ماگستان، خرید ماگ، خرید فلاسک و خرید هدیه در همین نزدیکی!

خرید هدیه، خرید ماگ

تابلو اعلانات سایت
میلیاردرها مرامنامه (قوانین سایت) میلیاردر هدف این سایت چیست؟ میلیاردر دانلود ماهنامه سایت
میلیاردرها اتمام حجت (حتما بخوانید.) میلیاردر راه اندازی کسب و کار توسط اعضا میلیاردر مسابقه دوبرابر کردن پول
میلیاردرها عضویت در بخش ویژه VIP میلیاردر موفقیت های دوستان بعد از عضویت در سایت میلیاردر تبلیغات و معرفی کار و شغل شما

راهنمای خرید هدیه، ماگ و فلاسک

ماگستان, اولین و تنهاترین

ماگستان, اولین و تنهاترین

تجارت معماری
زمان کنونی: 05-23-2024, 07:14 PM
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
نویسنده: afshinjan1
آخرین ارسال: afshinjan1
پاسخ: 14
بازدید: 2306

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 16 رأی - میانگین امیتازات : 2.38
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
تجارت معماری
12-27-2013, 12:09 PM
ارسال: #11
RE: تجارت معماری
با آرزوی موفقیت برای افشین عزیز

مطلبی رو خوندم که بد نیست اشاره کنم تا با دید باز وارد کاری که قراره ،بشید.(ضمنا فقط یه اطلاع رسانیه )

(دنبال کردن اخبار مربوط به ساخت و ساز هم مفید خواهد بود)

خیلی مختصر عرض میکنم .همه میدونیم که رکود در حوزه ی مسکن گریبانگیر فعالین این حوزه شده و به دلیل انتظارات کاهش قیمتی که در جامعه به وجود آمده همگی منتظر کاهش بیشتر قیمتها هستند.

کارشناسان نیز گاها نظرات ضد و نقیضی ارائه میدن که نشون دهنده ی سرگردانی در این حوزه است. اما نکته ی قابل تاملی که در یکی از این اظهار نظرها خوندم این بود که سال آینده دادگاهها با انبوهی از پرونده های مربوط به مسکن روبرو خواهند شد چون سازنده ها قادر به انجام تعهدات خود نخواهند بود .ظاهرا عده ای برای تامین نقدینگی و نفروختن آپارتمانهای موجود زیر قیمت ذاتی شروع به پیشفروش آپارتمان با قیمتهای پایینی خواهند کرد که انجام تعهدات عملا غیر ممکن است در نتیجه سال آینده سال مسکن و دادگاه رقم خواهد خورد.

(که امیدوارم با حمایت منطقی دولت برای برون رفت از این مشکل و ارائه ی راهکار ی مناسب زمینه ی فرار سرمایه از این حوزه صورت نگیره وگرنه چند سال بعد دوباره به دلیل کمبود مسکن شاهد جهش های وحشتناک در قیمتها خواهیم بود.)

با ارزوی موفقیت
یافتن تمامی ارسال های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
12-30-2013, 11:43 PM
ارسال: #12
سلام ساحل عزیز
ممنون از اطلاعاتتون.البته فعلا شروع همکاری منوط به اجرای یک کار بصورت آزمایشی و مدیریت پیمان هست که قراره یکی از پیمانکارها به ما ارجاع بده.البته فعلا قرارداد به اسم ایشون هست.فعلا می خوام شرکای دفتر رو بهتر بشناسم.فکر می کنم از همه مهمتر همینه.
01-07-2014, 12:15 AM (آخرین ویرایش در این ارسال: 01-07-2014 12:15 AM، توسط afshinjan1.)
ارسال: #13
سلام
لطفا نظرتون رو بگید.
درآمد دستگاههای تزریق فوم بتون چقدر هست؟یکی بهم پیشنهاد ساخت دو تا سه دستگاه رو بهم داده با قیمت حدود 15 میلیون تومن؟برای کار تو محدوده کرج مناسب هست؟
سلام
لطفا نظرتون رو بگید.
درآمد دستگاههای تزریق فوم بتون چقدر هست؟یکی بهم پیشنهاد ساخت دو تا سه دستگاه رو بهم داده با قیمت حدود 15 میلیون تومن؟برای کار تو محدوده کرج مناسب هست؟
01-12-2014, 01:11 AM
ارسال: #14
سلام به همگی
در یک قدمی شروع هستم.در واقع قدمهای ابتدایی رو برای رسیدن به آرزوی همه عمرم رو برمی دارم.کار کردن برای دیگران رو دوست ندارم.امیدوارم به جایی برسم که بازنشسته بشم.یعنی لازم نباشه که کار کنم ولی پول در بیارم.ولی قبل از رسیدن به اون مرحله عشق و انرژی رو تجربه خواهم کرد که بهم نیرو میده تا همه مسیر رو با توانی فوق بشری طی کنم و الهام بخش باشم.......
خودم از نوشتن این متن انرژی فوق العاده ای گرفتم.
ارسال پاسخ 

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
تماس با ما | سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران | بازگشت به بالا | بازگشت به محتوا | آرشیو | پیوند سایتی RSS