ماگستان، خرید ماگ، خرید فلاسک و خرید هدیه در همین نزدیکی!

خرید هدیه، خرید ماگ

تابلو اعلانات سایت
میلیاردرها مرامنامه (قوانین سایت) میلیاردر هدف این سایت چیست؟ میلیاردر دانلود ماهنامه سایت
میلیاردرها اتمام حجت (حتما بخوانید.) میلیاردر راه اندازی کسب و کار توسط اعضا میلیاردر مسابقه دوبرابر کردن پول
میلیاردرها عضویت در بخش ویژه VIP میلیاردر موفقیت های دوستان بعد از عضویت در سایت میلیاردر تبلیغات و معرفی کار و شغل شما

راهنمای خرید هدیه، ماگ و فلاسک

ماگستان, اولین و تنهاترین

ماگستان, اولین و تنهاترین

خیلی مهم . سئوالی دارم
زمان کنونی: 05-06-2024, 04:50 PM
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
نویسنده: jahanagahi
آخرین ارسال: habib tousi
پاسخ: 32
بازدید: 7630

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 16 رأی - میانگین امیتازات : 3.19
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
خیلی مهم . سئوالی دارم
10-12-2011, 06:58 PM (آخرین ویرایش در این ارسال: 10-12-2011 07:28 PM، توسط jahanagahi.)
ارسال: #1
خیلی مهم . سئوالی دارم
مجله موفقیت سالها است که دارد منتشر می شود و هزاران نفر آنرا مطالعه میکنند. آنتونی رابینز کتاب می نویسد و سخنرانی میکند . دکتر آزمندیان منبع انرژی مثبت در سالنهای سخنرانیش هست و .....
کدامیک از اینان با مخاطبانشان سرمایه گذاری کرده و یا سرمایه گذاری میکنند؟
مگر این انجمن تعهد سرمایه گزاری را به ما داده است؟
انجمن دقیقا برنامه هائی به مشابه آنان انجام می دهد و عزیزان عضو ایده های خوب و با ارزش خود را در تایپیکها و پستهای مختلف به معرض روئت بقیه اعضا می رسانند . افرادی هستند که خدا را شکر این ایده ها را مطالعه کرده و برای پیاده کردنش شخصا اقدام کرده و خواهند کرد.(همه ما از این بابت خوشحالیم.). خواستم این را مطرخ کنم که در انجمن خیالپردازی صورت نمی گیرد . شایسته نیست ما را خیال پرداز معرفی کنند.
با توکل به خداوند بزرگ این انجمن جدا از مطرح کردن مسائل مثبت اندیشی حتما در آینده فعالیتهای تجاری را انجام خواهد داد.ولی ما فعلا توقعی از این بابت نداشته باشیم. افراد از هم دورند و جمع شدن همه سخت . پس باید کم کم برنامه ریزیهای دقیقی برای سرمایه گذاری داشته باشیم.ادمین عزیز سایت در حد یک استاد با معلومات و با فرهنگ روز بروز به عشق شما عزیزان دارد برنامه هائی را پیاده میکند که همه ما را متعجب کرده است. خواهشا باعث رنجش ایشان نشویم.
همه عزیزان واقعیت گرا هستند نه خیالپرداز.تک تک شما را دوست دارم.

خدایا با همه بزرگیت در قلب کوچک من جای داری
اینستاگرام من :
hoshangghorbanian
مشاهده وب سایت کاربر یافتن تمامی ارسال های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 تشکر شده توسط: مهدی گل محمدی , 3ObHaN , کامیار کاظمی , مهتاب , Suma , mosafer bedar , sajjad , 1omin.com , MARYAR , حامد , morteza1 , madar , zaghian , محمدرضا پورقوامی , mjdehghani , mohajer.my , reza_egbali , dara , MohamadMJ , habib tousi , iran , sahand_hb , kave , Mrs.Seyedi
10-12-2011, 07:06 PM
ارسال: #2
RE: خیلی مهم . سئوالی دارم
حرف شما متین است.
متأسفانه هرکسی وارد این انجمن میشود و نام آن را میبیند فکر می کند که مااینجا روزانه حداقل یک میلیارد معامله داریم(که در آینده ی نچندان دور هم خواهیم داشت).به همین خاطر پس از عضویت و مطالعه ی کمی مطالب دیگر به انجمن نمی آیند چون برایشان سودی ندارد.ولی اشتباه فکر می کنند .برای ما چه سودی داشته که این همه مدت در این جا فعالیت می کنیم ؟
قرار نیست همیشه سودها مادی باشد.قرار نیست همیشه در هر کجا ما فکرمان رسیدن به پول باشد.
سودی که من در این مدت(حدودا 6 ماه)از این انجمن کسب کرده ام پیدا کردن دوستانی است که از جان برایم عزیزتر هستند و صد البته سودهای مادی هم برایم داشته و کمک کرده که به اهدافم کمی بیشتر نزدیک شوم و بدانم که در هر لحظه اگر مشکلی برایم پیش آمد کسانی هستند که مرا پشتیبانی کنند.

انسان بدبخت کسی که دوستی ندارد و از آن بدبخت تر کسی است که دوستانی که دارد را از دست بدهد. حضرت علی (ع)

آنچه ویرانمان میکند روزگار نیست حوصله های کوچک و آرزوهای بزرگ است!

مغز ما یک دینام هزار ولتی است که شوربختانه اکثر ما به اندازه یک چراغ موشی از آن استفاده نمی کنیم
یافتن تمامی ارسال های این کاربر
 تشکر شده توسط: jahanagahi , کامیار کاظمی , مهتاب , 3ObHaN , Suma , mosafer bedar , MARYAR , arash67 , morteza1 , madar , zaghian , محمدرضا پورقوامی , mohajer.my , habib tousi , soltan_sal , iran , Mrs.Seyedi
10-12-2011, 07:37 PM
ارسال: #3
سلام دوستان گلم من برگشتم

این هفته جز بیماری و .... اینا چیزی برام نداشت اما از همه بدتر برام دوری از شماها بود

منم موافقم با استاد قربانیان و اقا مهدی عزیز

این انجمن برا منم همنشینی با دوستان خوب رو به ارمغان اورده که با دنیایی از ملیاردها دلار هم تعویضش نمیکنم ... شما میلیاردر باشی اما دوستی نداشته باهاشی و خوش نباشی چه فایده ای داره

حالا این انجمن هم جمع صمیمانه رو بهت داده و هم ایده های خوب که همه داره عملی میشه و روز بروز قویتر

پ .ن : برم که 3 صفحه تاپیک های بایجاد شده از اخرین ورودمو باید بخونم

دوستتون دارم

اشکی که هنگام شکست میریزیم عرقیست که هنگام تلاش نریختیم !!!
 تشکر شده توسط: 3ObHaN , کامیار کاظمی , jahanagahi , مهتاب , مهدی گل محمدی , MARYAR , حامد , morteza1 , zaghian , habib tousi
10-12-2011, 07:41 PM
ارسال: #4
دوستان ،‌اين جور ادم ها رو واقعا ولشون كنيد .
ميگه بعد اينكه فعاليتت رو انجام دادي ،‌تجسمت رو انجام دادي ديگه ولش كن . خودش درست ميشه .
اول اومدن ،‌خانوم مادر و اقا قربانيان و مهدي خان در كنار اقا كاميار فعاليت ميكردن .
بعد كم كم دوستان جديدتر اومدن ،‌ بعد يه مدت مريم خانوم شروع به فعاليت جدي كرد كه رنگ و بوي سايت رو تقريبا عوض كرد . بعد اون ديگر دوستان اومدن كه حالا اسم همشون رو نميشه گفت مثل مهتاب خانوم ،‌اقا سعيد ،دلشاد جان ،‌محمد خان و همه ي دوستان كه واقعا فعاليت هاي خوبي انجام دادن و ميدن و خواهند داد و چهره ي سايت رو تغيير دادن ،‌ كه چون تعدادشون از انگشت هاي دست و پاي من و مهدي جان و اقا هوشنگ و اقا كاميار بيشتره ،‌ نميشه همه رو نام برد . باز دوستان جديد تر ( البته خيلي جديد منظورمه ) مثل فرشاد خان ( جوان ) اومدن و حسابي دل ما رو شاد كرده و با پست هاي خوبشون ،‌ سايت هم چراغوني كردن .دوستايي هم بودن مثل سخنگوي دولت و فرامرز جان كه معلومه از شدت بار كاري كه رو دوششونه نميتونند به سايت سر بزنند و در اولين فرصت بر خواهند گشت .

دنياي مجازي بزرگه و اين همه دوستاني كه الان اينجا هستند رو هيچ چيز جز نيروي ماوراء طبيعي نياورده اينجا ،‌من الان فكر ميكنم ميبينم اصلا يادم نمياد چطور اومدم اينجا و عضو شدم . وجدانا يادم نمياد . اكثر دوستانم همينجور هستند . نميدونند چرا اولين پستشون رو زدند . اين ها دليل داره ،‌ ن[b][b]وع فكري كه هر انساني مي كنه ،‌ يه سري موج پخش ميكنه[/b]
،‌اين امواج ميرن و ميرن و پخش ميشن . هر مغزي كه زبان مادريش با زبان مادري شما يكي باشه اين امواج رو جذب ميكنه . اگه گيرنده ي اون فرد اين امواج رو بخونه ،‌خود به خود طي مدتي به اين سايت مياد و ميشه مثل يكي از من و شما . فرقي هم نداره كه كجاي دنيا باشيم .
دوستاني كه فعاليت مثبت ميكنند ،‌مغزشون اين فكرانس ها رو كامل ميخونه و تجزيه تحليل ميكنه ولي دوستاني كه توقعات نا به جا دارند يا فقط عضو ميشند و ميرند ،‌مغزشون ناقص اين فركانس ها رو خونده و اشتباه با داده هاي ناپخته تجزيه و تحليل كرده .
شما كارت رو كردي و ذهن نيمه هشيارت اين موج رو پخش كرد . چند نفر اين امواج رو دريافت كردند و درست تجزيه كردند و اين امواج قوي تر شد . قوي و قوي تر . الان خيلي نسبت به قبل قدرتمند تره . بخاطر همين دوستان خوبي دارند كم كم ، اضافه ميشوند . مطمئن باشيد تا چند وقت ديگه كسي نميتونه سبحان رو تو اين سايت پيدا كنه از بس سايت شلوغ شده ولي اين نياز داره كه ما هممون به ذهن نيمه هوشيارمون بفهمونيم كه اين سايت بايد موفق بشه . پس از الان شروع كنيد . [/b]

[تصویر: start.gif]

تشکر شده توسط: کامیار کاظمی , jahanagahi , مهتاب , مهدی گل محمدی , toranj63 , Suma , MARYAR , pulaki , جوان , madar , zaghian , habib tousi , Mrs.Seyedi
10-12-2011, 08:08 PM
ارسال: #5
خواهش میکنم این بحث را ادامه دهید. تقاضا دارم از کسی صحبت نشود. استدعا دارم خدانخواسته حرفی زده نشود که عزیزی دلگیر گردد.شاید این مطلب باعث شود که بیشتر اهداف مشخص تر گردد. شاید حکمتی بود که این تایپیک زده شد.انتقاد باعث پیشرفت در کار است . نوع بیان مهم نیست.
چه انتظاری از این سایت دارید؟

اینستاگرام من :
hoshangghorbanian
 تشکر شده توسط: مهتاب , مهدی گل محمدی , 3ObHaN , کامیار کاظمی , MARYAR , حامد , morteza1 , جوان , madar , zaghian , محمدرضا پورقوامی , habib tousi
10-12-2011, 08:24 PM
ارسال: #6
من نظر شخصی خودم رو میگم و روش برخورد شخصی ام با این انجمن:
هدف این انجمن طبق گفته های مکرر ادمین عزیز صرفا آموزش است و مسئولیتی در قبال عملی شدن پروژه ها وجود ندارد.(هر چند که شخصا دیده ام که دوستان عزیز این انجمن :آقای کاظمی و قربانیان عزیز و همگی عزیزان فعال در انجمن تا آنجا که توان دارند و گاهی بیشتر از حد توان در عملی شدن پروژه ها بی هیچ چشمداشتی همه را یاری کرده اند.)
در این انجمن ایده های مختلفی داده می شود هر کس مختار است که این ایده ها را پیگیری کند یا خیر.کسانی که مایلند برای پروژه ها از سایر دوستان کمک می گیرند و دوستان را در سود کار شریک می کنند اما باز هم شما مختارید که همکاری کنید یا نه.
شاید در آینده نزدیک برای گروهی از پروژه ها بعد از اطمینان به سود دهی از اعضا دعوت به سرمایه گزاری شود اما بازهم این شمایید که با در نظر گرفتن جزئیات طرح مختارید که سرمایه گزاری کنید یا خیر.
توجه کنید شما با اختیار در این انجمن عضو شده و به فعالیت ادامه می دهید.
اگر من اینجا هستم این تصمیم شخصی من است و البته لطف دوستانی که این فضا را مهیا کرده اند.
برای صفحاتی که ما براحتی میبینیم دوستان عزیزی تمام وقت انرژی می گزارند بدون هیچ چشمداشتی پس توقع بیشتر داشتن از این عزیزان و همراهی نکردنشان بی انصافی است.
فراموش نکنید شما مختارید که در جمع باشید یا نه ، اما در قضاوت دیگران بی انصافی نکنید.

از امروز فیلمنامه زندگیم را تغییر میدهم.
کائنات در حال سرازیر کردن عشق و ثروت به زندگی من است.
 تشکر شده توسط: مهدی گل محمدی , 3ObHaN , کامیار کاظمی , jahanagahi , toranj63 , MARYAR , pulaki , حامد , دلشاد حسین پور , جوان , madar , zaghian , محمدرضا پورقوامی , habib tousi , Mrs.Seyedi
10-12-2011, 09:11 PM
ارسال: #7
دوستان موفقيت هاي من بعد از پيوستن به انجمن :
1. كنترل اضافه وزن با استفاده از تجسم خلاق و ورزش .
2. برنامه ريزي صحيح در زندگي .
3. سحر خيز شدن كه چند روزه البته دير ميخوابم و دير بيدار ميشم كه دليل داره .
4. نوشتن ،‌من قبلا شروع به نوشتن ميكردم ولو بعد يه مدت از نوشتم بدم ميومد .
5. بالا رفتن ميزان مطالعم ،‌قبلا روزي 30-40 صفحه ميخوندم ،‌ الان متوسط به 100 صفحه تو روز رسيده
6. تاسيس يه كتاب خونه ي بزرگ تو كامپيوترم به حجم 8 گيگابايت ( حدود 10 هزار تا كتاب ) .
7. نوشتن ايده هام كه 4-5 تا از اونها ارزش ميلياردي داره ( البته در صورت اجرا )
8. رختن چارچوب 10 ساله ي زندگيم براي 10 سال اينده .
9. ريختن برنامه هاي سفرم به نقاط مختلف
10. پيشرفت هايي كه در زمينه ي انجمن اسلامي در سطح كشور داشتم كه خودش كتابي است .
11. ترك كامل بازي هاي اينترنتي كه بزرگترين موفقيت زندگيم بود.

12. جور شدن برنامه ي سفرم به يه كشور خارجي كه تا قبل از عضويتم داخل سايت ،‌به دليل بعضي مسايل كاملا منتفي و غير ممكن بود .
13. اشنايي با شما ها و چند دوست ديگه كه خيلي برام شگفت انگيز بود .
14. چند تا موفقيت كوچيك كه بدون تجسم خلاق كاملا منتفي بود .

و 100 ها كار كوچيك و بزرگ كه نه يادم مياد و نه هيچي .
ارزش كل كارهاي بالا از 1 ميليارد تومن هم برام فراتر بود .
چون ايندم رو ميسازند .
باعث با نظم شدنم ميشوند .
باعث شادي و خوشحالي ميشوند .
باعث ميلياردر شدنم در اينده مي شوند .
و ....

[تصویر: start.gif]

تشکر شده توسط: مهتاب , کامیار کاظمی , jahanagahi , MARYAR , pulaki , حامد , دلشاد حسین پور , جوان , madar , habib tousi , toofan245
10-12-2011, 09:24 PM (آخرین ویرایش در این ارسال: 10-12-2011 09:27 PM، توسط کامیار کاظمی.)
ارسال: #8
(10-12-2011 08:24 PM)arshad نوشته شده توسط:  من نظر شخصی خودم رو میگم و روش برخورد شخصی ام با این انجمن:
هدف این انجمن طبق گفته های مکرر ادمین عزیز صرفا آموزش است و مسئولیتی در قبال عملی شدن پروژه ها وجود ندارد.(هر چند که شخصا دیده ام که دوستان عزیز این انجمن :آقای کاظمی و قربانیان عزیز و همگی عزیزان فعال در انجمن تا آنجا که توان دارند و گاهی بیشتر از حد توان در عملی شدن پروژه ها بی هیچ چشمداشتی همه را یاری کرده اند.)
در این انجمن ایده های مختلفی داده می شود هر کس مختار است که این ایده ها را پیگیری کند یا خیر.کسانی که مایلند برای پروژه ها از سایر دوستان کمک می گیرند و دوستان را در سود کار شریک می کنند اما باز هم شما مختارید که همکاری کنید یا نه.
شاید در آینده نزدیک برای گروهی از پروژه ها بعد از اطمینان به سود دهی از اعضا دعوت به سرمایه گزاری شود اما بازهم این شمایید که با در نظر گرفتن جزئیات طرح مختارید که سرمایه گزاری کنید یا خیر.
توجه کنید شما با اختیار در این انجمن عضو شده و به فعالیت ادامه می دهید.
اگر من اینجا هستم این تصمیم شخصی من است و البته لطف دوستانی که این فضا را مهیا کرده اند.
برای صفحاتی که ما براحتی میبینیم دوستان عزیزی تمام وقت انرژی می گزارند بدون هیچ چشمداشتی پس توقع بیشتر داشتن از این عزیزان و همراهی نکردنشان بی انصافی است.
فراموش نکنید شما مختارید که در جمع باشید یا نه ، اما در قضاوت دیگران بی انصافی نکنید.

(10-12-2011 06:58 PM)jahanagahi نوشته شده توسط:  مجله موفقیت سالها است که دارد منتشر می شود و هزاران نفر آنرا مطالعه میکنند. آنتونی رابینز کتاب می نویسد و سخنرانی میکند . دکتر آزمندیان منبع انرژی مثبت در سالنهای سخنرانیش هست و .....
کدامیک از اینان با مخاطبانشان سرمایه گذاری کرده و یا سرمایه گذاری میکنند؟
مگر این انجمن تعهد سرمایه گزاری را به ما داده است؟
انجمن دقیقا برنامه هائی به مشابه آنان انجام می دهد و عزیزان عضو ایده های خوب و با ارزش خود را در تایپیکها و پستهای مختلف به معرض روئت بقیه اعضا می رسانند . افرادی هستند که خدا را شکر این ایده ها را مطالعه کرده و برای پیاده کردنش شخصا اقدام کرده و خواهند کرد.(همه ما از این بابت خوشحالیم.). خواستم این را مطرخ کنم که در انجمن خیالپردازی صورت نمی گیرد . شایسته نیست ما را خیال پرداز معرفی کنند.
با توکل به خداوند بزرگ این انجمن جدا از مطرح کردن مسائل مثبت اندیشی حتما در آینده فعالیتهای تجاری را انجام خواهد داد.ولی ما فعلا توقعی از این بابت نداشته باشیم. افراد از هم دورند و جمع شدن همه سخت . پس باید کم کم برنامه ریزیهای دقیقی برای سرمایه گذاری داشته باشیم.ادمین عزیز سایت در حد یک استاد با معلومات و با فرهنگ روز بروز به عشق شما عزیزان دارد برنامه هائی را پیاده میکند که همه ما را متعجب کرده است. خواهشا باعث رنجش ایشان نشویم.
همه عزیزان واقعیت گرا هستند نه خیالپرداز.تک تک شما را دوست دارم.

مرسی جناب قربانیان و مهتاب خانم عزیز ، آقا مهدی و محمد عزیز و سبحان گل .
شما جان کلام و همه آنچه میخواستم و نمیتوانستم به زبان بیاورم را شجاعانه بیان کردید.
دقیقا همین چیزیست که شما فرمودید.
درباره پروزه های عملی انجام شده حداقل خود من از چند مورد آن خبر دارم (یا خود دوستانی که اجرا کردند به من اطلاع داده اند و یا از طریقی متوجه شدم!) و اگر اجازه داشتم پروزه را با نام اسم هم می بردم اما دوستان ظاهرا علاقه دارند تا به نتیجه رسیدن پروزه ها صبر کنند یا اصلا به دلایل شخصی علاقه ای برای بیان اسم پروزه ندارند که من هم به نظر همه آنها احترام میگذارم.
و چون همان طور که گفته ام هدف اصلی انجمن آموزش است بنابراین اصراری هم برای بیان آنها نکرده ام!
باز هم تشکر

[تصویر: Mrkamiar2.gif]

تشکر شده توسط: مهتاب , 3ObHaN , jahanagahi , حامد , جوان , madar , zaghian , habib tousi
10-12-2011, 11:31 PM
ارسال: #9
آقاي قربانيان چه تاپيك خوب و به جايي زديد.
(از اين نامردمي ها خدا را بس دلم تنگ است......)
مهتاب جون با نوشته ت اشكمو در آوردي
واقعا اين همه نوشته هاي خوب شما آقاي قربانيان و آقا سبحا و مهدي و مهتاب جونم انگيزه دوباره براي اضافه كردن امكانات جديد به سايت به ما مي ده.
من خودم واقعا در ايجاد اين همه صميميت و انرژي در انجمن سهمي ندارم.
من بيشتر از اين انجمن سهم بردم
آرزوي من از بچگي استادي دانشگاه بود كه با انرژي كه از همراه خوبم و انرژي مثبتي كه شما دوستان گلم در انجمن به من داديد بعد از 3 ماه از فعاليت در انجمن به آن رسيدم.
خدا شاهده هيچ چشم داشت مالي و... از اين انجمن براي خودم و آقاي مدير نخواستم.
هر وقت كه مي بينم هر كدوم از شما با مطالب انجمن و حمايت معنويش به آنچه كه آرزو داشتيد رسيديد و يا براي رسيدن به آن برخواستيد و شروع به فعاليت كرديد اشك شوق تو چشام حلقه مي زنه.
از خواب كه بلند مي شم اول ميام به انجمن سلام مي كنم تا ببينم آقاي قربانيان،سبحان .... چه مطلب انرژي زايي گذاشتند تا صبحم را با آن جمله شروع كنم همراه با اونها.
دعايم براي شما دوستان اينه كه زودتر به آرزوهاتون برسيد و ما فقط با شنيدن اون از خوشحالي به خودمان براي زدن اين سايت در پوست خودمان نخواهيم گنجيد.
دوستتان دارم خيلي.......

من ازدرون تو حرف میزنم
اگربخواهی تابستان هم برف می آید
اگربخواهی دست دراز میکنی ابری در آسمان میگیری
اگربخواهی به درخت خشکیده ای خیره میشوی و انجیر بر شاخه اش میروید
اگرتو بخواهی غیرممکن ها ممکن میشود
پس بخواه

دوره توانگری و جذب
 تشکر شده توسط: مهتاب , 3ObHaN , jahanagahi , حامد , دلشاد حسین پور , madar , habib tousi
10-13-2011, 12:09 AM
ارسال: #10
هر حرکتی که ناخودآگاه صورت میگیرد حلقه زنجیر محبت Heartو دوستیHeart بین عزیزانHeart محکمتر می شود.
این خودش رازی است.

اینستاگرام من :
hoshangghorbanian
 تشکر شده توسط: مهتاب , MARYAR , حامد , دلشاد حسین پور , جوان , کامیار کاظمی , madar , habib tousi , بابایی
ارسال پاسخ 

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  یک زیر زمین ۴۰٫۵۰متری دارم در مارلیک ملارد و بدنیال ایده کاری یا شریک یا سرمایه گزار Miladhaji 0 247 05-11-2022 11:24 AM
آخرین ارسال: Miladhaji
  سرمایه ایی حدود 100 میلیون دارم نیازمند یه همکار صمد دژآهنگ 23 4,906 07-11-2019 07:32 PM
آخرین ارسال: sniper1363
  ایده دارم هیچی پول ندارم boy.farda 3 1,417 09-21-2017 03:44 AM
آخرین ارسال: boy.farda
Information نیاز به راهنمایی دارم shimakia 4 1,215 06-23-2017 09:10 AM
آخرین ارسال: rezaya2938
  31 میلیون تومن دارم . به نظر شما چه بیزنسی خوبی میشه راه انداخت ؟ mahyarSAMSUNG 13 3,862 04-13-2017 10:06 AM
آخرین ارسال: komeilmajidi
  ایده دارم برای پاتوق گردشگرا در اصفهان mehdi_61 4 1,953 06-09-2016 12:45 AM
آخرین ارسال: akbar.haghighi
  شغل دوم چي بزنم كلي ايده دارم ؟؟؟؟ smsyaran 8 5,821 06-05-2016 05:27 PM
آخرین ارسال: asgardigi2222
  ایده دارم - نیاز به یک برنامه نویس آندروید برای شراکت hami69 2 1,349 02-27-2016 02:33 AM
آخرین ارسال: davaran
  مشورت مهم ، چه نوع سایتی راه اندازی کنم که درآمد عالی داشته باشه ؟ Ariya 4 2,208 02-06-2016 12:10 AM
آخرین ارسال: elco
  ایده دارم ولی کمک میخوام translator 5 1,857 11-21-2015 05:36 PM
آخرین ارسال: misaghlb
  مهم مهم مهم حتما بخونین (سود فوق العاده) psycho 1 863 09-26-2015 01:54 AM
آخرین ارسال: psycho
  تعداد انبوهی پمپ آب خیلی کوچیک نیاز دارم yusefjahan 45 6,703 02-11-2015 08:21 PM
آخرین ارسال: yusefjahan
  کسب درآمد جانبی و مستقل خیلی خیلی بی دردسر arash1367 40 18,811 01-16-2015 04:02 PM
آخرین ارسال: arash1367
  400 میلیون بدهی دارم و دنبال ایده برای حرکت مجدد payamlover 46 14,412 12-27-2014 08:31 PM
آخرین ارسال: MMPN
  مهم - پیشنهاد کار برای خانمها jahanagahi 27 8,359 11-07-2014 04:23 PM
آخرین ارسال: MARYAR
  پیشنهاد بدهید برای ایجاد کار : زمین+سرمایه+انگیزه دارم - ایده ندارم hemmat 5 3,888 05-13-2014 01:15 PM
آخرین ارسال: مرتضی-تهران
  ایده دارم ! کمکم کنید که داره دیر میشه arash-microb 17 4,351 02-15-2013 05:09 PM
آخرین ارسال: fereshte66
  خیلی ایده حیف که سرمایه نیست mohammad.b 4 2,054 09-19-2012 10:54 PM
آخرین ارسال: ناظم ارشد

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
تماس با ما | سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران | بازگشت به بالا | بازگشت به محتوا | آرشیو | پیوند سایتی RSS