ماگستان، خرید ماگ، خرید فلاسک و خرید هدیه در همین نزدیکی!

خرید هدیه، خرید ماگ

تابلو اعلانات سایت
میلیاردرها مرامنامه (قوانین سایت) میلیاردر هدف این سایت چیست؟ میلیاردر دانلود ماهنامه سایت
میلیاردرها اتمام حجت (حتما بخوانید.) میلیاردر راه اندازی کسب و کار توسط اعضا میلیاردر مسابقه دوبرابر کردن پول
میلیاردرها عضویت در بخش ویژه VIP میلیاردر موفقیت های دوستان بعد از عضویت در سایت میلیاردر تبلیغات و معرفی کار و شغل شما

راهنمای خرید هدیه، ماگ و فلاسک

ماگستان, اولین و تنهاترین

ماگستان, اولین و تنهاترین

دریافت وام بانکی جهت دامپروری و دامداری
زمان کنونی: 03-29-2024, 01:05 PM
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
نویسنده: alirezaaa
آخرین ارسال: mozaffary
پاسخ: 12
بازدید: 126888

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 50 رأی - میانگین امیتازات : 3.1
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
12-12-2013, 03:18 PM
ارسال: #1
سلام
کسی اطلاع داره چطور میشه برای راه اندازی دامداری و دامپروری از بانکها وام گرفت ؟
یافتن تمامی ارسال های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 تشکر شده توسط: rasoul.es1989 , هومان هرمزدی محمد آبادی
12-12-2013, 03:40 PM
ارسال: #2
RE: دریافت وام بانکی جهت دامپروری و دامداری
(12-12-2013 03:18 PM)alirezaaa نوشته شده توسط:  سلام
کسی اطلاع داره چطور میشه برای راه اندازی دامداری و دامپروری از بانکها وام گرفت ؟

در اولين قدم بايد به جهاد شهرستان مراجعه كنيد ، طرح مورد نظر رو انتخاب كنيد و يه درخواست كتبي بديد.
نسبت يه طرحتون زمين متفاوته ( شما بايد زمين به نام خودت يا كسي كه مجوز به نامش ميشه داشته باشي)
بعد ميري دنبال جواز تاسيس ، تقريباً يكسال زمان ميبره ....
جواز تاسيس كه گرفتي معرفيتون ميكنن به بانك كشاورزي واسه دريافت تسهيلات ، سودش ٧٪ ، باز پرداخت ٥ تا ٧ سال ، ١ سال تنفس.
نكته مهم : در اولين مراجعه اصلاً كلامي در مورد وام صحبت نكيد كه ميگن وام نيست.

برای دنیایت چنان کار کن که گویا برای همیشه [در این دنیا] خواهی بود. و برای آخرتت [نیز چنان] سعی و تلاش کن که گویا فردا از دنیا خواهی رفت.
 تشکر شده توسط: هومان هرمزدی محمد آبادی , alirezaaa , مهدی 1 , blacknight19
12-12-2013, 03:41 PM
ارسال: #3
تا جایی که من میدونم از وام خبری نیست.
اولش یه طرح توجیهی با کمک کارشناس جهاد کشاورزی باید بنویسی. البته 2 ماه چند روز در میون میرفتم جهاد و فقط صندلی و اتاق خالی کارشناس رو میدیدم.
بعدش باید طرح رو برای کارشناسی بفرستی که از هر کی پرسیدم هیچ کسی مسئولش نبود تا اینکه رفتم کلاس کارآفرینی و اونجا فهمیدم اگه خیلی شانس داشته باشم میفرستنم بانک ملت و بعدش میرم تویه نوبت و خیلی خیلی شانس داشته باشم وقتی موهام رنگ دندونهام شد تازه پروندم به جریان میوفته.
طرح من تولید دستگاههای جوجه کشی بود که خدا رو شکر برادران ما در چین دارن روز به روز نمونه های بی کیفیت ترش رو تولید میکنند.
مشاهده وب سایت کاربر یافتن تمامی ارسال های این کاربر
 تشکر شده توسط: habib tousi , alirezaaa , مهدی 1 , blacknight19
12-13-2013, 10:33 AM
ارسال: #4
آقای هومان هرمزدی محمد آبادی و rasoul.es1989 از راهنماییتون متشکرم
 تشکر شده توسط: blacknight19 , rasoul.es1989
12-13-2013, 01:00 PM
ارسال: #5
راهنمایی های دو دوست عزیز کاملا درست بود

یک براورد کلی از طرحتون بکنید ، اگر یک سوم یا نهایتا یک چهارمش را سرمایه شخصی بیکار دارید ، بیفتید دنبالش وام را هم می دن فقط کمی دیر و زود داره
زمین هم می تونه از منابع طبیعی رایگان (تقریبا رایگان) بگیری

فقط مهمترین مورد در دامداری آذوقه هست که آیا یونجه و ... در دسترس دارید یا خیر ، همه خوراک را بخواهید بخرید صرفه اقتصادی براتون نداره

به عمل کار براید ، به سخن دانی و سخنرانی نیست

درد من تنهایی نیست ، بلکه مرگ ملتی است که گدایی را قناعت ، بی عرضگی را صبر و با تبسمی بر لب این حماقت را حکمت خدا می دانند. (( گاندی ))

.
 تشکر شده توسط: blacknight19 , shvn , rasoul.es1989 , alirezaaa
12-13-2013, 04:32 PM
ارسال: #6
(12-13-2013 01:00 PM)مهدی 1 نوشته شده توسط:  راهنمایی های دو دوست عزیز کاملا درست بود

یک براورد کلی از طرحتون بکنید ، اگر یک سوم یا نهایتا یک چهارمش را سرمایه شخصی بیکار دارید ، بیفتید دنبالش وام را هم می دن فقط کمی دیر و زود داره

فقط مهمترین مورد در دامداری آذوقه هست که آیا یونجه و ... در دسترس دارید یا خیر ، همه خوراک را بخواهید بخرید صرفه اقتصادی براتون نداره

چطور میشه از منابع طبیعی زمین گرفت!؟من یک بار رفتم منابع طبیعی گفتن که باید خودت را بیوفتی یه زمین پیدا کنی که طرحی روش نباشه!
یکی از کارکنان منابع طبیعی هم گفت که اصلا دنبالش نرو که هیچی آخرش نیست!

فعلا در وضعیت ورشکستگی
 تشکر شده توسط: هومان هرمزدی محمد آبادی , rasoul.es1989
12-13-2013, 04:40 PM
ارسال: #7
(12-13-2013 04:32 PM)ebrahim.ev نوشته شده توسط:  چطور میشه از منابع طبیعی زمین گرفت!؟من یک بار رفتم منابع طبیعی گفتن که باید خودت را بیوفتی یه زمین پیدا کنی که طرحی روش نباشه!

قبل از اینکه پای خارجی ها به کره ماه برسه، ایرانی ها تویه بنگاهاشون تمام سطح ماه رو خریدن و بعضی ها که پول کمی داشتن رهن کردن. 35
همه چیز تویه این زمینه مشخص هستش اما عملی نیست.رویه کاغذ وام میدن رویه کاغذ زمین میدن و رویه کاغذ کلی طرح عملی شده هستش حتی بودجه شون هم تقسیم شده اما تا از رویه کاغذ بیاد رویه زمین عمر نوح هم کفاف نمیده
مشاهده وب سایت کاربر یافتن تمامی ارسال های این کاربر
 تشکر شده توسط: ebrahim.ev , rasoul.es1989
12-13-2013, 09:11 PM (آخرین ویرایش در این ارسال: 12-13-2013 09:23 PM، توسط rasoul.es1989.)
ارسال: #8
اقاي محمد ابادي ينده در شاخه ى كشاورزي مشغول فعاليت هستم.... وام ميدن خوبم ميدن، هميشه دادن ، الانم ميدن، خود من يك هفته پيش از جهاد باهام تماس گرفتن گفتن كه تسهيلات نميخواي !؟
ببينيد ما نبايد توقعمون خيلي بالا باشه ، وام ميدن ولي اگه شخصي هيچي نداشته باشه بهش نميدن ، حداقل ٢٠٪ بايد طرف داشته باشه تا بهش وام بدن ، سند خونه بايد داشته باشي كه رهن بانك بذاري .
خب اگه شخصي نه نقدينگي از خودش داه نه سند داره كه ضمانت دريافت تسهيلاتش باشه چطور ميتونه وام بگيره ؟
واسه طرحي كه شما فرمودي مربوط به صنايع ميشه .... همينطور كه بانك عامل هم واسه طرحتون بانك ملت انتخاب شده نه كشاورزي !
شما بايد بري اداره صنايع جواز تاسيس بگيري ، يه زمين هم از اداره شهركهاي صنعتي بگيري ، بعد با يه طرح توجيهي معتبر به بانك بريد..... مطمئناً دوندگي داره اما كار نشد نداره ، در اخر با پشتكار خودتون ١٠٠٪ تلاشتون به ثمر ميشينه.
و يه نكته هم من قبلا گفتم به هيچ وجه در كلام اول از تسهيلات صحيت نكنيد ، چون ميگن نيست، شما شروع كنيد وام خود به خود جور ميشه ، انشاالله

برای دنیایت چنان کار کن که گویا برای همیشه [در این دنیا] خواهی بود. و برای آخرتت [نیز چنان] سعی و تلاش کن که گویا فردا از دنیا خواهی رفت.
 تشکر شده توسط: مهدی 1 , ebrahim.ev
12-13-2013, 09:21 PM
ارسال: #9
اقا ابراهيم زمين رو بيشتر به كساني ميدن كه مدرك مهندسي علوم دام يا رشته هاي مرتبط دارن ، اونم به صورت گروهي ،
ببينيد زمين در بيرون شهر نسبت به سرمايه گذاري قيمت چنداني نداره، به دردسرش نمي ارزه ،
شما بهتره يه زمين تهيه كنيد و شروع كنيد بقيه كارها با تلاش خودتون و كمك خدا درست ميشه.... خيلي از دوستان هستن در مورد هر كاري كه توي انجمن مطرح ميشه سوال ميكنن ميخوان شروع كنن ولي عملاً بعد از يه مدت به فكر يه طرح جديد ميفتن ،بهتره يك شاخه انتخاب بشه و در همون راستا حركت شروع بشه.
من خودم در چندين شاخه ى غير مرتبط فعالم و حالا هم دارم تحقيق ميكنم تا وارد شاخه صنايع غذايي بشم ، ولي هر كاري رو كه انتخاب ميكنم تا رسيدن به موفقيت در اون شغل به چيز ديگه اي فكر نميكنم،
ببخشيد پر حرفي كردم.

تشکر شده توسط: مهدی 1 , ebrahim.ev
12-13-2013, 09:25 PM
ارسال: #10
(12-13-2013 04:32 PM)ebrahim.ev نوشته شده توسط:  
(12-13-2013 01:00 PM)مهدی 1 نوشته شده توسط:  راهنمایی های دو دوست عزیز کاملا درست بود

چطور میشه از منابع طبیعی زمین گرفت!؟من یک بار رفتم منابع طبیعی گفتن که باید خودت را بیوفتی یه زمین پیدا کنی که طرحی روش نباشه!

سرچ کن چند بار تو انجمن توضیح دادم

به عمل کار براید ، به سخن دانی و سخنرانی نیست

درد من تنهایی نیست ، بلکه مرگ ملتی است که گدایی را قناعت ، بی عرضگی را صبر و با تبسمی بر لب این حماقت را حکمت خدا می دانند. (( گاندی ))

.
 تشکر شده توسط: mahdi77 , rasoul.es1989
ارسال پاسخ 

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  راهنمایی برای دامداری و سرمایه گذاری مرسی mozaffary 1 2,405 07-14-2018 11:37 AM
آخرین ارسال: یاسمین اکبری
  در یک دامداری کوچک چه فعالیتهای پر سودی میتوان انجام داد؟ soshiant 16 7,271 07-14-2018 11:33 AM
آخرین ارسال: یاسمین اکبری
  یه دامداری بزرگ دارم،پروار بندی گوسفند مناسبه kaka228 5 3,090 06-16-2018 12:10 PM
آخرین ارسال: 6030Maisam
  احداث گلخانه و نحوه اخذ مجوز و وام بانکی اقاي ايـــده 56 86,191 11-12-2017 02:36 AM
آخرین ارسال: Aliakbar1996
  جمع آوری آب باران برای مصرف کشاورزی و دامداری و .... sadegh_mp2 4 2,068 02-28-2017 03:33 PM
آخرین ارسال: sadegh_mp2
  شماره تماس دامداری ها و گاوداری ها رو از کجا پیدا کنم؟ webmilyard 7 19,074 11-02-2016 06:59 PM
آخرین ارسال: فرشاد سروی
  راهنمایی برای دامداری و سرمایه گذاری mozaffary 5 7,259 09-28-2015 11:33 AM
آخرین ارسال: خشتون
  حداقل سرمایه مورد نیاز برای کارکشاورزی یا دامداری؟ rezaeee 3 3,684 04-23-2015 11:03 PM
آخرین ارسال: rezaeee
  برای دریافت مجوز چاه مرا راهنمایی کنید امید شاه محمدی 6 10,722 08-18-2012 06:49 PM
آخرین ارسال: امید شاه محمدی

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
تماس با ما | سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران | بازگشت به بالا | بازگشت به محتوا | آرشیو | پیوند سایتی RSS