ماگستان، خرید ماگ، خرید فلاسک و خرید هدیه در همین نزدیکی!

خرید هدیه، خرید ماگ

تابلو اعلانات سایت
میلیاردرها مرامنامه (قوانین سایت) میلیاردر هدف این سایت چیست؟ میلیاردر دانلود ماهنامه سایت
میلیاردرها اتمام حجت (حتما بخوانید.) میلیاردر راه اندازی کسب و کار توسط اعضا میلیاردر مسابقه دوبرابر کردن پول
میلیاردرها عضویت در بخش ویژه VIP میلیاردر موفقیت های دوستان بعد از عضویت در سایت میلیاردر تبلیغات و معرفی کار و شغل شما

راهنمای خرید هدیه، ماگ و فلاسک

ماگستان, اولین و تنهاترین

ماگستان, اولین و تنهاترین

هشدار سرقت - اطلاع رساني كنيد
زمان کنونی: 04-26-2024, 03:42 PM
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
نویسنده: اقاي ايـــده
آخرین ارسال: اقاي ايـــده
پاسخ: 10
بازدید: 1760

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 11 رأی - میانگین امیتازات : 3.36
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
01-08-2014, 07:50 PM (آخرین ویرایش در این ارسال: 01-08-2014 07:53 PM، توسط اقاي ايـــده.)
ارسال: #1
سلام دوستان عزيزم
چند لحظه پيش برنامه روي در تلويزيون جهت هشدار سرقت نشان داد كه اطلاع رساني ان براي پيشگيري از اين اتفاق خيلي مفيد خواهد بود.

موضوع سرقت ماشين هاي فروشي هست.
فردي در يك روزنامه قسمت نيازمندي ها متن فروش ماشين را زده است افرادي جهت خريد با ايشان تماس ميگيرند و مكاني را براي ديدن ماشين ادرس ميدهند بعد از رفتن ان فرد به محل مورد نظر و پياده شدن براي صحبت و مذاكره به زور يا روش هاي ديگر ماشين را به سرقت مي برند.

همينطور موضوعي هم براي فروش منازل در چند وقت گذشته و شايد هم اكنون وجود دارد. افرادي كه در روزنامه اعلام فروش منازل ميكند. بدون اينكه چند نفر در منزل حضور داشته باشند هيچ گاه اقدام به راه دادن افراد مختلف به منزل نكند.

روش درست به اين صورت مي باشد
كه اگر قرار هست ماشين را به فروش برسانيد. شما ادرس دهيد يا در مكان هاي خلوت اگر رفتيد از ماشين پياده نشويد و به مكان هاي شلوغ تر افراد را دعوت كنيد بيان. در هنگام پياده شدن ماشين رو خاموش و كليد رو برداريد.

اين موارد را به دوستان و اشنايان خودتان گوشزد كنيد تا در دام اين افراد گرفتار نشوند.

موفق باشيد.

كانال ايده يار: @ideayar
مشاهده وب سایت کاربر یافتن تمامی ارسال های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 تشکر شده توسط: ali007 , حمید رضا غ , ahmad rezaee , mohamad021 , goldmen , koruosh , مهدی 1 , sinap , alma , blacknight19 , hamid.h , thundrill , iran , 0625 , hamedmoez , seraj , mohsen k1 , shamsa , bitumen , مرتضی الهی , dara
01-08-2014, 08:11 PM
ارسال: #2
RE: هشدار سرقت - اطلاع رساني كنيد
پارسال تقریبا به همین روش ماشین منو دزدیدن

گذاشته بودم برای فروش که بردنش

هیچوقت ازشون نمیگذرم....

طراح انواع سازه های صنایع نفت، گاز و پتروشیمی
طراح انواع مخازن آب و فاضلاب
طراح انواع سازه های اسکلت فلزی و بتنی و سوله
دارای پروانه نظارت از سازمان نظام مهندسی ساختمان استان تهران

[/u]
احساس پرانتزی را دارم
که همه ے اتفاقات خوب
داخل آن اتفاق مے افتد .
آری ؛ خدا را مهمان قلب کوچکم کرده ام
یافتن تمامی ارسال های این کاربر
 تشکر شده توسط: اقاي ايـــده , مهدی 1 , sinap , alma , blacknight19 , hamid.h , thundrill , 0625 , zahra_r
01-08-2014, 09:10 PM (آخرین ویرایش در این ارسال: 01-08-2014 10:05 PM، توسط مهدی 1.)
ارسال: #3
ماشین دزدیدن که خیلی راحته ، منم چند وقت پیش یکی دزدیدم

عروسی پسرعموم بود ، من زودتر با عموم رفته بودیم سالن تا هم میوه ها را ببریم و هم ببینیم اونجا چه خبره . ماشین عموی گرامی صبح که تنها رفته بودن تالار بنزین تموم کرده بود و توی پارکینگ مونده بود ، و با یک چهار لیتری رسیده بودن تالار و بعدش هم با ماشین پسرش برگشته بود خونه ، حالا هم که با هم رفته بودیم تالار .
خلاصه کارها تموم شد و من خواستم برگردم خونه لباس عوض کنم و با خانواده برگردم . از عمو اصرار که با ماشین من برو تو راه هم قربون دستت بنزین بزن که شب تو راه معطل نشیم. از من انکار چون تاحالا پشت پراید نشسته بودم . خلاصه با ماشین را برداشتم ، دم راه بنزین زدم ، تو مسیر خونه یک دفعه ماشین خاموش شد . یکم ور رفتم دیدم فایده نداره ، انداختمش گوشه خیابون و به هر وسیله ای که بود خودم را رسوندم خونه . لباس پوشیدم و رفتیم مراسم ، بعد از مراسم با پسر عمم رفتیم سراغ ماشین ببینیم می تونیم روشنش کنیم یا نه

قفل درش خراب بود یا قلق داشت یک ربع ور رفتیم با قفل باز نمی شد ، ده نفر رد شدن یکیشون نگفت چیکار دارید با این ماشین !!
بعد در باز شد ، هر چی استارت می زدیم روشن نمی شد ، کاپوت را دادیم یکسره کردیم دیدیم بازم فایده نداره
دزدگیرش روی اتوماتیک بود که درها را قفل می کرد ، کلید تو ماشین بود ما هم بیرون توی کاپوت که درها قفل شد دی:
دیگه با بدبختی در حالی که دزدگیر می زد با سیم مفتولی درب را باز کردیم ، بازم کسی نیومد بگه آخه چیکار دارید دو تا جوون
یک چیز خیلی باحال اینکه ماشین گشت اومد رد شد ، ساعت حدود 1 نصف شب منم داشتم باسیم به در ورمی رفتم تا قفل را باز کنم ، قشنگ اومد از بقل من رد شد ، خدایی من ترسیدم ولی انگار نه انگار
تازه بعد از همه اینکارها ماشین را نتونستیم روشن کنیم ، با طناب بکسلش کردیم به ماشین من و بردیم انداختیم در خونشون
توی همه این مراحل شاید صدها نفر ما را دیدن ولی هیچ کس توجهی نکرد
صبح مکانیک اومده بود گفته بود تسمه تایم پاره کرده و ...

بگذریم مملکت خیلی بی در و پیکره ، خدا نکنه به تور دزد جماعت بخوریم ، چون بخواد ببره می بره
بهترین کار نصب دزدگیر چی پی اس روی ماشینه که اگر هم خدای ناکرده دزدیده شد ، بتوانید خیلی سریع تا اوراق نشده جاش را پیدا کنید

حمید جون شما هم دقیق روششون را توضیح بده که برای بقیه اتقاق نیافته ، انشالله که ماشین شما هم پیدا بشه

به عمل کار براید ، به سخن دانی و سخنرانی نیست

درد من تنهایی نیست ، بلکه مرگ ملتی است که گدایی را قناعت ، بی عرضگی را صبر و با تبسمی بر لب این حماقت را حکمت خدا می دانند. (( گاندی ))

.
 تشکر شده توسط: سیدمهدی هاشمی , sinap , اقاي ايـــده , alma , blacknight19 , uniquemind , hamid.h , thundrill , mailforpts , iran , 0625 , Tnia , shamsa , bitumen , مرتضی الهی , raha100 , dara
01-09-2014, 12:41 AM
ارسال: #4
راستش پارسال یه پاترول دودر داشتم که انصافا ماشین تمیزی بود و اون موقع 16 میلیون تومن می ارزید.

سه ماه بعد از عقد کردنمون توی بهمن ماه ماشینو گذاشتم برای فروش که باهاش عروسی بگیریم و یه مقداری هم کمک هزینه اجاره خونه بشه (میخواستیم فروردین 92 عروسی کنیم) اما دقیقا تو همون روزا بردنش و عروسی ما حدود یکسال عقب افتاد... (22 روز دیگه عروسی من هست)12_002

داستان از این قرار بود که چند روزی بود که من پشت شیشه ماشین نوشته بودم "فروشی" و بعد از اون هم معمولا هر روز حداقل 6-7 نفر زنگ میزدن و ماشینو میدیدن.

صبح روز چهارشنبه 18 بهمن بود که من ماشینو توی یکی از میدون های نارمک پارک کردم و با مترو رفتم سرکار، اون شب بعد از حدود یکسال که دوستمو ندیده بودم رفتم خونه دوستم و شب اونجا موندم.

اون شب حدفاصل ساعت 8 تا 10 شب چهار نفر بهم زنگ زدن و ازم قیمت پرسیدن و منم قیمت و مشخصات دادم و بهشون گفتم که فردا حدود 2 بعد از ظهر از سرکار میام و ماشینو نشونتون میدم (که ای کاش نمیگفتم چون اونا
مطمئن شدن که من تا فردا ساعت 2 سراغ ماشین نمیام...)

فرداش هم از خونه دوستم رفتم شرکت و ساعت 2 که اومدم سراغ ماشین دیدم نیست....

الان هم فقط من موندم و 4 تا شماره موبایل که تقریبا مطمئنم کار یکی از این چهار نفر هست اما نه دادسرا و نه آگاهی این شماره هارو به عنوان مدرک قبول نمیکنن.

خلاصه یادش گرامی باد Angel A00 (7)

[/u]
احساس پرانتزی را دارم
که همه ے اتفاقات خوب
داخل آن اتفاق مے افتد .
 تشکر شده توسط: سیدمهدی هاشمی , mailforpts , اقاي ايـــده , 0625 , hamid.h , مهدی 1 , shamsa , bitumen , dara
01-14-2014, 11:01 AM
ارسال: #5
و باز هم اتفاق شیرین دیگری در زندگی ما افتاد...

دیشب ماشین پدرم هم به سرقت رفت...

[/u]
احساس پرانتزی را دارم
که همه ے اتفاقات خوب
داخل آن اتفاق مے افتد .
 تشکر شده توسط: goldmen , مهدی 1 , اقاي ايـــده
01-14-2014, 11:07 AM (آخرین ویرایش در این ارسال: 01-14-2014 11:08 AM، توسط hamid.h.)
ارسال: #6
(01-09-2014 12:41 AM)حمید رضا غ نوشته شده توسط:  راستش پارسال یه پاترول دودر داشتم که انصافا ماشین تمیزی بود و اون موقع 16 میلیون تومن می ارزید.

سه ماه بعد از عقد کردنمون توی بهمن ماه ماشینو گذاشتم برای فروش که باهاش عروسی بگیریم و یه مقداری هم کمک هزینه اجاره خونه بشه (میخواستیم فروردین 92 عروسی کنیم) اما دقیقا تو همون روزا بردنش و عروسی ما حدود یکسال عقب افتاد... (22 روز دیگه عروسی من هست)12_002

داستان از این قرار بود که چند روزی بود که من پشت شیشه ماشین نوشته بودم "فروشی" و بعد از اون هم معمولا هر روز حداقل 6-7 نفر زنگ میزدن و ماشینو میدیدن.

صبح روز چهارشنبه 18 بهمن بود که من ماشینو توی یکی از میدون های نارمک پارک کردم و با مترو رفتم سرکار، اون شب بعد از حدود یکسال که دوستمو ندیده بودم رفتم خونه دوستم و شب اونجا موندم.

اون شب حدفاصل ساعت 8 تا 10 شب چهار نفر بهم زنگ زدن و ازم قیمت پرسیدن و منم قیمت و مشخصات دادم و بهشون گفتم که فردا حدود 2 بعد از ظهر از سرکار میام و ماشینو نشونتون میدم (که ای کاش نمیگفتم چون اونا
مطمئن شدن که من تا فردا ساعت 2 سراغ ماشین نمیام...)

فرداش هم از خونه دوستم رفتم شرکت و ساعت 2 که اومدم سراغ ماشین دیدم نیست....

الان هم فقط من موندم و 4 تا شماره موبایل که تقریبا مطمئنم کار یکی از این چهار نفر هست اما نه دادسرا و نه آگاهی این شماره هارو به عنوان مدرک قبول نمیکنن.

خلاصه یادش گرامی باد Angel A00 (7)

اگر با بچه های بالا دوست باشین مثل آب خوردن میتونید از طریق این چهار شماره ماشین تون یا سارق رو پیدا کنید
راحته راحت !
یکی از دوستان ما که به بچه های بالا وصل بود اینکارو کرد !!!!!!

باران باش و ببار؛
مپرس کاسه های خالی از آن کیست؟
01-14-2014, 01:17 PM
ارسال: #7
اي اقا
كجاي كار هستيد
انقدر كه سرعت پيشرفت كارهاي خلاف بالا هست سرعت كارهاي امنيتي بالا نيست.
گرچه همه مون چپ كارهاي خودمان رو ميخوريم. اگر خريد نكنيم اينطوري نميشود
چند شب پيش نشان ميداد طرف در 3 سوت در ماشين رو باز ميكرد.

مورد ديگر امروزه ديگر سارقان همانند گذشته عمل نميكند بلكه با شيوه هاي جديد جوري ماشين رو اب ميكنند كه هيچ اثري ازش نخواهد بود.
تمام قطعاتش رو باز ميكنند و بصورت قطعه اي به فروش مي رساند. همين كارو در گوشي ها هم انجام ميدهند.

يك راه حل نسبتا مناسب براي حفظ ماشين ها از سرقت خود ماشين نه وسايل ان.

قفل فرمان بخريد و هميشه حتي براي چند ثانيه هم كه ميخواهيد جاي بريد قفل رو بزنيد. سرقت در كمتر از 10 ثانيه اتفاق مي افتد.
اينطوري در صورت سرقت شدن خود ماشين رو خواهيد داشت.

راهكار ديگري براي حفظ وسايل اين هست كه اشياي مختلف رو داخل ماشين و پشت شيشه عقب ماشين قرار ندهيد بخصوص هنگامي كه مسافرت ميريد.
بذاريد در زير صندلي يا براي اطمينان بيشتر صندوق عقب ماشين.

اينم حرف دلم كه داخل پرانيز بگم
(( اي كاش در كشور ما هم مردمان پشت سريكديگر بودند تا همانند ساير كشور ها كمپين هاي مختلف قوي در كشور داشتيم تا هرچيز زوري را به زور مجبور نباشيم استفاده كنيم. بدور از سياست - خشونت و جنجال)

موفق باشيد

تشکر شده توسط: حمید رضا غ , mohsen k1 , Tnia , سیدمهدی هاشمی
01-18-2014, 10:40 AM
ارسال: #8
ماشین پدرم بعد از یکروز پیدا شد

باطری و ضبطشو برده بودن، کنسول وسط رو هم شکسته بودن...

ولی بالاخره پیدا شد.

[/u]
احساس پرانتزی را دارم
که همه ے اتفاقات خوب
داخل آن اتفاق مے افتد .
 تشکر شده توسط: اقاي ايـــده , سیدمهدی هاشمی , مهدی 1
01-18-2014, 01:29 PM
ارسال: #9
آقا سجاد هر اعتراض مسالمت آمیزی هم که داشته باشی اون برچسبی که نباید بهت بخوره بهت چسبیده میشه همون برچسب همیشگی که هممون هم میدونیم.مساله اینست دوست عزیز.
01-19-2014, 01:25 AM
ارسال: #10
(01-18-2014 01:29 PM)سیدمهدی هاشمی نوشته شده توسط:  آقا سجاد هر اعتراض مسالمت آمیزی هم که داشته باشی اون برچسبی که نباید بهت بخوره بهت چسبیده میشه همون برچسب همیشگی که هممون هم میدونیم.مساله اینست دوست عزیز.

متوجه منظورتان نشدم
چه اعتراضي؟؟

ارسال پاسخ 

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  نحوه تعمیر درب ضد سرقت tahatohidlo 0 243 05-30-2020 06:45 PM
آخرین ارسال: tahatohidlo
  لطفا راهنمايي كنيد؟ orginalove 0 434 10-20-2016 01:50 PM
آخرین ارسال: orginalove
Shocked لطفا كمك كنيد yasamandy 3 781 01-09-2016 11:10 AM
آخرین ارسال: فارس
  خبر خوب (اطلاع رسانی عمومی در مورد بازاریابی شبکه ای) مهتاب 2 848 05-27-2014 11:49 PM
آخرین ارسال: مهتاب
  تفاوت دوستی های عاشقانه با زندگی مشترک! هشدار!! mohammadshamosi 0 853 04-24-2013 03:42 PM
آخرین ارسال: mohammadshamosi
  خیلی مهم (لطفا اطلاع رسانی کنید) صدفی 3 1,331 12-02-2012 08:58 PM
آخرین ارسال: Peanut
  هشدار امنیتی پلیس فتا ناجا در خصوص نرم‌افزار Adobe Reader صدفی 5 1,164 05-11-2012 12:01 AM
آخرین ارسال: کامیار کاظمی
  سرقت اطلاعات من اقاي ايـــده 2 820 03-12-2012 12:26 AM
آخرین ارسال: اقاي ايـــده

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
تماس با ما | سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران | بازگشت به بالا | بازگشت به محتوا | آرشیو | پیوند سایتی RSS