ماگستان، خرید ماگ، خرید فلاسک و خرید هدیه در همین نزدیکی!

خرید هدیه، خرید ماگ

تابلو اعلانات سایت
میلیاردرها مرامنامه (قوانین سایت) میلیاردر هدف این سایت چیست؟ میلیاردر دانلود ماهنامه سایت
میلیاردرها اتمام حجت (حتما بخوانید.) میلیاردر راه اندازی کسب و کار توسط اعضا میلیاردر مسابقه دوبرابر کردن پول
میلیاردرها عضویت در بخش ویژه VIP میلیاردر موفقیت های دوستان بعد از عضویت در سایت میلیاردر تبلیغات و معرفی کار و شغل شما

راهنمای خرید هدیه، ماگ و فلاسک

ماگستان, اولین و تنهاترین

ماگستان, اولین و تنهاترین

نمایندگی بیمه
زمان کنونی: 05-21-2024, 07:32 PM
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
نویسنده: mehdi098
آخرین ارسال: yu3f
پاسخ: 24
بازدید: 6503

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 17 رأی - میانگین امیتازات : 2.94
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
نمایندگی بیمه
10-19-2011, 05:15 PM
ارسال: #1
نمایندگی بیمه
آیا کسی در زمینه نمایندگی بیمه فعالیت داشته و یا داره اگه هست اینجا تجربیاتشو بگه تا همه استفاده کنن
یافتن تمامی ارسال های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 تشکر شده توسط: 3ObHaN , مهتاب , کامیار کاظمی , MARYAR , pulaki , arash67 , jahanagahi , مهدی گل محمدی , ناصر صادقی , yu3f , blacknight19 , mahdi5e
10-20-2011, 09:12 PM
ارسال: #2
RE: نمایندگی بیمه
سلام سوالتون در مورد اخذ نمایندگیه یا اینکه در کل دوست دارید در مورد کسب وکار بیمه اطلاعات کسب کنید.

به تعظیم مردم این زمانه اعتماد نکن!تعظیم آنان همانند خم شدن دو سر کمان است که هر چه به هم نزدیکتر شوند تیرش کشنده تر است.
 تشکر شده توسط: jahanagahi , مهتاب , مهدی گل محمدی , mahdi5e
10-21-2011, 12:49 AM
ارسال: #3
نه کلا در مورد کسب و کار بیمه است
 تشکر شده توسط: jahanagahi , مهتاب , ناصر صادقی
10-21-2011, 01:24 AM
ارسال: #4
حدودا یک سال پیش یکی از آشناهامون رفته بود واسه گرفتن نمایندگی بیمه (فکر کنم بیمه پارسیان بود) شرایطش اینطوری بود
یه دوره 20 روزه واسه کارآموزی داشت و بعدم باید خودت میرفتی یه جایی پیدا می کردی و مشتری جذب می کردی از هر قرارداد هم دقیق یادم نیست ولی حدودا 20 تا 30 درصد سهمت میشد می تونستی هر چندتا نمایندگی که بخوای بزنی و اونا هم می تونستن این امتیازو به هر چند نفر که بخوان بدن
 تشکر شده توسط: jahanagahi , مهتاب , MARYAR , ناصر صادقی , yu3f , mahdi5e
10-21-2011, 01:52 AM
ارسال: #5
چقدر درآمد داره
 تشکر شده توسط: jahanagahi , مهتاب , MARYAR , ناصر صادقی
10-21-2011, 01:55 AM (آخرین ویرایش در این ارسال: 10-21-2011 01:56 AM، توسط YashaR1989.)
ارسال: #6
البته اینو فراموش نکنید برای گرفتن نمایندگی حداقل مدرک باید کارشناسی به بالا در رشته های مرتبط باشه مگر اینکه پارتی داشته باشی

...
 تشکر شده توسط: jahanagahi , مهتاب , ناصر صادقی , mahdi5e
10-21-2011, 09:15 AM (آخرین ویرایش در این ارسال: 10-21-2011 09:19 AM، توسط jahanagahi.)
ارسال: #7
سال 88برای گرفتن نمایندگی بیمه دانا در قزوین اقدام کردم.مدرک کارشناسی می خواستند و آدرس محل کار. پیگیری نکردم.
مراحل لازم براي اخذ پروانه نمايندگي بيمه

1) مراجعه به مديريت امور نمايندگان شركتهاي بيمه و اخذ پذيرش از شركت مورد نظر.

2) شركت در دوره هاي آموزشي تئوري و عملي مربوط كه توسط شركتهاي بيمه برگزار مي شود.

3) معرفي دفتر كار و سپردن تعهد و تضمين مربوط و ساير اقدامات لازم براي شروع فعاليت
شرایط اخذ نمایندگی حقیقی مطابق با آئین نامه 57

اشخاص حقیقی متقاضی اخذ نمایندگی باید دارای شرایط زیر باشند :
1- تابعیت دولت جمهوری اسلامی ایران
2- اعتقاد به اسلام و یا یكی از ادیان رسمی كشور
3- عدم اعتیاد به مواد مخدر
4- نداشتن سوء پیشینه كیفری و همچنین نداشتن سابقه محكومیت به جرایم نامبرده شده درماده 64 قانون تاسیس بیمه مركزی ایران وبیمه گری.
5- داشتن گواهی پایان خدمت وظیفه عمومی یا معافیت دائم
6- دارا بودن حداقل مدرك دیپلم با دو سال سابقه كار مفید بیمه ای یا حداقل لیسانس و یكسال سابقه مفید بیمه ای و یا حداقل لیسانس در رشته بیمه و6 ماه كار مفید بیمه ای و یا دارا بودن حداقل مدرك تحصیلی دیپلم و گذراندن دوره آموزشی شامل اصول بیمه 'آشنایی بارشته های بیمه ای 'قوانین ومقررات بیمه ورایانه به میزان حداقل 80 ساعت در مراكز آموزشی شركت های بیمه یامراكزآموزشی فنی و حرفه ای وزارت كار و امور اجتماعی وی ا سایر مراكز آموزشی مورد تائید بیمه مركزی ایران و علاوه براین متقاضیان باید دوره كارآموزی را در شركت طی نمایند.
7- شركت در آزمون ذیربط
8- اخذ گواهینامه آموزشی رایانه دررشته های WORD-EXCEL-INTERNET ازمراكز آموزشی فنی وحرفه ای وزارت كارواموراجتماعی ویاسایرمراكزآموزشی مورد تائید بیمه مركزی ایران
9- سایر شرایطی كه از طرف شركت تعیین می گردد .

خدایا با همه بزرگیت در قلب کوچک من جای داری
اینستاگرام من :
hoshangghorbanian
مشاهده وب سایت کاربر یافتن تمامی ارسال های این کاربر
 تشکر شده توسط: مهدی گل محمدی , کامیار کاظمی , Enaiat , 3ObHaN , YashaR1989 , مهتاب , sajjad , MARYAR , shahram......32 , mohajer.my , ناصر صادقی , mahdi5e
10-22-2011, 01:01 PM
ارسال: #8
درخواست برای اخذ نمایندگی بیمه رازی:

کلیک کنید

خدایا با همه بزرگیت در قلب کوچک من جای داری
اینستاگرام من :
hoshangghorbanian
مشاهده وب سایت کاربر یافتن تمامی ارسال های این کاربر
 تشکر شده توسط: مهتاب , کامیار کاظمی , YashaR1989 , sajjad , kimyya , mohajer.my , ناصر صادقی , yu3f , mahdi5e
11-05-2011, 09:40 AM
ارسال: #9
سال 88 من و همسرم براي گرفتن نمايندگي بيمه آسيا اقدام كرديم اون موقع ظرفيت براي گرفتن نمايندگي توي مركز استان پر شده بود براي همين به ما پيشنهاد نمايندگي يكي از شهرستان ها رو دادن. همسرم مداركشو فرستاد و پيگيري كرد(خيال داشت يك نفرو جاي خودش بگذاره شهرستان توي دفتر ولي بعدش متوجه شديم كه جديدا خيلي سخت گيري مي كنن ). بعد از اون همسرم رو يك ماهي بعداز ظهرها فرستادن توي يكي از همين دفاتر براي كارآموزي .نتيجه خيلي خوب نبود يعني به اين نتيجه رسيد كه به خاطر اشباع شدن بازار از انواع و اقسام بيمه ها تلاش خيلي زيادي مي خواد كه اگه اين همه و قت رو صرف كار ديگه اي كني بيشتر جواب ميده . البته اين دفتره كه همسرم مي رفت كارآموزي بعد از چند ماه تعطيل شد. چند وقت بعد از بيمه آسيا با ما تماس گرفتن كه اين دفتر تعطيل شده رو اگه مايل باشيم به ما واگذار ميكنن . (مدير عامل اونجا مصر بود كه ما ميتونيم موفق بشيم)ولي راستش بايد عاشق بازاريابي باشي تا بتوني توي اين كار موفق بشي.
 تشکر شده توسط: مهدی گل محمدی , jahanagahi , MARYAR , arash67 , کامیار کاظمی , vahid61 , kimyya , mohajer.my , ناصر صادقی , yu3f
11-27-2011, 04:26 PM
ارسال: #10
سلام بچه ها
بحث ها را مطالعه کردم
ولی اگر نمایندگی بیمه را داشته باشیم بخوایم برای توسعه آن یک وام خوداشتغالی بگیریم چون اینطور وامها احتیاج به ارائه طرح توجیهی داره میخواستم ببینم کسی طرح توجیهی مناسب داره که به من برای مطالعه معرفی کنه؟!

Idea
 تشکر شده توسط: kimyya , مهدی گل محمدی , jahanagahi , ناصر صادقی , yu3f
ارسال پاسخ 

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  چگونه نمایندگی یک محصول خارجی را بگیریم؟ کامیار کاظمی 65 32,566 10-18-2014 01:10 PM
آخرین ارسال: mortz

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
تماس با ما | سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران | بازگشت به بالا | بازگشت به محتوا | آرشیو | پیوند سایتی RSS