ماگستان، خرید ماگ، خرید فلاسک و خرید هدیه در همین نزدیکی!

خرید هدیه، خرید ماگ

تابلو اعلانات سایت
میلیاردرها مرامنامه (قوانین سایت) میلیاردر هدف این سایت چیست؟ میلیاردر دانلود ماهنامه سایت
میلیاردرها اتمام حجت (حتما بخوانید.) میلیاردر راه اندازی کسب و کار توسط اعضا میلیاردر مسابقه دوبرابر کردن پول
میلیاردرها عضویت در بخش ویژه VIP میلیاردر موفقیت های دوستان بعد از عضویت در سایت میلیاردر تبلیغات و معرفی کار و شغل شما

راهنمای خرید هدیه، ماگ و فلاسک

ماگستان, اولین و تنهاترین

ماگستان, اولین و تنهاترین

حسادت به ثروتمندان
زمان کنونی: 05-06-2024, 09:51 AM
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
نویسنده: mardin-b
آخرین ارسال: rasoul.es1989
پاسخ: 4
بازدید: 861

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 7 رأی - میانگین امیتازات : 3.71
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
حسادت به ثروتمندان
12-06-2013, 12:15 AM
ارسال: #1
حسادت به ثروتمندان
با درود به تمامی دوستان
1- آیا مردم عادی به ثروتمندان حسودی (نه غبطه) میکنند؟
2-آیا شخص شما به افراد ثروتمند حسودی میکنید؟
3-تاثیر این حسودی ها بر روی شخص حسود چیست؟

و یک نکته فوق العاده مهم
اگر اکثریت جامعه بخواهندثروتمند شوند امکان دارد؟
آیا ثروتمندی دیگران بر روی کسب ثروت ما تاثیر مثبت دارد یا منفی ؟

وقتی این همه اشتباهات جدید وجود دارد که میتوان مرتکب شد چرا باید همان قدیمی ها را تکرار کرد.
http://www.seftah.ir
http://www.seftah.com
یافتن تمامی ارسال های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 تشکر شده توسط: 3ObHaN , حسین فتحی , مینو. , habib tousi , Elixir , rasoul.es1989 , mailforpts , کامیار کاظمی
12-06-2013, 12:47 PM
ارسال: #2
RE: حسادت به ثروتمندان
بله حسودی همیشه برای افراد ممتاز وجود داره در هر موردی
برخی خوشحال میشن که اینقدر بالان که بقیه بهشون غبطه میخورن و اما بعضی ناراحت میشن که موفقیت من چه مشکلی واسه بقیه داره که به زندگی من دقت میکنند واسه بعضیا هم بی تفاوته
به نظر من امکان داره همه ثروتمند بشن چون برایند موفقیت ها اگه صفر باشه به همون عصر استثمار بر میگردیم که خیلی وقته منسوخ شده ضمنا توانایی آدما اینقدر زیاد و ناشناخته است که جا داره همه ثروتمند بشن اگه این اتفاق بیافته ایده های نو و جهان بسار متفاوت تری را خواهیم داشت
و ثروت همیشه هست هر دوره یه تعریف جدید داره با ثروتمندی همه آدما به تعاریف جامع تری میرسیم

شرایط کدام است، من خود شرایط هستم
 تشکر شده توسط: mardin-b , habib tousi , Elixir , rasoul.es1989 , mailforpts
12-28-2013, 07:59 PM
ارسال: #3
حسادت یکی از نعمت های الهی است که اگر بتونیم پیامی که با ما میده رو خوب درک کنیم خیلی راحت میتونیم به موفقیت برسیم.
اولا که انقدر جایگاه برای موفقیت هست که کسی نمیتونه جای کس دیگه رو بگیره.
حسادت یعنی اینکه باید از فرد مورد نظر یادبگیریم تا بتونیم به مهارت اون فرد برسیم و باید بلافاصله تغیرات رو درون خودمون به وجود بیاوریم.
هر وقت با حس حسادت خودمون رو اذیت کردیم باید بدونیم که این حس اشتیاق ما رو به سوی موفقیت نشون میده و از این حس باید خوشحال باشی و ازش به درستی استفاده کنیم.
 تشکر شده توسط: mardin-b , rasoul.es1989
12-29-2013, 01:09 AM
ارسال: #4
حسادت هم خوبه هم بد.....
فردي ممكنه با حسادت به يه شخصي يه رقابت سازنده و مفيد داشته باشه و تلاش كنه به همه چيز برسه ، يه حالت ديگه ممكنه شخصي به خاطر حسادت ، سعي در تخريب اون شخص داشته باشه يا واسه رسيدن به هدفش هر كاري كنه و بدون برنامه ريزي دست به كارهاي خطرناك و خلاف بزنه ....
متاسفانه بيشتر مردم حسرت ميخورن تا اينكه يه حس حسادت سازنده داشته باشن !
حس حسادت توي هر شخصي وجود داره ، بستگي داره چطور ازش استفاده بشه و راهش رو از حسرت خوردن جدا كنه.

برای دنیایت چنان کار کن که گویا برای همیشه [در این دنیا] خواهی بود. و برای آخرتت [نیز چنان] سعی و تلاش کن که گویا فردا از دنیا خواهی رفت.
 تشکر شده توسط: mardin-b
ارسال پاسخ 

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
تماس با ما | سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران | بازگشت به بالا | بازگشت به محتوا | آرشیو | پیوند سایتی RSS