: alibashiri1363
  ...شما بودید چیکار میکردید... sam127 4 1,261 11-10-2018 02:36 PM
آخرین ارسال: Moalfo
  ایده برای افزایش فروش سوپر مارکت(تخفیف و یا...) mhs.shm 5 3,529 12-09-2017 03:24 PM
آخرین ارسال: zohreh2211
  پیشنهاد شما درباره راه انداختن یک کار در یک زیرزمین تجاری 107 متری؟ nasimparsi 2 1,846 11-12-2017 04:48 AM
آخرین ارسال: shahin0056
  راهنمایی و مشاوره تولیدی میخ و پیچ mdf یا پیچ سقف کاذب محمد-طاها 9 16,532 04-17-2017 02:08 PM
آخرین ارسال: Parax
Star واردات لباس از ترکیه قاچاق یا قانونی؟ Seyfi2947 1 1,657 02-09-2017 11:21 AM
آخرین ارسال: ali diana
  چه شغلی رو برای شغل دوم و درامد بالا انتخاب کنم پژمان رنجبر 2 3,657 02-06-2017 01:53 PM
آخرین ارسال: پرستو پرهام
  سخت ترین کار امروزی برای شما چیه؟ alicom 7 1,985 01-03-2017 08:31 PM
آخرین ارسال: nshahriar
  پیشنهادات شما برای بوفه دانشگاه Mr-Special 6 2,234 01-03-2017 01:01 PM
آخرین ارسال: fa_herman
  خط تولید ف/ی/ل/ت/ر هوا یا ظروف یکبار مصرف reza10 4 2,737 11-30-2016 07:20 PM
آخرین ارسال: حمیدسوران
  پوشاک یا کافینت Rania 5 1,036 10-19-2016 01:45 PM
آخرین ارسال: morm
  وارد شدن به کار تبلیغات و معماری، آری یا نه؟ Shadiii 0 388 10-18-2016 09:32 PM
آخرین ارسال: Shadiii
  راهنمایی تولیدی ف/ی/ل/ت/ر هوا یا پیچ و مهره-یا یه ایده جدید adibkurd 8 3,403 10-13-2016 10:01 AM
آخرین ارسال: masoud_69
  شک در انتخاب 3شغل emad023 8 2,005 08-20-2016 05:14 PM
آخرین ارسال: emad023
Question حسابداری! آری یا نه؟ hadi.008 0 618 08-08-2016 10:52 PM
آخرین ارسال: hadi.008
  تعمیرات موبایل یا لب تاب و کامپیوتر؟ hamidrezahopeful 11 11,375 07-13-2016 05:27 PM
آخرین ارسال: tiktaks
  نظر شما در مورد پرورش زنبور عسل riporter 4 857 04-29-2016 12:47 PM
آخرین ارسال: business_nuts
  نظرتون در مورد اینکه برم خدمت یا نرم چیه؟ amiryazdani138 19 2,366 04-24-2016 07:57 PM
آخرین ارسال: business_nuts
  لطفا اگه می تونید من رو راهنمایی کنید که خیلی به کمک شما نیاز دارم ! clever 3 1,184 04-17-2016 12:59 AM
آخرین ارسال: aligoli
Photo ...شما بودید چیکار میکردید؟... sam127 6 1,516 03-13-2016 11:31 AM
آخرین ارسال: sam127

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
تماس با ما | سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران | بازگشت به بالا | بازگشت به محتوا | آرشیو | پیوند سایتی RSS